Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.

Stella

Aplikuję na stanowisko ph ds sieci międzynarodowych i mam nadzieję, że się dostanę. Lubię tę firmę.

Someone

Oetker to bardzo dobra firma z tradycjami - oby więcej takich pracodawców.

Waldek

Nikoś, nie gorączkuje się tak. Nikt nie twierdzi że firma Dr. Oetker jest zła, wręcz przeciwnie - solidna marka, z duża stabilnością na rynku. Gniot jest w środku, to zupełnie dwie różne rzeczy. Firmę ciągnie logo i wsparcie z Niemiec (procedury, nowości etc.).

Nikoś
@Waldek

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz ale uważam, że firma jest ok. Jak wyglądają sprawy finansowe firmy mnie nie interesuje. Ja mam wykonywać swoją robotę i dostawać za to kasę. Ale nie można opisywać firmy źle jak się nie zna wielu zagadnień. To jest nieuczciwe.

Ajaja

Jak jest kazdy widzi ale nie kazdy chce zobaczyc, prawda w koncu wyjdzie na jaw, pozdro dla bialej gwiazdy

Aplikowałeś do firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Waldek

Oetker w Gdańsku /biura/ to zaawansowana komuna, mobbing, wazeliniarstwo i donoszenie na siebie nawzajem. Z zewnątrz silne logo, pożądana firma a w środku katastrofa.

Nikoś
@Waldek

Człowieku jak jesteś słaby to nie wylewaj złości na firmę, która Cię zatrudniała i dzięki temu miałeś kasę. Oetker to duża i prężna firma, która poradzi sobie ale Ty jak będziesz dalej prowadził takę metodę opluwania możesz mieć poważne kłopoty, pamiętaj.

ELVIS

Ostatnio jeden debil złożył wypowiedzenie więc teraz już jest spoko Powodzenia w nowej pracy

ELVIS

Powodzenia w szukaniu nowej pracy A za obrazę pracowników to możesz odpowiedzieć przed sądem więc radzę powstrzymać się od takich sformułowań jak DEBILIZM Skoro musisz szukać nowej pracy to sam jesteś chyba debilem który nie potrafi współpracować z innymi

khgfd
@ELVIS

Chyba wpis dotyczył Ciebie skoro tak urażona postac. Ja tam pracowalem 11 lat i uwazam ze sa glupsi i madrzejsci ale wariatow pare tez jest. Ogolnie w regionie mialem super wspolpracownikow.

elwis
@khgfd

Dział zasypy to najciężej pracujący ludzie w firmie i żaden burak nie będzie ich obrażał Nie dość że tyrają ponad siły to jeszcze muszą wysłuchiwać chamskich tekstów nieroba brygadzisty z działu mieszadeł robiącego karierę na ich grzbietach więc po co pisać takie obelgi że są debilami Debilami to są ci którzy piszą takie głupoty

Część osób z produkcji w Gdańsku do wywalenia dla oczyszczenia atmosfery. Dział zasypy bez komentarza. Debilizm!! Czas szukać nowej pracy

kama

To i jak zapytam ale o staż podobno zatrudniają na 18 miesięcy ale czy ktoś wie ile za to płacą?

Żubr

Młodszy PH ds kanału tradycyjnego - czym różni się od innych? Trochę to określenie "młodszy" pachnie słabymi zarobkami... da się przekraczać regularnie 3k na łapkę? Ciekawe czy nie trzeba jeździć po jakichś dziurach i sklepach widmach które się zamykają...

Jozef

Witam, nie mieszkam w pomorskim więc zupełnie nie orientuję się jakie tam pensje u Was są. Ile przykładowo grafik w dziale marketingu w Oetker mógłby powiedzieć na rozmowie? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

zwolniony

sprzedają pizzę do biedronki i lidla to muszą zatrudniać ukrainców

W Łebczu do Oetkera przyjęli ok 40 osób z Ukrainy na produkcję (produkcja pizzy). Oczywiście przez agencję pośrednictwa pracy dzięki czemu ponoć nieźle podnieśli wydajność (czytaj tempo pracy). Także wiecie wszyscy szeregowi pracownicy co was w przyszłości czeka. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze w tamtym roku zarobki (na produkcji) były na poziomie ok. 2000 brutto. Jak pod tym względem jest w Gdańsku?

q

Jaka podstawa brutto dla młodszego ph na detalu ? Mam teraz 3200 + premie i nie wiem, czy opłaca się iść na rozmowę.

th

Młodszy Analityk Finansowy (Gdańsk) - czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Jak wygląda praca i jaka jest płaca?

ciasteczko kokosowe

firma istnieje i ma się dobrze ale nie zmienia to faktu, że to firma obiboków :)

galaretka

to taka dziwna firma z różnymi układami i układzikami / poza logo to środku słabo

ciekawski

możecie coś więcej napisać o regionalnym T.M ? podobno nieciekawa postać ?

toja

A jakie są zarobki podstawa i premia - co się na nią składa?

beks

Ha ha ha...po treści wnioskuje że masz brak wiedzy co do "profesjonalizmu" osob prowadzących rekrutację:)

toja

Hej Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda rozmowa na stanowisko ph ds sieci. POzdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Oetker Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Oetker Polska Spółka z o.o.