Opinie o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. w Skoczów

Jakie są aktualne zarobki na produkcji? Czy jest okres próbny? Jeżeli tak, to czy po okresie próbnym można zarobić lepiej?

Io

Nie warto bardzo źle traktowanie nowych pracowników nie polecam

true

Trumpf Mauxion Chocolates Skoczów MASAKRA chociaż człowiek chce się nauczyć -to mu nie dadzą starsze pracownice postawią na stanowisku powiedzą rób a nic nie wytłumaczą wolą stać i cie obgadywać,nie pomagają,patrzą z góry i są chamskie nawet te miłe na początku starsze panie już na drugi dzień stają się wiedżmami... jak nie ma co robić to każą sie chować w WC tragedia i chamstwo!!!!!!!!! ta firma za chwilę zbankrutuje bo starsze pojda na emerytury a z taką opinią nikt tam nie pójdzie!

Młodzian

Praca raz ciężka, raz lżejsza. Porąbane zasady, chore wręcz. Najgorszy zapach i zmiana temperatury z gorącej, gdzie człowiek jest w kilkanaście sekund mokry jak szczur, na zimną (zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, itp. gwarantowane) kierownictwo ok, atmosfera - gruba średniawka. raczej pracy nie polecam :) (SKOCZÓW) jak ktoś jest zdrów jak ryba i nerwy ma ze stali, to możliwe, że da rady :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
bardzo stary pracownik

Cóż, czasy Inda Chocolate minęły, kiedyś to była firma.

Aga

masakra najniższa krajowa za pracę w systemie 3 zmianowym i do tego nie ciekawe warunki pracy, nie polecam nikomu

anka

Omijać tę firmę z daleka.Atmosfera po psem,praca monotonna i nie pewna.Przeciągi i słaba płaca.Unikajcie firmy Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. w Skoczowie.

pracownik tymczasowy

zapalenie oskrzeli.ja tej pracy nie polecam pracowalam tam bardzo dlugo i wiem jak jest i do tej pory nie udalo mi sie wyleczyc zatok...

pracownik tymczasowy

bardzo rozbawiła mnie twoja opinia .... miła amosfera przyjazne otoczenie.... heheheh a w rzeczywistości jest tak ze młode dziewczyny uczace sie obsługi maszyn i pakowania sa szkanowane przez starszych pracowników traktowane jak nieroby i traktowane z góry.... atmosfera okropna praca ciezka jak na takie pieniadze jest do wytrzymania ale dla ludzi o stalowych nerwach i takich ktorzy musowo potrzebuja choc niewielkiej ilosci gotowki. Kierownictwo spoko nawet zazwyczaj ida na reke jesli chodzi o urlopy i inne takie. maszyny kopią prądem ciagle sie psuja a jak trzeba do mechanika isc zeby naprawił to z wielka laska przychodzi i jeszcze wrzeszczy ze wszystko jest w porzadku a za 5 min jak odejdzie znów sie psuje... temperatura jest bardzo niska zimno wrecz lodowato sam sweter nie wystarczy czasem praca polega na sprzataniu w bardzo cieplych miejscach takich ze z czlowieka sie leje pot a zaraz pozniej idzie sie pracowac do lodowki pracujac tam gwarantowany katar chore gardlo zatoki i zapalen

mila83
@pracownik tymczasowy

Zgadzam sie z tym ze kasa jest mała ale w jakim zakładzie zarobi sie więcej?jezeli człowiek jest obrotny i radzi sobie na stanowiskach to nikt sie nie czepia.Każdy klepie głupoty na tą firme a póżniej z językiem wyciągnietym biegnie pytać o prace bo nie ma wyjścia.Po co piszecie takie głupoty.Pracują tam rodziny i mimo gorszych dni w pracy muszą dawac rade żeby normalnie żyć i mieć na chleb.Jestem osobą która pracuje tam juz 4 sezon i nie jestem tego zdania co wszyscy że jest zle.Trzeba sie trzymać zasad które tam panują i tyle.Wyobrażacie sobie żeby wszyscy robili sobie co chcą?Nie raz chciałam wyjśc z tego zakładu bo dni sa różne ale jeżeli komuś zależy na pracy to niestety trzeba zagryśc zęby i pracować dalej.Warunki pracy są ok na głowe nie pada czyściutko więc czego wy jeszcze chcecie?co do klimatyzacji to każdy inteligentny człowiek wie że ma stycznośc ze spożywką to co sauna ma tam być???w Holandii jest dużo pracy więc tym którym nie podoba sie praca tutaj życze powodzenia na polach.

Zostaw merytoryczną opinię o Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Rzeczna 3
    43-430 Skoczów

Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.