Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

W mieście Czaplinek można podjąć prację jako Pracownik Produkcji. Średnie zarobki na tym stanowisku to 4000 . Co sądzicie o pracy w firmie Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zdziwiona

Sądzę że administrator nie ma zielonego pojęcia o zarobkach w firmie Rimaster.Faktem jest to że zarobki są wyższe niż najniższa krajowa ale do 4000 zł to zdecydowanie ponad 1000 zł brakuje.No chyba że się zrobi godzinowo dwa miesiące w jeden miesiąc.

Kontakt
@Zdziwiona

jest to kłamstwo administratora za zwykle godziny najnizsza krajowa

Zaslepka

Nawet gdyby mnie szmacono i poniżano to będę pracować dla firmy bo to jest nasze przeznaczenie. Nawet za najniższą krajową i bez premii. Nalerzy szanować pracę. My pracownicy dziękujemy firmie za byt i sens życia.

Itaka
@Zaslepka

Przeznaczenie?pracę trzeba szanować tu masz rację ale nie przesadzaj

Czy w Rimaster Poland Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rimasterówna

Tak, wejściówki na koronaparty.

Ona

Bardzo fajna firma i praca. Po dwóch latach jako zwykła pracownica zarabiam 4 tysiące netto.

On
@Ona

Dodaj bo chodzę na nadgodziny

@Ona

Witaj ;ONA" a może też napiszesz ile miałaś nadgodzin bo napewno za zwykle godziny tyle na produkcji nie zarabiasz

Śmieszni jesteście. Ja mam bez nadgodzin ponad 4 tysiaki na rękę i jest dobrze

K

W snach

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
Fryderyk

Dlaczego wobec J i A (instruktorka i liderka) nie są wyciągane żadne konsekwencje odnośnie ich zachowania, odzywają się jak do bydła kompetencja na ich stanowisku jest równa zero, najgorsze jest w tym to że jest zgłaszane a niby nikt nie słyszy, ale tak to jest jak się zarabia 50zł więcej i na wypłatę kupuje swoją wieś.

Kiki

Obie na produkcję

Taka jedna
@Kiki

Te Panie według mnie są bardzo kompetente i posiadają ogromną wiedzę. Jesteście bardzo niesprawiedliwi w ich ocenie. Jesteście (usunięte przez administratora)

Hmm
@Fryderyk

Bo J i A to koleżaneczki i ręka rękę myje. Tyle skarg było na tą pania liderke i co? Tyle ludzi było pytanych o tą pania i jej zachowanie tyle że instruktorka zamiotła wszystko pod dywan. Ludzie z tego działu uciekają bo nie dają rady psychicznie. Wszyscy wiedzą co się dzieję ale widocznie kierownictwu odpowiada taki tyran bo przez tyle czasu nic nie było z tym robione...

@Hmm

Bzdury totalne jak się komuś nie podoba to nie musi tu pracować ja jestem bardzo zadowolona z tej pracy i z tego działu ????

Nikt szczegolny
@Fryderyk

Drogi człekoznawco! Chyba trochę Cię poniosło z oskarżeniami. Nikt nie jest doskonały, a podwładnemu zawsze przełożony solą w oku. To, co myślisz o innych, mówi wszystko o tobie, a nic o nich. Więc waż słowa, bo jesteś w zdecydowanej mniejszości

@Fryderyk

W dniu wczorajszym została przeprowadzona rozmowa z działem, który pracuje z wymienionymi przez Państwa osobami. Nie zostały nam zgłoszone żadne nieprawidłowości, negatywne spostrzeżenia. Wręcz przeciwnie. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na sposób umieszczania opinii przez Państwa. Proszę pamiętać, to, że jesteśmy anonimowi nie daje nam prawa do szerzenia hejtu. Zjawisko to, zwłaszcza w dzisiejszych czasach - czasach kiedy w internecie każdy z nas może napisać co chce jest coraz bardziej widoczne. Każda wrzucona anonimowo opinia trafia do nadawcy wpływając na jego zdrowie psychiczne, na podejście do pracy, samopoczucie. Staramy się dbać o naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zachęcamy, aby zgłaszać problemy bezpośrednio do działu kadr, a wówczas wspólnie możemy je rozwiązywać. Rzucanie oskarżeń na forum, jest krzywdzące i nie pomaga w poprawie sytuacji, a jedynie ją pogarsza. Pamiętajcie, że to co piszecie dotyczy realnych osób. Kolejny raz podajemy adres mailowy, na który możecie zgłaszać swoje problemy, zachęcamy również do osobistej rozmowy. rp.kadry@rimaster.com

I
@Nikt szczegolny

W większości

@Kiki

Przydałoby się.Instruktorka J w piórka obrosła takie ,że niedługo jej nie będzie widać spod nich.Zero szacunku do jakby nie patrzeć jeszcze do niedawna swoich koleżanek i kolegów.Naprawde nikt tego nie słyszy?

może i tak
@Rimaster Poland Sp. z o.o.

Prawodawco,moze i tak,ale nie poszłabym do kadr z problemem,bo bałabym się,że potem ktoś się na mnie zemści.dlatego próbujemy pisać tutaj,ponieważ możemy to robić anonimowo.mnie to osobiście cieszy,że pracodawca też tu bywa i czyta,przynajmniej wiecie,że są problemy i może spróbujecie choc trochę zadziałać.tutaj piszemy jak jest,tyle że nie wszystko.

@może i tak

Rozumiemy. Jednak pamiętajcie, że dopóki my nic nie zmienimy - nic się nie zmieni. Opinie wystawiane anonimowo na forum są dla nas wskazówką, ale dopóki nie możemy z Wami porozmawiać o pojawiających się problemach nie jesteśmy w stanie działać, aby je rozwiązać. Zachęcamy do kontaktu poprzez podany adres mailowy. Nie ma możliwości, aby ktokolwiek się mścił, możemy zapewnić, że wszystkie zgłaszane problemy są dla nas sprawą poufną.

@Nikt szczegolny

Widzę że ruszyło ????i bardzo dobrze, wystarczy że będziesz się odzywać z szacunkiem do drugiej osoby a na pewno zostanie to odwzajemnione, mam nadzieję że p. Ania jak i p. Jola wyniosą coś z tej lekcji, pamiętajcie nie jesteście SZEFOSTWEM, oczekuje się od was pomocy, wytłumaczenia i najważniejsze nie robienia drugiej osobie na złość bo to jest bardzo słabe.... PS.( Kultury)

może i tak
@Rimaster Poland Sp. z o.o.

Pracodawco-mam pytanie-czy teraz normą ma być poniżające odzywanie się przełożonego do pracowników? Bo wrzaski-(usunięte przez administratora)poniżające.My rozumiemy,jeśli się mówi po polsku,Mówi,a nie wywrzaskuje.Wrzaski to chyba już forma zastraszania.Nikt nie musi nas kochać,ale nie jesteśmy tu za karę.Jesteśmy,bo chcemy tu pracować.Czy teraz takie zachowanie ma być wizytówką Rimastera?Oby nie...Ktoś ,kto ma być przełożonym,chyba jednak powinien przejść szkolenia.My,Wasi pracownicy,nie musimy wiedzieć dlaczego robicie takie zmiany na stanowiskach,ale i tak zapytam-dlaczego zmieniać coś co działa dobrze?dlaczego zdejmować instruktorkę,która miała na względzie i dobro zakładu i ludzi?u niej sie to nie wykluczało.To prawda,nic się nie zmieni,jeżeli wy tego nie zmienicie,ale nie macie wrażenia,że coś tu dziala zupełnie nie tak?

I
@może i tak

Takie wrzaski to niestety u niektórych norma . Nie u wszystkich oczywiście.strach się czasem o silikon zapytać .Trochę ucichło. Ale licho nie śpi Dlatego lepiej na migi chyba czasem by było.

Dziewczyna

Bardzo fajna praca, lubię to co robię.. Wiązki są ciekawe niektóre bardzo trudne ale to tylko przyjemność je robić naprawdę polecam ❤️????

Ona
@Dziewczyna

Ja też polecam. Firma stwarza ogromne możliwości rozwoju. Dobra pensja wysokie premie. Ja po niecałych 3 miesiącach na produkcji dostałam propozycję pracy w biurze i podwyżkę. Warto tam pracować. Firma spełnia marzenia.

hmm
@Ona

Totalna BZDURA!Ja też lubię swoją pracę,ale na pewno nie dlatego,że tu jest świetnie.Bardzo dobrze jest?To dlaczego dziewczyna bardzo,bardzo kompetentna,znająca się na na swojej pracy,ogarniająca całą zmianę i ludzka na dodatek-czemu ląduje jako trenerka nowych osób?przecież gdyby z dnia na dzień została kierowniczką to dałaby radę!Firma stwarzająca ogromne możliwości rozwoju-tak,jasne....

Ziomek
@hmm

Dlatego,że nie robiła tak jak ktoś by tego chciał .Miała swoje zdanie a nie tańczyła jak jej zagrali .Podpadła osobom które brną po trupach do celu.Szkoda

Uuu
@Ona

Jak znasz angielski i masz studia to o owszem mogą wziąć do biura.na produkcji wiele osób jest po studiach

Przedeszystkim biuro powinno się wsiąść ostro za młodych, tych którzy chodzą wiecznie w kratkę i biorą takie same pieniądze siedząc i nic nie robią .Bo to w oczy bije .. Ciężko tego nie zauważyć

Koleżanka

Mamy u siebie na zmianie najlepszą instruktorkę która w trudnej sytuacji pomoże.. Rozmowa z nią podnosi na duchu naprawdę Pani J jest pani (usunięte przez administratora) i potrafi Pani pomóc i rozwiązać problem niemożliwe jest tak naprawdę możliwe

Gosc

Ganiają nas za palenie ze za długie przerwy robimy a dlaczego nikt nie zainteresuje się administracja i ich paleniem. Np pani ze stoperkiem... sama chodzi co godzinę z wielką panią od wzorcow a na ludzi na produkcji się drze. I to ze sa na przerwie 15 czy 20 minut to nikomu nie przeszkadza tylko wszyscy widzą produkcję.

@Gosc

Trzeba było się uczyć to też miałbyś przywileje

Maruda
@Gosc

A no pali pali A komentarze do pracowników są naprawdę ponizajace . Może ktoś się wkoncu tym zainteresuje .

Aktualność
Norbert Heib był i na zawsze już pozostanie dla nas ważną osobą. Nie tylko przez to, że dzięki Niemu powstała nasza firma, choć to również istotne, ale przede wszystkim dlatego jakim był człowiekiem. Dla Niego ważni byli ludzie, dlatego chętnie i uważnie ich słuchał. Lubił pracować  z innymi, dzielił się  swoją wiedzą i doświadczeniem, doceniając pomysły i zdanie drugiej osoby.
Jesteśmy dumni i dziękujemy za wspaniały i w pełni uzasadniony tytuł honorowy: "Zasłużony dla Gminy Czaplinek" przyznany pośmiertnie dla Norberta Heiba przez Radę Miejską w Czaplinku 27 października 2021r.
To piękne podsumowanie pracy Norberta i uczczenie Jego pamięci.
Batman

@rimaster, zrozumcie, że ludzie na zebraniu nigdy się nie odzywają i odzywać nie będą, tak zwyczajnie że strachu. Na tym dziale jest sporo starszych osób, które nigdzie takiej pracy nie znajdą i siedzą cicho, znosząc te obelgi. Pochodźcie czasem po produkcji i posłuchajcie jak to pani Ania się odzywa do innych. Nie jestem z tego działu (na całe szczęście), ale przez siatki i brety stojące naprawdę słychać...

Ktoś ważniejszy
@Batman

Ciebie to rusza bo mnie nie. Dyscyplina w pracy jest potrzebna jak się wam nie chce robić. Ja tam nic nie słyszę.

Taka jedna
@Batman

Ale bzdury. Ja tu pracuję tyle lat i większych głupot nie czytałam.

Małpa
@Batman

Ty Batman ????przeczytaj co Ty wogole piszesz i pisz za siebie , to jest najlepsza liderka jaka mogla trafic sie na tym dziale nie wspominajac o P. Marioli. Nie ma kolesiostwa i wszyscy przychodza tam do pracy a nie lansowac się na wiazkach z dobrym czasem.A co do obelg to zacznij kochanienka od siebie, ja jeszcze nie slyszalam, zeby liderka tam wyzywala kogos a ze goni do pracy to Jej obowiazek i Ona jest tez z tego rozliczana - Wszyscy maja robic wszystko i na kazym dziale bylo wyraznie powiedziane. PA Batmanko i weź sie naprawde solidnie i uczciwie do pracy a "nóż" wskoczysz na Jej miejsce chodz daleko Ci jeszcze tam ????????????❗

@Batman

Skoro nie jestes z tego działu to po co się udzielasz a na tym dziale nie ma starych zeby musieli robić tu do emerytury poprostu jest nam tu dobrze i my żyjemy w zgodzie ze wszystkimi i nie wiem naprawdę komu nie odpowiada pani liderka skoro nie pracuje na tym dziale i po co robicie z igl widły jak ci się nie podoba zmień pracę albo się dostosuj ....za dużo lat juz pracuje i pracowałam w różnych miejscach i wiem co to jest (usunięte przez administratora) w pracy znęcanie itp... więc kochani młodzi starzy weźcie sie za robotę i przestańmy bruździć wkoncu pracujemy w jednej firmie i to co robicie niestety ale dobrej renomy nie przynosi ....o co jak tu poźniej się pochwalić gdzie pracuje.....zastanów się zanim Coś napiszesz ....pozdrawiam pracownica kalmara

Batman

@Ktoś ważniejszy, akurat ja jestem z tych ludzi, którzy pracują więcej niż Ci się wydaje i nie potrzebuję dystypliny, bo wiem po co przychodzę do firmy

Xyx

Oj kochani, ale dajecie się robic, znajdzie się jedna osoba która nadaje sobie różne pseudonimy i pisze takie glupotki, z których każdy się śmieje i nie wierzy w to co czyta. Podziwiam osobę która ma taką wyobraźnię, tak swoją drogą. Dystansu trochę ludzie, nie oburzajcie się tak tymi "komentarzami", bo to wszystko ma na celu jedno - wywolywac (usunięte przez administratora) konflikty i patrzenie na siebie spod byka. Trzymajcie się ciepło! ;)

@Xyx

Dokladnie tak jest jak piszesz

Czy w Rimaster Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Inny

Ukraińcy, Tailandczycy

Ktoś
@Inny

Bo miejscowi już nie chcą????????????

Xxx
@Ktoś

Bo miejscowych jest za mało

@Ktoś

Bo najniższa krajowa to trochę mało....

Zadowolona z pracy
@.

Najniższa krajowa, ale stabilna. Spokojnie można przeżyć za taką pensję i jeszcze odłożyć. Ja jestem zadowolona z wypłaty. Lepiej nam nie trzeba.

Uuu
@Zadowolona z pracy

Odłożyć? Na co na basen czy jacht. Ta praca nie jest tak jak się wydaje niektórym że się składa wiązki jak puzzle trzeba myśleć. A podwyżki powinny być dla stałych pracowników a nie nagroda za to że ktoś będzie chodzić za nadgodziny

xyz
@Zadowolona z pracy

kolejna "szczesliwa rimasterka" ktora moze PRZEZYC za pensje najnizsza.

@Uuu

Dokładnie zgadzam się .Myśleć i mieć wiedzę to podstawa.A na codzien jeszcze użerać się i wysłuchiwać co niektórych mądrych co się na obejmowane stanowiska zwyczajnie nie nadają.Jak mówi mądre przysłowie chlop ze wsi wyjdzie ale wieś z chlopa nigdy.

Komentarz
@Abc

100% prawdy. Wprowadzanie czegoś bez kontultacji co nie spełnia podstawowych wymogów, aby tylko kase wziąść za pomysł, a prawdziwe i naprawde dobre pomysły(na podstawie doświadczenia) są z góry olewane, bo przecież jak pachołek z produkcji może coś wymyśleć...

Zadowolona z pracy
@xyz

Jakby nawet mi ucięli 30% to bym się cieszyła. Zamierzam złożyć petycję o obniżenie nam pensji dla dobra firmy.

hmm

haaaloooo-szczęśliwa rimasterko,to ty?

Ktos89
@hmm

Widze wysyp ruskich troli sie zrobil :) Tak na powaznie jakby ktos chcial znac sposob na premie co miesiac nie przepracowujac sie to podbijac. Znalazlem myk w systemie wiec jak bedzie troche chetnych to sie podziele. Dbajmy o siebie :)

xyz
@Inny

filipinczycy jesli juz. ale dla nich pewnie Polak czy Czech tez nie robi im roznicy hihi ;-)

@Zadowolona z pracy

Zadowolona może mów o sobie a nie decyduj za innych. Skoro masz małe potrzeby i wypłata dla ciebie jest za wysoka to zachowaj te opinie i nie piszw imieniu innych mozesznadwyzke wyplaty oddać na cel charytatywny bądź schronisko

Onaaa
@Zadowolona z pracy

Ja nie wierzę co tu czytam . Czuję się oszukiwana bo po prawie 20 latach pracy zarabiam niewiele ponad 2000 zł na rękę .Mimo to że uważam się za dość szybkiego pracownika to rzadko zdarza mi się wyrobić premię i szczerze to nawet na nią nie liczę bo wystarczy że się trafi gorsze zlecenie albo po kimś i wszystko szlak trafia.Od nowego roku zostaną zlikwidowane podwyżki stażowe to pewnie za dwa ,trzy lata i tak spadnę na najniższą krajową .

Onaaa
@Zadowolona z pracy

Raczej firma w danym momencie nie ma problemów finansowych żebyś się tak poświęcała.

Nowozatrudniona

To jeden z najlepszych zakładów gdzie pracowałam. Wysokie zarobki dla nowych najwyższe w powiecie. Nikt mnie nie bije po mordzie i nie wyzywa od najgorszych szmat. Dla mnie to bardzo wiele.

@Nowozatrudniona

Gratuluję doświadczenia zawodowego jeżeli cieszysz się że nikt Cię nie bije i nie poniża.W tej firmie też pracują osoby przez które atmosfera w pracy staje się nie ciekawa,które nie powinny obejmować zajmowanych stanowisk Bo im zwyczajnie palma odbija .Więc nie plec głupot bo na bicie po mordzie i poniżanie jak to napisalas są paragrafy.Zycze owocnej i spokojnej pracy

Zaslepka

Pracuję już w tym zakładzie 17 lat. Nieraz dostawałam proppzycje lepszej pracy nawet ponad potrójnie lepszej zapłaty, ale zawsze odmawiałam. Z rimaster jestem i chcę być zwionzana do emerytury.

Jak wygląda praca magazyniera? Obowiązki/zarobki/godziny? Poważne pytanie bez hejtu i głupot poproszę

Szczęśliwa Rimasterka
@Kandydat

Praca idealna. Stała pensja minimalna zawsze na papierze. Wszystko legalnie. Zawsze stałe 8 godzin pracy dziennie. Nikt nie wymaga obowiązkowych nadgodzin, które zawsze są. Swobodnie można je brać w każdą sobotę. Nadgodziny płatne na 100% czyli warto.

Rim
@Szczęśliwa Rimasterka

Niesamowite jak Ty wszystko wiesz..:-)Pracowałaś/les na magazynie ,że wiesz jaki rodzaj pracy się tam wykonuje?

Rim
@Kandydat

Póki nie przyjdziesz i sam się nie przekonasz jaki jest to rodzaj pracy, to się nie dowiesz.Komus może odpowiadać bo praca nie jest jakaś mega ciężka ale np Tobie może się nie spodobać.Wszystko zależy od umiejętności, predyspozycji i chęci.Zapraszamy przekonasz się sam

Kolo
@Szczęśliwa Rimasterka

Nie wymaga!?jest nacisk na to i wydajność i to duży

@Kolo

Normy i wydajność są bardzo łatwe do wyrobienia. Sądzę że nawet są za małe.

Drodzy Pracownicy / byli Pracownicy / osoby wypowiadające się na forum. Liczymy na Wasze opinie i zawsze bierzemy pod uwagę to co piszecie, jeśli jest to Wasza opinia odnosząca się do pracy. Pamiętajcie jednak, że na takim forum może wypowiedzieć się każdy. Są osoby które wyrażają swoje niezadowolenie lub zadowolenie, ale są też takie które sprawdzają i prowokują Wasze reakcje. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, sugestie i opinie. Możecie je przesyłać do nas również na adres mailowy rp.kadry@rimaster.com.

Zwykła monterka

Monterka rok stażu pensja 4,5 tys brutto. Dodatki stażowe premie. Wyjazdy w delegacje za granicę Można? Można.

To gdzie Ty pracujesz? Bo chyba ni w Rimaster

Johny brawo

Delegacje to chyba na trzepak pod blok. Bo od 2020 żadnych delegacji nie ma

Johny brawo
@Zwykła monterka

4500 można mieć siedząc w biurze . Wiec wtedy można się zrzec 30 %. Szczęśliwa rimasterko to ze zmienisz nick nic ci nie da

@Abc

Zapomniałaś dopisać z nadgodzinami i praca w soboty to się zgadza

@Abc

Zwykła monterka zapomniałaś dodać praca w godzinach nadliczbowych i z sobotami to tyle ci wyjdzie ale nie przy zwykłych godzinach komu oczy mydlisz

Uczciwy grubcio

Jestem pracownikiem z dziesięcioletnim stażem, więc moje zdanie jest jak najbardziej obiektywne. Po części zgodzę się ze Szczęśliwa Rimasterka. Praca jest dobra i rozwojowa. Można się szkolić i awansować jeśli się chce. Gama szkoleń jest duża. Zarobić można z nadgodzinami na spokojnie (usunięte przez administratora)zł. Trzeba tylko chcieć pracować, a nie narzekać jak niektórzy myślący, że im manna z nieba spadnie. (usunięte przez administratora)

Szczęśliwa Rimasterka
@Uczciwy grubcio

Dokładnie. Dziękuję za opinie, która się ze mną zgadza.

ktos88
@Uczciwy grubcio

Jesli jest to twoje zdanie to jest subiektywne, nigdy obiektywne. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 20 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.