Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Kto tam

Najważniejsze że robią wreszcie porządek z liderkami ,które myślą że są niewiadomo kim .takie zmiany dadzą lepsze efekty niż gnojenie ludzi . Ludzi trzeba szanować wtedy lepiej pracują bo wtedy im się chce .

@Kto tam

Chodzi mi ogólnie o te co nie szanują ludzi,nie o wszystkie są liderki które wiedzą jak traktować ludzi

Zadowolona z liderki

Ciekawe skąd takie bajki bierzesz. Pani liderka to bardzo kompetentna osoba i dobrze wykonuje swoją pracę.

Zadowolona z liderki

Wszystkie liderki są fajne, a wy nie umiecie docenić ich ciężkiej pracy i włorzonego trudu w budowę firmy i szkolenia pracowników. Dziękuję wam drogie Panie w imieniu całej załogi. Zwykła pracownica szanujonca pracę.

Zaślepka
@Zadowolona z liderki

Dlaczego piszesz w imieniu całej załogi wypowiadaj się za siebie nie za innych

Stary stary monter-electro

Bardzo dobra fajna praca. To jest cel mojego życia. Cieszę się z dobrej pensji oraz lekkiej pracy. Załoga bardzo fajna. Przełożeni to anioły, które zawsze z uśmiechem pomogą w potrzebie zwykłemu pracownikowi swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki takim ludziom żyje się lepiej i pracuje dobrze. Mógłbym całować buty liderkom i kierownikowi za to że są.

@Stary stary monter-electro

Wiesz chyba udezyles się w głowę bo gadasz, od rzeczy jak dla mnie możesz całować nawet tam gdzie słońce nie dochodzi moze I dlatego masz lekką pracę bo prawda jest inna.

@Stary stary monter-electro

Tchórzu nie podszywaj się pod mój nick! Takich bzdur nigdy bym nie napisał. Mega słabe to było. Właśnie przez takie "osobistości" psuje się atmosfera w tej firmie.Zaklamani oszuści.pseudo-koledzy/koleżanki z pracy. zamiast przychodzić do pracy i zająć się nią, to patrzycie aby komuś szpile pod żebro wbić. Bo nie możecie wytrzymać tego że inni są od was lepsi,wydajniejsi więc po co się postarac?spróbować nauczyć się czegoś nowego?, lepiej podłożyć kłodę pod nogi komuś kto umie prawie wszystko ale nie wiecie że to zawsze obraca się przeciwko wam. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Więc jeśli chcesz kopać dołek pod moim nickiem to do robót drogowych albo na budowę się zatrudnij. Ale no tak! Szpadel czy kilof też trzeba umieć trzymać i używać a ty jesteś tak słaby że nawet po "ło'patologii stosowanej" XDDD byś nie dał/dała rady. nie pozdrawiam. Prawdziwy Stary stary monter-elektro

Stary stary monter-electro

Racja racja zgadzam się....tylko że to nie ja to napisałem. Ktoś się podszył pod mój nick

Była

Czyli już wiemy ,że osoba pisząca te głupoty jest chłopczyk ,bo mężczyzna nie śmiem go nazwać hahah

Była
@Była

Uwielbiam kiedy poniża mnie instruktorka dzięki niej lepiej mi się pracuje

Czy aby z tobą jest wszystko ok?..Niesądze to nie jest miejsce na takie komentarze poza tym lecz się.

Kto tam

Oczywiście nie mówię o wszystkich liderkach głównie o jednej niemiłej co to na całą hale słychać jak się wydziera.no i po co ci to było?

Stary stary monter-electro

Panie kierowniku niech pan się nie przejmuje tymi żałosnymi wpisami malkontentów i leni. Prawdziwi pracownicy stoją po Pana stronie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
Los amigod

List do pani Prezes.: Pani prezes w swoim imieniu proszę aby pani przemówiła do rozsądku kierownika. Bo samymi zagranicznymi ludźmi nie osiągnięcie tego co chcecie. My również jesteśmy ważni . Ludzie może nie dużo ale zaczęli się zwalniać i niektórzy także o tym myślą. Na produkcji jest armagedon haos nie można tak ludziom kazać ,trzeba mieć podejście .nie jesteśmy maszynami tylko ludźmi.

@Los amigod

Kazać to jedno a karać to drugie .Ciekawi mnie czy to jest zakład pracy czy może przedszkole ? .Teksty typu "musisz" czy "masz przyjść mnie to nie obchodzi" to jest jakaś kpina !.Pracownik to nie (usunięte przez administratora) Widać jeszcze kierownika nie nauczylo że groźbami nic nie zdziała co najwyżej zdenerwuje pracowników.Skad możemy wiedzieć co wydarzy się za 5 tygodni .A nasz wielmożny kierownik wie że potulnie przybiegniemy na nadgodziny bo on tak każe hahaha.Cyrk na kółkach

@Zrezygnowany

Wszyscy czepiacie się kierownika jednak na rozmowie z nim człowiek jest traktowany normalnie. Co innego ludzie z zakładu szczególnie Polacy słuchający plotek w sekundę potrafią zniszczyć człowiekowi tak życie że odrazu się zwalnia. Owszem Filipińczycy zabierają każdy sprzęt typu zgrzewarki i pistolety do klejów ale niektóre instruktorki chowaja je specjalnie do kaltesow zmiany robią sobie na zlosc zamiast żyć zgodnie. I to nie wina Marcina ani głównej instruktorki tylko wina ludzi. Zawiść Polaków i chamskie odzywki jak ktos pracuje wyzywanie pomawianie robi swoje ze normalni sprawni wydajni pracownicy odchodza

Los amigod

Dobrze piszesz

@Los amigod

A ja proszę pani prezes w imieniu pracowników żeby Pani nie reagowała na takie rzałosne prowokacje. Jestem szczęśliwa z przymusowych nadgodzin.

@Wycofana

Na rozmowie z nim człowiek jest traktowany normalnie a to ciekawe ????????????.Szkoda tylko że nie potrafi być obiektywny w stosunku do każdego .Nasłucha się głupiego gadania instruktorek i liderek na ludzi a później przyszywa im latki nawet nie rozmawiając z nimi osobiście .Jeżeli chodzi o wydajnych i sprawnych pracowników którzy odchodzą to nie wina pomówień czy plotek a nawet nie wina zarządzania w pewnym sensie .To ludzie którzy mają dosyć tej firmy i tego całego bałaganu bo się poprostu wypalili i poczuli że nie ma co tu siedzieć i patrzeć jak wali się to co było budowane przez wiele lat

Zaslepka

Ty chyba niewiesz co znaczy szacunek ? Dla kierownictwa sprzęt jest więcej wart niż pracownik

@Zrezygnowany

Szczerze w porównaniu do mnie nie miałeś opinii najgorszej wśród ludzi nie byłeś na językach innych. Do tego nie miałeś np problemów na innym dziale jakoś ja nie miałam problemu ani z Nim ani z Nową instruktorka mimo iż wyglądała strasznie jednak po pół roku słuchania na swój temat..... I to nie pracowników z biur. Miałam okazję być na rozmowie u kierownika i mówisz ,że nie bierze ludzi na poważnie stwierdze,ze bierze. Chwilę po rozmowie zgodził się nawet na urlop tydzień czasu bez problemu aby dojść po sytuacji z dwoma dziewczynami z firmy z produkcji. Biuro jak i firma sama w sobie wyrozumiała bardzo starają się pomóc ale jak ludzie nie wiedzą prawdy a plotkują to człowieka dobija to już nie jeden mój zakład tego typu i gdy y nie to ,że niektóre osoby nie znają sytuacji do końca komentują tak jak nie trzeba nie będzie osób co się znają na rzeczy ten którego nie trzeba dużo uczyć odejdzie. Nikt nie wytrzyma presji wyzywania przez pracowników. Na biuro i szafostwo nie narzekam nawet na kierownika Marcina jak dla mnie wyrozumiały człowiek.......

@Zrezygnowany

Wyglądała strasznie pod tym względem że mało co się uśmiechała latała dużo po hali tak jak by miał być zaraz problem w zasadzie na rozmowie bardzo miła i fajna kobieta. Mimo strachu przed rozmową z Nią okazała się bardzo życzliwa

Wycofana

Akurat tu się mylisz to nie on tylko taka sama pracownica jak większość z tad komentujących będąca akurat na zwolnieniu przez to ,że Polacy wyzywali słuchając plotek nie każdy wytrzyma taka atmosferę jaka jest na Czaplinku na zakładzie. Najbardziej zaufane osoby będą wiedziały kto to pisal po samej wypowiedzi wyżej. Zakład ogólnie nie jest zły ale atmosfera stworzona przez pracowników z polski jest tragiczna nawet dla zagranicznych pracowników ludzie nie nauczyli się tolerancji i szacunku nie każdy musi każdego lubieć ale szacunek się należy nie ocenia się człowieka po tym ,że innaczej wygląda czy też jest innej narodowości. Oni też chcą pracować. A jak atmosfera się nie zmieni nikogo normalnego nie będzie w tym zakładzie i taka prawda biuro ma zachowanie ponad przeciętne nie wierzy w pomówienia plotki czy też bezpodstawne oskarżenia. Czy naprawdę Polacy nie potrafią się zmienić i nie oceniać ludzi po wyglądzie tylko po tym jak pracują.

Tyci
@Zaslepka

Nie powiedziałbym. Sprzęt najpierw trzeba mieć by o niego dbać. A w tej firmie wiecznie brakuje podstawowych narzędzi. Nie wspomnę o taśmie czy to papierowej czy pcv... Żenujace i deprymujace

Załoga rimaster

Serdeczne podziękowania dla naszych kochanych pań instruktorek, które zawsze wzorowo szkola załogę i zawsze służą pomocą. My pracownicy za wasze poświęcenie dziękujemy.

Ku
@Załoga rimaster

Mów za siebie w swoim imieniu

@Załoga rimaster

Dołączam się do podziękowań. Ogromna wiedza i kompetencje. Panie powinny zarabiać więcej za swoje zaangażowanie.

Mów za siebie

Wiązka
@Stary stary monter-electro

Ale zawiść. Ktoś kogoś tu pochwali i podziekuje za rzetelną pracę i od razu pojawia się zazdrość i zawiść malostkowych ludzików.

@Załoga rimaster

Wy to chyba same o sobie piszecie,co? Nie macie życia poza pracą?

Zdziwiony
@Załoga rimaster

Mam pytanie.Dlaczego panie instruktorki przez 8 godzin pracy szykują wiązki na nadgodziny?Wybierają sobie lekkie wiązki ale koniecznie z dobrym czasem.Tak można pracować.

Nowypracownik
@Zdziwiony

Chyba chodzi o liderki? One tak zawsze.

@Zdziwiony

Żadna nowość .Takie zachowania liderek pazernych na nadgodziny są na porządku dziennym.Zastanawiam się jedynie ,które są gorsze czy te co siedzą przy biurku i nic nie robią a jak coś chcesz to nie mają czasu , czy może te co pomagają swoim lizusom nie logując się jako lider i sztucznie nabijając komuś wydajność jednocześnie oszukując siebie i kierownictwo jakie to są super wydajne .To co dzieje się w tym zakładzie przestaje już nawet być śmieszne.To jak traktowani są pracownicy doświadczeni i wykwalifikowani a Azjaci to się poprostu w głowie nie mieści.Dziwia się zatem później osoby sprawujące władze że ludzie chodzą na l4 .Owszem chodzą i chodzić będą częściej bo w takiej atmosferze i warunkach to zwyczajnie nie da się pracować. Kiedyś do pracy przychodzilo się z chęcią teraz poprostu z przykrego obowiązku może też z przyzwyczajenia.Praca sama w sobie jest naprawdę bardzo fajna oczywiście pod warunkiem że rozplanowana z głową nie po złości bo kogoś nie lubię.Zastanawia mnie również fakt iż podobno liderki , instruktorki i kierownictwo mają spotkania z małżeństwem psychologów którzy współpracują z firmą .Jak widać nic te spotkania nie wnoszą więc albo Ci ludzie idą na nie sobie posiedzieć albo poprostu sami nie rozumieją po co tam chodza.

Neutralna
@Zdziwiony

Dlaczego atakujecie swoje koleżanki z produkcji. To nieetyczne. Nie powinniście tutaj tak pisać. Od razu stwierdzam że jestem bezstronna, ale irytują mnie takie komentarze atakujące nasze liderki które ciężko a może nawet bardziej pracują niż my zwykli pracownicy.

@Zaloga rimaster
@Załoga rimaster

No widzisz tak szkoli zaloge, ze liderke z Bt(która nie pasowala ostatnio do teamu) (usunięte przez administratora) na przymusowy urlop a na jej miejsce koleżanke szkoli. Tylko ciekawe czy Jej przekazała co uknuła.

Kiki

Nadgodziny przymusowe ? Hhhhahhhhha hhhhhha ha hhhhahhhhha hhhhhha hhhha znowu??????????????????????????????????a wcześniej urlopy przymusowe.to indonezyjczykow na nadgodziny przecież są lepsi szybcy sprytniejsi.

@Kiki

A ja się bardzo cieszę że są nadgodziny. Bardzo jestem za to wdzięczna firmie.

Kaman
@Zafascynowana pracą

Nie chodzi że się ktoś nie cieszy to chodzi o to że on każe.zaden o obowiązek kto chce niech idzie każdego wybór

@Kaman

Ja mogę robić nadgodziny za normalną stawkę

Kontakt

Brak taśmy szerokiej ,bocianów i wyciagaczek

@Kontakt

To prawda a przede wszystkim brakuje tam odpowiednich ludzi do zarządzania tą firmą. Starzy pracownicy odchodzą,ciężko wytrzymać w takiej atmosferze.

Kontakt

I więcej ludzi odejdzie. Ciężko wiadomo z pracą,ale tak będzie. Nie przychodzimy żeby się denerwować tylko pracować. Nie jest to praca na akord więc bez przesady z tymi sztukami. Na umowie po 8 latach o 100 złoty czy 150 brutto od najniższej więcej to nie jest rewelacja premia za frekwencje nie jest co miesiąc. A premie nie ma każdy 104 procent to przesada ,specjalnie żeby zajechać człowieka. Kto kombinuje ten ma ,a kto nie ma na czym ten nie . Ludzie spokojnie ta praca nie jest warta zabijania się o czasy. Sama praca ok,ale niech będą one dopracowane a nie jeden wielki armagedon. Robić wiązkę po wzorcu to trauma, jak masz szczęście i konstruktor na niósł zmiany to ok ,ale jak masz pecha to siedzisz i bluzgasz , leci mięso aż przykro . I jeszcze foch konstruktora że musiał przyjść,nie każdego oczywiście i nie każdy wzorzec to dno. Do jednego worka nie rzucam . Same budowanie wiązek ok, nie dźwigasz ciężarów, siedzisz w ciepłym. Przerwa jest ale 15 minut jednym ciągiem to wiadomo szybko kanapkę mielisz ,ale nie każdy nie którzy mają przywileje. Wiadomo kto.... Dobrze ze jest pięć minut zmielisz niedojedzone kanapki .

Dudu

Szczęśliwa rimasterko zmiana pseudonimu nic ci nie daje te same suche teksty

Arnold

Racja

Lekarz

Wziąłeś już swoje tabletki na głowę?

Wzorowa pracownica

Mogłabym pracować na stanowisku w łańcuchach i worku na głowie że względu na szacunek dla pracy. Jesteśmy nikim pamiętajmy o tym. Praca to dar i przywilej.

Ku

U którego lekarza się leczysz?

Ikiwajdlo

I ja

Nowozatrudniona

Jestem nowozatrudnioną osobą. Jestem bardzo zadowolona z warunków rimastera. Jestem zszokowana, że jest tyle udogodnień dla pracownika: - umowa na papierze -prawo do płatnych urlopów - nie stosuje się kar cielesnych i psychicznych wobec pracownika - mamy prawo do przerwy w pracy i możemy korzystać z toalety bez pytania o zgodę -jest stołówka w której możemy zjeść podczas przerwy -wyplaty zawsze na czas - praca zmianowa dzięki czemu nie ma nudnej rutyny -pracujemy w pomieszczeniach gdzie nie pada i jest ciepło Jak dla mnie to świadczy o wielkości firmy i szacunku do pracownika

Doświadczona z długim stażem
@Nowozatrudniona

Popieram Panią. Rimaster to najbardziej przyjazna firma dla pracownika. Stała stabilna pensja i praca lekka łatwa i przyjemna.

Ktoś
@Nowozatrudniona

1. Jest pracodawcy obowiazkiem dawać umowe, a pracownika się upominać o nią. 2. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić optymalne warunki bytowe w pracy(toalety, stolówka) 3. Kary fizyczne to były stosowane, ale w sredniowieczu, albo w stanach za czasów niewolnictwa. 4. Przerwa-kodeks pracy... Naprawde, aż tak się macie zamiar poniżać zeby tylko ratować swoja reputacje, ten zaklad to pomylka i nie jest to tylko moje zdanie, wiele razy mówiłam i bede mowic, ze ten zakład jest dobry tylko dla rodziny i znajomych, bo tu nie liczy sie wiedza, tylko koneksje i jak gleboko sie (usunięte przez administratora)

Xyz
@Nowozatrudniona

Wie Pani że istneje coś takiego jak Prawa Pracownika, minimum socjalne itp. proszę zajrzeć do Kodeksu Pracy. to nie są jakieś luksusy czy nadzwyczajne traktowanie nas jako pracowników. Przypomnę też Pani że żyjemy w XXI wiecznej Europie. Są pewne standardy. Jeśli faktycznie jest Pani osobą która nigdy nie spotkała się z tak dobrym traktowaniem pracownika to współczuje i gratuluje, bo faktycznie ma się pani z czego cieszyć. Ale jeśli jest Pani kimś z biura wypisująca takie komentarze skłaniające ludzi do pisania na tematy które odbiegające od faktycznych problemów w tej firmie, to proszę przestać pisać takie głupotki bo nie wszyscy są tacy ślepi i niemądrzy że tego nie widzą. Zmiana nicku też nic nie da. pozdrawiam

Nowozatrudniona

Tak ja jestem w szoku, że firma jest tak bardzo przyjazna pracownikowi i zapewnia tyle udogodnień, których wcale nie musi.

Zbulwersowana
@Ktoś

Co za bzdury tu wypisujecie. Pracuję już w tej firmie 30 lat jako zwykła elektromonterka i żadnych koneksji ani znajomości nie zauważyłam. Co więcej firma daje propozycje awansu wszystkim doświadczonym. Ja dostałam kiedyś i to nieraz, ale odmówiłam ze względu na to że nie czułam się kompetentna.

Zaslepka
@Zbulwersowana

Ma Pani rację. Każdy ma możliwość awansu i jest równo i sprawiedliwie traktowany przez kierownictwo.

Pracus
@Nowozatrudniona

Oj . Chyba wymieniasz to co musi kodeksowo być. A co jest extra? Nic. Firma daje to co musi i to jeszcze wg nich za dużo.

@Pracus

Uważam że to i tak za dużo co nam daje firma w stosunku do małych wymagań do nas

Dziki żart

100 procent to mało na premię?

@Dziki żart

Premia i tak jestem za duża.

Żart

To się zwolnij jak za duża i na pół etatu pracuj

@Żart

Ja pracuję za bardzo dobrą stabilną minimalna pensję. Mogę sporo odłożyć i starcza na godne życie.

K
@Pracownica

Nie powtarzaj się .....wczesny też już to pisałaś odłóż na podróż wokół świata

Królowa śniegu
@Zbulwersowana

30 lat temu nie było Rimastera w Polsce, więc proszę nie zmyślać, że pracuje tu Pani 30 lat. Mi wystarczyły 3 miesiące, żeby zobaczyć wszystkie koneksje i znajomości. Może niekoniecznie na produkcji, ale administracja to jedna wielka rodzina.

Kolo
@Królowa śniegu

Prawda i na produkcji i w biurze .

I
@Zaslepka

Jakiego awansu

Kaman

W końcu robią porządek z głównym prowodyrem konfliktów. Jescze powinni zrobić porządek z innymi, co wydzierają gębę z byle powodu, bo liderka to nie jest stanowisko kierownicze , są dobre liderki, które mają podejście do ludzi,bo to jest najważniejsze a nie wydawanie rozkazów, bo to nie wojsko.

XYZ&

To forum powinno służyć do tego żeby wyrażać swoją opinię...tylko dlaczego tę opinię są usuwane....instruktorki zachowują się jakby miały władzę absolutną ..to nie jest (usunięte przez administratora) żeby ludzi traktować w ten sposób ...kary ...za co ...nie dostaniesz urlopu bo nie....odpowiedź osoby na stanowisku...

@XYZ&

No chyba to logiczne że jak jest produkcja to nie ma urlopów. Chcesz żeby był zastój przez urlop?To firma powinna wyznaczać kiedy można mieć wolne

Tala
@Pracownica

Co za bzdura urlop jest nasz wypracowany więc nikt nie może mówić kiedy możesz a kiedy nie możesz urlopu wziąść

@Tala

To że jest wypracowany to nic nie znaczy. Jak firma sama by mi rozplanowala urlop to bym nie protestowała. W ogóle jestem zdania że i tak za dużo mamy wolnego. Powinno go być o połowę mniej.

On
@Pracownica

Szczęśliwa Rimasterko czy to znowu Ty?Tym razem zwiesz się Pracownica?Nie rozkręcaj bezsensownej dyskusji jak za każdym poprzednim razem.Nie myl również urlopu wypoczynkowego planowanego na 2 lub 3 tygodnie w ciągu lata z urlopem , który ktoś potrzebuje np na wyjazd lub wizytę u lekarza . Może idąc twoim tokiem myślenia wszyscy pracownicy powinni składać ręce do Boga i dziękować że mogą tu pracować .Nic bardziej mylnego ,gdyby nie pracownicy (którzy są tylko ludźmi i mają swoje problemy i potrzeby)tej firmy by nie było .Jak by się wszyscy zaczęli szanować (z mocnym naciskiem na wszystkich rządzących po pracowników )może ten zakład podniósł by się z tej równi pochyłej po której kroczy .

Tatiana
@Pracownica

Kim jesteś że takie głupoty piszesz?

ABC
@Pracownica

Skoro masz za dużo to się poświęć i zrezygnuj z urlopu. Nie widzi nikt problemu. A jak masz za dużo czasu to poczytaj kodeks pracy zamiast wypisywać bzdury. Każdy z nasz wie po co przychodzi do pracy i że swoje trzeba zrobić ale mamy też rodziny wizyty u lekarza i zdarzenia losowe i wtedy właśnie potrzebny jest nam urlop. A produkcja nie stanie bo nie ma jednej osoby.

Dobrze
@ABC

Bo niektórzy żyją tylko pracą bo ich życie jest ubogie, współczuję bo większość ma życie po za tym bardziej że my nie zarabiamy aż tyle aby się poświęcać

@Pracownica

a jak firma zmusza ludzi gdy nie potrzebują a potem jak pracownik potrzebuje dzień urlopu to nie dostanie > to jest szacunek pracodawcy dla lojalnego pracownika

Pracownica z długim stażem

To co się dzieję już dłuższy czas w tej firmie i jak są traktowani pracownicy to po prostu porażka. Dla nich liczą się słupki a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach,zero kultury osobistej nie wspomnę o odzywkach. Pracowników mają za nic. Lepiej traktowani są Azjaci. Kiedyś to aż się chciało iść do pracy a teraz... Pracuje tu kilkanaście lat i tak źle nie było od dawna. Dlaczego góra nie zareaguje tylko usuwane są prawdziwne wpisy z forum. Przecież nikt sobie tego nie wymyśla,tak naprawdę się dzieję.

Sanok bikmanik

W tej firmie jest problem z urlopami zwlascza teraz

Aleksandra
@Sanok bikmanik

Jak się chce 3 tygodnie to zapomnij jak inny termin też problem a tak nie powinno być

Ruda
@Sanok bikmanik

To pracodawca decyduje kiedy idziesz na urlop więc w czym problem?

Dominika
@Ruda

Może jemu jakiś niezdecydowany się wydaje i dlatego? ;) Ale idzie bezproblemowo się dogadać w razie czego?

Tala
@Ruda

Od kiedy to kto kolwiek decyduje o naszym wypracowanym urlopie?

Bobo
@Tala

A jednak

Z serwisu
@Ruda

Jak pracodawca?Urlop jest twój, to ty pracujesz na niego

Czy w Rimaster Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jupi

Jedynie premia jeśli wyrobisz wydajność i premia za frekwencję

Edward
@Jupi

A na czym polega ta wydajność, zdradzisz co nie co? Za frekwencję także? W sensie jak masz np. L4 czy kilka dni wolnego to traci się tę premię?

Oko
@Edward

L4 tracisz premie za frekwencję dni wolne to nie tracisz ,wydajność musisz mieć chyba teraz jest 104 procent żeby mieć,

Izabela
@Oko

A jak się zdobywa te procenty?

nadzieja

Ludzie firmy-proszę-bądźmy dla siebie dobrzy! Przebywamy z sobą 8 godzin,5 lub więcej dni w tygodniu, cały rok! To bardzo długo! Nie obgadujmy się nawzajem. Każdy z nas jest jest odrębną osobą, nie znaczy to, że gorszą-inną i tyle! Swoim zachowaniem pogarszamy sytuację każdego z nas. Tego, komu źle życzymy ale też prędzej czy później swoją własną-bo w końcu też znajdziemy się po tej drugiej-obgadywanej i poniżanej stronie! Czy ktoś tego chce czy nie-jedziemy na tym samym wózku-po prostu się nie spychajmy. Bądźmy dla siebie dobrzy. W końcu chyba wszyscy chcemy żeby było nam lepiej?

@nadzieja

Nadziejo masz racje! jJeśli więcej osób byłoby jak ty ,to praca w tym zakładzie byłaby przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

Aktualność
Wiemy, jak trudno jest sprostać oczekiwaniom stawianym firmom zarówno po stronie klienta jak i pracownika. Każdy dzień to dla nas praca nad tym, aby budować zaufanie pracowników i wspólnie się rozwijać, nadawać nowy kierunek i cel codziennym wyzwaniom.
Tym bardziej jest to dla nas ogromny zaszczyt, że Rimaster Poland znalazło się na 10 miejscu rankingu Forbesa - Poland's Best Employers 2022  w branży Przemysł samochodowy i innych środków transportu (wykonawcy, podwykonawcy, sprzedaż)), a także na 12 w branży Elektronika, Elektrotechnika, Sprzęt komputerowy.
To wspaniała motywacja do dalszego działania! :)

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem:
Hm

Taaa, a co z zarobkami u Was? Słyszałam że cienizna najniższa krajowa.

@Hm

Witamy! Wszelkie informacje odnośnie wynagrodzenia na danym stanowisku są udzielane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy

Ktoś

Praca jak każda inna i niezbyt męcząca fizycznie, ale ludzie którzy tym wszystkim zarządzają, są zdecydowanie do wymiany! Osoby takie jak A.J minęły się z powołaniem.

Izabela
@Ktoś

co jest nie tak z zarządzaniem w tej firmie ? ;/

M.

W takiej atmosferze jaką fundują A.J. i J.W. nie da się pracować. O ile praca sama w sobie nie jest zła, tak większość nie ma ochoty przychodzić do pracy przez te właśnie panie. Co gorsza, nikt nie chce się tym zająć i pomóc pracownikom i zamiatają wszystko pod dywan. Nie ma u kogo szukać pomocy.

Yyy
@M.

Lepiej 8 odklepać 3 razy z zrobić zarobić i zapomnieć

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 20 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.