Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Emilia

Hej, ile jest zmian w pracy elektromontera? Było takie ogłoszenie, kiedyś wystawili tutaj. Chłopak akurat szuka pracy, ale nie każdy system mu odpowiada. Chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółów o tej pracy.

Łach
@Emilia

Z całego serca nie polecam. Idźcie do konkurencji jeżeli jesteście z okolic,dostanie więcej na start. Tutaj to prace zaczynało się i o 3.45 - kto pierwszy przyszedł ten rządził. Czasami po 12 w najgorszych przypadkach 16. A bywało i tak,że piątki wolne bo pracy nie ma a potem przymusowe nadgodziny w sobotę. Obecnie bez takich zawirowań ale zarząd się mocno zmienił więc to tylko kwestia czasu...

Xyz seb

Szczerze coraz gorzej. Koordynator porażka,zastępuje E.P tylko że tamten nie robił po 4 zebrania dziennie,i nie było takiego chamstwa. Pan pseudo lider z el.. najpierw niech nauczy się panowania nad sobą ,a dopiero staruje na takie stanowisko.Agresja to jego drugie imię. Na stanowisku dzięki żonie. Aż strach pomyśleć jak będzie ona instruktorką,kolejny wlazik p.J.W. ciekawe jakie szkolenia przeszli żeby być na takich stanowiskach. Zaś lider z bt A.M. za (usunięte przez administratora)to powinna wylecieć a nie udawać niewiniątko.nic z tym nie robią .Rimaster było fajna firma,zaznaczam było. Praca jest fajna ale jeszcze raz zaznaczam rządzący nie odpowiedni. Zróbcie coś bo ludzie nie wytrzymają.a te karteczki białe to chyba po to żeby ludzie byli przerażeni.

Oddana pracownica
@Xyz seb

Jak dla mnie kierownictwo jest super. Mogę nawet przed nimi klękać i całować im buty.

XYZ

Zastanawiam się kto podejmuje decyzje odnośnie liderów....rozumiem że może nim zostać każdy......zwłaszcza Ci którzy tylko umieją słuchać imi kiwać głowami i przytakiwać beznadziejnym i durnowatym pomysłom koordynator J W. to może liderami zostaną Azjaci czy Columbijczycy oni to dopiero potrafią przytakiwać...jak już idziemy na dno to chociaż z efektem iście Cyrkowym

XYZ

Jak czytam te opinie to jestem w szoku ...ale prawda jest taka że to ci dzieje się teraz w arimasterze to jest jakiś (usunięte przez administratora) ...osoby na stanowiskach to jest banda (usunięte przez administratora)..koordynator produkcji to jest dopiero porażka nie wiem kto wybrał tą osobę...co ona sobą reprezentuje ....nawet zachować się nie potrafi i odezwać się do pracowników bo darcie (usunięte przez administratora)to jest to co tylko potrafi...a kiedy zrobią porządek z panią na którą są skargi odnośnie (usunięte przez administratora)i traktowania ludzi ...czy ta OSOBA jest nietykalną

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
Elektromonterka

Ja jestem zafascynowana tą pracą. Dla mnie to pasja i mogłabym robić za darmo. Dla mnie to relaks i zabawa i jeszcze za to płacą? Kocham rimastera

Łucja
@Elektromonterka

Wow Elektromonterka z pasji? Super. Jednak ja mam pytanko o to stanowisko. Jaka jest pensja na start, jak się ma doświadczenie około 5 lat w tej pracy? Jak ta pensja stała wygląda i do tego, jak wyglądają jakieś premie, dodatki finansowe?

Yeti
@Elektromonterka

Praca proste nie wymagająca dużo od siebie Nauczyć idzie się szybko Jak robisz swoje to lidera praktycznie nie widzisz Zarobki jak w regionie nic więcej Dorobić można na nadgodzinach które sa dostępne Można przyjść spróbować pracy - Instruktor powie co i jak (nie słuchać innej pani która jest oderwana od życia i od pracy :). ) Ogólnie jest 100 % lepiej niż w kablu

Chętna
@Yeti

Z tego co słyszałam ciężko się dostać bo tyle chętnych. Wszyscy sobie chwalą tam pracę.

I
@Chętna

Nie jest się ciężko dostać , zadzwoń do kadr i tyle. Chętnych nie ma

Jeżeli jesteś osobą która szybko rozumie i lubi prace manualne - praca ok. Ale pod warunkiem - idziesz, robisz swoje i wracasz do domu. Jak to się mówi - w pracy nie ma koleżanek/kolegów. Każdy pod każdym dołki kopie, z jednej strony z tobą rozmawia, z drugiej strony obrabia cztery litery. Nie ma co się dziwić że ludzie odchodzą, nawet Azjaci. Atmosfera - (usunięte przez administratora)i kilka metrów mułu... Ludzie zastanówcie się czasem nad sobą i swoim zachowaniem, bo po niektórych to spłynie jak po kaczce, a inni tak nie potrafią i nawet dlatego się zwalniają, bo po co mają słuchać takich rzeczy od wrednych bab, które pracują tu x lat i mają się za niewiadomo kogo, a przypomnę - każdy powinien być sobie równy. Tak samo ten co pracuje 10 lat i ten co pracuje miesiąc czy dwa. Mamy nowy rok, bądźmy dla siebie bardziej sympatyczni i szczerzy w tym co robimy i mówimy, wtedy może więcej osób zacznie przychodzić do pracy choć z małym uśmiechem na twarzy.

Niczyj

Wreszcie jakis konstruktywny, sensowny i nie przekłamujący wpis od długiego czasu! BRAWO! Szkoda tylko że w pomiedzyczasie było tak wiele bzdur i zaśmiecajacych komentazyna tym forum. A może taki jest czyjś cel, żeby szczere i prawdziwe komentarze grzezły w śmieciowych? Długo już śledze wszystkie wpisy i taka jest tendencja.

@Niczyj

To jest przykre, ale niestety na takich forach wypowiadają się jedynie osoby, które doświadczyły same negatywne sytuacje, lub po prostu nie potrafiły się porozumieć z innymi, dlatego ta krytyka nigdy nie będzie konstruktywna, bo służy to tylko i wyłącznie wyładowaniu swoich emocji poprzez anonimowe wpisy. Ja nie mówię - praca sama w sobie jest naprawdę bardzo fajna, każdy wie za jaką stawkę, ale nie oszukujmy się, bez papierków czy znajomości co teraz można osiągnąć? Z nadgodzinami można czasem całkiem fajne pieniądze wziąć, a jak komuś mało niech idzie gdzie indziej - tam zaproponują taka sama stawkę, przykre to ale niestety prawdziwe. Wieczne narzekanie, obrabianie czterech liter, zawiść oraz hipokryzja - tego na produkcji nie zabraknie;) Zaś dobrych i naprawdę zaangażowanych pracowników może kiedyś zabraknąć, bo przez takich ludzi (mam na myśli poprzedni wpis) coraz więcej będzie odchodzić.

Niczyj

Pracownicy nie odchodzą dlatego że czytają wpisy na forum. :-D Oni dobrze wiedzą co się dzieje i uciekaja z tej firmy zanim zrobi się gorzej. Każdy ma swój indywidualny próg zmeczenia po przekroczeniu którego nic nie zmieni jego decyzji i zabierają pupę w troki. Więc proszę nie zwalać winy na mój czy na inne podobne wpisy. Bo to co na tym forum ludzie piszą(konstruktywnie a nie bzdury) to jest wierzchołek góry lodowej co się dzieje w zakładzie i każdy pracownik o tym wie. Więc jedynie kandydaci mogą zdecydować o nie aplikowaniu do firmy ze względu na niepochlebne wpisy a nie ludzie którzy pracują tu od lat. POZDRAWIAM wszystkich "8godzin i do domu"

@Niczyj

Nie chodziło mi o Twój wpis, tylko mój poprzedni, tzn o ludzi którzy pracują tu x lat i zachowują się jak zachowują i właśnie przez takich ludzie odchodzą. Źle mnie zrozumiałeś/łaś ;)

Bąbelkowe

To co się dzieje to chyba wszystko widać na tacy Nikt nad niczym nie panuje Zlecenia raz są raz ich nie ma Lider raz mu sie chce a raz ma to w (usunięte przez administratora) Co tu się wyprawia ? Gdzie są aneksy ?

Hyhy
@Bąbelkowe

Smutne. Ale prawdziwe. "Mistrz uproszczeń" działa świetnie do tego stopnia że za niedługo już nie będzie czego upraszczać w tej firmie.

Hmmmm
@Bąbelkowe

Oj niestety zmiany zapoczatkowane niby przez byłego kier.. nie wnoszą nic dobrego w tym zakładzie . Ludzie się zwalniają na potęgę zarówno Polacy jak i Azjaci a to o czymś świadczy.Zaczyna się robić jak w konkurencji jeszcze trochę i będzie więcej ludzi od spraw zbytecznych niż pracowników produkcyjnych.Jedyne do czego to wszystko doprowadzi to tylko nienawiść i zazdrość międzyludzka, która już jest mocno zauważalna.

Glowomozg
@Hmmmm

Głupoty gadacie. Wszystko jest pod kontrolą. Wszyscy mają zajęcia i logistycznie wszystko chodzi jak w zegarku.

Elektromonterka

Pracuję już 10 lat. To była najlepsza decyzja mojego życia. Kocham tą pracę, bo każdego dnia można się rozwijać, a pensje są wysokie tak jak premie i bony. Wiem że jestem bardzo cenna dla firmy tak jak ona dla mnie.

@Elektromonterka

Z Jakiej planety jesteś. Każdego można wymienić, jak to kierownik kiedyś orzekł,że o zagranicznych pracowników trzeba dbać, o nas nie.

polka
@Wolny

Od Ukrajincow to się odczep. Oni powinni mieć lepiej płacone niż my polacy i nic łatwiejsze zadania.

@polka

To im oddaj. Nie czepiam się ich tylko ogólnie mówię że tak jest.

Joak

A nie przyszło ci do głowy, że strzelasz sobie w kolano? Na Ukrainie zostali biedni ludzie, bo nie stać ich było na bilet.To Polakom trzeba dawać mieszkania .

Ktos
@polka

Proponuję się rozpędzić a sciana sama się znajdzie.

Bo co?

JO
@polka

WSZYSCY JESTESMY RÓWNI A ONI NIE SĄ RASĄ PANÓW A MY SŁUŻĄCYCH WYRÓŻNIANIE NARODOWOŚCI TO JEST RASIZM

@polka

Wcale nie jesteś z UA , o ile cos takiego jeszcze jest., ale jeżeli jesteś z Polski to gratuluję tępej ukrofilii !!!

Yyy

Tak bo tak też robią. A zresztą ludzie zaczęli sami się zwalniać, nawet Azjaci.

Zwykły pracownik

Według szacunków na jedno miejsce jest 14 osób chętnych. Ludzie czekają w kolejce z CV.

Chyba na miejsce w firmie Rimaster Mars bo nie Poland hihihi

Zofia
@Zwykły pracownik

Skąd masz te szacunki? Pracujesz tam może? Z czego wynika tak duże obłożenie? ludzie chcą tu pracować z uwagi na dobre zarobki, atmosferę czy może jest coś innego, co przyciąga ich do tego miejsca?

Bodek
@Zwykły pracownik

Jedna osoba przyszła i z tego co widzę żadna już nie przyjdzie.

@Bodek

to jak to w końcu z tymi chętnymi? są czy nie? albo jakiś wymagań nie spełnili? jakie są? i co firma zrobi wobec tych braków?

K

Podwyżek od firmy takich normalnych dawno nie było.Nie mówię o tych związanych z najniższą krajową. Premie za 104 procent to jest śmieszne.

Zwykły robol
@K

Po co nam podwyżki skoro dobrze zarabiamy

@Zwykły robol

Znajdź ścianę i w nią walnij

Zwykły robol
@J

Ty się walnij. Ciesz się że w ogóle płacą za pracę i to na czas co jest rzadkością w firmach. Poza tym teraz praca jest najważniejsza

@Zwykły robol

Popieram Pana. Cieszę się, że są jeszcze trzeźwo myślący ludzie jak pan. Sama praca to dla mnie radość i zapłata, że mogę pracować.

Taaak taaak. Znamy ta śpiewkę. Zdrówka zyczymy

Uuu
@Szczęśliwa rimasterka

Żyj powietrzem. Podwyższenie bo najniższą się zwiększa to nie kokosy dla ludzi co po 10 lat robią

Yyyja
@Szczęśliwa rimasterka

Jak otworzą to co mają otworzyć to trochę się posypie wypowiedzeń.

Winda do wiatr-nieba? Dzięki za przypomnienie. CV muszę napisać.pozdrawiam

@Xyz

Jakie windy? Jaka firma?

Co mają otworzyć?

Kou
@Anonim

Już się zwalniają

Nie polecam. Minimalna i tak samo jak tu

Xxx

A co mają otworzyć?

@Zwykły robol

Wymień firmy, które nie płaca na czas. Za wyjątkiem budowlanki z zatrudnionymi na czarno baranami

Tej atmosfery dawno tu brak...

Zarabiamy?

Brak słów

Nie polecam , a bynajmniej na zmianie Pani J.

Hyhy
@Brak słów

Dla nie wtajemniczonych-juz nie ma zmiany pani J. Cały zakład w Czaplinku jest pod panią J. ...więc też nie polecam

Laura
@Brak słów

Brak podwyżek podniesienie najniższej to nie są podwyżki w porównaniu z inną firmą.

Anonimka
@Brak słów

A ja bardzo polecam. Bardzo sympatyczna i pomocna Pani. Dużo uczy i to z poświęceniem dla pracownika.

@Anonimka

A mianowicie czego uczy?

Szczęśliwa rimasterka

Cieszmy się że mamy pracę. Ja się zrzeklam wszystkich premi. Jestem wdzięczna że mogę pracować. To jest dla mnie nagroda. Żyję dla pracy i firmy

@Szczęśliwa rimasterka

To się zrzeknij jeszcze praw pracowniczych i oddaj swój urlop i nie wychodź na przerwę ani do toalety bo po co.

Jak szefostwo w Rimaster Poland Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Lolko

Nie widzi prawdy

Wycofana

Łamie prawa pracownika zawarte w kodeksie pracy. Kazdy pracownik powinien byc uswiadomiony iz kończąc umowę powinien byc w ten sam dzien wyplacony ekwiwalent za urlop jednak w tym zakładzie czekasz az w koncu racza się rozliczyć. Kazdy jeden zakład pracy w ostatni dzien trwania umowy wylicza i wypłaca zaległy urlo tutaj czekasz

@Wycofana

Ale bzdury. Nie wiesz jak działa okres rozliczeniowy i na jakich zasadach rozliczane są dni urlopu z pracownikiem w wyżej wymienionej sytuacji.

Pracownik produkcji

Coraz więcej pracowników odchodzi,wiele szuka innej pracy. Ludzie nie wytrzymują tej chorej atmosfery. Czy ktoś się tym zainteresował? Czy góra ma świadomość co się dzieję na produkcji,dlaczego tyle osób w tak krótkim czasie zrezygnowało z tej pracy?

Tyci
@Pracownik produkcji

WŁAŚNIE. Niezdrowo się dzieje. Jak już wiele razy było to opisywane... Obcokrajowcy są hołubieni, dobrzy pracownicy i doświadczeni nie mogą liczyć na nic. Podwyżka czy premia uznaniowa-taka za podziękowanie a nie za wydajność. Nikt z biura nie chce słuchać sugestii czy pomysłów. Z resztą Polacy już stracili zaufanie i mają takie rzeczy w głębokim poważaniu. Po co się wychylać. Nie wiadomo co komu w tym bałaganie strzeli do głowy. Ludzie są szykanowani, mobin go wani, wyśmiewani i ignorowani...no to jak może być dobrze? I nie będzie. Będzie coraz gorzej. A gdy stary kier. Odejdzie to zacznie się wszystko jeszcze szybciej walić. I zburzą to co wszyscy budowaliśmy przez lata.

Maroko

Ku

Wciągasz na rękę?

polka
@Ku

Powinno się pomagać Ukrajincom i budować im domy bo my polacy mamy dobrze i powinniśmy im płacić zasiłki.

@Produkcyjna

Chyba pracując na okrągło cały miesiąc i wszystkie nadgodziny łącznie z dodatkami a nie wszyscy mogą ludzieaja tez swoje życie poza pracą i zdrowie trzeba oszczędzać nikt nikomu nie broni pracować ale nie mówcie ze jest wspaniałe i kokosy płacą zwykła pensja bez dodatków jest taka jak wszędzie nie czarujmy się a nerwówka czasem niesamowita .....

Zofia
@Produkcyjna

Ale to jakaś podstawowa pensja czy już naliczasz do tego premie? Każdy ma mniej więcej tyle?

Kontakt
@polka

Jak jesteś taka bogata to możesz im płacić i domy budować nikt Ci niebroni ale nie wypowiadaj się za wszystkich może ludzie mają inne zdanie na ten temat

Nie
@Zofia

Nie każdy ma mniej więcej tyle pracownicy co 18 lat pracują narzekają że mają nie wiele więcej niż nowa osoba .premia to jest rzecz osobna

Zrezygnowany
@Tyci

Zdecydowanie się z tym zgadzam .To jaka szopka się odstawia w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie .Jeden drugiemu robi po złości .Liderki nagminnie skarżą na pracowników .Ciągle tylko jakieś pretensje ,nakazy,zakazy.Mlody kier to jeszcze trochę to przyrosnie do telefonu bo nic więcej nie robi bo albo zbiera i słucha płot albo gada przez tel.Paranoja!!!.Nie wróżę temu zakładowi świetlanej przyszłości w takim składzie załogi do jakiego dążą .

@Nie

No bo ta premia to nie od stażu jest tylko za wyniki to chyba trudno też inaczej to porozdzielać i tak, że troszkę więcej dostają, chyba że ja jej zasady źle rozumiem?

@Dominika

Za wyniki tak

@J

To jak to się dzieje, że osoby o potencjalnie większym doświadczeniu osiągają podobne wyniki co nowi? Czyli nie jest trudno je wyrobić tak naprawdę?

@Produkcyjna

Bo (usunięte przez administratora) nadgodziny soboty i nie wątpię że niedzielinna

@Zrezygnowany

Młody kier to pości z torbami ten zakład nie wolno tel nie wolno palić a (usunięte przez administratora) liderki i szanowna instruktorka jara co chwilę i to z chłopakami z breidingu.

@Produkcyjna

Chyba jak komuś coś robisz????????????????

Motywejszyn
@Inna

Co to za motywacja premia powyżej 100 procent.nie każdy ma super czasy , to nie znaczy chyba , że ktoś jest gorszy, tylko praca jego wybiera nie on pracę.

@Inna

Tak kierownik ma swoje widzi mi się np.kara za to że w czasie urlopu ktoś zachorował i poszedł na l4 a nie korzystał dalej z urlopu więc za karę nieozesz przychodzić na nadgodziny chociaż jest taka potrzeba bo sam mówił czy to jest logiczne skoro jest człowiek chory to idzie na chorobowe nawet w urlopie tak mówi przepis i urlop moze wykorzystać najpozniej do końca września przyszłego roku i za karę nie wtedy kiedy ty potrzebujesz tylko wtedy kiedy zakład ciebie wyślę jak jest przestój z pracą. Pozdrawiam

Kolo
@Produkcyjna

Nadgodziny tyle nie dadzą.nie gadaj głupot

Były Pracownik
@Pracownik produkcji

Witam, odejście z tej firmy było najlepszą decyzją jaką można podjąć w życiu. Na stołkach panuje kolesiostwo, osoby zaangażowane w swoją prace były degradowane(usunięte przez administratora)Było tylko kilka liderek które miło wspominam, reszta brak wiedzy nadrabiała głosem... i to z mizernym skutkiem, na temat biur już wolę się nie wypowiadać, bo tam to już z gromnicą trzeba chodzić... Do prezesostwa, odradzam wysłuchiwania kierownictwa- radze potajemnie zainteresować się tym co dzieje się na produkcji, a nie ślepo ufać ludziom którzy myślą, że jak przeczytają kilka zwrotek znalezionych w internecie to myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Pracownikom radzę poszukać lepszej pracy, bądź otworzyć własną. Pozdro z własnego garnuszka w NL/PL.

Zaślepka

Ogólnie praca spoko ale załoga "rządząca " nie na miejscu szczególnie jedna z instruktorek lekceważy wszystko i wszystkich idziesz po urlop to trzeba klękać i się prosić o własny urlop . Bal przebierańców

@Zaślepka

Ja się nie muszę prosić. Dają z chęcią urlopy bez problemu z uśmiechem.

niki
@Szczęśliwa rimasterka

masz rację-mi jeszcze do urlopu kwiaty dorzucają!

@niki

A mi czerwony dywan i grają na skrzypcach

Kablarka wionzkowa

Bardzo dobra praca. Atmosfera bardzo przyjazna dla pracownika. Dobra pensja i lekka praca w której odpoczywam pracujonc. Zadania bardzo proste, które można opanować w pół dnia. Zawsze niezbendna pomoc od liderów i kierowników którzy są fachofcami w dziedzinie inżynierii i techniki oraz mechaniki i elektryki. Kocham tu pracować to jest pasja. Nie wiem dlaczego niektórzy marudzą. Cieszmy się że mamy pracę, bo ona powinna być dla nas ważniejsza niż pieniondze.

Słownik znajdź
@Kablarka wionzkowa

Gdzie masz słownik

Kablarka wionzkowa
@Słownik znajdź

Weź się do pracy a nie mendrkuj

Znajdź ten słownik ortograficz
@Kablarka wionzkowa

Cały czas to robię.szukaj słownik tu nie pracują analfabeci. Nie myśl tyle bo cię to boli i zobacz jak się pisze wiązka nie wionzka hahaha

Pracuję tu kilka lat. Nie ujmuję żadnej z wypowiedzi i żali tutaj. Chcę zaznaczyć, że tą firmę i atmosferę pracy tworzy każdy z nas, codziennie poprzez swoje zachowanie i życzliwość wobec innych. Proponuję aby każdy popatrzył na siebie i się ocenił zanim wypowie się o kimś innym, bądź ich pracy. W tej firmie jest bardzo dużo życzliwych, pomocnych i pracowitych osób. Jedna osoba często opisywana nie stanowi o całości Rimaster. Na pewno są wady, bo nie sposób zadowolić 600 osób i tymbadziej wiedzieć personalnie kto ma jakie kłopoty jeśli omawiane są na forum anonimowo. Cieszę się, że tu pracuję. Piszę to mając porównanie w wielu innych miejscach pracy. Życzliwości wobec siebie Rimasterze:)

Ktoś

Zgadzam się z tym, to pracownicy budują atmosferę panującą na produkcji, lecz ta uległa pogorszeniu częściowo poprzez złe i niekompetentne zarządzanie(wcześniej wspomniane faworyzowanie) oraz przez system premiowania w którym liczy sie produkcyjność i jakość, ale żeby osiągnąć tą wydajność to czas produkcyjny dla danych działań musi być realny(a nie wyjęty z bajek), a próg powinien być stały, a nie zmieniany zależnie od kaprysów. Wracając do czasów przebiegu, ludzie kombinują ze zleceniami żeby jakoś zamknąć te progi, które i tak pewnie zaraz się zmienią. Osobą zajmującym się zarządzaniem i planowaniem produkcji polecam jakieś szkolenia zewnętrzne(najlepiej w firmie która od lat zajmuje się takimi sprawami)

@Ktoś

Zgadzam się.

Inna

Co ty gadasz tyrają jak nic chyba że coś dajesz

Dla przypomnienia.

Zasada równego traktowania w zatrudnieniu jest jedną z podstawowych zasad prawa pracy. 1 stycznia 2004 roku wprowadzona do pierwszego działu Kodeksu pracy w rozdziale zatytułowanym: Równe traktowanie w zatrudnieniu (art. 183a do 183e K.p.). Ochroną zasady równego traktowania w zatrudnieniu objęci są: kandydaci do pracy, pracownicy oraz byli pracownicy. Równe traktowanie w zatrudnieniu oznacza niedyskryminowanie w jakikolwiek sposób, bezpośrednio lub pośrednio, ze względu na jakiekolwiek okoliczności. Wszyscy jesteśmy równi, nie ma lepszych czy groszych. Nie powinno tak być, że liderka wynagradza ludzi lepszymi wiązkami, czy też lepszym traktowaniem kogoś, tylko dlatego, że jest to jej przyjaciółka, sąsiadka czy rodzina....

Dla przypomnienia
@Dla przypomnienia.

Zapomniałam dodać, że leczę się psychiatrycznie.

@Dla przypomnienia

Przykro mi, trzymaj się!!! Dużo zdrówka Tobie życzę.

Komodorepomodore
@Dla przypomnienia

Życzę ci także powrotu do zdrowia

Stary stary monter-electro
@Komodorepomodore

Ja za to uwielbiam oblewać się cały w oliwie włoskiej i mając tylko lateksową maskę na głowie walę sobie ostro pejczem po swojej wygolonej pupci.

Wycofana
@Dla przypomnienia

Nie tylko Ty z tego co wiem jest więcej osób które nie wytrzymały atmosfery i siedzą na zwolnieniu za mobbing. Większość narzeka na biuro jednak ja osobiście narzekam na pracowników z polski co niektórym to się w głowach poprzewracalo aby niszczyć komuś życie plotkami.

Acb

Życzę z całego serca sobie i Wam, żeby Pan Edek był naszym kierownikiem jak najdłużej. Bo bez niego to ja nie wiem czy to wszystko jeszcze będzie miało jakikolwiek sens. Sprawiedliwy, życiowy, wyrozumiały, nie lubi tego jak zmiana na zmianę donosi, taki powinien być kierownik. Rozmawiasz z nim jak równy z równym. Panie Edku, życzę Panu jak najwięcej zdrowia!!!!

Sama prawda
@Acb

Po tym jak przyszedł nowy kierownik wielu ludziom odechciało się tu przechodzić ,pracować trzeba bo to mała miejscowość lepiej tu niż na kasie. Tylko słupki wydajność i najważniejsi pracownicy zagraniczny .my jak nie ma pracy to urlop oni 12 godzin .nas to nie obchodzi niech nam pan zapewni pracę panie kierowniku

Kolo
@Sama prawda

Pracować chce każdy zwłaszcza jak ktoś tyle kilometrów przejedzie .nikt im nie żałuję pracy ,natomiast niech każdy będzie równo traktowany skoro to firma rzekomo rodzinna.nikt do tych ludzi nic nie ma,bardziej do pana zakaz urlopów w sierpniu,a teraz co ? Będzie powtórka z rozrywki i pozbywanie się ludzi bo nie wiadomo co robić ? Bo zastój.trzeba liczyć siły nad zamiary i każdemu powtarzam każdemu pracę zapewniać skoro miało być jej tak wiele.gdzievta praca panie kierowniku

Kromka
@Sama prawda

Gdzie ta praca co miało być jej tak wiele? Czemu mamy iść na urlop jak jej nie ma? Powtórka z rozrywki? Znowu będzie pozbywanie się ludzi?Dlaczego w sierpniu był zakaz urlopów i kary dla ludzi za zwolnienia (zakaz nadgodzin) Czy to nasza wina? Nie. Dlaczego kierownik Z. Myśli tylko o słupkach,wydajności i o tym że trzeba dbać o pracowników z zagranicy,ale nie o nas .każdy chce pracować a nie codziennie myśleć czy będzie miał co robić.po co ktoś zatrudnił nie kompetentną osobę na tak poważne stanowisko? Tu się odechciewa przychodzić a tak dobrze mi się pracowało. Nie jest to tylko moja opinia . Rozwiązanie proste inny lepszy kierownik.

Stary stary monter-electro
@Kromka

Popieram

ABC
@Acb

Dużo zdrowia dla pana E. i więcej kompetencji, bo kierownik z niego słaby. Gdyby nie znajomości daleko by nie zaszedł.

Haha.
@ABC

Chyba pomyliłaś/eś kierowników. Kompetencji to brakuje, zgadzam się. Ale nie temu kierownikowi o którym tutaj piszesz.

Kukikkkkkk
@Haha.

Nie E tylko To on dostał się po znajomości.ale ta pani już chyba nie pracuje ...

Bronisław
@Haha.

No właśnie. Jakieś zawirowania z tymi kierownikami. Ten nowy co przyszedł jest lepszy czy gorzej się dogaduje z ludźmi? Może jakieś podwyżki rzucił na początek współpracy co?

@Haha.

Praca będzie ale nie dla nas,Polaków. Teraz uczymy ich a za jakiś czas to my będziemy szukać pracy. Czasy ciężkie a dla firmy bardziej opłacalni są pracownicy z Azji. Przecież kierownik zamiast Polaka, przyjmie pięciu obcokrajowców i zadowolony... My przestajemy się tam liczyć,nie widzicie tego?

@Bronisław

Jak przyszedł szybko pokazał oblicze ludzi zmuszał po 12 godzin żeby robili

@Bronisław

Nie.

K

Przymusowe nadgodziny ? A co jeśli ktoś nie może przyjść? Kolejna kara ? Wszyscy wiedzą, że coś się szykuje, tylko co? Skoro ci "starzy" pracownicy się boją, to co mają powiedzieć ci, którzy nie mają stałej umowy ? Wiele pytań się nasuwa w głowach większości pracowników, lecz nie mamy żadnej odpowiedzi.... Praca raz jest, raz jej nie ma... Aby dostać coś łatwego trzeba być najlepiej innego pochodzenia niż polskiego... Uwielbiam tą pracę i ludzi z którymi pracuję, ale sytuacja w firmie robi się zbyt ciężka by z uśmiechem wkraczać w progi zakładu...

Jej wysokość
@K

@K. Jesli nie ściągną fałszywie zaklamanych zarzadzajacych na produkcji to będzie jeszcze gorzej. Wszystko to co się dzieje to jest porażka i wszystko zatajane. Kolejne osoby sie zwalniają bo nie wytrzymuja i nie mogą patrzec na to co się dzieje.

@K

Może to samo co w trakcie cowida pozbywanie się ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 20 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.