Rimaster Poland Sp. z o.o.

Czaplinek

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

zgaga_1 2014-04-16 20:26
Pracowałam w tej firmie ok 5 lat. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat pracy. Fakt, że po kilku latach pracy , w związku z redukcją etetów, dostałam wypowiedzenie. Nie mam o to żalu, bo były osoby, które bardziej potrzebowały tej pracy. W tej chwili pracuję w firmie o podobnym profilu ale w bardzo chetnie wróciłabym tutaj. Tutaj pracownika traktuje się po ludzku, a nie jak maszynę do nabijania kasy.
ok 2014-12-12 14:02
firma ok normalne traktowanie
bo 2014-12-19 20:53
witam,czy potrzebują do pracy bo jestem chętna.
adko 2016-04-19 20:41
Kochani czy ktoś z Was tu obecnych powie mi czy firma wysyła też pracowników za granicę czy coś mi się pogmatwało.... : ) szukam informacji odnośnie zarobków u nich w zawodzie plus umowa pracuje ktoś dla nich i może coś wypowiedzieć sie w tej kwestii?
Led 2017-01-09 12:18
Witam , czy są przyjęcia ?
Zdr666 2017-01-16 20:55
Wiecie czy w Bornym nie potrzebuja na ciecie w czaplinku wszystko wyjezdza a jestem 13letnim pracownikiem na cieciu i chcialbym przejsc z Kabla do Rimastera
Podatnik 2017-03-27 16:54
Plus: Traktuja pracownikow jak normalnych ludzi, w przeciwienstwie do niektorych tego typu zakladow.
Minus: System trzyzmianowy. Moze niektorym to odpowiada, ale nie kazdemu (w tym mnie).
Anna 2017-05-04 11:03
Dokładnie, poszłabym tu do pracy,ale jest może opcja dogadania się z kim, by chodzsić tylko na rano? Jestem samotną matką, nie mam z kim zostawić dzieci na popołudnia a tym bardziej noce.
Zostaw swoją opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rimaster Poland Sp. z o.o.