Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Płacą byle jak, bo ludzie i tak przyjdą, choć ostatnio dali minimalne podwyżki. Część z tych podwyżek i tak za kilka miesięcy zostanie zjedzona przez podniesienie najniższej krajowej, więc to taka symboliczna podwyżka na kilka miesięcy. Atmosfera spokojna, możliwość dorobienia na nadgodzinach. Gdyby nie małe zarobki, to byłoby idealnie. Ale na czaplineckim rynku i tak jest nieźle. Gdzie indziej może zarobisz nieco więcej, ale będą wyzywać, poniżać, wołać do pracy w soboty i niedziele, bez żadnych dodatków. Trzeba powiedzieć, że Rimaster to uczciwy pracodawca. Umowa o pracę, zabezpieczenia socjalne, a zwolnienia tylko dla bumelantów i "chorowitych".

Podatnik

Plus: Traktuja pracownikow jak normalnych ludzi, w przeciwienstwie do niektorych tego typu zakladow. Minus: System trzyzmianowy. Moze niektorym to odpowiada, ale nie kazdemu (w tym mnie).

@Podatnik

Dokładnie, poszłabym tu do pracy,ale jest może opcja dogadania się z kim, by chodzsić tylko na rano? Jestem samotną matką, nie mam z kim zostawić dzieci na popołudnia a tym bardziej noce.

Zdr666

Wiecie czy w Bornym nie potrzebuja na ciecie w czaplinku wszystko wyjezdza a jestem 13letnim pracownikiem na cieciu i chcialbym przejsc z Kabla do Rimastera

Led

Witam , czy są przyjęcia ?

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
adko

Kochani czy ktoś z Was tu obecnych powie mi czy firma wysyła też pracowników za granicę czy coś mi się pogmatwało.... : ) szukam informacji odnośnie zarobków u nich w zawodzie plus umowa pracuje ktoś dla nich i może coś wypowiedzieć sie w tej kwestii?

bo

witam,czy potrzebują do pracy bo jestem chętna.

ok

firma ok normalne traktowanie

zgaga_1

Pracowałam w tej firmie ok 5 lat. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat pracy. Fakt, że po kilku latach pracy , w związku z redukcją etetów, dostałam wypowiedzenie. Nie mam o to żalu, bo były osoby, które bardziej potrzebowały tej pracy. W tej chwili pracuję w firmie o podobnym profilu ale w bardzo chetnie wróciłabym tutaj. Tutaj pracownika traktuje się po ludzku, a nie jak maszynę do nabijania kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 20 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.