Opinie o Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o. w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o. w Gliwice

Jak szefostwo w Emet-Impex Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Xx Nowy wpis

Nie polecam tej firmy bo szefostwo nie ma szacunku do pracowników. Płaca to jest najniższa krajowa na rękę a obiecują złote góry co do wynagrodzenia, którego nigdy nie ma więcej.

ODPEI Nowy wpis

Brak słów, chcesz pracować w hurtowni i robić jako (usunięte przez administratora) to znalazłeś dobre miejsce, wieczne obiecanki o premii której nigdy nikt nie widział, a jak widział to właśnie szef danej jednostki, a nie (usunięte przez administratora) lepiej omijajcie szerokim łukiem, lepiej iść do pracy do Castoramy czy OBI !

Czy w Emet-Impex Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

dag Nowy wpis

Luźna atmosfera może panować w przedszkolu, a nie poważnej firmie.

Iwo

Jak atmosfera w firmie, czy firma zapewniła dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników w związku z pandemią?

Zdziwiony

Szukacie w końcu pracownika czy nie? Pojawia się oferta handlowca i znika ... mało profesjonalne.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier sprzedaży - rynek przemysłowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
grusz

Grunt, że z szefem można sie dogadać a mało jest takich. Dobrze, że ma dore relacje z pracownikami. Teraz widzę, że poszukują Doradcy Technicznego-Logistyka, tylko zatanawia mnie to to bo to jakby praca 2 stanowisk a czy płaci tylko jedno podstawowe wynagrodzenie?

JoshSTO

Hej aplikuję właśnie do tej firmy i się poważnie zastanawiam, do obowiązków m.in należeć będzie współpraca z Zarządem, jaka jest tam atmosfera można się dogadać ....? wiesz może jak wygląda wynagrodzenie?

była pracownica

Ogólnie wylęgania talentów.... po za tym masakra, pensje, zarząd, brak możliwość rozwoju.... firma żerująca na starych kontaktach rynkowych i tyle, brak perspektyw........

majtek
@była pracownica

co Ty gadasz, normalna praca, mało wymagająca, aby tylko pracować normalnie. firma co roku pozyskuje z kilka nowych ofert

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o.
  • Gliwice
  • NIP: 6312200887 REGON: 276134360 KRS: 0000076919

Przedsiębiorstwo Handlu Armaturą i Pompami Emet-Impex Sp. z o.o.