Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.

ola 2012-07-29 16:14:13
Jest uczciwie. A to bardzo rzadko się zdarza.
lola 2012-11-02 23:23:50
Nieprawda,nie jest.
mlody 2014-05-04 22:38:30
Ktoś się wypowie o zarobkach inżynierów?
Deskjet 2014-11-07 17:05:29
Witajcie może ktoś się wypowiedzieć jak tam wygląda praca Przedstawiciela Handlowego: zarobki czym jeżdżą i jaka atmosfera.
Mam w tej firmie rozmowę więc chciałbym wiedzieć dzięki z góry za pomoc
zadowolony 2014-11-12 08:29:29
warto, choć pieniądze może nie kosmiczne, ale praca bezstresowa, bez napiętych planów jak to bywa gdzie indziej, atmosfera też dobra, szef ok
inszu 2014-11-12 15:37:58
Bywa różnie, kolorowo tez nie jest
Deskjet 2014-11-13 10:24:33
Dzięki za informację, a możesz mi jeszcze napisać na jaką mniej więcej podstawę można liczyć oraz jakie premie mniej więcej się osiąga oraz czy to jest praca z hurtowniami/ sklepami czy na inwestycjach.
Pozdrawiam
zadowolony 2014-11-18 08:31:05
O kasie nie ma co mówic na forum, system premiowy jest przejrzysty, a plan realny do osiągniecia. praca z hurtowniami, klientami indywidualnymi, a jak znajdziesz inwestycje, to też. Fajny zespół jest, poza jednostkami, więc nie ma się co bać. Tylko firma mało znana, ale produkty już tak.
zadowolony 2015-08-04 09:46:36
Plany jak najbardziej do osiągnięcia. Trzeba trochę się wysilić, ale spokojnie daje się radę. Odpowiednio wysokie pieniądze? Firma nie jest duża, więc nie spodziewaj się kasy jak w koncernie. Jak na toruńskie warunki jest całkiem ok, ale szału też wielkiego nie ma. Za to robota bezstresowa, management na średnim poziomie, zamienił się jakiś czas temu, ale nie czepialski zasadniczo.
downa 2016-05-14 11:15:37
No jakieś tam małe przesunięcie w czasie jest jeszcze do przeżycia @wergb, ale tu nie ma z tym problemu akurat. Dobre jest też to, że zatrudniają na umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.