Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Jak wygląda praca na konfekcjonowaniu i jakie są zarobki?

Również jestem ciekawy ile mozna zarobić na na konfekcjonowaniu czy naważalni czy jest tylko podstawa,jakies premie i na jaki okres zatrudniają. I czy podwyżki co roku pokrywają chocby inflacje bo chciałbym jeżeli już- zatrudnić się na dłużej. Podajcie jakieś widełki bo nie wiem ile podać jak będa pytać się o oczekiwania płacowe.

A. G
@Marek

Słyszałem o kwocie poniżej 3 tys netto. Aczkolwiek to zasłyszane, byłoby miło gdyby ktoś potwierdził. Byłem na rozmowie niegdyś, była mowa o podobnej kwocie.

@A. G

Pytanie ile poniżej tych 3 tys? Ogólnie widzę często ogłoszenia i mnie ciekawi, czy słabo płacą, ciężka praca czy ludzie się nie nadają po prostu i dlatego często nowe rekrutacje.

PP

Pracuję tu od paru dobrych lat. Ogłoszenia wynikają głównie z tego, że rośnie liczba stałych pracowników. Dużo osób pracuje tutaj wiele lat i ani myśli stąd odchodzić.

Czy weekendy są wolne? I czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak jest na naważaniu/mieszaniu?

Glu

Wszystko zależy od zapotrzebowania. Jeśli będziesz potrzebny to sobota i niedziela także. Jeśli się nie zgodzisz zabiorą ci premie

king

Praca normalnie od poniedziałku do piątku. Zdarzają się weekendy, w których produkcja działa, ale wtedy dostajesz dodatkową kasę. Wszystko zależy od tego, czy chcesz pracować w weekend.

pracuś

Mogę powiedzieć coś o konfekcjonowaniu. Przy rekrutacji przydaje się wykształcenie techniczne, zresztą tak samo w samej pracy. W Biofarmie produkuje się leki, dlatego cały proces musi zachować wiele standardów. Do pracy trzeba się faktycznie przyłożyć.

@pracuś

A jak z płacą? Da się wyciągnąć chociaż te 3 tys netto?

ewentualny

czy BIOFARM zatrudnia przez agencje pracy?

Wrtc
@ewentualny

Nie, Biofarm zatrudnia bezpośrednio.

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
kandydat

Jak obecnie wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Wszystko odbywa się zdalnie?

Jaga
@kandydat

Z tego co słyszałem większość rekrutacji jest zdalna, chociaż to zależy też od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować. Pewnie zdarzają się wyjątki od reguły, jeżeli aplikujesz to na pewno udzielą Ci takiej informacji przy okazji pierwszej rozmowy telefonicznej.

Main

Hej. Jaka opieka medyczna jest w firmie? I jak zbudowane jest wynagrodzenie na produkcji? Jedna podstawa czy podstawa plus premia ?

krul prodókcji
@Main

Generalnia nie majom problemu z wypłacaniem gotuwki na czas, wynagrodzenie zbudowane na zasadzie podwyszek rocznych, oczywiście podstawa plus premia co trzy miesonce.

bart
@Main

Prywatna firma medyczna z dostępem do lekarzy o różnych specjalizacjach. Dodatkowo możesz dopłacić i mieć przy okazji opiekę dentystyczną na dobrym poziomie.

Ciekawy

A jak kształtuje się wynagrodzenie na produkcji?

Beniu
@Ciekawy

Słyszałem ,że 3 500 zł na rękę podstawy.

Yojo
@Beniu

Gdzie to slyszales/as?

Mnb

Jeśli szukasz Amvayu lub firmy tego pokroju, to jest to czego szukasz. Nie ma znaczenia czy to praca w biurze, na produkcji czy w terenie. Generalnie, gorzej w branży na prawdę trudno trafić..

Jest tam
@Mnb

,,Gorzej w branży trudno trafić" Nie wypowiadam się jako PH, czy biurowy, ale jeśli chodzi o produkcję to uwierz Mi - można trafić gorzej. W każdej pracy są plusy i minusy, nie ma pracodawcy idealnego ( jak takiego znajdziesz to daj znać). Suma sumarum nie ma tragedii. Jeśli sumiennie wykonujesz swoje obowiązki, to nikt Ci się do roboty nie wtrąca, nie jest to JESCZE korpo z wszystkimi swoimi bzdurnymi pomysłami, i mam nadzieję że do tego nie dojdzie, więc da się żyć

Ann

Jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela? Oraz ile wynosi czas pracy pracownika ?

magazyn

Praca w magazynie: atmosfere oceniam jako dobrą. Wymagają uprawnień na wózki widłowe. W stosunku do wyplaty i dodatkow jest opłacalnie.

...

Witam napiszcie proszę jak wypłaty podstawa premie ogólnie zarobki i czy dla pracowników posiadających dzieci do lat 4 czas pracy wynosi 8h pozdrawiam

Nieud.

Cóż powiedzieć ktoś kto wyraża się o ludziach z firmy jako o nieudacznikach niech sam pomyśli czy jest taki super i jak pracuje. Najlepiej pominąć to milczeniem z drugiej strony ciekaw jestem jak ten as co to wypisuje odnalazlby się na produkcji jak ktoś nie szanuje innych nie szanuje siebie tyle.

Jest Tam

Z tymi ,,nieudacznikami z produkcji'' to ostra przeginka????. A ty niby taki SPECJALISTA(STKA).???? Wyobraź sobie że większość operatorów to są w jednej osobie operatorzy maszyn, technolodzy, mechanicy etc. którzy sami muszą sobie radzić w trudnych sytuacjach, bo na wsparcie nie ma co liczyć - więc wąż trochę słowa, takich specjalistów co przychodzili z góry na zastępstwa (urlopy) to już przerabialiśmy, pożal się Boże, zostawiam to bez komentarza. A obsuwy to nie wina produkcji, częste awarie, złe planowanie, a potem że normy nie ma wyrobionej i dlatego obciętą premia????ale to już inna para kaloszy

df

Czy na produkcji można stabilnie pracować przez kilka lat ?

ak
@df

Oczywiście, że możesz.

A. G 88

Witam, orientacyjnie na jakie zarobki może liczyć magazynier?

GrubyBOB

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku planisty produkcji ? Jakie zarobki ?

elpery

Pracowałem w firmie Biofarm 8lat- bywało różnie, nie zmienia to jednak faktu,że bardzo pomogło mi to na przyszłość. Zaczynałem od PM medycznego,a potem krok po kroku dalej. Wszystko zawsze zależało od kierownictwa, dyrektorów. Wiem,że rynek się zmienił... jednak wszystko zawsze było na czas - a wynagrodzenie przede wszystkim. Jak w każdej firmie są osoby,które się bardzo lubi i takie,które lubi sie mniej - ale to nie zupa pomidorowa. Sentyment i doświadczenie. Bardzo dziękuję za te wszystkie lata - bardzo to doceniam,a jeszcze bardziej pomogło mi to tu i teraz. (usunięte przez administratora)

na plus

Fajne jest to, że ostatnio mimo ciężkiej sytuacji spowodowanej koronawirusem, są osoby w firmie które w dalszym ciągu chcą aktywnie pomagać! Chodzi mi głównie o udział w charytatywnym biegu Niebieska Fala. Oczywiście wsparcie lekarzy i szpitali też na duży plus - jeżeli firma działa w branży farmaceutycznej to za tę branżę powinna czuć się odpowiedzialna.

LABORATORIUM

Jakie pytania padają na rozmowie o pracę w laboratorium jako analityk?

Tirol

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda dokładnie praca Mistrza Produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

montana
@Tirol

Cześć, praca polega głównie na kontroli procesu produkcji: jakości produktów i wykonywania działań przez pracowników. Z tego o się orientuję, masz również do czynienia z papierologią (raporty, analizy), ale na takim stanowisku to jest raczej standard.

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 276.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 57 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1244 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań