Opinie o Towarowa Giełda Energii S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarowa Giełda Energii S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarowa Giełda Energii S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarowa Giełda Energii S.A. w Warszawa

Młodszy administrator systemów IT? jaka tegoroczna ocena? O czymkolwiek związanym z IT było tu napisane ze dwa lata temu. interesuje mnie oferta ze strony. W treści przedstawiają podział 80 Linux / 20 Windows. Oczekiwania przy tym spełniam, nie wiem jednak ile na juniorskim stanowisku zarobię? Pomożecie?

były Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Atmosfera pracy w porządku. Pakiet świadczeń pozapłacowych dość bogaty. Niestety zarobki w porównaniu do branży niezbyt przyzwoite. Możliwości awansu znikome. Chyba, że ktoś jest z nadania politycznego albo towarzyskiego zarządu, to może liczyć na lepsze stanowisko, szybszą ścieżkę awansu i dobrą płacę.

Maria

Jestem mega ciekawa posady Product Owner w Biurze Technologii i Wsparcia Operacyjnego, ponieważ rekrutacja jest w internecie teraz. Jedną z opcji w ogłoszeniu to praca hybrydowa. I czy wiecie, ile dni pracuje się w domu, a ile dni w domu? I czy ten stosunek dni jest stały, czy można modyfikować ilość dni pracy w domu?

texas
@Maria

Rekrutacja trwała w moim przypadku 2 miesiące (3 etapy), po czym bez słowa wyjaśnienia mi podziękowali. Strata czasu

Monia
@texas

Serio? 2 miesiące?? A na czym te 3 etapy polegały? To były jakieś skomplikowane zadania rekrutacyjne czy coś? Czy tylko rozmowy?

KandydAt Nowy wpis
@Monia

Zgadzam się. Strata czasu. Moja trwała dwa etapy i mieli dawno dzwonić co dalej, a do teraz cisza. Nie polecam. Liczyłem na jakakolwiek informacje. Z ciekawosci jak wygladal 3 etap?

@KandydAt

A te 2 etapy to co to było? To był rozmowy, spotkania, zadania jakieś? Nie wiem jak wyglądał 3., ale chętnie dowiem się o tych 2 pierwszych. Dacie znać?

W Towarowa Giełda Energii S.A. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Product Owner. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Towarowa Giełda Energii S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Notowań?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Roentgen

Zatrudniłem się jakiś czas temu. Przed aplikowaniem miałem już za sobą pozytywnie zakończona ścieżkę rekrutacyjną w innej firmie. Tam się wszystko ślimaczyło. Spróbowałem w TGE. Tutaj sprawy kadrowe obsługuje Biuro Grupy Kapitałowej GPW (do której TGE należy). Bardzo sprawne - takie jest moje doświadczenie) Prowadząca rozmowę dowiedziała się wszystkiego co chciała, w sposób taktowny, w granicach prawa,, ale efektywnie, adekwatnie do stanowiska. To była dobra zapowiedź dalszego ciągu. Szefowie biura, do którego aplikowałem nie byli już tak ... subtelni, ale równie skuteczni - sam sobie zadawałem pytanie, czy to jest praca dla mnie i czy firma będzie miała ze mnie pożytek. Zarobki nie zachwycają (ale i tak dostałem 20% więcej niż ww. innej firmie). Warto było. Duża koncentracja na pracy. Bardzo duża. Swoboda w wyrażaniu zdania (oczywiście na tematy merytoryczne), z dużą dozą cierpliwości w przypadku błędów i pomocnym wyjaśnianiem (tak, ze strony tych mniej subtelnych), bo zagadnienia są trudne. Godziny pracy płynne. Nie mogę tej pracy nazwać spokojną, bo i giełda spokojna nie jest )) Jest wir, są napięcia. Ale jest pewien zdrowy balans pomiędzy pracą a jej atmosferą. I tu bardzo dobrą robotę robią HR. Jeśli do tego dodać dużo nowoczesnych rozwiązań IT - czego trzeba więcej? Kasy? Życzę powodzenia

admin

Macie doświadczenie w firmie Towarowa Giełda Energii S.A. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Towarowa Giełda Energii S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarowa Giełda Energii S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarowa Giełda Energii S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarowa Giełda Energii S.A.?

Towarowa Giełda Energii S.A.
  • Książęca 4
    00-498 Warszawa

Towarowa Giełda Energii S.A.