Opinie o Grupa Technitel w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Technitel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Technitel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Technitel w Zgierz

ELO ZIOM

Mam pytanie pracuje jeszcze tam Szwagier Tybury Bartek Tomek Darek czy digi Igor ??? Najbardziej ich lubiłem zawsze byli pozytywni :) co do kasy nawet w Norwegii jak sobie policzysz na spokojnie to jak bedziesz zasowal dobrze w PL to podobna kase zarobisz

Byly kierownik :)
@ELO ZIOM

Wiec tak robilem tam kiedys widze nic sie nie zmienia:) Z tego co pamietam to szwagier odszedl gdzies na stolarnie po tym jak zwolnil sie lukasz Bartek ten od Marcina mak flary wyrzucil go chudy po tym jak lukaszek sie poskarżył ze Bartek mu sie postawil w Norwegii chlopak mial charakter . Digi :) Chlopak bardzzo dziwny ale mysle ze gdyby go tam chlopaki uczyli to by cos tam umial ale nie chcieli mu pokazywac stary patet starych pracownikow :/ Mlody tybur zwolniony spytaj kosle :)

Henryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale atmosfery to chyba nie stworzyliście sobie

Jak chcecie zarabiać kokosy to może warto pomyśleć o tym żeby się wykształcić odpowiednio. Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to zawsze zostaje doceniony. Na takie komentarze stać tylko osoby, które niewiele sobą reprezentują.. Ja pracuje w Technitelu wiele dobrych lat i nie narzekam!! Znam tę firmę i ludzi w niej zatrudnionych bardzo dobrze. Jasne, że różni ludzie tu pracują. Jedni bardziej zdolni inni mniej, ale czy tak nie jest w każdej firmie? Uważam, że ogół jest całkiem na plus. Prezesi firmy jeszcze nigdy się nie odwrócili od osób, które potrzebują pomocy, czy mają jakiś problem. Totalnie nie rozumiem powyższych komentarzy. Z kasą też nie jest najgorzej. Jak na Łódzki / Zgierski rynek to uważam, że jest nawet bardzo dobrze

Ziutek

Ziutek. Julian Ty uczony człowieku !! Co Ty napisałeś? fajna firma ? można wiele osiągnąć? Gdzie? w tej firmie? Chachaaaa . Chyba guma od majtek Cię ciśnie . Jak nie masz układów i znajomości to będziesz tam nikim , zerem. Wiec nie pisz bzdur jak to jest kolorowo w Technitelu!! Na początku ach i och a jak przyjdzie czas do wypłaty i zobaczysz ile zarobiłeś i pójdziesz interweniować że, inaczej się umawiałeś i na inne zarobki to wtedy, zobaczysz prawdziwe oblicze "góry". Nie podoba się ? za mało ? Aaaaaa to można się zwolnić !

Tomtom

Gdyby kasa była lepsza nie byłoby zle

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Technitel. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
BRUtr78

firma jak firma, 3465 pracuje tam jeszcze kuba?

Ania7654

Bylam tam na stażu, około dwa miesiące(tylko). Czas ten wspominam naprawdę dobrze - co weekend imprezowanie z załogą ! Pozdrawiam Chudego, Wienia, Pauline, Karolinę , Agnieszkę i całe biuro Ps. Po studiach do Was wracam :)))))))))))))))))))))))))))))

Miki
@Ania7654

komentarz FAKE jakich mało :D no comment

GutekBezButek

W Technitelu pracowałem ponad dwa lata temu. Ekipa w dziale wykonawstwa świetna, dogadywałem się z większością ludzi bez problemu. OGROMNY PLUS za możliwość wyjazdów do Norwegii, gdzie jak wiadomo zarabia się duże pieniądze jak na nasze realia, więc wracając z oszczędnościami czułem się pan i władca :}

Ltk

Generalnie praca ciężka ,fizyczna , bez żadnych pieniędzy. Brak płatnych nadgodzin , donosicielstwo i imprezy integracyjne , na których leje się alkohol, żebyś tylko opowiedział to , co po trzeźwemu boisz się powiedzieć. Przy takiej koniunkturze na rynku lepiej podjąć pracę w markecie (praca również fizyczna , ale w cieple i jasno ustalonych ramach czasowych ). Szkoda czasu na takie "firmy"

Kalfas
@Ltk

I kto to mówi? Z tego co sie orientuje to wyleciałes za picie wiec o co kaman z tym alko na integracjach?

Darek

nie polecam same konfitury

....

metrosexualnemu HEHEHE lepiej tego bym nie napisal :) Smieszy mnie fakt ze kazdy z jego wygladu wyje a jak sa z nim sam na sam do w (usunięte przez administratora) wchodza :)

Haha

Ta sa jak bedziesz donosil to 150 dostaniesz ale jak nie bedziesz to daja po 30 zl hehe zenada wielka

xxx

Powiem tak same konfitury tam robia przyklad jezdzilem autem technitela wykladajac slupki wiadomo zawsze troche piasku jest w aucie jak robi sie w terenie po czym wziol auto pan andruch i pojechal na kursy koparek juz na nastepny dzien biegnie chudy i placze jaki to byl (usunięte przez administratora) itp to swetnie obrazuje ludz tam pracujacych chodz bylo klka doslownie ludzi bylo ok ale nie mam z nimi kontaktu pozdrawiam igora siekiewicza tybure mlodego kosle bartka ziute czarka marcina i niemrawego :) wie ktos czy jeszcze tam pracuja ?

nieznajomy

Firma ok tylko pracują w niej ludzie niewiele sobą reprezentują.Szefostwo nie docenia ludzi,dobrych ludzi tylko takich co donoszą i w (usunięte przez administratora) wchodzą bez mydła a przykład idzie od góry.

szymon

Powiem tak pracowalem tam z 3 miechy i mnie zwolnili bo sprzedawali niektore osoby panu metrosexualnemu . kasa slaba 1600 zl do norwegii jezdza ci co sprzedaja goraco nie pozdrawiam pana Bugaja Adrucha i adama ....

murgrabia_kutas

Nonsens. Firma przyjazna, ludzie cudowni, a pieniędzy tyle, że nie wiem co z nimi robić. Pani Katarzyna z recepcji przyjemna, że hej.

Pani Katarzyna z recepcji bardzo nieprzyjemna.

Damian

Nie polecam tam pracowac klimat jest beznadziejny i kasa tez jeden drugiego sprzedaje

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Technitel - Zgierz

• Jak się pracuje w Grupa Technitel?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Technitel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Technitel?

Grupa Technitel
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.

Grupa Technitel