Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Technitel Polska Sp.j.

Pracowałeś w firmie Technitel Polska Sp.j. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dawid0270 - 2010-11-13 17:11:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą firmę innym. Nie zachowuj bardzo przydatnych informacji tylko na własny użytek. Pracowałeś w firmie Technitel Polska Sp.j. (Łódź )? A może ciągle tam pracujesz? Obecna sytuacja na rynku roboty nie jest lekka. A jak wygląda to w tej firmie? Ewentualni pracownicy będą ogromnie wdzięczni za poradę przydatną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technitel Polska Sp.j.

Twoj email:
Wiadomość: