Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Technitel Polska Sp.j.

Pracowałeś w firmie Technitel Polska Sp.j. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Damian - 2015-02-28 14:00:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Nie polecam tam pracowac klimat jest beznadziejny i kasa tez jeden drugiego sprzedaje
zdjecie uzytkownika
brak - 2015-07-08 15:06:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani Katarzyna z recepcji bardzo nieprzyjemna.
zdjecie uzytkownika
murgrabia_kutas - 2015-11-17 11:25:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nonsens. Firma przyjazna, ludzie cudowni, a pieniędzy tyle, że nie wiem co z nimi robić.
Pani Katarzyna z recepcji przyjemna, że hej.
zdjecie uzytkownika
piano - 2015-12-15 02:09:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam Was. Myślę , że jak wszędzie tak i tu potrzebne są zmiany na lepsze. Zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki na które w tej chwili mozna tu liczyć. Pozdro
zdjecie uzytkownika
szymon - 2016-01-11 03:24:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Powiem tak pracowalem tam z 3 miechy i mnie zwolnili bo sprzedawali niektore osoby panu metrosexualnemu . kasa slaba 1600 zl do norwegii jezdza ci co sprzedaja goraco nie pozdrawiam pana Bugaja Adrucha i adama ....

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Technitel Polska Sp.j.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technitel Polska Sp.j.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: