Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Lidia

W zakładce oferty pracy na stronie firmy Zakłady Mięsne Unimięs jest napisane, że osoby zainteresowane pracą mają wypełnić kwestionariusz. Ale nigdzie go nie widzę. Czy możecie powiedzieć, gdzie jest on umieszczony na stronie firmy?

Pracowałem tam miesiąc i jest straszny wyzysk !!! Sami Ukraińcy pracują bo mają prawo a ci co mają pomarańczowe czapki to bardzo tym ludziom ubliżają a szczególności jeden na filetach co wstrzykują solankę. Z tego co zapamiętałem to ma na imię Andrzej nazwiska nie pamiętam ale proponuję leczenie psychiatryczne bo jest koleś nie zrównoważony psychicznie.

Dax
@Marcin

Sebastian lepszej reklamy nie mogłeś zrobić jak ty tak samo pracujesz jako DJ to poraszka życiowa he

tomahawk
@Marcin

Chlopcze jezeli uwazasz ze kolega Andrzej "wrzeszczy" to szkoda ze nie trafiles na moj dzial zapoznalbym cie z prawdziwym "darciem" zasuwal bys az by ci sie guma spalila w tych twoich smiesznych zapewne wyglodajacych gumiaczkach bo swieze "koty" w pumie raczej nie chodza .Wtedy zatesknilbys za Andrzejem i nie mialbys juz do niego powrotu jak chocby ten osiol ktoremu "w zloby dano" on byl tak samo glupi jak ty on zdechl ty zyjesz ,pamietaj gdzie nie pojdziesz do roboty wszedzie bedziesz mial jakis "powod" aby nie pracowac proponuje ci siedz pod kiecka u mamy w domui nie pracuj a jak nadejdzie czas obliczenia emetytury wylicza ci 600zl

romeo
@tomahawk

masz racje wszedzie jest ciezko nawet w parku liscie zgarniajac musisz uwazac na ptaki zeby cie nie osrały :d :d :d

bazazu
@tomahawk

ty będziesz orać całe życie w unimięsie i wyliczą ci 700..

Lidia

@Wagowy oczywiście, że ludzie i atmosfera. Ale może opisać atmosferę w pracy bez opisywania konkretnych osób i w ten sposób nie łamać regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin @Anka to może dokładnie to opis co nie podoba Ci się w pracy? Twój wpis wtedy będzie bardziej wiarygodny, bo bez wyjaśnienia zbyt wiele z niego nie wynika.

Anka

Unimięs to najakgorszy zakład pracy. Traktowanie ludzi, wynagrodzenia, nie płacenie faktur, itd.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Chrzanów
CCC S.A.
Znajoma:)

(usunięte przez administratora) wszyscy gupoty ja tam robię już cztery lata jestem młodą osobą i nie narzekam ani na robote ani na kase każdy ma dużo do gadania jak sie komuś robić nie chce to nigdzie robić nie będzie to tyle co mam do powiedzenia

@Znajoma:)

to chyba jesteś jedyna

Lidia

Regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin który obowiązuje na tym forum informuje, że o sprawach prywatnych pracowników nie rozmawiamy i w dodatku obrażając ich. A wpisy łamiące regulamin zostają usunięte przez admina forum. @strecz te stawki obowiązują każdego w Zakładach Mięsnych Unimięs? Nie ma podziału na osoby doświadczone lub nie?

Mm
@Lidia

To nie straszcie tylko usuwajcie te wpisy

xxx

z ludźmi trzeba żyć w zgodzie, Ukraińcy to ludzie a jak jesteś rasistą to znajdź inne forum do wypowiedzi. "Podobno uwielbia" jak podobno to się nie wypowiadaj a jeśli nie masz w sobie tyle odwagi żeby powiedzieć coś komuś w twarz to w ogóle się nie wypowiadaj. Pozdrawiam.

Ktoś

Co myslicie o parowkach i o wagowych?

bruce

No co ty nie je w kuchni. U siebie na biurowcu konkretne rzeczy np łososia :d

Lidia

@Wiola to nie jest pisanie o konkretnych pracownikach firmy. To naruszenie regulaminu obowiązującego na forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli chce się opowiedzieć coś o firmie to trzeba ten regulamin przestrzegać.

Wiola

I.U. osoba bardzo nieuprzejma wręcz chamska. Wiedzę to może miała, nie zaprzeczam. Ale oprócz tego była straszna. Najbardziej potrafiła wchodzić w d. prezesowi i plotkować w gabinecie głównej księgowej. Chodziła tam też na skargi, jak pracownicy biurowca ją bidulke traktują. Przy tym straszna kłamczuch. Dwa razy ją przyłapałam osobiście na kłamstwie. Za jednym razem poszła z płaczem na skargę do g.k. Katarzyny K. swojej koleżanki. Słowem, straszna kobieta. Dyrektor personalny ;-) phiii

Lidia

@XXL, @szarlotka, @ave to nie jest miejsce do rozmowy o poszczególnych pracownikach firmy Zakłady Mięsne Unimięs. Mówi o tym regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. Tutaj piszemy ogólnie o firmie, bo po takie informacje wchodzą tu inni użytkownicy.

Zly zaklad , zle warunki . Ochrona do kitu , bierze udzial w procederach zlodziejskich wraz z porzadkowymi , ktorzy gdyby mogli to prezesowi biurko wyniosa . Tak wladza patrzy na zaufanych pracownikow . Jestem ciekawa kiedy w realny sposob zrobia porzadek ? Czy tylko widza swoj gabinet . A zlodziej zlodziejem pogania .Pozdrawiam sprytnych PORZADKOWYCH . I pytanko kiedy znow zobacze was w akcji ( Kradne bo chce ) . Opcja przepuszczania pijanych tez istnieje na gazie przez ZM. Super Żenada .

Lidia

@pracownica w jaki sposób są łamane prawa pracownicze? Pracujesz w Zakładach Mięsnych Unimięs nadal? Chciałabyś coś powiedzieć więcej na temat warunków pracy? Ktoś też ma podobne odczucia? Takie informacje przydadzą się osobom zastanawiającym się na pracę w tym zakładzie.

pracownica

Tam pracują sami Ukraińcy , Polacy sporadycznie . A panie w biurze to szkoda gadać. Generalnie syf . Powinien tam wejść sanepid i PIP !!! Prawa pracownicze łamane na każdym kroku !!

Paprotka

dziadostwo i wyzysk nic więcej

ryba

Macie może wypłatę na koncie?

@ryba

NIE

batista
@ryba

trzeba jak najszybciej stad wypier......

Sprzedawca
@batista

Pytanie do osób wszystkich bądź tylko sprzedających na sklepach, dostajecie kwitki z wypłat?

Niunia

Kto chodzi to chodzi. Tylko że czasami jest tak ze jedna osoba nic nie zrobi. Tak nie powinno być nigdzie. Ludzie chcą pracować. To świadczy tylko i wyłącznie o osobach zarządzających. To ich nieudolność sprawia że tak jest.

Niunia

Tak i wypłat na czas nie ma! Najgorsza firma. Kazuja przychodzić w weekendy a kasy brak. Ludzie mają opłaty, które muszą wpłynąć na czas, ale tam nikogo to nie obchodzi!!! Porażka i tyle. Jak dalej będą zadzic ci co żądza to nic dobrego z tego nie będzie i dlatego firma stoi w tym miejscu co jest!

Wagowy
@Niunia

Haha, tak narzekacie że kasa nie wpłynęła a i tak do roboty przyjdziecie. Dajecie się tak robić w wała i się dziwicie że za (usunięte przez administratora) pracowników mają. Nawet ukraina już tam robić nie chce.

Mefisto

Jest tam jakaś co lubi się zabawić? Dajcie namiary

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs