Opinie o RECTOR Polska Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RECTOR Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RECTOR Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RECTOR Polska Sp. z o.o. w Chrzanów

Madmax

Właśnie się dowiedziałem, że następny handlowiec odchodzi z rejonu Mszczonów. Kiedyś myślałem, że ktoś w Chrzanowie 'połączy kropki" i tego człekokształtnego wreszcie pożegnają. Panowie z zarządu powinni chyba wiedzieć, że ciągła wymiana opon nie pomoże jak silnik nie daje rady. Za chwilę Wam handlowców zabraknie a już dziś wszyscy zainteresowani żartują, że nawet w Żabce osiedlowej jest mniejsza rotacja ???????? Firma jeśli chodzi o Chrzanów jest fajna, ale Mszczonów jest "do chrzanu" ????

@Madmax

Niestety pisałem tu już o tym ale problem jest w braku kultury zarządzania przez co na managerów są powoływani ludzie o bardzo niskich kompetencjach, nie wspominając już o kulturze osobistej. Osobnik, o którym piszesz wyrządził już potężne szkody wizerunkowe firmie. Niezmiennie oczernianie byłych pracowników to jego stała praktyka, merytorycznie jest bardzo słaby co objawia się brakiem umiejętności stworzenia i utrzymania zespołu oraz dobrej atmosfery pracy. Niestety góra udaje, że tego nie widzi wystawiając się na pośmiewisko, a szkoda bo to była kiedyś dobra firma.

Pracowalem

(usunięte przez administratora)kadra zarzadzajaca to dramat, kierownik produkcji nie znajacy sie na niczym, ceniący konfidentow. Kasa kiepsa. Nie polecam

John
@Pracowalem

Muszę się zgodzić, praca ciężka, brudna, w pyle cementowym i hałasie. Po pracy to przez dwie godziny jeszcze dzwoni w uszach. Ogólnie mówiąc to pracownik produkcji jest tam nikim.

Madmax Nowy wpis

Rozczarowany Nowy wpis
@Madmax

Nic nie zrobią. Od lat nic nie zrobili bo tak widać Im z jakiegoś powodu wygodnie. Obserwuję to od dobrych paru lat. Sam się zastanawiałem (kiedy to jeszcze mnie dotyczyło) czy i kiedy poznają się na tym osobniku. Trzeba przyznać, że jest jak Dyzma i cały czas ogrywa wszystkich.

HR Nowy wpis
@Madmax

Jak wygląda rozmowa w RECTOR Polska Sp. z o.o. na stanowisko doradca techniczny? Z iloma osobami się rozmawia? 8 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Pracowalem

John
@Pracowalem

Luca

Przykro to stwierdzić ale bardzo wysoka rotacja na stanowiskach handlowców, spowodowana jest złym zarządzaniem w firmie. Bardzo nie etyczne praktyki rekrutowania "po cichu" na miejsce pracujących osób. Późniejsze oczernianie byłych pracowników to stała praktyka kadry zarządzającej, zdecydowanie nie polecam. Natomiast warto sprawdzić opinie wśród osób które już tam nie pracują.

RECTOR Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant systemów stropowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Ogłoszenie na projektant do RECTOR Polska Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w RECTOR Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

HR

Bardzo lubią współpracę ze studentami, jeden nawet przed rozpoczęciem studiów został managerem

Podobno pracując jako Logistyk można liczyć na 6100 na rękę. Czy to prawda?

Za dwa miesiące to tak.

Mieczysław
@Były

czyli około 3000 na rękę? pracowałeś tam jako logistyk i mógłbyś coś więcej powiedzieć?

@Mieczysław

Nie wiem jak teraz tam jest, ale możesz liczyć na zarobek między 3500 a 4000 netto. pewnie na początku ta dolna kwota.

Szukam pracy w mieście Chrzanów. Zainteresowała mnie oferta firmy RECTOR Polska Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5700 ?

Eman

Jakie stanowisko?

RECTOR Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Mszczonów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Łysy

Mam kolegę pracującego w Msczonowie. Rotacja na produkcji bardzo duża, przyjęcia są cały czas, zarobki na tle innych zakładów mierne.

Bartosz
@Łysy

A wiesz może dlaczego taka rotacja? Praca jest za ciężka w stosunku do wynagrodzenia czy jest coś nie tak z atmosferą?

Łysy
@Bartosz

Prawdopodobnie wynagrodzenie.

BP

Pomijając już zarobki które są odstające od rynkowych oraz kulturę "wannabe korpo" najgorszym w tym wszystkim chyba jest to jak się mówi o byłych pracownikach... Kierownictwo otwarcie krytykuje, obraża pracowników którzy odeszli.

@BP

To akurat wynika z braku kompetencji i słabego przygotowania kadry menadżerskiej średniego szczebla. Brak kultury zarządzania ludźmi czyli najcenniejszym zasobem firmy. Oczernianie jest próbą usprawiedliwiania swoich niepowodzeń w utrzymaniu zespołu i dobrych relacji.

@HR

Z przykrością się zgadzam. Kierownictwo nie posiada żadnych kompetencji w zarządzaniu personelem oraz urządziło sobie swego rodzaju (usunięte przez administratora) faworyzując i okłamując współpracowników. Kilkukrotnie byłam świadkiem rozmów na korytarzu czy w jadalni na temat byłych pracowników i też ciekawa jestem jak teraz się o mnie wypowiadają :)

Kudłaty

Mam taki quiz dla pracowników produkcji,kto będzie (usunięte przez administratora)kartoflami jak wróci niby z L4? ????????????????????????

Natalia

W ostatnim czasie nie można znaleźć zbyt dużo świeżych informacji na temat pracy w RECTOR Polska na forum. Dlaczego się już nie wypowiadacie na ten temat? Więcej pojawia się pytań niż odpowiedzi. Miło by było gdybyście częściej się udzielali.

@Natalia

Firma z ciekawymi tradycjami....

Obserwator
@HR

Chodzi o rotację i ciągłe wymiany handlowców?

@Natalia

Informacji może nie ale świeżych handlowców ile chcesz, zmieniają się jak pory roku.

Wiesław Wojnar
@HR

A jakie tam są tradycje? Są ogólnie jakieś przyjęcia na produkcję?

@Obserwator

Chodzi np o oczernianie byłych pracowników jako próba przykrycia własnej niekompetencji, usprawiedliwienie częstych rotacji, brak jasnej komunikacji o przyczynach odejść pracowników, wręczanie wypowiedzeń znienacka w restauracji, ogólnie brak kultury organizacyjnej.

@Wiesław Wojnar

Na produkcje pptrzeba ludzi , którzy (usunięte przez administratora) i się nie odzywają. Za moich czasów stan techniczny maszyny , totalna porażka! Pra ca ponad ludzkie siły. Raczej jak ktoś chce być zdrowy to nie polecam.

@HR

Chodzi np o oczernianie byłych pracowników jako próba przykrycia własnej niekompetencji. Jako od niedawna były pracownik potwierdzam to wszystko. Nagminne jest otwarte oczernianie byłych pracowników przez kadrę zarządzająca od dyrektora po kierownika.

HR

Egzaminy już zdane? Chyba jednak ten z zarządzania zasobami ludzkimi do poprawki

wielkimłot
@HR

Nie wymagaj zbyt wiele, przytakiwać i czytać płynnie z kartki już potrafi

KN

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata i chciałbym się z wami podzielić moją opinią na temat pracy na produkcji w firmie Rector. Na początku chciałbym zaznaczyć, że praca jest bardzo ciężka pod względem fizycznym, bardzo dużo jest pracy schylając się. Może zacznę od ogólnych warunków, maszyny często się psują, ale to zrozumiałe, skoro większość jest 15 lat+, jeżeli jakaś maszyna jest zepsuta i nie może iść produkcja, kierownik wysyła ludzi do najgorszych robót jakie są możliwe(kucie starego zaschniętego betonu, wybieranie kruszywa z różnych miejsc(czyli łopatą ładuje się do wiadra, a później do taczek i wywóz tego.), zamiatanie na hali). Oczywiście nie wszyscy muszą to robić, ponieważ kierownik M. jest bardzo, ale to bardzo stronniczy, ma swoich ulubieńców. Osobiście uważam, że to jest najgorszy kierownik jakiego miałem, a było ich paru. Kompletnie nic się nie zna na robocie, pracuje już 2 lata a nie wie nawet, jak zrobić najprostsze rzeczy na produkcji. No i ta stronniczość, jedna zmiana jest faworyzowana, błedy, które popełniają nagminnie są tuszowane, a wręcz powiem, że ukrywane. Oczywiście zgłaszanie tych faktów jest ignorowane, a osoba zgłaszająca jest zbywana. Co do wynagrodzenia, to szału nie ma, chyba, że się chodzi w soboty do pracy, ale to też nie zawsze jest możliwość. Praca jest ukierunkowana na wyzysk pracownika, uważa się pracownika za tanią siłę roboczą, zmusza się ludzi do pracy ponad swoje siły(to co robiło się kiedyś w 6 osób teraz trzeba robić w 5, albo i 4) Sam się zwolniłem z tego zakładu, ponieważ atmosfera, jak i wynagrodzenie gorsze już chyba być nie może. Odradzam komukolwiek pracę w tym zakładzie.

John wick
@KN

Przyjdzie grudzień to najlepsi koledzy kierownika pojadą z nim na imprezę integracyjną.dwulicowcy.

Czy w firmie RECTOR Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak są :)

HR

Nawet menadżerowie uczą się poprawnie czytać z kartki.

Tak, co 10 lat bhp.

Edek Wąs

Tak są szkolenia z segregacji śmieci, możesz się napić wody mineralnej jak segregujesz a jak nie to dioboł (m.ch.) ci zabroni.

Dzik
@Edek Wąs

Widzisz Michałku (usunięte przez administratora) rozpieprzyłes całą produkcję bo myślałeś że potrafisz być kierownikiem a tak na prawdę możesz być tylko kierownikiem we własnym kurwidołku,jak ci żona i bystrzy synowie pozwolą.

Zainteresowany pracą

Witam forumowiczów chciałem zapytać bo są przyjęcia do firmy Rector na stanowisko magazynier czy może się ktoś wypowiedzieć jak tam praca w magazynie wygląda i na jaki adres emailowy CV można wysłać..

@Zainteresowany pracą

Myślę że są na to stanowisko aż nadto bogate zasoby własne, co najmniej połowa działu handlowego, więc raczej rekrutacja wewnętrzna.

Natalia
@HR

Witam, napiszesz jak wygląda praca w dziale handlowym? I jakie wymagania stawia firma ?

Wiesław Wojnar
@Zainteresowany pracą

Pele se robi na Lajcie i nie narzeka :)

Donata

Na magazynie jak się pracuje? Ludzie i liderzy spoko są?

Dziewczyny jaki styl panuje w Rector Polska?

pracownik Rector Polska

Co masz na myśli? :)

Wojtek

Czy na magazynie jest ciężko? Jakie są główne zadania pracowników i jaka tam panuje atmosfera?

Miecz Demoklesa

Region północny zmienia nazwę na Mensa ponieważ w końcu suma IQ wszystkich tam pracujących przekroczyła 150....

Rude_jest_wredne
@Miecz Demoklesa

Poprawna pisownia to "Miecz Damoklesa" inteligencie :)

@Rude_jest_wredne

Pudło sherlocku z jabolem :)

Zostaw merytoryczną opinię o RECTOR Polska Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w RECTOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RECTOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RECTOR Polska Sp. z o.o.?

RECTOR Polska Sp. z o.o.