Rector Polska

Chrzanów

Opinie o Rector Polska

heniek

strona ich internetowa nie jest naprade ciekawa, ale wydaje mi się, ze jesli chodzi o spręzone stropy to wiecej na ten temat moga powiedzieć osoby z budowlanki.

były ph

ludzie, jakie 5-6 tyś? produkt ciężki do sprzedania, konkurencja duża, wystarczy wejść na stronę i obserwować rotację pracowników. atmosfera koszmarna

zaimterewsow

ma pytanie - rector szuka jeszcze pracowników ?? jakie zarobki realne - jak wygląda rozmowa jaka atmosfera

pracuś

Kiedyś tam pracowałem. Do biura to polecam. Produkcja to już "ciężki kawałek chleba" praca tak jak pisał Hubert, w okolicach 2k, wypłata na czas. Najgorsze to schylenie, po całym dniu plecki dają o sobie znać, palce po kilku tygodniach zbierania nadmiaru betonu zaczynają cierpnąć,drętwieć szczególnie rano jak się wstaje do pracy(chyba przez to jest taka duża rotacja ludzi). Co do przerwy to nie było z tym problemu(stołówka jest), zawsze jak dopadał nieoczekiwany głód to można było skoczyć do szatni i coś ukryźć. Atmosfera była dobra, z kierownikiem dało się dogadać choć był wymagający. Jak ktoś pracował w budowlance i to była dla niego ciężka praca to powinien sobie odpuścić bo w rectorze jest trochę ciężej.

HUBERT

Produkcja to masakra, pracownicy dogadali się żeby nie chodzić na przerwy śniadaniowe aby wczesniej się wyrobić. Nic z tego, wcześniej sie wyrabialismy a potem i tak miotła i wio hale zamiatać. Przez cały dzień pracy miałem dwa momenty po 30 sekund w bez ruchu. Co prawda ciężarów nie trzeba bylo dźwigać ale w ciągłym schyleniu. A jak to zachwalali na rozmowie, robota nie ciężka pieniądze duże i przede wszystkim wypłacane na czas (jakby mi łaskę robili że moje pieniądze do mnie trafią) Pracowałem w budowlankach przy różnych robotach i uwierzcie mi że o niebo bym wolał iść do budowlanki niż tam zostać. Za 23 dni pracy + 1 sobota czyli 24 dni zarobilem 1900 zł. Okropna atmosfera, wszyscy się boją a kierownik KUPA CHAMA brygadzista młody kawał cwela wszedł by do dupy kierownikowi żeby tylko sie do niego uśmiechną. Na szczęście ich wydymałem na L4 i poszedlem pracować na kopalnie i teraz wiem że żyje.

Jasio

Nie ściany tylko jeden człowiek kierownik produkcji kawał h..a.Chodzi donosi na wszystkich i wszystko.Wszędzie go pełno Powinien sie zastanowić nad sobą to co robi.

zazula

jeżeli chodzi o donoszenie na pracowników do dyrektora to jest w tym wiele prawdy......., ściany mają uszy........

Jasio

Dostaniesz 5000 lub 6000 jak będziesz dyrektorowi wszystko donosił i poniżał pracowników.

Z tego co ja slyszałem na rozmowie to tymi zarobkami to jest trochę inaczej- owszem ponad 3 tys podstawy ale premia nie jest ograniczana, zależy od procentu wykonania planu więc można i teoretycznie dostać 2 x tyle. Szkoda, że sie już nie odezwali.

harvy

Rozmowa na stanowisko Doradcy techniczno handlowego była bardzo sympatyczna i konkretna. Uczciwie poinformowano o tym, że jest kilku równorzędnych kandydatów. Pytania pyły przemyślane i widać że osoba prowadząca zadała sobie trud, żeby się przygotować. Warunki finansowe jak wyżej. Wszystko było by ok gdyby nie to, że rzucają deklaracje których potem nie dotrzymują - brak informacji dla osób którymi przestają być zainteresowani.

Tomasz

zarobki podstawa około 3 tyś plus premia kwartalna w wysokości jednej pensji.

Mam pytanie czy ktoś brał udział w rekrutacji na terenie śląska?

znajdujacy

5000-6000 brutto

szukajaca

A jak kształuja sie zarobki w biurze w chrzanowie?

m

Np północny- pomorskie, kujawsko-pomorskie

a o jaki region ci chodzi?

nn

Jak kształtują się warunki pracy przedstawiciela handlowego? Chodzi o podstawę, premię, flotę. Czy w firmir jest duza rotacja na tych stanowiskach. Proszę o jakieś wypowiedzi, z góry dziękuję

coffee

A jak wygląda praca w biurze? jakie zarobki? Zostałem właśnie zaproszony na rozmowę.

xx

Do wszystkich zainteresowanych pracą na produkcji w tej firmie: ODRADZAM!!!

lux

zależy czy się trafi do biura czy na produkcję....

Zostaw opinię o Rector Polska - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rector Polska