MECHANIK-OBRÓBKA CHEŁMEK

Chełmek

Opinie o MECHANIK-OBRÓBKA CHEŁMEK

Izydor

Czy warto starać się o pracę w firmie? Zupełnie zapomnieliście o tym forum? Miałem nadzieję na jakieś info bezpośrednio od pracowników.

Iza

Czy MECHANIK-OBRÓBKA CHEŁMEK poszukuje w tym momencie nowych pracowników? Nie znalazłam aktualnych ofert pracy na stronie firmy, dlatego każda informacja na temat zatrudnienia w MECHANIK-OBRÓBKA będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

kimi

cześć Wam, myślę , że wiele osób miałoby na ten temat inne zdanie , ale nie ma co się tu przepychać o to

aki

pracowałem tam troche, to prawda jest pijaństwo.Właściciel przymyka oko jak ktos jest pijany i ma 1.5 promila, ale jak podskakuje wysyła go do domu na urlop. Młodzi są ale na krótko to nie jest zakład z perspektywą zatrzymania się tam stałe. Pijusy mają tam eldorado i niestety zawsze tak będzie do czasu likwidacji.

arni555555

Ten zakład jest chory a robota do bani bo szef się wydziera jak wariat a drugi znowu załatwia lewizny jak się da.Pracownicy zarabiają grosze totalny syf jak nie wiem co.Nie ma szacunku nawet pracownik do maszyny a co do wc to maskar.Normalnie jak by była opcja to by każdy srał tam gdzie stoi pracownicy nic tylko nawaleni łażą standart bunkry i wina.Normalnie syf i ubóstwo odradzam szczególnie młodym którzy chcą zarobić

hgfd

cos na temat firmy mechanik w chelmku

Marcin

Witam powiedzcie coś na temat firmy Mechanik w Chełmku.

titek24

Jeżeli nie palisz i nie pijesz i nie chodzisz na bunkry to nie masz po co tam iść to jest poctawa i religia tej firmy :P (usunięte przez administratora)

Nie jest najgorzej

endriu

anonim - 2011-02-25 19:03:00 Pracownik - 2010-01-21 16:21:34 Kompletne ZERO!!! Właściciel Firmy (usunięte przez moderatora) NIE POLECAM PRACOWAC A BROŃ BOŻE COS ZAMÓWIĆ Syf brud i pijaństwo Coś okropnego co za okropny zakład zimno na hali tylko 6 stopni i stawki od 8 zl netto brak umów tylko na umowe zlecenie a zapylenie żeliwem bardzo duze prawie jak w oświęcimiu

Pracownik - 2010-01-21 16:21:34 Kompletne ZERO!!! Właściciel Firmy(usunięte przez moderatora) NIE POLECAM PRACOWAC A BROŃ BOŻE COS ZAMÓWIĆ Syf brud i pijaństwo

Zostaw opinię o MECHANIK-OBRÓBKA CHEŁMEK - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MECHANIK-OBRÓBKA CHEŁMEK