counter
3 2 27 5 1
Byłem

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie, kompletny brak komunikacji między zarządzającymi, pracownikami a magazynem. Jeden wielki haos. Osoby pracujące tam już lata, a nie nadające się kompletnie na swoje stanowiska utrudniają prace pozostałym, nigdy nie wiesz kiedy i za co dostaniesz lincz że strony Prezesa który pół dnia spędzi w swoim biurze, po czym zejdzie na hale i dosłownie o nic potrafi zrobić wojne jak by się co najmniej dało mu w twarz. Na warsztacie pracuje wile osób korzystających z różnego rodzaju używek, i w różny sposób kończy się ich dzień pracy przez to, oczywiście Prezes doskonale o tym wie oraz kierownicy ale nie robią z tym zupełnie niczego. Co lepsze czasem można odnieść wrażenie, że to w oczach władzy najlepsi fachowcy, dlatego ciągle pracują. Na każdym kroku substancje szkodliwe (za co oczywiście brak jakiego kolwiek dodatku), jeśli ktoś podejmuje się tam pracy polecam mieć absolutnie w poważaniu obowiązki, polecenia, robić swoje i naprawdę miec wszystko w 4 literach w tedy jest gwarancja sukcesu w tej firmie. Jedyny plus to soboty płatne pod stołem (taka forma premii) ale też już nie długo bo US zostało poinformowane. O ekologii nawet nie wspominam ale to też nie bawem zostanie w odpowiednie miejsca zgłoszone. NIE POLECAM

Jano Nowy wpis

Bardzo fajnie się pracowało szefostwo szczere można wszystko dogadać jak chłop z chipem kto chce robić to będzie robił i zarobi .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Kolsam Sp. z o.o.?

Byłem

Szczupły
@Byłem

Mogę potwierdzić. To wszystko szczera prawda. Mam nadzieję że ktoś się weźmie za tę firmę i zrobi porządek. Soboty płatne do ręki po z kończonej pracy. W kiblach smród gorzej niż wstajni, z sufitu leje się woda na głowę. Tragedia a szefostwo ma to w (usunięte przez administratora) bo pracownicy się nie liczą. Ważne że biuro mają eleganckie...

Piotr Nowy wpis
Kandydat
@Byłem

A powiec mi jak suma Sumarą się wychodzi finansowo miałem propozycje pracować jako elektromechanik proponowali na początku 2600 plus jakieś dodatki

Michał Nowy wpis

A czy płaca tyle ile obiecali na rozmowie ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Firma (usunięte przez administratora) na nadgodzinach, bardzo często trzeba się upominać o swoje i patrzeć na skamieniałą twarz taty. Generalnie jeden wielki haos, Tata ma kontakty wszędzie i gotówkowo załatwia każdą kontrolę. Korupcja na kazdym kroku. Nie polecam

Jonasz

Może wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i jak ona przebiega? Zastanawiam się czy są w ogóle widoki na pracę?

Johny
@Jonasz

Lepiej tam nie idź chłopie

Kasia

@gosia ile płatne ?

Gosia
@Kasia

Informacja o kosztach jest dostępna dla każdego pracownika w biurze kadr .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Kolsam Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Gosia
@Pytanie

Tak jest możliwość dołączenia rodziny, jednak jest to dodatkowo płatne.

Monika

Słyszałam ze brakuje ludzi do pracy, Gdzie można znaleźć jakieś oferty ?

Czy jest możliwość w Kolsam Sp. z o.o. pracy na część etatu?

@Pytanie

A co umiesz i dlaczego tak chcesz pracować?

Rekomendacja

Mógłbym wiele dobrego napisać o pracodawcy, jednak punkt E umowy o pracę uniemożliwia mi to. "Pracownik zobowiązuje się do zachowania tajemnicy służbowej..."

obiektyw

@Anonim Jeśli nawet nie wszystko podoba się w firmie to jeszcze nie znaczy, że jest tak jak piszesz. Mocno przesadzona opinia!

Anonim

Patologia Patologia i jeszcze raz Patologia, NIE POLECAM Chyba że macie nerwy ze stali, totalna amatorszczyzna, i ślusarze którzy nie umieją odkręcić wiertła do wiertarki

Soker

Siemanko na czym polega robota? Nie mam zadnego doswiadczenia a chciałbym sie przyjąć bo słyszałem ze dobre zarobki? Pozdro

Heniek

Bardzo budujące jest to co piszecie. Przy takim braku ludzi do pracy to jest szansa , że prędzej kogoś pozyskacie.

anonymous

Atmosferę uważam za dobrą. Kierownicy chodzą po hali, doglądają i pomagają w razie problemów. Jeśli potrzebujesz do pomocy drugiego człowieka, to zawsze kogoś znajdziesz. Chwilowa pomoc od kogoś z innej ekipy - Nie ma problemu. Brakuje ludzi do roboty.

Olek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Mam małe doświadczenie i obawiam się , że nie dam rady.

poldas

(usunięte przez administratora) Ja mam stres w pracy, bo za mało robię i boję się, że na deklarowaną stawkę nie zarobię. Ale spoko - Później będzie w"pizdę i na gaz". W końcu po coś mnie zatrudniono. Prawdziwe wyzwania jeszcze przede mną. Może być ciekawie.

Jelovv

Firma patologiczna, stres w pracy non stop, do tego (usunięte przez administratora) wszędzie

Pytak
@Jelovv

A coś więcej?Zarobki itd..?

Zostaw merytoryczną opinię o Kolsam Sp. z o.o. - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad