Opinie o Admont Adrian Pawlak w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Admont Adrian Pawlak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Admont Adrian Pawlak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admont Adrian Pawlak w Jaworzno

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Admont Adrian Pawlak?

STANLEY Nowy wpis

Nie polecam usług tego pośrednika, a dlaczego - przysyła na roboty ciemne łby których trzeba uczyć porządnej roboty - alkusy z problemami przychodzenia do pracy, a jak już są to na podwujnym gazie - nieroby których wrecz trzeba gonic do pracy i walą ci tekstem ciesz sie ze jestem (szef tylko powiedział ze mam przychodzić tu a pracować nie muszę OMIJAJCIE Z DALEKA

KailJuniorPenX Nowy wpis

Firma w porządku da się zarobić są teraz jakieś miejsca wolne w firmie? Jak tak to proszę o kontakt 600707820 coś słyszałem o remoncie nowego kotła byłem wczoraj na bramie w Ochronie i tyle wiem że coś możliwe bardzo że robota jakąś będzie nic więcej nie wiem ????????

Pan Bucydło Nowy wpis
@KailJuniorPenX

uuu zero odzewu u nas nic nie wiemy na ten temat

Benek

Może ktoś szuka na siłę czegoś czym mógłby oczernić firmę? Spoko firma, nie jest zbyt duża ale dobrze się pracuje.

Monter

Telefon-spotkanie-skierowanie na badania

Głównie kwestia chęci do pracy i obsługi podstawowych Elektro narzędzi znajomość rys. Technicznego

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
P@blo

Racja przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie później się dogadałem i dostałem normalną umowa o prace wiec dziwią mnie opinie na chyba ze ktoś leci w (usunięte przez administratora) i robie po 3 dni w tygodniu no to nic dziwnego że ma zlecenie ja osobiście nie mam zastrzeżeń.

?

@Lodziaż nie bardzo rozumiem - jest jakiś problem z tą umową zlecenie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Admont Adrian Pawlak?

Lodziaż

Tylko zlecenie i z zamięszaniem i konsternacją :(( A jak nie pasi to nara!!!! :((

Nie polecam

ja osobiście nie polecam! Niby kasa na czas! Niby atmosfera SPX! Ale umowy śmieciowe i to na parę złotych! jak nie płaci ubezpieczenia to mu w kieszeni rośnie! Dla mnie to jest niezrozumiały wyzysk! Jak by miał płacić pełne zusy? Albo z najniższej krajowej? Ile zostało by wkieszeni? I takim sposobem zarabia tylko właściciel a inni muszą rano wstawać i (usunięte przez administratora) Na_Lenia!

Witek

@bartosz s. A jak atmosfera i zarobki?

Bartosz S.

Polecam tego pracodawcę. Wypłaty są w terminie.

Kolunio

Krętacz jakich mało

Mat
@Kolunio

Może dla ciebie cepie pewnie kondonie jesteś jakimś alkusem pracującym 3dni w tyg :) albo konkurencja

Jaro

Pracuje od roku u tego pracodawcy i nie zauważyłem żeby krecił. Jeśli chodzi o wypłaty te są w terminie i zawsze jest tak jak się umawiamy.

BOSSS
@Jaro

Dla Gisza powinien wprowadzić alkomaty !!!

Schweißer

Wypłaty na czas,stawki nie są zaniżane,praca w okolicy i można za granicę. Polecam

Grzegorz

Ok

Marek Z

Ja od paru miesiecy pracuję u tego "pośrednika" i jestem zadowolony. Pracuję na terenie Jaworzna. Mam możliwość dobrze zarobić jeśli dam tego chcę. Jeśli chodzi o wypłaty, to racja nie są w terminie ale duzo wcześniej ☺ Pan Adrian dał mi nawet zaliczkę przed świętami (na moją prosbe)i z tego co wiem nie tylko mnie. Myślę ze komentarz p. Mateusza to jakies nieporozumienie lub zwykła walka o stanowisko. Pozdrawiam

Mateusz

Niepolecam tego pana typowy pośrednik który ma problem z wypłatą dla spawacza trzeba czekać nawet 6 tygodni w nadzieji ,że zapłaci . NIEPOLECAM

Z branży

Witam. Czy ktoś moze mi napisać cokolwiek na temat tej firmy z Jaworzna _Wiem jedno teraz szukaj ludzi do Szwecji a właściciel nazywa się Adrian Pawlak...Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Admont Adrian Pawlak - Jaworzno

• Jak się pracuje w Admont Adrian Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Admont Adrian Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admont Adrian Pawlak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Admont Adrian Pawlak?

Kandydaci do pracy w Admont Adrian Pawlak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Admont Adrian Pawlak
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Chropaczówka 87
    43-600 Jaworzno