Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

sss

Ale się wyrwał!!!!

s

Z okazji zbliżających się świąt Łukaszowi Klimie życzę wszystkiego co najgorsze oby cię traktowali tak jak ty traktujesz innych

76575r

Ha,ha wszystko można jak sie chce :)

uiola

Może poszukują ale ty się nie załapiesz{

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
wii

Ten typ już dawno powinien byc eksmitowany

lok

i bardzo dobrze ze się boi pikus myśli ze wolno mu wszystko a tak od czasu do czasu prezes stawia go do pionu stoi wtedy przed nim czerwony jak burak milo patrzeć jak się plaszczy

????

Pewnie że mu nie podskoczy!!!!! Pikuś boi się go bo to rodzina prezesa jest a młody nic nie potrafi a chodzi jak paw

@@@@

A fajnych macie tam kierowników!!!!

!!!

Ciekawe czy pikuś Tomeczkowi by podskoczył:)

rewew

Firma się chwali jak widać,jest czym.

NICK

ROBERT

assa
@NICK

Dzięki!!Dobrze wiedzieć!!!

Rico

Ten Troll pikulski będzie tam do emerytury pracoWał a wy mówicie

assa
@Rico

Jak ten (usunięte przez administratora)ma na imię!!Napiszcie!.

ela

8 na godz.- minus premia 7.50zł. zycze powodzenia.

mhj

biorą ludziom premie z byle jakich powodów uciekajcie z tego zakładu gdzie pieprz rośnie bo was wydymają bez mydła.

nick

praca ciezka ,totalne wykozystywanie ludzi cały zakład pracował 11 listopada za normalna dniówke panuje totalny mobing kierownicy nie znają się na niczym za swoja niewiedze i bledy karzą podwładnych

@nick

Melinda.Zgadzam się z tą opinią!!Sposób wyrażania świadczy o dużej kulturze pańskiej wypowiedzi.Jednakże coś tu dzieję się z tą firmą bardzo niepokojącego i każdą opinię warto wziąć pod uwagę.Tym bardziej ,że może być przestrogą dla ludzi którzy podejmują tu pracę.

kotka

Witam pracowałam w tej firmie jako kasjer z funkcja kierownika.... porażka jakaś dość że przyjmuja przez agencje to jeszcze nad sobą miałam kierownika regionu A.Radodza z Dąbrowy Górniczej.... Totalny (usunięte przez administratora) bez pojęcia o pracy swojej potrafił tylko zatowarowywać sklep, zero pojęcia o sprzedaży i na dodatek bezczelny.... Nie polecam tej Firmy bo dość ze towar do niczego to jeszcze na dodatek umowy daja tylko na 3 mies

hihi

kutafon aleś jest lizus :) na rozbiorze fajna ekipa i gość zadowolony że go karcą i po kasie lecą :)

@hihi

Kto to jest ten pikuś w unimięsie.To jest jego pseudonim.Jak brzmi jego prawdziwe imię.

frog

kolorowi pany i panie stawki mają a pikuś liczy pieniądze reszta na ubój

kutafon

Zaklad idzie ku "zagladzie" porzadni pracownicy odchodza i to dyrektorzy( DAREK) brygadzisci( przyklad Wojtka G z porozbiorowego),nie zapomniany Stachu (kiero rozbioru) teraz sobie smiga na maszynie wlacz/wylacz i ma wyje..na calosc a tak to sie staral i spinal a w nagrode, klima go jechal a sam jest madrzejszy od wszystkich tzw jajo madrzejsze od kury Jarek Z tez juz nie wytrzymuje , koles z wybijania tez jebnie lada chwila robota ,na mrozni tez narzekaja ,w biurze rozbioru fajna zgrana ekipa jakby na to nie patrzec karca nas za wazenia w postaci karnych % premii ale takie zycie. ogolnie moze doczekam momentu jak cala Ukraina jebnie robota splajtuja patalachy bo nikt tam niebedzie robil za takie ochlapy. ja juz odeszlem i chodze do norm pracy 8h chalpa-dom

;;;

Panująca klika

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs