Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Maszyny kupione,reklamy kupione, jak i Kolorowe czapki kupione :-)

adek

Jacy dyrektorzy? Na którym dziale bo na zakładzie jest jeden dyrektor technologii wiec kto ma ma tam rządzić kierownicy z (usunięte przez administratora) wysrani?

esti

Bo wagowi mają poparcie czerwonych i pomarańczowych czapeczek:)

nik

witam kto przesiaduje na wydawce to nie wiem bo nie mam okazji tam bywac ,ale o ile mi wiadomo to kamery sa wszedzie nawet widac co dzieje sie w biurze ,bo w biurze na producji widac wszystko na kamerach

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
rik

No właśnie wagowi jak ustawią się blisko kierownika to sobie zarobią to jak na parówkach zachowują się wagowe w stosunku do kierownictwa jest karygodne a kamery powinny być wszędzie żeby dyrekcja zobaczyła wreszcie jak one pracują i gdzie bo na wydawce więcej siedzą niż kierownik mają terminal na hali a one jak księżniczki w biurze muszą siedzieć to niesprawiedliwe jeden zaiwania a drugi robi dobre wrażenie kaśka to wie gdzie tyłkiem zakręcić żeby jej dobrze było

bagins

Pierdo......jak stare baby na targu kogo tu tylko pojechac ?,kto komu w (usunięte przez administratora) wlazi i ktora "daje",praca w uni miesie od samego poczatku jak pamietam nigdy nie byla rzecza "prosta" czy to z punktu zarobkow czy tez kierownictwa i dyrekcji ale przezylem do dzis wiec jak sie chce to mozna .Zarobki na poczatku nigdy nie sa wysokie (w kazdym zakladzie) musisz porobic jakis okres dac sie poznac z dobrej strony i wtedy netto nie masz 7-8zl jak pod agencja ale nawet mozna 11-12zl osiagnac czego kazdemu zycze ,sa lepsi ale to juz wagowi i brygadzisci

art

witam czy oprocz dzialu parowek ten zaklad ma jeszcze inne dzily

filip

Lepiej zatrudnić Ukraińców, którzy będą pracować po 12-15godz, niż dać Polakom normalną pensję i umowę, ot to cała polityka zakładu. Dlatego codziennie pojawiają się oferty pracy na olx

frugo

Ukraina tańsza siła robocza jak i "MY" Polacy w POLSCE:)

rom

Jasiek nie wiesz o której wagowej mowa Kaśka nie dość że włazi to jeszcze daje

tomi

No to teraz ktoś pojechał śmieszne komu się niby powodzi bo chyba nie nam pracownikom

Mój

Co chcesz od Ukrainy?

a

pikulski posade zachowa bo jest pupilkiem zakładowym :)

dddd

Made in Ukraina Pl?)

jasiek

czy mozesz podac imie tej wafowej, bo nie wiem czy dobrze sie domyslam...

Nietykalny jest nietykalny :-)

kombi

mam nadzieje że w końcu ktoś zainteresuje się Pikulskim traktuje ludzi jak śmieci żenada jak 2 wagowe włażą mu w du...zwłaszcza blondi

paola

a tam pikulski;na6]

DALTON

JAK W ZEGARKU SZWAJCARSKKIM HMMMMMM:)

Bagno jakich dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs