Opinie o Powiat Chrzanowski w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Powiat Chrzanowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Powiat Chrzanowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiat Chrzanowski w Chrzanów

Gos Nowy wpis

Pani do rejestracji samochodowej bardzo niemiła i wręcz arogancka, 2 minuty spóźnienia i mówi że nie obsłuży. Nic nie doradzi i nie pomoże, pracuje tam jakby za karę. Powiedziała żeby przyjechać kiedy indziej, powiedziałam że specjalnie się zwolniłam z pracy na umówiony termin, który muszę odpracować. Zamknęła roletę i przekierowała do innego okienka. Obsługa jeden wielki dramat.

BB

Panie w wydziale paszportowym robią łaskę ze wogole przychodzą do pracy są niemiłe mało pomocne .Dramat

keraj33 Nowy wpis
@BB

Byłem potwierdzam, cało to starostwo to jedna wielka pomyłka. Kolejki, tragedia jeżeli chodzi o obsługę

zamaskowany Nowy wpis

Dzięki Starostwu jestem obecnie bez pracy. Do emerytury mam 8 lat i prawie 60-tkę na karku. Zostałem przez nich wywalony na ulicę. Chyba to wychodzi im najlepiej-pozbywanie ludzi pracy. Mam przepracowane ponad 30 lat i będę musiał na starość żebrać o pieniądze. Życzę całemu Starostwu aby ich spotkało to samo co Oni zrobili mnie. Karma powraca.

Izabela Nowy wpis

Halo, ludzie to nie jest miejsce na wylewanie żalów, chyba że dotyczą tego jak się pracuje w tym miejscu. A widzę że nikt tu nie wyraża swojego zdania na temat pracy. Chcę się tam zatrudnić, dlatego bardzo byłabym wdzięczna jakby ktoś opisał specyfikę tej pracy, na jakie zarobki mogę liczyć itp. Mam nadzieję że ktoś opisze co i jak - zwłaszcza że widzę że jakiś pracownik tu odpowiadał na te zarzuty petentów..

Czy po rozmowie w Powiat Chrzanowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Jakie tam są teraz godziny urzędowania?

Mieszkaniec powiatu

Więcej pracy kiedy nie ma klientów? Może lepiej zacząć ich obsługiwać to będzie mniej pracy. Telefonu nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpowiada. Może któraś z zapracowanych Pań wyjaśni jak mam poruszać się samochodem, którego tablice rejestracyjne leżą w urnie? A może dokumenty i tablice zaginęły? Może pora zastanowić się czy przyjęte rowiązanie jest dobre. Urzędnicy są dla mieszkańców czy odwrotnie?

Dlaczego nikt nie odbiera telefonu od godziny wydzwaniam i zadna nie raczy podnieść słuchawki!!!a po jakims czasie linoa zajęta śmieszne zwolnić te baby i przyjac nowe!!!!!!

Katy
@Gość

Po za tm wszystkie kobiety siedza za dupną szyba jakby wpuszczali po trzy osoby to by sie nic nie stalo jak wszedzie zresztą.a tak wchodzą ludzie do pomoeszczenia gdzie jest ta smieszna urna na papiery.paranoja tylko w Chrzanowie tak się chyba nauczyli cisza spokój to po co zmieniac

@Gość

Widać masz bardzo dużo czasu skoro od godziny wisisz na telefonie. My tyle go nie mamy. Nie znasz specyfiki pracy w urzędzie to się nie wypowiadaj proszę. Jakbyś miał obrabiać te wszystkie papiery i widzieć na własne oczy ludzką głupotę to byś zmienił zdanie Szanowny Petencie !

@Katy

Moja droga u nas niekiedy jest jak w Hardkorowym Lombardzie. Brakuje tylko wielkiego człowieka, który by grzecznie wyprowadzał krewkich klientów na zewnątrz. Notabene tam też siedzą za dupną szklaną szybą, a wierz mi papiery są cenniejsze niż złoto.

Petent

W dniu 22.12.2017 r. starostwo powiatowe było nieczynne uchwała rady... widziałem kilku petentów , którzy tak jak ja chcieli załatwić sprawy będące w gestii starostwa, niestety klapa drzwi zamknięte a na drzwiach kartka nieczynne. Z ciekawości wszedłem z wykorzystaniem zdobyczy techniki teleinformatycznej (internet) na inne starostwa powiatowe i ku mojemu zaskoczeniu były otwarte tylko z ograniczeniami czasowymi. Zachodzi więc pytanie kto tutaj jest dla kogo czy urzędnik dla petenta czy odwrotnie, widocznie do Chrzanowa nie docierają jakże słuszne przesłania zwierające, urzędnicy są dla petentów. Wszystkie Instytucje państwowe mogą pracować a Starostwo powiatowe w Chrzanowie rządzi się swoimi prawami. Proponuję Panie Starosto uchwałą rady wyznaczyć jeden dzień w tygodniu dla petentów. Powodzenia.

@Petent

Drogi Panie niezadowolony. Informacja o tym, że Starostwo będzie nieczynne była wywieszona od wielu tygodni na drzwiach wejściowych. Poza tym były też informacje na stronie internetowej starostwa oraz w lokalnej prasie. Na przyszłość proszę sprawdzać informacje na temat godzin pracy urzędu bo czytać chyba w końcu Pan potrafi.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiat Chrzanowski - Chrzanów

• Jak się pracuje w Powiat Chrzanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Powiat Chrzanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powiat Chrzanowski?

Powiat Chrzanowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Partyzantów 2
    32-500 Chrzanów