Opinie o Sygnity S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sygnity S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sygnity S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sygnity S.A. w Warszawa

Moim zdaniem jest to najgorsza firma IT w Warszawie. Kiedyś jeden kierownik mnie przepytywał, miał mniejszą wiedzę ode mnie, a mimo to mnie odrzucił. Od tamtej pory nigdy z firmą nie podejmuje rozmów. Niedługo opiszę szczegóły tej rozmowy.

ziom

Poszukują pracownika na stanowisko : w Zabrzu : Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Serwisu. Może ktoś coś więcej ??

karoll

a ile się zarabia jako telemarketer i jaka umowa??? bo widzę że szukają Konsultant sprzedaży telefonicznej B2B. Pracuje obecnie w konkurencji IT ale chciałbym zmienić pracę .

Wiele osob nowych takze przychodzi, z dobrych dużych firm, z fajnym doświadczeniem, rotacja jest wiec w dwie strony, taki chłonny jest rynek. Nic innego sie dzieje w Sygnity niż na rynku. Ja uważam, ze warto tu pracować, warto tez i samemu wyrobić sobie opinie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
do Programista Java z Sygnity

Ile dostałeś za ten wpis?

Programista Java z Sygnity

Pracuję w Sygnity, jako Programista Java i chętnie podzielę się swoją perspektywą nt tego jak wygląda praca u nas. Na co dzień odpowiadam za implementację wymagań postawionych przede mną w formie analizy biznesowej lub projektu technicznego. Jestem także członkiem zespołu, więc każdego dnia współpracuję z innymi programistami, testerami oraz analitykami i jak każdy - dbam o to abyśmy wszyscy poruszali się w jednym kierunku. Obecnie pracuję nad rozwojem oraz utrzymaniem platformy do kompleksowej obsługi domów maklerskich w Polsce. Równocześnie pracuję nad pewną aplikacją, która jest nowym frontem do wspomnianego systemu, dedykowanym na urządzenia mobilne. Muszę przyznać, że dzięki zróżnicowanym projektom, mam dostęp do nowych technologii, a do dla mnie bardzo ważne w pracy. Przyznam, że najbardziej porywają mnie wyzwania w formie trudnych do zaimplementowania z perspektywy biznesowej algorytmów. Biorąc pod uwagę specyfikę mojego projektu, tj. systemu giełdowego, który musi być absolutnie niezawodny oraz uwzględniać wszystkie możliwe przypadki, nawet takie, które na rynku zdarzają się raz na kilka lat(!), dużym wyzwaniem jest napisanie kodu, który będzie jednocześnie złożony i skomplikowany, a zarazem wydajny, czytelny i łatwy w utrzymaniu. Przy ogromie projektów oraz technologii jakie są wykorzystywane w firmie, dla każdego znajdzie się to w czym czuje się najlepiej, bez względu na to czy jest to Java, .NET, front-end, back-end, bazy danych, czy wielkie systemy działające w całej Polsce.

Spike

...a jak wygląda tam praca programisty?? Widzę, że jest ogłoszenie na pracę w Gdańsku i chciałem wysłać CV ale po tych opiniach to teraz już nie wiem

e

Ewakuowałem się z SYG wraz z zmianą lokalizacji w WAW. Atmosfera na początku była extra, ale po roku i kolejnej zmianie dyrektora działu (przetrwałem 3) a wiem o tym że aktualnie jest 4, powolutku zaczęła się psuć. Zespół młody i naprawdę spoko ludzie, ale ryba psuje się od głowy,(usunięte przez administratora) Rotacja ogromna, ludzie tam przychodzą uczą się i odchodzą jak tylko się uda.(usunięte przez administratora) W mojej opinii firma dobra dla początkującego, do nauki , rozwoju. Nie na długie lata.

wolna kobieta

Pracowałam w Sygnity ponad 10 lat. Przeżyłam pięć restrukturyzacji, które wyglądały identycznie - wywalono kilkadziesiąt (ostatnio kilkaset) osób, po czym po dwóch latach okazywało się, że poziom zatrudnienie powrócił do tego sprzed poprzedniej restrukturyzacji, więc znowu wywalano etc. Wedle jakich kryteriów zwalniają ludzi - tego nikt nie wie. Kiedy przyszłam do firmy poznałam pracujących tam kilku obiboków. Obiboki pracują dalej, a sensowni ludzie (pracowici, kompetentni, chętni do pracy) zostają wysłani na zieloną trawkę. W tym roku pozbyli się wielu pracowników, część dodatkowo sama odeszła i nagle okazało się, że nie ma kto robić - stąd wysyp ogłoszeń oferujących pracę. Wszystko stoi na głowie - zamiast poprzesuwać doświadczonych ludzi po projektach, wywalili ich, a teraz szukają naiwnych studentów, by za grosze im te padające projekty ratowali. Zero informacji, ciągle jakieś podchody, za to pełno kierowników, manadżerów, szefów, liderów i takich tam. Brak kawy. Brak premii i podwyżek (ja w te ponad 10 lat dostałam tylko jedną). Rozdęta biurokracja - zliczają co do minuty godziny pracy, mielą te dane na setki sposobów, menedżerowie marnują czas obsługując te piętrowe informacje, z których i tak nic nie wynika. Trzymajcie się z dala od tego upadającego molocha.

King

Zwalniają już nawet tych których niedawno przyjęli do wykonania restrujturyzacji tylko dlatego ze HR nie słucha innego zdania niż swoje.

Adek

W Zabrzu zrobili porządną czystkę. Zwolnili nawet pociotków :D

Ulala

Pracowałam tam 8 lat. Zarabiałam bardzo dobrze i to mnie głównie zniechęcało do szukania innej pracy. Przez te 8 lat wielokrotnie obawiałam się zwolnień grupowych, cięć etatów, kolejnych cięć kosztów i oszczędności. Dużo się tam działo - nigdy nie było nudno - pod wieloma względami. Jest tam jeszcze trochę pracowników z długoletnim stażem (niewielu) i tylko dzięki takim atmosfera jest rodzinna i przyjazna. Niestety ciągłe zmiany w sposobie zarządzania robią firmie krzywdę - ogólnie polecam, ale nie polecam się aż tak zasiedzieć

Dział HR zachęca do aplikowania no zapewne sensownych kandydatów brak. Wlasnie sie odbywa akcja odbierania samochodów służbowych a handlowcy przesiadają sie z Oktawii i Mondeo na Fabie .Dodając do tego zwolnienia grupowe trudno będzie pozyskać kogoś z doświadczeniem .

Rodero

Sygnity to beznadziejnie prowadzona firma. Brak doswiadczonych osob na wyzszych stanowiskach powoduje nieumiejetne prowadzenie projektow i masowe zwalnianie ludzi, ktore nota bene wykonuja wiecej pracy od roznych PM-ow i innych kierownikow. Ogolnie duze kolesiostwo i wyzysk. Nie polecam. Pracowalem tam troche i naprawde wspominam ten czas jako niewolnicza prace. Pensja naprawde smieszna na obowiazki jak na ilosc obowiazkow. Synigty musi sie jeszcze nauczyc, zeby choc w najmniejszym stopniu dorownac innym firmom z branzy. Jak na razie pozostaje na szarym tyle.

OLO

Jak wygląda sprawa z obecnie zwolnieniami w firmie?

sghe
@OLO

Ponoć teraz zwalniani w pierwszej kolejności są osoby świeże, które jeszcze nie wygenerowały dużych kosztów a które łatwo jest zwolnić, czyli kontraktowcy i osoby na śmieciówkach. Ponoć Warszawa wysyła wypowiedzenia randomowo, bez konsultacji z menedżerami.

Zonk

Firma tragiczna. Niekończąca się restrukturyzacja, każdy prezes średnio 2 lata, akcje spadają na łeb, na szyję.

Woor

Plus za szybką rekrutację, wygodne biuro i sprzęt, dobrze wyposażona kuchnia. Umowa zlecenie - stawka: niezbyt zadowalająca, dezorganizowanie (karty dostępowe przychodzą nieaktywne), brak ekspresu do kawy/herbat dla pracowników, wypłaty w połowie miesiąca (opóźnione o 2 tygodnie) i czasami monotonność. Co kto lubi, plus jeszcze za elastyczne godziny pracy.

@Woor

Nie ma co przesadzać, również pracuję na umowę zlecenie i wypłata jest zawsze około 10-tego dnia następnego miesiąca. Dla mnie zaletą jest elastyczny czas pracy - możesz przyjść sobie o 6.00 do pracy i wyjść o 14-tej a możesz o 10-tej i nikt z tego powodu problemów nie robi

byly pracownik

Bzdura! Zawsze sa poslizgi w platnosciach, zatrudnianie ludzi na umowach smieciowych jest dla tej firmy kluczowe, wlasnie z powodu poslizgow. Pracownikowi na etacie trzeba zaplacic na czas, bo inaczej PIP sie uaktywni, a faktury i dzielo moze byc placone nawet z 3 tygodniowym poslizgiem. A to, ze mozesz sobie wyjsc z roboty i nikt tego nie zauwazy to oznacza, ze po prostu jest balagan i de facto nie ma pracy. I tak wlasnie jest.

Łukasz

Witam serdecznie, firma Sygnity to jak na razie najbardziej nieprofesjonalna firma z branży IT z jaką się spotkałem. Od samego początku były problemy z komunikacją (mam wrażenie, że w dziale HR pracuję ludzie z ulicy). Dodatkowo, uzyskanie normalnej, nie wygórowanej stawki za pracę było bardzo trudne. Nie polecam!

nnnn

Beznadziejna firma. Mnóstwo niekompetentnych ludzi i to na stanowiskach decyzyjnych. Brak odpowiedniego do pracy sprzętu, pomieszczenia nie przygotowane. Mój zespół był np. wepchnięty do jakieś sali konferencyjnej i zupełnie nieprzystosowanej do pracy. Dział HR kompletnie szurnięty. Firma nieodpowiedzialna, zarówno jeśli chodzi o klientów, jak i o pracowników. Płatności za fv grubo opóźnione, zawsze wypłacane po ciężkiej walce z paniami w płatnościach. Polecam jedynie osobom mało lotnym, niedociągającym umysłowo i leniwym karierowiczom. Tacy mają się tam dobrze.

An

może to jest ta nowa jakość IT, o której piszą w swoich ogłoszeniach odnoszę wrażenie, że to kolejna firma-efemeryda żyjąca z przetargów publicznych

Zostaw merytoryczną opinię o Sygnity S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sygnity S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sygnity S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sygnity S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sygnity S.A.?

Kandydaci do pracy w Sygnity S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sygnity S.A.