Opinie o JCommerce Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JCommerce Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JCommerce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JCommerce Sp. z o.o. w Katowice

Dużo zależy do jakiego działu chcesz aplikować. Moim zdaniem najlepiej radzi sobie .net.

aaa

jak dla deva, to dobra robota, jest cały socjal, konsola, kawa, herbata, jakieś dodatkowe akcje imprezy integracyjnie, nieformalne wyjścia. słowem ok

mareku
@aaa

o jakim socjalu ty mówisz? Przecież tam oprócz karty sportowej nie ma kompletnie nic.

On
@mareku

Do karty trzeba sobie połowę jeszcze dopłacić;)

kaduceusz

Ja dostawalem w jcommerce 5k jako programista, w firmie ktorej teraz jestem (to samo miasto) dostalem z miejsca 11k.

andrzej
@kaduceusz

jaka to firma?

Nierzetelna firma, udająca, że robi coś ważnego, podczas gdy zawodzi na całej linii swoich klientów oraz pracowników. Nie polecam osobom, które chcą się rozwijać w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze, gdyż firma chciałaby być profesjonalna, a niestety taka nie jest...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JCommerce Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Theo

Niedawno przyjęli mnie po stażu i mam nadzieję zostać tutaj jak najdłużej:) Jestem jedną z niewielu osób nietechnicznych, dla nas też jest tutaj miejsce - a nawet jeśli niewiele, to warto się starać. Szefostwo ma świętą cierpliwość do nieopierzonych początkujących jak ja i już teraz widzę, że nauczyłam się przez te parę miesięcy więcej niż w czasie kilku lat studiów.

kris

no właśnie zastanawiam się czy w ogóle oni są konkurencyjni?

DEV

Firma ok, ale zarobki dużo poniżej rynku.

Ptr
@DEV

Poniżej rynku, a konkretniej coś o kwotach albo widełkach dla regionu? Bo domyślam się że to też zależne od lokalizacji

Obserwator

Chyba to, że dostali kilka nagród dla najlepszych pracodawców musi o czymś świadczyć.

T0mek

Praca w JC to praca w firmie, która dba o pracownika w dłuższej perspektywie czasu. Mają ciekawe projekty,więc każdy coś znajdzie dla siebie. Charakterystyczna jest też rodzinna atmosfera. Polecam.

Programista

W firmie pracuje się bardzo dobrze, projekty są ciekawe a atmosfera jest swobodna i życzliwa - chce się tu pracować. Firma stara się o pracowników organizując różne dodatki jak karnety sportowe, kawa, herbata i soki ze świeżych owoców w kuchni firmowej, integracje. Polecam.

Wyślij CV, napisz co umiesz i jeśli będzie projekt odpowiadający Twoim kwalifikacjom i pozwalający na pracę w niepełnym wymiarze godzin, to jak najbardziej.

To, że zaczynasz w dowolnej godzinie między 7:00 a 9:00 a kończysz między 15:00 a 17:00 (w każdym dniu możesz przychodzić inaczej), ale jak potrzebujesz w danym dniu przyjść w innej godzinie to się umawiasz z kierownikiem na inne godziny albo nawet zdalnie. Studenci pracują w takich godzinach jak im pasuje (umawiają grafik z kieronikiem ) żeby mogli chodzić na uczelnię bez zarywania zajęć.

coitus adulterinus

Świetna atmosfera, był ciekawy program szkoleniowy. Projekty różnie, można trafić fajny projekt u klienta, można utknąć w starych technologiach. Płacą poniżej rynku, ciężko wynegocjować dobrą podwyżkę. Ogólnie dobra praca, jeżeli nie zależy Ci za bardzo na wynagrodzeniu.

Karol

Ciekawe projekty + godziny pracy + rozwoj + atmosfera w pracy + wynagrodzenie = JCommerce = Najlepsze firma IT na Śląsku, z przyjemnoscia sie współpracowało.

Grześ

Firma godna polecenia, bardzo fajni ludzie ją tworzący.. Żadnych problemów przy współpracy..

Programista

Byłem na rozmowie w tej firmie, faktycznie wygląda to wszystko dobrze, projekty mają ciekawe a atmosfera wydaje sie być całkiem spoko.

Adrian

Świetna firma dla ludzi chcących rozwijać swoje pasje( w moim przypadku Business Intelligence). Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera + Xbox w wolnych chwilach - mówi to samo za siebie. Polecam.

Radek

Jest nieźle - projekty i atmosfera zadowalające. Można się tu na dłużej zatrzymać, a nie będzie się żałować

+ fajne projekty + ludzie + atmosfera + certyfikowane szkolenia - bezsensowne szkolenia miękkie typu: komunikacja, relacje itp ........

magda

Bardzo przyjemna atmosfera i możliwości rozwoju. Firma inwestuje w szkolenie pracowników i szuka ciekawych projektów. Ideą pracy w JC jest wzajemne wsparcie i dążenie do celu. Polecam

• Jak się pracuje w JCommerce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JCommerce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JCommerce Sp. z o.o.?

JCommerce Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 187 ocen.

JCommerce Sp. z o.o.