Opinie o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe w Czerwionka-Leszczyny

Paulina

@Alicja, widzę, że pytasz o pracę w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. Wysyłałaś już swoje CV? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Alicja

Witam, czy są w tym biurze przyjęcia?

Paulina

Czy ktoś jeszcze z obecnych na forum chciałby wyrazić swoją opinię na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? Zachęcam pracowników Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe do aktywności na forum.

Paulina

@Emma, a może wypowiesz się również na temat tego, jaka atmosfera panuje między pracownikami? Zachęcam również inne osoby obecne na forum do aktywności. Jaką opinię posiadacie o tym pracodawcy? Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Odpowiedzi na te pytania pomogą osobom zainteresowanym złożeniem CV w tej firmie.

@Paulina

Pracownicy to córka szefowej- która myśli że wszystko potrafi najlepiej, jedna kadrowa która naprawdę wszystko potrafi, pomocna. Są 2 dziewczyny, które trzymają się razem. Jedna starsza, która też w razie czego pomorze i jest sympatyczna. A reszta to takie które się Boją szefowej. Rotacja pracowników ogromna

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Paulina

@Były pracownik, a jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? W jakiej przebiegła atmosferze? Może podzielisz się informacją jak wyglądał cały proces rekrutacyjny? Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. @Emma, czy nowo zatrudnione osoby przechodzą jakieś wstępne szkolenie? Czy obowiązywały jakieś dni próbne?

@Paulina

Szkolenie hmm.. wytłumaczyły Jak wpisać fv wg książki przychodów i rozchodów. Ale później to trzeba było radzić sobie samemu. A rozmowa kwalifikacyjna była dość spoko, ale co z tego jak była przykrywką do złego traktowania. Potem szefowa pytała o KPiR, import usług, VAT należny, ryczałt itp.

@Paulina

Jasne, Rozmowa rekrutacyjna wyglądała mniej więcej tak że szefowa powiedziała że w pół roku nauczy małej księgowości i że najlepiej zacząć od poniedziałku. Potem 1 dzień wyglądał tak że trzeba było opisywać segregatory i lepiej jakbyś to zrobiła w 1 dzień ( A tego był cały stos). Kiedy już jakiegoś księgowania doszło to córka szefowej pokazała jak zrobić jedna fv i to było wszystko ze szkolenia.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe? Jaka jest atmosfera?

Emma

Ja pracowałam 2 tygodnie na umowę zlecenie i po tygodniu już stamtąd chciałam uciec. Szefowa dawała wolne kiedy chciała i codziennie miała o coś pretensje. Każda z dziewczyn trzesla się jak już zaczęła coś gadać. Nie płaciła tak jak powinna. Cały czas szuka do pracy

Stella

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Paulina

A jak oceniacie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe jako pracodawcę? Praca spełniła Wasza oczekiwania? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

@Paulina

Jako pracodawca porażka- najpierw naobiecywala fajnej wypłaty a potem jak przyszło co do czego to za 1 dzień wgl nie zapłaciła, bo stwierdziła że dwa razy nie będzie płaciła za tą samą pracę.. robiła ogromne oczy ile czasu zajmuje wprowadzanie danych (A wiadomo na początku to każdy jest laikiem). Umowy też za bardzo nie chciała podpisać. Nie polecam, nerwowa atmosfera i duża rotacja pracowników.

andrzej

Tylko aktualne, dane i wrażenia mamy koniec 2017 roku.......

witkacy

cziko, podstawą dużej ilości zleceń jest przede wszystkim znajomość rynku i dobra reklama. Bez tego nie dadzą rady z konkurencją.

cziko

Biuro Rachunkowe Bogusławy Dzbanuszek jest firmą działającą na rynku od 1994roku . Pomimo , że nie jest to ogromna firma zajmująca się rachunkowością to jednak posiada ona klientów którzy dażą ją zaufaniem za profesjonalizm i odpowiednie podejście do nich. Oby więcej takich Polskich firm na rynku :)

radek

ja polecam jak najbardziej, 2 lata temu korzystałem z nich usług

wd65

Jestem klientem tego biura od lat i mam zupełnie odmienne wrażenie. Muszę przyznać, że przez pewien czas był problem ze zbytnią rotacją personelu, a wiadomo jak się dogaduje z nowymi osobami, ale nigdy nie było jakiegokolwiek uchylania się od obowiązków, czy nierzetelności. Cena w moim wypadku nie jest wcale wygórowana.

klient2

Jeśli mam coś zasugerować to proponował bym szukac innego biura np.w Rybniku rzeczywiście usługa będzie droższa ale i lepsza. Wchodząc tam do Biura w Czerwionce da się wyczuć że ważny jest tylko zysk a nie na zadowolenie klienta. Wciąż rosnące ceny zniechęcają, A jakoś usług nie podnosi sie. Pozdrawiam

annax64

do klienta. Możesz podać jakieś konkrety? Jestem nowym klientem i chcę wiedzieć czy muszę na coś uważać.

klient

stwierdzam jedno - jakość usług jest nieadekwatna do pobieranych za nie opłat

mały

anonim - 2011-11-24 05:59:49 Proszę Pani ja wiem co potrafie i ciągle się szkolę w przepisach w pracy jak i w szkole . A tam nie da się pracować a na tej stronie każdy może się wypowiadać i ja mam takie zdanie i Go nie zmienię. Poniewąż jest to prawda co piszę zresztą każdy szanujący się obywatel nie wytrzyma tam nawet okresu próbnegoSzanujący się obywatel potrafi sklecić stylistycznie dwa zdania ha ha ha. Ta wypowiedz sama świadczy za siebie.

mała

Jak ktoś się nie nadaje do takiej pracy , to zawsze będzie nie zadowolony, jak to się mówi " złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy". Praca łatwa nie jest, wymaga dużo zaangażowania, ale raz- z tego co wiem to nikt się jeszcze mądry nie urodził i jak się chce coś sobą reprezentować, a nie robić wstyd przed klientami to trzeba przysiedzieć nad przepisami, a dwa- bez przesady jakoś inni tam pracują latami i sobie chwalą. Na pewno to praca dla odpornych na stres i lubiących ciągły rozwój i nowe wyzwania.

smiechnasali

Jaka tam miła atmosfera?? doświadczenie może ale nie przyjemna praca.Pracowałam tam pare dobrych lat temu ichociaż potem spotkałam się z różnymi pracodawcami dalej uważam że to nie jest praca którą ktoś by chciał mirć

Zostaw merytoryczną opinię o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • FURGOŁA 1
    44-230 Czerwionka-Leszczyny