Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe

smiechnasali 2011-10-31 16:34:39
Jaka tam miła atmosfera?? doświadczenie może ale nie przyjemna praca.Pracowałam tam pare dobrych lat temu ichociaż potem spotkałam się z różnymi pracodawcami dalej uważam że to nie jest praca którą ktoś by chciał mirć
mała 2011-11-07 13:24:12
Jak ktoś się nie nadaje do takiej pracy , to zawsze będzie nie zadowolony, jak to się mówi " złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy". Praca łatwa nie jest, wymaga dużo zaangażowania, ale raz- z tego co wiem to nikt się jeszcze mądry nie urodził i jak się chce coś sobą reprezentować, a nie robić wstyd przed klientami to trzeba przysiedzieć nad przepisami, a dwa- bez przesady jakoś inni tam pracują latami i sobie chwalą. Na pewno to praca dla odpornych na stres i lubiących ciągły rozwój i nowe wyzwania.
anonim 2011-11-24 05:59:49
Proszę Pani ja wiem co potrafie i ciągle się szkolę w przepisach w pracy jak i w szkole . A tam nie da się pracować a na tej stronie każdy może się wypowiadać i ja mam takie zdanie i Go nie zmienię. Poniewąż jest to prawda co piszę zresztą każdy szanujący się obywatel nie wytrzyma tam nawet okresu próbnego
mały 2012-01-15 11:58:29
anonim - 2011-11-24 05:59:49

Szanujący się obywatel potrafi sklecić stylistycznie dwa zdania ha ha ha. Ta wypowiedz sama świadczy za siebie.
klient 2012-01-17 21:54:51
stwierdzam jedno - jakość usług jest nieadekwatna do pobieranych za nie opłat
annax64 2012-01-22 09:43:21
do klienta. Możesz podać jakieś konkrety? Jestem nowym klientem i chcę wiedzieć czy muszę na coś uważać.
klient2 2012-03-02 20:46:13
Jeśli mam coś zasugerować to proponował bym szukac innego biura np.w Rybniku rzeczywiście usługa będzie droższa ale i lepsza. Wchodząc tam do Biura w Czerwionce da się wyczuć że ważny jest tylko zysk a nie na zadowolenie klienta. Wciąż rosnące ceny zniechęcają, A jakoś usług nie podnosi sie. Pozdrawiam
wd65 2012-03-19 17:07:06
Jestem klientem tego biura od lat i mam zupełnie odmienne wrażenie. Muszę przyznać, że przez pewien czas był problem ze zbytnią rotacją personelu, a wiadomo jak się dogaduje z nowymi osobami, ale nigdy nie było jakiegokolwiek uchylania się od obowiązków, czy nierzetelności. Cena w moim wypadku nie jest wcale wygórowana.
radek 2014-09-21 13:24:04
ja polecam jak najbardziej, 2 lata temu korzystałem z nich usług
cziko 2015-02-05 22:30:21
Biuro Rachunkowe Bogusławy Dzbanuszek jest firmą działającą na rynku od 1994roku . Pomimo , że nie jest to ogromna firma zajmująca się rachunkowością to jednak posiada ona klientów którzy dażą ją zaufaniem za profesjonalizm i odpowiednie podejście do nich. Oby więcej takich Polskich firm na rynku :)
witkacy 2016-05-15 18:39:19
cziko, podstawą dużej ilości zleceń jest przede wszystkim znajomość rynku i dobra reklama. Bez tego nie dadzą rady z konkurencją.
Zostaw swoją opinię o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe - Czerwionka-Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe