Opinie o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe w Czerwionka-Leszczyny

Czy można liczyć w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe na prywatną opiekę medyczną?

************ Nowy wpis

Byłem na rozmowie o pracę w tym biurze, pani rozmawiała przez telefon, a gdy skończyła zaczęła przy mnie wyzywać tą osobę, padły niecenzuralne słowa, co nie świadczy dobrze o tej pani. Później niestety było jeszcze gorzej zbędne pytania i jakieś uśmieszki i komentowanie wszystkiego co nie trzeba, a o wynagrodzeniu i systemie pracy nic, co jest tak naprawdę najważniejsze bo jest to rozmowa rekrutacyjna, a do pracy chodzi się po to, aby zarabiać.

Anna Nowy wpis
@************

Rzeczywiście takie zachowanie było nie na miejscu, ale może warto następnym razem zwrócić uwagę rekruterowi. Jakie pytania uznałeś za zbędne? No i skoro nikt nie wspomniał o tym co dla Ciebie najważniejsze, to mogłeś spytać sam.

1111111 Nowy wpis
@Anna

Wydaje mi się, że pracodawca sam powinien o tym powiedzieć, a nie osoba ma się jeszcze dopytywać. Nie raz pracodawca się dziwi, jakim prawem ktoś się pyta o pieniądze, co jest po prostu śmieszne, chyba trzeba pracować za darmo xd.

expracownik

Jeśli ktoś się zastanawia czy podjąć prace w tym miejscu-kategorycznie odradzam. Posiadając dwuletnie doświadczenie w rachunkowości nigdy nie spotkałam się z tak niedoceniającym pracownika, żałosnym i zarazem niekulturalnym pracodawcą. Pani Dzbanuszek traktuje swoich pracowników jak tanią sile robocza i nie okazuje żadnego szacunku, rozkazuje wrzaskiem i przy każdym zdaniu pokazuje wyższość nad pracownikiem rzucając komentarze nie na miejscu. Na rozmowie kwalifikacyjnej zapewniała ze wszystkiego nauczy(nie miałam styczności z programem którego w tym biurze używają) a kiedy przyszłam na pierwszy dzień kazała siadać i pracować nie udzielając żadnej pomocy jednocześnie mając pretensje ze nie umiem pracować w tym nowym dla mnie programie. Rozmawiając o zarobkach podkreśliła ze dziewczyny spokojnie wyciągają 2700 na umowie zlecenie a czy ja tyle dostanę to pomyśli. Jest arogancka i „nieomylna”. Przy niej człowiek nie czuje się człowiekiem, a poczucie własnej wartości spada do zera. To nie jest praca, za którą dostaje się najniższą krajową,której szefowa nawet nie chce dać.

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo jest ok choć pewnie nie wszystko jest idealnie ale nie ma idealnych firm.

@Anna

Skoro jest ok to zapraszamy do pracy bo jakoś nie kojarzę żeby pracowała w biurze Anna a się wypowiada, jak popracujesz to się przekonasz czy jest ok, pracować i nie mieć zapłacone za całą pracę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy pracodawca Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak motywuje do zrezygnowania z pracy, dużo obiecuje na rozmowie, a jak przychodzi czas na pierwszą wypłatę to się pokazuje że za wszystkie godziny przepracowane nie zapłaci. Odlicza za 2 pierwsze dni tak zwanego szkolenia a tak naprawdę od razu dostajesz pracę do zrobienia na samodzielnym stanowisku. Każe zostawać po godzinach pracy za darmo, ponieważ ona za poprawianie nie płaci ale poprawek po godzinach nie robiłam. W życiu nie spotkałam się z takim pracodawcą który tak wykorzystuje pracowników, koszmar.

ulotne piórko

Dzień dobry, poszukuję osoby która chciałaby udzielić korepetycji z rachunkowości dla mojego syna. Jest w 3 klasie technikum i ma małe kłopoty z rachunkowości. Czy ktoś z Państwa na tym forum miałby ochotę dorobić?:) Proszę o kontakt 504105253

v337

Widzę ogłoszenie na stanowisko kadrowej/pomocy księgowej i zastanawiam się czy wysłać CV. Może mi ktoś powiedzieć czy warto tutaj pracować? Poprzednie opinie wskazują na to, że nie. Coś tam się zmieniło czy dalej tak samo jest?

@v337

Dalej jest tak samo , nic się nie zmieniło .. koszmar nie praca ..

Karo

@prywatna a powiedz czy między pracownikami tez nie ma dobrej atmosfery?

Prywatna
@Karo

Jest kilka osób pomocnych , ale zdarzają się również takie osoby które nie mają szacunku dla innych szczególnie szefowa ..

Joanna

Niestety w ostatnim czasie przyszło mi mieć do czynienia z Biurem Rachunkowym B. Dzbanuszek i tą szefową, która chyba nigdy nie nauczyła się szacunku do drugiej osoby, opryskliwa i wredna. Biuro zaniedbane, wszystko porozrzucane. Szefowa wręcz każe zostawać po godzinach, ponieważ uważa, iż pracownik jest nieudacznikiem, gdyż nie kończy pracy na czas. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak bezduszną „osobą”. Kategorycznie odradzam tą pracę.

Jakie wartości są cenione w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Miłość

Paulina

Wierz mi, że ironia raczej niewiele wnosi do tego typu dyskusji. Na to forum wchodzą przecież Ci, którzy naprawdę interesują się ty pracodawcą, a więc liczą się tu jak najrzetelniejsze opinie. Czytałam, iż Dzbanuszek Bogusława zatrudnia ludzi młodych, ambitnych, ale stawia również na profesjonalizm poparty doświadczeniem. A jak bardzo różnią się zarobki tych młodych pracowników od tych z tym nieco większym stażem?

Aga

Jaką umowę i zarobki firma proponuje na początek?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy biuro potrzebuje może księgową?

@Zainteresowana

Tak, teraz aktualnie szukają

Maciek

Do wszystkich osób, które chcą opisać szerzej swoje doświadczenia lub walczyć z tego typu sytuacjami-piszcie na skrzynkę mobbingowani.stop@gmail.com. Razem możemy to zmienić.

Kajra12

Zdecydowanie nie polecam. Szefowa z koszmaru, opryskliwa, bezczelna i bez szacunku do drugiej osoby. Pogardę i wyższość widać w każdym wypowiedzianym zdaniu. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje dobre wynagrodzenie po pół roku, a potem się okazuje, że pracownicy po kilku latach tyle nie zarabiają. Oczywiście wspomniane przez innych "szkolenie" bez wynagrodzenia to stała praktyka, tak samo zresztą jak " potrącanie" wypłaty za " naukę" i błędy. Atmosfera pracy tak gęsta, że łopatę można wbić. Wieczne pretensje, wrzaski i szantaż emocjonalny. Nadgodziny oczywiście bezpłatne, bo wg szefowej jeśli takie są, to tylko dlatego,że się jest nieudacznikiem i za wolno się pracuje, a to już nie jej wina. Szkoda zdrowia i nerwów.

@Kajra12

Piszesz dużo o atmosferze panującej w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. Szkoda, że tak to wygląda w tym miejscu - może jakieś szczere rozmowy przyniosłyby zmiany? Może warto spróbować. Wspominasz też o bezpłatnych nadgodzinach - czy w zamian są do odbioru dni wolne?

Kajra12
@Paulina

Niestety szefowa się zna takiego słowa jak rozmowa. Nie uznaje żadnej racji, poza swoją. Wszystko załatwia krzykiem, pogardą i szantażem. Dni wolne są do odbioru tylko w teorii tzn. zanim się zacznie robić nadgodziny, szefowa umawia się na odbiór. Po zrobieniu nadgodzin nie dość, że nie dostaje się wolnego, to jeszcze potrafi obciąć wynagrodzenie twierdząc, że jak się nie robi błędów to nie trzeba siedzieć po godzinach, a za błędy ona nie płaci. Przestrzegam przed zawieraniem z nią umów zlecenie lub pracę bez umowy. To najlepsza drogą do " uznaniowego" wynagradzania i nie ma się jak przed tym bronić, bo kodeks pracy nie ma zastosowania. A z tego co się zdążyłam zorientować jest to nagminna praktyka.

ewa

Witam, Jak teraz aktualnie wygląda praca w tym biurze? Jakie są warunki i atmosfera?

Danka
@ewa

koleżanka stawia dobre pytanie - jak wygląda praca w biurze? mają jakieś rekrutacje?

Paulina

@Była pracownica, a ile trwa takie wstępne szkolenie, o którym wspominasz? Mogłabyś doprecyzować tę kwestię? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! Czy ktoś z Was pracuje obecnie w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe od dłuższego czasu?

Była pracownica
@Paulina

U mnie trwało ono trzy dni. Pierwszego dnia moje ,, szkolenie" trwało godzinę, a przez pozostałe normalnie pracowałam. W każdym kolejnym bezpłatnym dniu tłumaczono mi jak się co robi również maksymalnie do godziny. Oczywiście w następnych dniach również miałam pytania, a pracownicy bez problemu mi na nie odpowiadali. Pod tym względem nie mam im nic do zarzucenia.

@Była pracownica

@Była pracownica, trzy dni bez zapłaty wynagrodzenia - to faktycznie nie brzmi zbyt dobrze. Czy zostałaś o tym poinformowana na rozmowie rekrutacyjnej? Jestem ciekawa, czy to stała polityka firmy.

Była pracownica

Witam wszystkich. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze rachunkowym. Opinie były pracowników/ praktykantów umieszczone tutaj są jak najbardziej prawdziwe. Nie chciałam się kierować czyjąś opinią toteż zatrudniłam się w tym miejscu, jednak dość szybko zrezygnowałam. Praca stresująca, szefowa nie ma żadnego szacunku do pracowników, wymagania są nie do spełnienia, ,, za naukę i szkolenie pracownika" nie płacą pracownikowi ( pragnę zaznaczyć, że była to już moja trzecia praca- druga w księgowości- i nigdzie wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. W każdej nowej pracy trzeba odbyć szkolenie i wszędzie miałam za to zapłacone). Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości czy się tam zatrudnić- to na prawdę odradzam. Szkoda czasu i nerwów. O tyle o ile pracownice są bardzo sympatyczne i pracowite, o tyle z samą szefową nie da się wytrzymać. Ma swoje humory, co odbija się na pracownikach. Jest sporo ofert pracy z tej dziedziny, gdzie traktują pracownika z szacunkiem i go doceniają. Sama taką pracę znalazłam jeszcze pracując w tym biurze. Powodzenia dla wszystkich którzy zaczynają swoją karierę w księgowości! Nie dajcie się :)

Paulina

@ewa, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe. Wysyłałaś już swoje CV do pracy w tej firmie? @Ktoś, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź, Długo już pracujesz w tej firmie? Jaka panuje w niej atmosfera między pracownikami?

Paulina

@Była praktykantka, a czy osoby przebywające na praktykach w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe wykonują takie same zadania jak osoby normalnie zatrudnione? Czy praktyki w tej firmie są płatne? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Ktoś
@Paulina

Osoby stare boją się dac nowym jakieś zadania, bo wszystko trzeba po nich poprawiać. A praktyka płatna? Hmm jak się chcesz przyglądać to raczej za darmo

Była praktykantka

Szefowa z bardzo ciężkim charakterem, jak ma gorszy dzień to lepiej nie podchodzić. Atmosfera niezbyt przyjemna, niektórzy trzymają się razem i mają się za nie wiadomo kogo a reszta tak jak piszecie wystraszona. W stosunku do praktykantow straszny wyzysk i czasami brak szacunku, brak czasu żeby coś pokazać, niczego nie można się nauczyć. Wszystko to przekłada się na jakość obsługi klientow.. Biuro stare, niezbyt reprezentatywne. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe?

Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • FURGOŁA 1
    44-230 Czerwionka-Leszczyny