Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Nitus

Potrzebujemy serwisanta i montażystów więcej na naszej stronie internetowej lub w siedzibie firmy Nitus ,zarobki do negocjacji.

Grzes
@Nitus

Napewno bedzie ktos chetny, pierwszy pewnie dyrektor , zawsze mozna poza Legbudem I Kronvay'em dorobic :-), a jeszcze jakies tajemnice firmy sprzedac lub technologie ktora to Pan Prezes tak kryje heheeeeehe , smiech

WIŚNIOWSKI SP zo.o

Konkurencja nam upada ,doprowadzić tak dochodową firmę do upadku to trzeba mieć talent chyba że to celowe ,nasz zarząd obserwuje poczynania naszego byłego pracownika i trochę wstyd Panie Prezesie.

Szambo

Tu taki kryzys ze nawet na wywóz ścieków właściciela nie stać ,tylko po nocach pracownik ochrony wężykiem wylewa szambo.Może wydział ochrony środowiska sprawdzi co firma robi ze ściekami .

Centrum

Ludzie co tam.sie dzieje, zamowilem bramy w listopadzie I dalej czekam, wspolpracuje z Legbudem 10 lat ale takiego cyrku nie bylo, I co najlepsze ze kazda brame co montujemy jest wykonana z roznych paneli dawniej bylo wszystko powtarzalne a teraz widze ze robia bramy z czego moga, kazda dosttawa jest inna a na ta.to niewiem czy sie doczekam....... porazka

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Patrycja

@Mirek nie jestem Magdą. A kim ona jest? @Dyrus nie jestem też informatykiem, ani dzieckiem prezesa. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. A @Mirek o kim piszesz? To Twój szef tak się zachowywał? Mimo wszystko powstrzymaj się od obrażania na forum.

Mirek
@Patrycja

Patrycja skoro jesteś moderatorem nie wcinaj się albo bądź bezstronna nie znasz sytuacji w bankrutującym cyrku z powodu pazerności i przeinwestowania bo Gargula chciał się szybko wzbogacić ,bo wprowadzasz w błąd potencjalnych chociaż wątpię pracowników,po co mają wpakować się w mobbing,poniżanie okradanie przez bankrutującego prostaka

Szybki

Ja tam nie narzekalem jak jest jazda to I zarobic mozna , przepaly sa duze to I oszczednosci te zlomy maja duze, a jak sie wraca na pusto zawsze biore pusty strzal na powrocie I pare stowek wpadnie fajna robota bo malo sprawdzaja, a psychol sie czepia zawsze hali

Patrycja

@ROBOL nie robią za darmo, bo w końcu jednak te pieniądze dostajecie tylko z opóźnieniem. Wiadomo, że nie jest to komfortowa sytuacja, ale jednak nie wprowadzaj w błąd, że pracuje się w firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Czy odradzasz tylko z powodu opóźnień z wypłatą?

Mirek
@Patrycja

MAGDA nie pieprz... Mobbing poniżanie ludzi oszukiwanie chamska postawa do pracowników...itp ale wigilia sie zbliża może bankrutujące bydlę przemówi ludzkim głosem aczkolwiek nikt go nie żałuje zadręczył nawet swoją rodzinę gdy pracowali w tym szambie a gdyby nie oni nic by nie miał...na początku mieszka i korzystał z ich telefonu z łowcy stał się zwierzyną niech poczuje się tak jak dręczył ludzi...zwykły prostak w gumofilcach

Dyrus
@Mirek

Moze Magda a moze nie a moze informatyk albo ktos z dzieci prezesika lub braciszka takie rzeczy wypisuje to juz jest prawdziwy koniec zamowien zero, a te co sa to 3miesiace sa nierealizowane bo brak materialu, piniendzy brak a banki sie calkowicie odwrocily bo szans nikt juz nie widzi a sepy z Sacza tylko czekaja az Jozio podda sie I odda wszystko za grosze...., ale w glowie prezesa pewnie tysiac nowych pomyslow jak przetrzymac kolejny dzien I tydzien I tak w kolo moze ktos wplaci zaliczke to bedzie na towar na.2,3 bramy I juz bedzie sie krecilo I tak w kolo z dnia na dzien z tygodnia na tydzien, poprostu jakas masakra!!!!!!!

ROBOL

Ludzie nie chodźcie tu pracować. Jedna wypłata potrafi być 2-3 m-ce później czyli robicie ZA DARMO. Całkowicie odradzam pracę w tej firmie LEGŁBUD GARGULEC.

Dyrus
@ROBOL

Tam tylko ludzie sa dla ubrzpieczenia, wszyscy po godzinach robia segmentowki po domach lub montuja, robota wrze pelna para u kazdego obecnego lub bylego pracownika o LG kolo domu garaz lib namiot I pelno paneli na podworku chlopaki kreca wiecej bram po domach jak w firmie hehehe I kasa jest a do legbudu chodza dla frajdy posmiac sie I obserowac co przyniesie kolejny dzien.......

Kiero

Ta jasne zakonczyla ........ nikt nie spelnial wymagan prezesia, w krotkim czasie nie bedzie ogloszen o prace bo firma padnie kto cos mial znalezione to sie zwolnil a reszta czeka na koniec ktory jest bliski, kazdy tam ora jak morze I poszanowania niema, najlepsze tam to te firmy w firmie co niektorzy z rodziny prezesa brali od niego bramy ,sprzedawali I montowali ale od kiedy w firmie cienko to sami robia bramy I montuja a w LG tylko dorabiaja hehehehehe dobrzy sa

Patrycja

@praca czyli chciałaś zostać sekretarką w Legbud Gargula Józef Gargula? Niestety tego ogłoszenia już nie ma, czyli pewnie już się zakończyła rekrutacja na to stanowisko. Za to można zaaplikować na stanowiska: Operator malarni proszkowej, Specjalista ds. procesów wycinania i spawania http://legbudgargula.com/praca.html

Rafal

Pamietam jak dzis jezdzilem do Legbudu po towar na bramy I czekalem az mi ktos wyda laskawie towar, bylo to pare lat temu Legbud obracal milionami, a dzis ytuacja sie odwrocila i teraz samochod z Legbudu przyjezdza do mnie po podzesoply na 2-3 bramy bo niemaja kasy zeby kupic hurtowo tylko kupuja towar jak klient zaplaci zaliczke I sie jedzie jak jest noz na gardle, wiem bo rozmawialem z kierowcami to sytuacja jest tragiczna, produkcja idzie na 15% mozliwosci, niema przedstawicieli, monterow osob na produkcji jest 1/3 z tego co bylo tylko wlasciciel jest niezmienny od lat ktory ciagnie ten zaklad na DNO

praca

Oferty wciaz sa aktualne wisza po pare m-c bylam na rozmowie ale niestety niespelniam oczekiwan, 3 lata pracy jako sekretarka biegly angielski I niemiecki , ale niestety nie przyjeli mnie I szukaja dalej......., pytam sie kogo wiec szukacie???? Pasuje aby sie zainteresowala wami PIP to moze zmondrzejecie

Ciastek
@praca

Zmondrzejecie???no to ma Pani odpowiedź dlaczego Pani nie przyjęli...

Brama

Bank Joziowi chyba kasa sypnol bo chodzi po hali jak batman, a przez ostatnie 2m-c to sie wogole niepokazywal bo by go zatukli, tylko komu tu robic bedzie jak zostalo juz tylko kilku a reszta to sami: wynies, przynies, pozamiataj

Patrycja

@były kontrahent dokładnie uważam, że w takich sytuacjach osobiste stawienie się w miejscu jest najlepszą opcją. Wtedy będziecie mieć pewność, że osoba usłyszała wszystkie informacje jakie chcieliście przekazać. Jak już będziecie po dajcie znać nam na forum jak poszło.

Patrycja

@były kontrahent a w jaki sposób kontaktowałeś się z firmą Legbud Gargula Józef Gargula? W takich sytuacjach warto zawsze przejść się osobiście. Rozumiem, że w takiej sytuacji, którą opisujecie firma już nie przyjmuje nowych osób do pracy bo nie ma środków na wypłaty. Chyba, ze jest inaczej i możecie nam o tym powiedzieć.

były kontrahent
@Patrycja

Droga Patrycjo, kontaktowaliśmy się z firmą drogą telefoniczną oraz emailową - sekretariat przekazał nam wprost informacje, że właściciel nie będzie rozmawiał . Rozważamy wizytację przedstawiciela terenowego.

były kontrahent

Szanowni Państwo, firma zalegała nam ze spłatą naszych faktur - kontakt z firmą był bardzo utrudniony, prezes uchylał się od rozmów o czym nasz poinformowała sekretarka,. Sprawą zajmowała się wyspecjalizowana firma windykacyjna. NIESTETY NIE MOŻEMY WYSTAWIĆ POZYTYWNEJ REKOMENDACJI

sumienie

Gargula wisi w krajowym rejestrze długów na maszynach wiszą tabliczki zastaw sądowy konta zablokowane przez skarbówkę i wierzycieli to jak ma funkcjonować ...wypłaty niepłacone ponad miesiąc Sprawy pracownicze w inspekcji pracy i sądzie pracy. Kto tam jeszcze jest ludzie z łapanki z pośredniaka coś a-la Ferdek ale nikt go nie żałuje dręczył i poniżał pracowników niech poczuje że kasa nie upoważnia do bycia tępym prymitywem.

Patrycja za 3 miesiące będzie okres zimowy i będzie spadek w zamówieniach prawie do maja a firma jest bardzo zadłużona na kilka milionów teraz jest walka o przetrwanie .

paweł

To dla Garguli zbawienie bo nie ma żadnego materiału więc HIBERNACJA ... I wstydu nie będzie miał że nie produkuje tj.raczej kleci ze złomu.

Patrycja

@Konkurencja skąd posiadasz informacje, że w Legbud Gargula Józef Gargula nie będzie zamówień? Czy są spowodowane te opóźnienia w zamówieniach i wypłatach @Pracownik?

pimpek

Porponuje dyrektorowi u wiśniewskigo jeszcze pół etata na przedstawiciela wziąść, to jest jakaś masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz

• Jak się pracuje w Legbud Gargula Józef Gargula?

Zobacz opinie na temat firmy Legbud Gargula Józef Gargula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legbud Gargula Józef Gargula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legbud Gargula Józef Gargula?

Kandydaci do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legbud Gargula Józef Gargula