Legbud Gargula Józef Gargula

Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula

tfggh 2016-02-25 07:44
2500 zł ale za dwa miesiące
semiol 2016-02-26 20:48
Kurcze to dobre zarobi tam są.hmm mysle ze chętnie bym się w tej firmie zatrudnił.
Xxxx 2016-02-28 13:44
Co za bzdury !!!! 1600 netto to maksymalny zarobek ,obecni magazynierzy nadają sie tylko do wymiany, brak uprawnień na wózek ,wiedza komputerowa jak z podstawówki ,chęci do pracy zero !!!czas na zmiany
Smieszek 2016-03-02 13:12
Jakie zmiany w tej firme panuje głęboka komuna, nigdy nic niema zrób cos z niczego i daj kase najlepiej do kieszeni bez dokumentu. Jeden wielki burdel
Xxx 2016-03-13 12:42
Jedynym plusem z umową nie zakryjesz minusów , każdy tu olewa swoje obowiązki pracownicy jak i właściciel który zalega z płatnościami prawie w każdej firmie mimo ogromnych dotacji z uni na rozwój firmy ,jezeli ktoś uważa ze umowa o prace najważniejsza i mu wystarczy najnizsza krajowa to legbud jest dla niego.
Jasio 2016-03-20 18:26
Aaaaaa... to to chyba sam superinteligentny PREZES odpisał ;-)
Ja 2016-04-07 14:18
Burder taki ze glowa boli wszędzie ciasno wszystko na styk trzeba mieć oczy wokół głowy wyzysk taki ze masakra a pieniadze to najniższa ogólnie syf kiła i mogiła.
Xxx 2016-04-25 12:53
Prezes to dziwny człowiek sam niszczy swoją firmę,wszczymuje zakupy materiału produkcja nie ma z czego robić a klienci czekają po 2 miesiące na bramę ,coraz więcej firm rezygnuje z zakupów z legbudu wolą droższe od Wiśniewskiego ale zawsze w krótkim terminie realizacji.
Panie prezesie pieniądze w skarpecie nie procentują !!! Chyba ze to działanie celowe żeby wszędzie pracownicy robili z siebie kretynów i tłumaczyli się za opoźnienia ,prezes unika kontaktu z kontrahentami i ma wszystkich gdzieś.
big biznes 2016-04-25 15:51
traci płynność finansową ot co, koszty stałe wysokie a sprzedaż mała czyli powolna agonia
Xxx 2016-04-25 19:58
Nic nie traci ,tylko ciemny lud tak ma myśleć jego konta są aż za bardzo pełne
Gar 2016-04-26 07:42
Zobaczyli by dochody to by podwyżki chcieli
xxxx 2016-05-02 22:59
dla mnie gość wielkie zero juz niedlugo spalą mu tę budę w Zakliczynie jak nie zacznie płacić!!!!!
qqq 2016-05-13 23:37
Nie oszukuj!Zarobki w okolicach najniższej krajowej(chyba że uznamy za sukces przebicie najniższej płacy o 100-200 zł).Jak czytam takie teksty o płacy przekraczającej 2500 zł,to zastanawiam się z czyjego polecenia piszesz te bzdury!
xxx 2016-05-17 03:30
2500 może i kilka osób zarobi(brygadziści,kierowcy z nadgodzinami itp) ale 90% pracowników to 1300 do 1500 zł
Obcy 2016-07-12 08:37
Pracowałem tam pół roku. Obiecali super zarobki ale okazało się ze trzeba jechać na najniższej. Nie dość tego na wypłatę która ma być 10kazdego miesiąca trzeba czekać do 20 albo i dłużej. Ludzie się tam zatrudniają i odchodzą bo nie wytrzymują psychicznie. Kierownicy ścigają jakbym zarabiał Bóg wie ile. Celgar jest zadlozony i cierpi też legbud bo nie ma kasy żeby kupić blachę i niekiedy trzeba czekać parę dni aż przywioza. Jedyny plus to pracownicy którzy są bardzo pozytywni. A co do umowy na stale to dostaniesz po roku/dwóch. Zwolnione się i czekam już ponad miesiąc na wypłatę.
LegłBud 2016-09-07 16:59
Szyf, kiła i mogiła LegłBud
anonim 2016-09-09 15:48
tragiczna...
nick nick 2016-09-10 09:14
tak atmosfera jest... stresu i fałszu
Monter 2016-09-13 12:13
Ja juz 10 lat pracuje i mam dalej najniższą krajowa ,czasami 15 do 20 % premi i żadnych innych dodatków w tej firmie nie ma.Jedyny plus ze wybija godzina 15.00 i każdy wszystko rzuca i idzie do domu ,soboty wszystkie wolne.A po 16 montuje prywatnie bramy okna drzwi i mam drugie 1600 wiec trzeba dał mnie jest wszystko Ok .
09ijuh 2016-09-13 15:54
@arek wlasnie mnie zastawnia czy sa jakies premie.
lukasz 2016-11-28 14:01
moze troche z innej beczki ale to co jest wyprawiane z tymi bramami to jest katastrofa. Wypowiadam sie tutaj jako montazysta tych bram. Bramy sa tak robione ze przechodzi to ludzkie pojecie nic do siebie nie pasuje wszystkiego trzeba domyslac sie samemeu. Kazdemu kto chce kupic brame z tej firmy odrazu odradzam badziew jakich mało. brakuje podstaqwowych rzeczy zawsze jest problem ze srubami do poskrecania bo jest ich za mało czesto brakuje samowiertów. Firma jest tak oszczedna ze nawet nie daje akuratnej instrukcji montazu jak to daja inne firmy tylko wrzuca pare kartek ogólnego montazu bram wszystkich rodzai jakie maja w sprzedazy. dzisiaj zamontowałem ostatnia brame z tej firmy i wszystkim sklepom dla których montuje wysłalem informacje ze bram z legbudu juz im nie zamontuje. Nie pozdrawiam i mam nadzieje ze juz nigdy nie bede musiał montowac waszych bram
Biedroneczka 2016-12-05 18:54
Czy w tej firmie jest fundusz socjalny i "wczasy pod gruszą"?
Odpowie mi ktoś?
Admin 2016-12-06 04:21
Tu nie ma funduszu socjalnego wczasów bonów itp.jedynie paczka na mikołaja dla dzieci za Ok 40 złotych właściciel czym bogatszy tym bardziej skąpy tylko szuka ludzi z grupą albo dotowanych przez urząd pracy
Bramal 2017-05-15 06:43
Brame w Legbudzie sie robi jak klient za nia zaplaci bo wczesniej to nawet na material niema
SzEll 2017-05-15 10:11
No nie do końca PĄCZKI PO 2 SZT ma tłusty czwartek z biedronki
OSTR 2017-05-25 08:35
UWAGA NA TĘ FIRMĘ - FIRMA UMIESZCZONA NA GIEŁDZIE WIERZYTELNOŚCI !!!!!!!!
Smiech 2017-06-12 16:01
Kolega pracuje na produkcji bram to mowi ze tam jest komedia... wlasciciel sprawdza kazde zamowienie czy dobrze policzone, osobiscie rozpatruje kazda reklamacje a jak przyjezdza brama segmentowa z reklamacji to oni ja obcinaja na mniejsza I wysylaja do nastepnego klienta a jak sie wroci z kolejnej reklamacji to wtedy znow ja przerabiaja I wedruje do OBI bo market przyjmie wszystko co tanie
Kris 2017-06-12 17:57
Prezes nawet telefon już odłączył żeby niedzwonili do niego o długi
Lott. 2017-06-14 21:33
Nic dziwnego jak na każdej maszynie wisi tabliczka
ZASTAW SĄDOWY Ludzie masowo odchodzą...Ci z 10-15 letnim stażem zaopatrzenie, kadrowa,gość od programów komputerowych...ciągną się sprawy sądowe za reklamacje niezapłacone faktury ...
A prezes jedynie co robi to drze gębę i udowadnia że to wina wszystkich a nie jego pazerność książkowy przykład PRZEINWESTOWANIA...
jeszcze czekam 2017-07-04 12:44
Wypłaty jeszcze nie ma za ubiegły miesiąc ...
Łajba tonie już... A na hali chodzi dowcip
Podsłuchane pod bramą dwuskrzydłową..
Zawias górny J co mówi do środkowego H
Kolo TRZYMAJ SIĘ...na to środkowy H do dolnego M
A ty gdzie??? ...DOJADĘ JAK ZAPŁACI...????
Kronway 2017-07-09 08:41
Wykupimy Legbud z pracownikami wyrównamy zaległości ,
kolo 2017-07-10 10:20
pamiętam jak dzisiaj, prezio mi zaproponował pracę w 2013 roku posadę na dyrektora handlowego za 3500 zł , pomyślałem ze to ponury żart, odmówiłem.. teraz czytam że Legbud klęczy, no cóż podcieranie się szkłem kończy się zazwyczaj na Oiomie, pozdrawiam wszystkich pracowników
Szybki 2017-07-12 06:32
Prezesik sie nie zgodzi na to przeciez on musi wszystko trzymac w garsci nawet jak juz nic niema.
Dalej bedzie to meczyl I dreczyl
Paweł 2017-08-09 17:06
To strona Legbudu...a ty o co pytasz????
Kronway 2017-08-12 21:19
Rekrutacje z tego co wiemm sa przeprowafzane caly czas ale nikt nie spelnia oczekiwan prezesa, zapotrzebowanie jest bardzo duze jak I na nowych pracownikow tak I na nowych dostawcow surowcow
Pracownik 2017-08-13 07:28
Potrzebni są pracownicy do każdego działu którzy są chętni do pracy a nie oczekują płacy ,na dzień dzisiejszy wypłaty mają 45 dni opóźnienia ,opóźnienie może ulec wydłużeniu a zarobki na rękę 1459 zł do 1680 zł tylko kierownictwo ma troszkę więcej.Firmy zamawiające czekają na realizację bram już ponad dwa miesiące i powoli przechodzą do Wiśniowskiego .
Konkurencja 2017-08-21 21:09
Zawiadomicie inspekcje pracy ze opóźnia wypłaty i szukajcie innej pracy za 2-3 miesiące nie będzie już zamówień i zostaniecie na lodzie bez pracy i kasy.
Kronway 2017-08-28 10:27
Jest coraz lepiej zamowien jest tak duzo ze sam wlasciciel jezdzi po material (blache) w soboty bo na tygodniu Kasy BRAK :-))))))), a dyrektor dodatkowo dorabia u Kronway'a
pimpek 2017-09-05 08:28
Porponuje dyrektorowi u wiśniewskigo jeszcze pół etata na przedstawiciela wziąść, to jest jakaś masakra
Patrycja 2017-09-12 12:26
@Konkurencja skąd posiadasz informacje, że w Legbud Gargula Józef Gargula nie będzie zamówień? Czy są spowodowane te opóźnienia w zamówieniach i wypłatach @Pracownik?
Pracownik 2017-09-15 06:58
Patrycja za 3 miesiące będzie okres zimowy i będzie spadek w zamówieniach prawie do maja a firma jest bardzo zadłużona na kilka milionów teraz jest walka o przetrwanie .
sumienie 2017-09-18 16:32
Gargula wisi w krajowym rejestrze długów na maszynach wiszą tabliczki zastaw sądowy konta zablokowane przez skarbówkę i wierzycieli to jak ma funkcjonować ...wypłaty niepłacone ponad miesiąc
Sprawy pracownicze w inspekcji pracy i sądzie pracy.
Kto tam jeszcze jest ludzie z łapanki z pośredniaka coś a-la Ferdek ale nikt go nie żałuje dręczył i poniżał pracowników niech poczuje że kasa nie upoważnia do bycia tępym prymitywem.
paweł 2017-09-19 11:02
To dla Garguli zbawienie bo nie ma żadnego materiału więc HIBERNACJA ... I wstydu nie będzie miał że nie produkuje tj.raczej kleci ze złomu.
Kosiarz 2017-09-24 22:59
Tylko czekac kiedy sam Gargula bedzie robil bramy I rozwozil, bo dyrektor juz za przedstawiciela robi I za zaopatrzeniowca bo nam zawiasy I zamki wozi
były kontrahent 2017-09-25 10:44
Szanowni Państwo,

firma zalegała nam ze spłatą naszych faktur - kontakt z firmą był bardzo utrudniony, prezes uchylał się od rozmów o czym nasz poinformowała sekretarka,. Sprawą zajmowała się wyspecjalizowana firma windykacyjna.

NIESTETY NIE MOŻEMY WYSTAWIĆ POZYTYWNEJ REKOMENDACJI
Patrycja 2017-09-25 15:01
@były kontrahent a w jaki sposób kontaktowałeś się z firmą Legbud Gargula Józef Gargula? W takich sytuacjach warto zawsze przejść się osobiście. Rozumiem, że w takiej sytuacji, którą opisujecie firma już nie przyjmuje nowych osób do pracy bo nie ma środków na wypłaty. Chyba, ze jest inaczej i możecie nam o tym powiedzieć.
były kontrahent 2017-09-26 12:56
Droga Patrycjo,

kontaktowaliśmy się z firmą drogą telefoniczną oraz emailową - sekretariat przekazał nam wprost informacje, że właściciel nie będzie rozmawiał . Rozważamy wizytację przedstawiciela terenowego.

Patrycja 2017-10-03 16:23
@były kontrahent dokładnie uważam, że w takich sytuacjach osobiste stawienie się w miejscu jest najlepszą opcją. Wtedy będziecie mieć pewność, że osoba usłyszała wszystkie informacje jakie chcieliście przekazać. Jak już będziecie po dajcie znać nam na forum jak poszło.
Brama 2017-10-06 17:40
Bank Joziowi chyba kasa sypnol bo chodzi po hali jak batman, a przez ostatnie 2m-c to sie wogole niepokazywal bo by go zatukli, tylko komu tu robic bedzie jak zostalo juz tylko kilku a reszta to sami: wynies, przynies, pozamiataj
praca 2017-10-10 14:12
Oferty wciaz sa aktualne wisza po pare m-c bylam na rozmowie ale niestety niespelniam oczekiwan, 3 lata pracy jako sekretarka biegly angielski I niemiecki , ale niestety nie przyjeli mnie I szukaja dalej......., pytam sie kogo wiec szukacie???? Pasuje aby sie zainteresowala wami PIP to moze zmondrzejecie
Zostaw swoją opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legbud Gargula Józef Gargula