Farkom Irenusz Lasek

Wilga

Opinie o Farkom Irenusz Lasek

MisterT 2011-03-29 01:12:50
Chyba tę wypowiedz wyżej pisali sobie sami w Farkomie, albo ktoś na ich zlecenie!!! Wszystko jest mozliwe. Nie polecam -( usunięte przez administratora )Jak się nie podoba - do widzenia! NIE POLECAM!!!!
anonim 2011-06-01 23:20:37
możesz coś więcej napisać?? Chodzi mi głównie o pracę w charakterze handlowa.... idę na rekrutację niebawem. Z góry dzięki
gość 2012-03-29 18:23:13
wtam, jako byly pracownik nie powiem zlego slowa na szefa pieniazki zawsze na czas,(usunięte przez administratora)bardzo milo wspominam czas na etacie w farkomie! pozdrawiam serdecznie :-)
123 2014-01-08 13:41:45
czy ktoś może coś rzetelnego napisać o tej firmie jako pracodawcy?
gość 2014-01-22 10:09:50
ktoś wie jaka jest ta podstawa ?
almighty 2014-03-08 12:55:17
Również jestem zainteresowany praca w firmie Farkom i chętnie poczytałbym jak jest u nich aktualnie i czy warto aplikować. Z góry dziękuję, pozdrawiam.
Michał 2014-03-24 19:28:41
Ciekawe, Farkom nadal szuka tych przedstawicieli handlowych, a widac na forum nie małe zainteresowanie, czyżby wskazywało to na rotacje?
Robert 2014-04-23 21:32:32
Szukają ludzi z doświadczeniem sprzedaży w terenie.
Ja niestety odpadłem, ale polecam, rzeczowa firma, szukająca kogoś na dłużej.
Na spotkania umówili się w mojej miejscowości, nie musiałem nigdzie jeździć.
U poprzedniego pracodawcy współpracowałem z nimi, towar dobrej jakości i bezproblemowa współpraca.
Maro 2014-06-24 18:35:22
Rzeczowa firma? jasne, na rozmowie starają się być rzeczowi, gorzej robi się później, system pracy jest co najmniej śmieszny, często zalatuje amatorką totalną.
Vitek 2014-07-15 16:08:03
5 lat temu świetny pracodawca i dobre zarobki , od kilku już lat uciekają z tej firmy ludzie , zarobki nie rosną wymagania za to ogromnie , są równi i równiejsi,szef jest uczciwy co do płacy i nie jest świnią.(usunięte przez administratora) .Budowlanka kuleje -chemia budowlana - spada sprzedaż systematycznie, więc coraz trudniej o wyniki,a wymagania i presja rosną .Zaczyna to przypominać system korporacyjny bardzo ,dlatego się rozstaliśmy.Dobry przedstawiciel może zarobić średnia krajową spokojnie ,ale bycie dobrym w tej firmie oznacza ,ze w innej dostaniecie za to samo 2 razy tyle, bo zostają tylko " młode strzelby "- czyli b.skuteczni handlowcy z wynikami od zaraz -z własna bazą z branży-czyli kontaktami .Jest olbrzymia rotacja bo kontakt z biurem jest "skomplikowany" delikatnie mówiać .Dam przykład - przez wiele lat nikt nie odszedł a przez ostanie 2-3 lata co najmniej połowa ludzi z biura.
Powiem tak zarobiłem tam niemało ,ale pieniądze to nie wszystko -dziwne nie ? ale sobie uświadom ,jak tam jest -wg.mojej oceny jeżeli pensje są dobre a ludzie uciekają w dzisiejszych czasach kiedy jest o prace ciężko.
Każdy ma prawo do własnego zdania ,kiedyś 4-5 lat temu ,bym tą firmę polecił w ciemno teraz uważam ,ze to praca raczej tylko dla tych "przebojowych" i bezwzględnych handlowców nastawionych na maksymalizacje zysków z baaaardzo grubą skórą.

Moja ocena : 0-6

właściciel - 3
biuro - 2
wsparcie techniczne - 3
wsparcie merytoryczne - 0/1
zarobki - 3 ale to nie takie oczywiste-poznacie szczegóły na rozmowie z szefem.
atmosfera - 1/3 zależy pod kogo trafisz
współpracownicy - sam ocenisz bo to sprawa indywidualna.
Na rozmowie zapytajcie się ilu ludzi odeszło z firmy/lub dostało wypowiedzenia przez ostatnie 3-4 lata a ilu przez 4 poprzednie -odpowiedz będzie miarą tego jak bardzo się zmieniła ta firma.
Nie można tłumaczyć tego sytuacją w budowlance bo "de facto" redukcji etatów tam nie było z tego powodu.Handlowców ,którzy się przewinęli przez tą firmę jest już wielu i wciąż przybywa , każdy wnosi swoich klientów zazwyczaj ,a zostają nieliczni.Odchodzą ludzie sami - lubiani - nielubiani przez szefa -różnie , ale wciąż ubywa doświadczonych pracowników ze sporym stażem.
Właściciel zarządza firmą skutecznie ,niestety co do zarządzania zasobami ludzkimi, nie ma do tego osobiście ręki, ani szczęścia do wytypowanych w tym celu osób - takie jest moje zdanie -popracujesz sam ocenisz.
Jak jesteś "rekinem " sprzedaży " to możesz to rozważyć ,ale za to co będziesz robił i za te wyniki to gdzie indziej dostaniesz za to samo więcej ..sporo więcej.
Anna112 2014-09-15 11:50:07
Raczej tak ,bez znajomości rynku i produktów z tej branży będzie bardzo ciężko.
Janek 2014-11-30 14:47:04
Widzę, że chyba nie doczekam sie odpowiedzi na temat warunków pracy w Farkom, a szkoda, bo myslałem, żeby zaaplikować do firmy, jednak bez aktualnej opinii nie będę przecież ryzykował, bo jeszcze wyjdzie tak, że znowu źle trafię. Gdyby jednak ktoś wiedział cos na temat rozwoju w firmie, to byłbym nadal wdzięczny za odpowiedź.
realista 2014-12-09 21:52:15
Janek, zapomnij o szkoleniach, w tej firmie nic takiego nie istnieje, nie ma kto tego prowadzić nawet, możesz dostać co najwyżej parę kartek do przeczytania i to będzie całe "szkolenie"
obecny 2015-03-17 14:32:01
Nie polecam. reklamacje , placa robi sie smiesznie niska , to jest mala regionalna firemak dobra na poczatek kariery PH i nic wiecej
Ja12 2015-05-13 23:08:49
Obecny czy byłby to dla Ciebie problem napisać jakich zarobków sie mozna tu spodziewać ?
aha 2016-05-08 15:16:11
Ciekawe kiedy pojawią się oferty pracy na przedstawicieli handlowych, bo mają szanse na dwuskładnikowe zarobki.
Zostaw swoją opinię o Farkom Irenusz Lasek - Wilga
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farkom Irenusz Lasek