Opinie o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Pati

Ile jest tam na godzinę?

David

Witam, chcialbym zlozyc podanie do tej firmy. Jakie sa zarobki na start. Obecnie pracuje tez na produkcji i jestem operatorem maszyny i powiem ze kasa nie jest za dobra. Jako nowy pracownik na ile mozna liczyc na start w pierwszych 3miesiace na okresie próbnym

Karmiciel Kruków
@David

Doprecyzuj na jakim dziale ????

David
@Karmiciel Kruków

Na dziale produkcji na skladaniu juz gazet i dodawanie wrzutek

Salva
@David

Dawida ty przestan konbinowac!!!!

Łukasz
@David

3 tysie i pełen socjal (multisport 30 dni urlopu itp.)

Sebastian
@Łukasz

Pisząc o pełnym socjalu wyszczególnij proszę, co dokładnie masz na myśli. Czy prócz karty multisport, o której wspominasz jest też dofinansowanie do wypoczynku letniego, prywatna opieka zdrowotna, czy bony na święta?

Junge
@David

Szkoda czasu tam , dostaniesz umowę i będziesz robił 2x tyle co starczy pracownicy za kilka 100 mniej :) wszędzie się upłaca pracować niż z tymi staruchami

Faza

(usunięte przez administratora) z grzybnią

Bożena
@Faza

@Faza Przyznam, że Twoja wypowiedź niewiele wnosi tutaj na forum. Pracownicy BDN dogadują się między sobą? Jeśli odpowiesz, będę wdzięczna.

Kamil

Pewni jesteście, że dobrze o firmie nie można napisać?

Damian

Śpiewać tańczyć i recytować

?
@Kamil

Oczywiście, że można. Wypłaty są na czas

Tola
@Kamil

Kamil jasne ze mozna dobrze napisac, dobrze to zgodnie z prawdą, a jedyny plus jak juz o BDN piszemy to faktycznie wypłata na czas, to tyle. Nic wiecej, co tam takiego dobrego? Nadzór to zero kultury, szkoły, taktu, zero pomocy, nie potrafią wytlumaczyć jak sie gazety klei chyba ze od jednej pani kupisz kosmetyki to wtedy wyjasni Ci

Edyta
@Kamil

Kamil to miłe,że próbujesz bronić interesu firmy. Każdy kto Ciebie zna wie,że jesteś bardzo szczery ale samotność sprawia ,że jesteś mało obiektywny a sympatia do jakiejś Pani niech nie przesłania prawdziwego obrazu firmy. Serdecznie pozdrawiam

Anon123

Przyjmują tam jeszcze na umowę zlecenie? Jak się pracuje? Jest praca czy odwołania?

Tomek Andrzej

Czy są w BDN jakieś normalne osoby? Jak wygląda sytuacja na dziale ruchu? (nie jestem pewien czy tak ten dział się nazywa, ale tak mi powiedziano. Warto tam pracować?)

Przegryw
@Tomek Andrzej

Myślę, że chodziło o Dział Utrzymania Ruchu (DUR). Co do pytania numer 1, wszędzie są normalne osoby, w każdym zakładzie, na każdym dziale. Skąd takie pytanie?

Jak zarobie to mam

1 dzien bylam i podziekowalam, duzo sie nasluchalam o chudej dziewczynie z wioski co kiedys byla w nadzorze,siostra jej podobno lubi cudze orzeszki

Daniel

Na nockach to piją alkohol maszyniści i kiwaja się po Bdn z głupimi śmiechami że firma alkomatow nie posiada masakra w ogóle to totalne dno

Jozin
@Daniel

Hahaha

Klaudiusz

Ja niedawno widziałem jak jedna pani opieprzyla maszyniste jedna się postawiła za wszystkich pracowników w Bdn i miała rację bo to jest (usunięte przez administratora) i tania sila robocza

;)
@Klaudiusz

Ochota ;) pozdrawiam

A ta blondyna opalona z pomarszczoną gębą to nic nie robi

Obserwator

Tak jest na intro w akwarium siedzą sobie i wybierają parobków , gdzie widząc maszynistów co nic nie robią a mają 2x tyle , często widzę też gościa ze spedycji starszy dziadek z wąsem po 60 siedzi przy odbieraniu palet na telefonie po kilka godzin i taki więcej zarabia niż wózkowi na intro

@Obserwator

Wydzwaniaja i szukają głupków do pracy gdzie maszyniści w hu lecą jak zwykle i siedzą na telefonach albo (usunięte przez administratora) 3 po trzy dziadostwo i tyle niech z akwarium przejdą na maszyny zobaczą jak to fajnie brzmi

mala
@Obserwator

Niewiem czy to jest na ten temat. Znowu mam odwolanie niby jest mniej pracy. To wszysko jest nie sprawiedliwe . Jedne ze zlecenia zarabiaja mniej drugie wiecej.(chodzi o maszyny) Cos jest nie tak w BPW. Te co wiecej zarabiaja stoja jak damy , i sie nie rusza a my musimy zasuwac. I robic na nie. Jedna babka sobie wybiera maszyny na ktore bedzie chodzila , a na ktore nie ? ledwo przyszla na maszyny, a my musimy pracowac na wszystkich maszynach. Co to jest!!! to jest sprawiedliwe ? moim zdaniem napewno nie.

wózkowy
@Obserwator

ten Pan to chyba Leon , on nigdy się jeszcze nie przepracował leń jakich mało :)

Dawid

A na nockach wysoka blondyna od czasu do czasu jest doszły mnie słuchy że to szefa córka przychodzi dorobić sobie i sprawdzać co się dzieje na hali i jak pracuja inni A później niektóre osoby znikają dlaczego

Dawid

A w akwarium na nockach piranie pływają i wybierają sobie osoby co muszą harować jak terminatory gdzie reszta siedzi na telefonach i gdzieś maja aby zleciało do rana brak słów

Klaudiusz

witam brak szacunku dla starszych osób i wszystkich pracownikow tym powinna zająć się policja

Ramzes
@Klaudiusz

Jak Kuba Bogu tak bóg Kubie

@Ramzes

Mało wiesz nie odzywaj .. Bo ten zaklad to drugi ono (usunięte przez administratora) hehe

Kieras

Do Janek stara prawda :) Blondyna jest z Starego weglinca Jola B. Co do jadzki z weglinca dawno powinna polecieć :p nieraz miałem z nią problem więc powinna polecieć za swój charakter wobec ludzi

Donalt

Kim jest blondyna ze swym chlopcem? O niej glosno czy to ta pani m ?bo mowia ze pani z piaseczna to znalazla kolege co ja wozi i obiady stawia a ona sie wysmiewa z niego i jak ktos zapyta czy sa razem to ona mowi ze w zyciu by sobie takiego kogos nie wziela ze on na nia leci (chyba na kosci) ale ona ma w niego(usunięte przez administratora)

Dawid

A na nockach jaga wyzywa ludzi co maja robić bez kultury i ambicji niech idzie na emeryturę albo weźmie miotle i wyleci z bdn po tylu latach

Ciągnąćmimozecie

Na spedycji pracownicy z większym doświadczeniem odbijają się przy 1 lepszej okazji chodzi i pracownikow 40+ oraz nowego magazyniera

@Ciągnąćmimozecie

Czysta prawda :p A w szczególności blondyna z swym chłopcem (usunięte przez administratora) leca na spedycji

Kostas

Ukrainki co pracuja na maszynach bajeruja maszynistow i maja lekko ! Wstyd, jak rumunki za granica ! Wszedzie ochaja pupy! A panie z polski musza ciezko pracowac, bo starsza juz nie nastawi buzki... czy czegos innego, juz jedna pani z ruszowa goscinna pracowala to pare dni porobila i rozkladała kolana w hotelach jednemu maszyniscie gdzie jest nadzór tam ?????

Stanislaw ch

ALE WY SPINACIE ZADKI NA KAZDEGO PRZYJDZIE KOLEJ NIKT TAM WIECZNIE PRACOWAL NIE BEDZIE, NA PANIA Z WEGLINCA CO PRACOWALA Z CORKA NA ZAKLADZIE PRZYSZLA KOLEJ ? A WSZYSVY MOWILI ZE NIEZNISZCZALNA, PANI Z PIENSKA NIE JEST TAKA ZLA JAK Z PIASECZNA, NAPRAWSE UWIEZCIE

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty - Wykroty

• Jak się pracuje w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Kandydaci do pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty