Opinie o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Espol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Espol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

kuzlar

trzymać się z daleka...firemka najprawdopodobniej w stanie upadłości...2 tygodnie brak internetu...zero kontaktu ...przestałem płacić i zerwałem umowę...

Karmoleda

Nie polecam złożyłam wniosek o wypowiedzenie Internetu wszystkie rachunki opłacone a Internet już nie działa,a umowa kończy się za dwa miesiące. Nie ma z nimi kontaktu nie odbierają telefonu nie odpisują na pytania jakość kiepska.

anita

Masakra 22 dni nie ma dostępu do niczego tv internet telefon brak kontaktu nie odbierają telefonu nie odpisują na e-maile i telewizor stoi jako mebel internet pobieram ze smartfona telefon stacjonarny milczy NIE POLECAM NIKOMU TEGO OPERATORA!!!!!

Hlkm

Nie polecam.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Odbiorca internetu

Od dwóch tygodni nie ma internetu. Nie ma żadnego kontaktu z firmą. Telefony milczą, na e-mail nie odpowiadają. Nie polecam tej firmy.

Patryk

Co kilka dni nie mam internetu przez długie godziny. Kontakt jest praktycznie niemożliwy. Niepoważna firma. Nie polecam!

Freddie

To jest jakiś dramat! Płacę za przepustowość 10 Mb/s a od kilku dni na speed testach pokazuje mi góra 0.5 Mb/s!!! Przez kilka godzin prędkość normalna, później spada do nieużytkowalnych prędkości i trzeba czekać aż na drugi dzień znów przez kilka h łaskawie prędkość normalna będzie. Gdy spadnie to nawet zdjęcia na fb nie mogą się ładować! Dodzwonić się nie idzie, wiecznie ta irytująca muzyczka oczekiwania i komunikat, że wszyscy konsultanci są zajęci... Trudno się dziwić, że wszyscy z pomocy technicznej są zajęci, skoro są takie problemy z łączem...

Xxx

Internet,obsługa i kontakt na poziomie kratki ściekowej na ulicy.Patologia

Maciej

Nie odpisują na pytanie przez internet, kilka razy wysyłałem pytanie i nigdy nikt nie odpisał.

Mzetka37

Od trzech tygodni nie mam telewizji, tak skutecznie działają. Dzisiaj o 17 mieli być i ostatecznie naprawić. Ale że to firma nieprofeslonalna a pracują tam olewatorzy, to oczywiście nikt nie przyszedł. Wątpię czy zrobią to do świąt. Dno i trzy metry mułu.

Człowiek

Masakra jestem dwa lata po umowie i nadal korzystam,odradzam odradzam przechodze do pley banda (usunięte przez administratora) w biurze i byle kalurza to zjebanego neta od tych oszustów niema,jednym slowem patologia z nimi i ch pseudo netem

Damian

Internet beznadzieja. Nie odbierają telefonu. Często rozłaczaja neta. A 8ch techn8cy to Witold porażka nie mam neta 3 tygodnie i mam płacić za co .?

Użytkownik

Duże problemy z Internetem. Przestażały sprzęt bez możliwości wymiany od 10 lat. Nie sposób się dodzwonić, a Pani w biurze obsługi zero kompetencji. Drogo. Tyle problemów w jednym miejscu. Cud, że się utrzymują. Moje sugestie dla Espol Sp. z o.o.: Lepsza infolinia, kompetentni pracownicy.

...

Najgorszy internet na świecie! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko!

Janusz
@...

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że korzystałeś z usług Espol. Jednak na forum istotne są wpisy dotyczące pracy w danej firmie. Wiele użytkowników dzieli się swoimi uwagami i spostrzeżeniami, zatem czy posiadasz jakieś informacje jak Espol sprawdza się w roli pracodawcy? Taka wypowiedź będzie bardziej pomocna na wątku.

Karol

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

do
@Henry

prowadzi cały czas rekrutację na dział techniczny. zainteresowanym polecam słać CV na praca@espol.com.pl

Uciekajcie od tej firmy i omijajcie z daleka, obiecuja wiele i mozna sie pozniej mocno zdziwic. Wszyscy tam mysla ze sa przekozakami a klienci ich jada. W biurze obslugi klienta dzwoni telefon im sie podnosic sluchawki nie chce.

Gogol

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Czarek

Wszystko dają na papierze tylko trzeba tego dopilnować!

Jedno obiecuja, a w rzeczywistości jest pozniej zupełnie inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Espol Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Espol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espol Sp. z o.o.