Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

Pracownik.

Nie polecam tego zakładu. Za czasów poprzedniego dyrektora było lepiej. Nowy pracownik co nic nie potrafi ma więcej niż ten co robi dużo dłużej i dużo umie. Dużo osób rządzących i wszystko najlepiej wiedzacych.Nie liczą się umiejętności pracownika i zaangażowanie. Nic dziwnego że dobrzy pracownicy uciekają i będą dalej uciekać. Ten zakład niema plusów. Niedługo całe rodziny będą pracować żenada.

Aktualność
Kolejny przykład inicjatywy zrealizowanej w ramach naszego wewnętrznego programu “Taking care of the team". Nasz program propaguje sportowy tryb życia wśród pracowników CAPS i ich rodzin. Tym razem ufundowaliśmy stroje piłkarskie dla drużyny Warta Wawrów, do której należą nasi pracownicy. Zespół do tej pory może pochwalić się trzema zwycięstwami, w trzech meczach.
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Brawo chłopaki!!

Aktualność
W niedzielę, 8 września odbyła się kolejna edycja Poznań Business Run - biegu charytatywnego, którego celem jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.
W tym roku nasz zespół CAPS dołączył do biegu, jako jeden z 801 zespołów. Tym samym nie tylko pomogliśmy beneficjentom fundacji, ale również mieliśmy okazję do dodatkowej integracji.
Gratulacje dla naszego zespołu i wszystkich uczestników. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnej inicjatywy!
Julian

Super inicjatywa!!!

PracowniK

Fajnie, ze firma dołącza do takich akcji. Brawa dla biegaczy! ????

Nie wierze

Naprawdę? Komuś się ten post nie spodobał? A co w nim takiego złego? Ze cała akcja pomaga niepełnosprawnym? To już nowy wymiar negatywności. Paranoja.

Pozytywny

mega! ja za rok tez z chęcią pobiegne...

Fajnie!

Czy CAPS SA narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie wiem jaki

Tak są

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Magazyn

Szanowni Państwo może ktoś wypowiedzieć się o pracy na magazynie? Chcecie przejść na SAP czy zarobki na poziomie 3000 zl są tu u państwa realne i osiągalne gdyż zastanawiam się nad transferem do Państwa a nie chce tracić na obecnej stawce bo jest elegancka. Mam doswiadczenie, uprawnienia, wykształcenie i ambicje proszę o odp. Pozdrawiam !

@Magazyn

Na SAPa to przechodzimy już prawie od roku jakoś tak ;) końca nie widać, koncepcje się zmieniają.

@Renata

Droga osobo, trzeba mieć kim to wprowadzić. Nigdy nie było kolorowo, ale teraz to już jest dramat. Do systemu muszą dać dane osoby na poziomie, Myślące. Chcieć system to za mało. Kasa w błoto...

@Byle co

@Byle co. No fakt. Widać zorientowany jesteś gość w temacie. Fakt kasa w błoto. No pain. No gain.

Jaja
@Magazyn

Realny to tylko mobbing na magazynie więc życzę Ci powodzenia

Ale koszulki fajne...

@Renata

Rzeczywiście termin wdrożenia systemu SAP w CAPS został przesunięty o 3 miesiące. Jesteśmy obecnie w szczycie sezonu produkcyjnego i chcemy, aby nasi pracownicy mogli skupić się na zapewnieniu jak najlepszej realizacji projektów dla naszych klientów. Ale już na przełomie października i listopada rozpoczynamy szkolenia z SAP dla naszego zespołu, aby z nowym rokiem, nowym krokiem rozpocząć pracę z nowym systemem.

@Jaja

Dziękujemy za Twój komentarz. W CAPS nie akceptujemy żadnych przejawów mobbingu i do każdego takiego sygnału podchodzimy bardzo poważnie. Jeśli masz jakąkolwiek wiedzę na ten temat poinformuj o tym swojego przełożonego lub Zarząd.

@Byle co

A tak mam rzeczywiście ;)

@Renata

Nie pozostaje nic innego jak wprowadzać

Milan
@Renata

Cos dużo nieudanych decyzji p. pezesa w ostatnim czasie. Moze czas na zmiany? Skąd to absolutorium rok do roku?

No to wszystko jasne
@Milan

Odezwała się wszystkowiedząca. I na pewno znasz wszystkie sprawy firmy na wylot i umiesz ocenić dobre i złe decyzje. Gratuluje! Proponuje iść na swoje, podejmować same udane decyzje i zbić fortunę. Tylko nie zostawiaj prezesem bo widać nie wiesz ze w większość spółek handlowych zarząd musi uzyskać absolutorium co rok. To wymóg prawny z tego co wiem. Powodzenia

Milan
@No to wszystko jasne

Kobieto... pisałem "rok do roku", a do prezesowania nie można być (usunięte przez administratora) pą. Pewne osobowości sie do tego po prostu nie nadają. Zamykam wątek chatu.

Z Zawodowy
@Jaja

Zamiast narzekać, załóżcie związek zawodowy. On zadba o wasze interesy o wynagrodzenia też. To nie jest trudne. Wystarczy 10 osób.

@Z Zawodowy

Jak się do tego zabrać?

Łukasz
@Z Zawodowy

@Z-Zawodowy faktycznie samo narzekanie nie przyniosło jeszcze nikomu żadnych korzyści. Zamiast wyrażać zadowolenie na forum, może warto było spokojnie i rzeczowo porozmawiać z kierownictwem. Co o tym myślisz?

walczak

najlepiej napisz do zarządu siedziby regionalnej jakiego ogólnopolskiego związku zawodowego, np. OPZZ czy Solidarności to wam wszystko wytłumaczą, pokierują, zapewnią ochronę prawną. nie ma się czego bać.

(usunięte przez administratora) Niedługo będzie rok jak przejął stery w Gorzowie. Coś się poprawiło? Pogorszyło?

Byle co

Patrząc na sprawozdania finansowe, ledwo wiążecie koniec z koncem. Tracicie głównych księgowych. Mam takie pytanie i proszę o szczerą odpowiedź... Zespole Caps czy zatrudnienie w waszej firmie jest bezpieczne?

@Byle co

Gdzie można znaleźć ostatnie sprawozdanie CAPS-a? Podasz linka?

Serio?
@Byle co

Czy to jest portal do omawiania finansow firmy? Chyba ktoś tu ma wielki żal :) pocicie się wypisujac takie rzeczy a firma się z was śmieje.

Ziom
@Kandydat

No pewnie brat. ekrs w google Strona ministerstwa sprawiedliwości. Dane są ogólno dostępne. Powodzenia

Hert
@Serio?

To bardzo istotna kwestia jak atmosfera i wynagrodzenie. Pewność i stabilne zatrudnienie dla wielu osób jest priorytetem. Firma niech się nie śmieje tylko niech odpowie. Jak się finansuje? Kiedy zakończy budowę? I najważniejsze z czego będzie ją spłacać?

@Hert

No własnie. Nie każdego może pracownika interesuje to ile firma zarabia. Ale niektórych tak. Przecież nie powinno być tajemnicą, jak wyglądają przychody i zyski (czy się zmniejszyły, czy zwiększyły). Więc po co robić jakieś TABU z tematu finansów firmy. Bez sensu. W większości firm to już norma, informują pracowników o stanie finansów.

Jon
@Ewa

Firma firmą ale żeby nowy pracownik mial prawie tyle co stary to lekka przesada i dziwią się ze LUDZIE z doświadczeniem i wiedzą się zwalniają...

@Serio?

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni ;)

@Byle co

Chcę aplikować na stanowisko Z-cy Gł. Księgowej /Księgowego. Dzisiaj ukazało się ogłoszenie na pracuj.pl Może ktoś z działu finansowego udzielić garść informacji związanych ze stanowiskiem, Czy jest to nowe stanowisko, czy było i ktoś zrezygnował? i w ogóle jaka atmosfera w pracy i w dziale?

@Renata

Po tym co tutaj czytam to dwa razy bym się zastanowiła.

Miki

I tak najlepsza jest Gosia. Miła, kulturalna i zawsze pomocna. Bardzo ładna kobietka

Kimi
@Miki

Nastepny sobie znalazl portal randkowy

Mr XxX
@Miki

Nie wiem po co ktoś wypisuje takie bzdury, widocznie jest "nowy" albo z innego działu skoro tak naprawdę nie wie jak wygląda praca P.(usunięte przez administratora). Chociaż praca w tym określeniu to za duże słowo ! Zawsze robi tylko z facetami w parze, bo robią co ona chce więc się nie przemęcza jak inni. Na rozmówki są inne miejsca poza praca , a nie w trakcie. Radzę się dobrze przyjrzeć osobą z wyższych stanowisk jak w rzeczywistości wszystko wygląda. Pozdrawiam.

Rafał
@Mr XxX

Proszę, abyśmy nie prowadzili dyskusji o konkretnych osobach, ale o samej pracy w firmie CAPS. Może Wy będziecie w stanie odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie związane z zarobkami u tego pracodawcy? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy pensja składa się z samej podstawy, czy może można liczyć na ewentualne dodatki? Proszę o odpowiedź.

Kiki
@Rafał

Jakim stanowiskiem jestes zainteresowany ? Sa premie ale nie dla wszystkich

@Kiki

Widziałam na portalu pracodawcy.pracuj.pl, że w chwili obecnej CAPS zatrudni (między innymi) Głównego Księgowego/Główną Księgową oraz Księgowego/Księgową. Jak kształtuje się system premiowania, jeśli weźmiemy pod uwagę właśnie te dwa stanowiska? Możesz nam przybliżyć ten aspekt?

@Marta

U capsie ksiegowa/y to nie zbyt pewne stanowisko. Bardzo duza rotacja. I teraz nie wiemy czy mamy takich slabych ksiegowych w tym kraju czy firmie cos nie odpowiada

X
@Mr XxX

@Mr Xxx Haha. Ktoś tu jest zazdrosny:D

@Nie wiem

Kierujący tą "firmą" sami nie wiedzą czego chcą, dlatego nie możesz być pewny jutra. Omijać szerokim łukiem-Na wszystkich poziomach W strukturze.

Edward
@Nie wiem

Z informacji, którą podałeś, wynika, iż rotacja na stanowisku księgowego jest dosyć duża, dlatego automatycznie pojawiło się pytanie dlaczego? Jest jakiś konkretny powód, dla którego pracodawca tak często poszukuje pracownika na to stanowisko? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest to związane z wysokimi wymaganiami, czy może słabymi warunkami zatrudnienia, przez co pracownicy sami się zwalniają?

@Edward

Ksiegowosc jest w Poznaniu, Gorzow nie ma wiele do czynienia z nimi, trzeba pytac kogos z Poznania a najlepiej pracodawce co jest spowodowane tak duza rotacja

@Edward

W ostatnim czasie ze spółki odeszło dwóch Głównych Księgowych (w styczniu i czerwcu 2019). Na pytanie dlaczego - nie odpowiem :)

@Anna

Kreatywna księgowość... o niej każdy słyszał. Tak to już jest że normalni ludzie nie pasują do zespołu...

@Anna

W każdej firmie, dotyczy to również CAPS, zachodzą zmiany, które obejmują również odejścia pracowników i powitanie nowych. Obecnie na rynku pracy odnotowuje się większa rotacje, niż wcześniej, zwłaszcza wśród osób młodszych. Ponadto, znalezienie dobrego specjalisty często zabiera wiele miesięcy. W CAPS jesteśmy zdania, ze praca zajmuje tyle czasu w naszym życiu, ze bardzo ważne jest nawiązanie i utrzymanie satysfakcjonującej współpracy dla obu stron. W związku z naszym rozwojem pracujemy miedzy innymi nad optymalna organizacja pracy działu finansowego.

@Anna

Ta firma ma wyjątkowego pecha tracąc takich pracowników. A może nie byli kreatywni? Kreatywna księgowość na pożądku dziennym... Jak to jest że dużo ciekawych osób odeszło w tak krótkim czasie? Zespół pisze o optymalizacji i rozwoju. Obawiam się że do tej firmy nikt normalny nie powinien trafiać bo aby rozwijać i optymalizować najpierw musi kombinować. Odradzam każdej myślałem o rozwoju osobie.

@CAPS SA

To dobrze, że się firma stara. A jest już kandydatka/kandydat na to stanowisko?

Bayan

A to w ogóle możliwe? Podpisuje ten kto sporządził i zarząd?

Kamil
@Kiki

Stanowisko dyrektora by mi odpowiadało nic nie robi firmę pogrąża i kasę bierze

Kandydatka
@Nie wiem

W ogłoszeniu na pracuj.pl z końca lipca znowu poszukują kandydatów na księgowego, w czerwcu też poszukiwali. Trochę niepokojące są te wpisy tutaj. Czy ktoś z działu księgowości mógłby się wypowiedzieć czy warto tam rekrutować. Ile pracy, jakie zarobki, jaka atmosfera.

Księgowy
@Kandydatka

Niestety wszystko jest prawdą. Jeśli nie masz nic do stracenia próbuj a się przekonasz na własnej skórze tracąc tylko czas, natomiast jeśli rezygnujesz z czegoś pewnego to lepiej omiń tą niestabilną organizacje i szukaj dalej. Koncepcję na prowadzenie tego biznesu zmienia się kilka razy do roku...

@Księgowy

Przykro pisać ale niestety to prawda. Nie nie jest tak, że smutną prawdę piszą pracownicy- trolle, z jakichś powodów nielubiący swojego miejsca pracy. Nie. Niektórym faktom się nie da zaprzeczyć. Pracodawcę taka sytuacja powinna zaniepokoić, a raczej tak nie jest.

Nie wiem

Mam wrazenie, ze siedzi jedna osoba, ktora minusuje kazde wyznanie tutaj...

Cos w tym jest!

@Nie wiem

Tak jakby nie miała kompletnie swojego prywatnego zycia i byla stworzona do narzekania jak to zle i nie dobrze, a pewnie dalej robi w firmie

Pracuje w tej firmie 3 lata i mogę potwierdzić wiele się przez ten czas zmieniło i wiele ludzi odeszło. Nie wiem czym wy się tak bulwersujecie? Każdy teraz zmienia pracę jak w innym miejscu dostanie więcej. Może te osoby miały swoje powody i po co się nad tym rozpisywać. Ja jestem zadowolony mamy fajna ekipe na zmianie chociaż przychodzi ostatnio trochę nowych ludzi. Skoro tak wam tu źle to może poszukajcie lepszej pracy zamiast siedzieć tu

Brrr

Firma Sama Sobie komentarze wystawia?

Ktos

Idealnie nigdzie nie jest...w tej firmie też nie

PracowniK

Zgadzam się! Rzadko tu zaglądam, bo nie szukam taniej sensacji... Jak sie nie podoba, to zmieńcie pracę. Ale jak to mówią, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. .... każdy może tu napisać, pod jakimkolwiek nickiem i prawie że cokolwiek chce.. Pracownik czy nie pracownik. Mający w tym interes lub nie. A ile w tym jest prawdy?

Pomusz

Dlaczego tutaj na glownej stronie jest podany stary adres firmy ?

Jan
@Pomusz

Bo nie opłaca się już zmieniac

rotacja

macie tak dużą rotację wśród kadry wyższego szczebla, że nie nadążacie wymieniać zdjęć na swoich profilach opisujących firmę. czy to jest zaplanowany efekt optymalizacji i dążenia do rozwoju? zespole? Capsie?

Takmabyc

Pracodawco, dlaczego w firmie rośnie mania przesladowcza, ze kazdy kto sie zwalnia jest podejrzewany, ze odchodzi do konkurencji? Ale nie byle jakiej konkurencji tylko tej jednej konkretnej... jestescie tak duza firma, ktora prężnie sie rozwija ( czego wam dalej osobiscie zycze) a boicie sie kilkuosobowej firemki ? Nawet jesli ktos do nich odchodzi to co ? Ma prawo zmienic prace, a jesli boicie sie, ze „sprzeda” informacje to mozecie go zobowiazac umowa o tajemnicy nawet po zwolnieniu prawda ? Oczywiscie nie ma nic za darmo. 90% osob odchodzi sama a nie jest zwalniana, wiec ciezko nazwac to optymalizacja w firmie. Moze zmiany personalne powinny byc wykonywane na wyzszym szczeblu- czyli zarzadzajacym ? Bo za czasow poprzedniej wladzy nie bylo takiej rotacji. Polecam wiecej dystanu do samych siebie i zaufania swoim pracownikom, oraz wielu sukcesow.

@Takmabyc

Zmiany osobowe zachodzą w każdej firmie i często budzą duże emocje. Jeśli jesteś naszym pracownikiem zadaj pytanie Zarządowi, podczas jednego z cyklicznych spotkań, które odbywają się ze wszystkimi działami firmy. Prowadzimy otwarty dialog wewnątrz naszej organizacji. Z pozdrowieniami, Zespół CAPS

@Takmabyc

Ale mamy na myśli firmę byłego udziałowca i członka władz?

Ogarnijcie się
@Takmabyc

Czy ten komentarz napisała sama zainteresowana? Może starczy ponizania się, odeszła to odeszła. Nikogo to nie obchodzi, każdy wykonuje swoje obowiązki.

Nieważne
@Anna

Skoro zadajesz takie pytanie to chyba znasz temat. Po co w takim razie zadajesz takie głupie pytania? Ludzie chcą mieć pracę i nie podoba im się takie nieuczciwe działanie ludzi.

Tak

Takmabyc

Ale rozmawiamy o rotacji pracownikow w tej firmie a nie każdej innej. nie da sie o tym porozmawiac, bo kazdy sie wzdryga na samo wypowiedzenie nazwiska. I takie rozmowy sa ucinane. Sadze ze to dobre miejsce na wyjasnienia dla osob, ktore by chcialy podjac wspolprace, by wiedzialy dlaczego jest taka a nie inna rotacja i dlaczego wyrzuca sie ludzi przypinajac im łatke zdrajcow i złodzieji.

Uwolniony

Za czasów kierownika produkcji z Nowin Wielkich było wiele lepiej, niż po zmianie władzy.

@Uwolniony

Nie mam nic do obcnej wladzy ale za czasow starej bylo bardziej poukladane. Nowa wladza o wiele mniej sie interesuje ludzmi.

Xxxx
@Uwolniony

Pewnie kolesiostwo trzymalo się razem!

@Uwolniony

Dziękujemy za Twój komentarz. Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w naszej firmie, dlatego organizujemy cykliczne spotkania informacyjne Zarządu z naszym zespołem, aby rozmawiać o bieżących sprawach, projektach i pomysłach. Cieszymy się, że dostajemy od pracowników coraz więcej pozytywnych słów na temat wprowadzanych zmian.

Nie wiemjaki
@CAPS SA

Gdzie są te pozytywne słowa na temat zmian ? Zmiany zmianami a ludziom wcale nie jest lepiej. Nowa władza może nie popełnia tych samych błedów co poprzednia ale za to inne.

W.

Dla mnie to najlepsza firma w Gorzowie! Pieniądze duże bo często dostaje podwyżki dzięki znajomością u góry. Można sobie przychodzić na jedną zmianę twierdząc że ma zła sytuację w domu. Jak na kacu przyjdę to majster przymknie oko. Zawsze jakiś opał mogłem załatwić albo meble. Spawacze też chętnie coś pospawaja za flaszkę. Z paleniem nie mam problemu bo mogę wyjść kiedy chce. Pozdrawiam

M
@W.

A czemu nie napiszesz ze chodzisz z kolega ciagle do ubikacji?

Rafał
@W.

Mam wątpliwości, czytając Twoją opinię. Nie wiem, czy przypadkiem nie jest ona sarkastyczna. Mógłbyś napisać coś więcej na temat zarobków, które obecnie są w firmie CAPS? Pensja składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Proszę o odpowiedź.

Ciekawy

I jak tam sytuacja z kontrolą jakości? (usunięte przez administratora)

Ostatnio kreci sie po firmie mloda blondyna kto to jest? Ponoc konkretna ludzka ludzie z bunkru ja chwala. Swoja droga calkiem fajna ta blondyna

Nie wiem jak

To nie jest portal randkowy. Chcesz wiedzieć kim jest to idź i zagadaj a nie jak ciota wypytujesz anonimowo.

Dbający o atmosfere

Chciałbym poruszyć temat zmian. Dlaczego jeden ze spawaczy chodzi tylko i wyłącznie na jedną zmianę? To nie fair w stosunku do innych pracowników kiedy jeden haruje na drugiej zmianie to ten tydzień w tydzień siedzi popołudniami w domu i popija alkohol bo jest z tego znany. Jeśli nie pasuje mu praca na dwie zmiany to niech się zwolni. W sumie firma by się cieszyła bo doszły mnie słuchy że nie jest lubiany w firmie i psuje atmosferę w pracy. Proszę zarząd by zrobił z tym porządek. Myślę że wiadomo o kogo chodzi.

@Dbający o atmosfere

Dziękujemy za Twój komentarz. Obiecujemy, że zajmiemy się wyjaśnieniem opisanej sytuacji. Z pozdrowieniami Zespół CAPS

Ja chciałbym nawiązać do pracy naszych kontrolerów jakości.. Oni kompletnie sie nie nadają.. Nowy wiadomo uczy się i dobrze rokuje nawet. Ale drugi to żyje swoim światem coś się go pytasz to nie umie wytłumaczyć albo mówi że nie wie albo powie że zjebany element jak już widlakiem chcą ładować do ciężarówki.. Także weźcie się za tą kontrolę albo pozwalniajcie skoro i tak jest samokontrola w zakładzie. Pozdrawiam

Jon

Dzięki samokontroli ta firma jeszcze istnieje ucinajcie Ludzia premie co miesiąc a sami będziecie robić wiekszość pracowników JUZ szuka nowej pracy technolodzy obudzcie się to nie przedszkole

Dziękujemy za Twój komentarz. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje się nie powtarzały. Od tego tygodnia zaangażowana została dodatkowa osoba w naszym dziale kontroli jakości, która wniosła do zespołu dodatkowe kompetencje. Jesteśmy pewni, że wkrótce będą widoczne tego efekty.

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA