Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

A może by tak przestawić się na produkcję maseczek?

Przezydent Du*a
@Kasia

Stolarnia by mogła trumny produkować.

@Przezydent Du*a

Czarny humor. A mi wcale nie do śmiechu.

Prezydent Du*a

Całe okucia na metalu i zdobienia

Robson
@Kasia

Ciekawe kto jutro dostanie wymówienie umowy? wszyscy? Pupile pewnie zostaną razem z królem w tłustych włosach

(usunięte przez administratora) Brak jakiej kolwiek doświadczonej osoby która by to dobrze poprowadziła

@Gość

Ciekawe jak to jest że wszyscy są słabi i źli a tylko ałstin jest wspaniały?

wspolas
@Gość

Przecież najbardziej dooświadczony jest OŁstin - już nie jedną firmę zbankrutował. Teraz będzie tak samo.

Byle co

to ałstina zarząd powinien wywalić. Zawsze się znajdzie koziol ofiarny

Dawn - księgowa w APSS

Witam, pytanie odnośnie pozycji księgowej na którą jest teraz rekrutacja. Czy istnieje jakaś scieżka kariery, czy raczej po prostu to jest jedyny stopień jeżeli chodzi o księgowość? I czy w dzisiejszych czasach praca jest wyłącznie z domu? Tak samo jak wygląda proces rekrutacji? I oczywiście dla obecnych pracowników, jak wygląda atmosfera i podział pracy ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

Renata
@Dawn - księgowa w APSS

Może mi się wydaje, ale dosyć często poszukują tam kogoś do księgowości, chyba zbyt często.

@Dawn - księgowa w APSS

Czy ktoś może napisać jakie są perspektywy dla CAPS na najbliższe mesiące?

Nic pewnego

zmęczą Cie, albo sam/sama sie zwolnisz. Już MASA wartościowych osób się przewinęła. Ta firma nie jest wata uwagi. Zero szans na rozwój/szkolenia. Oczekiwania wysokie, ale sami nie wiedzą czego chcą. Strategia prowadzenia tej firmy zmienia się z dnia na dzień

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno

Jak pytanie to pytanie?. Panie dyrektorze czemu nie udzieli Pan sensownej odpowiedzi pracownikom, i prawdziwej co się dzieje że jest bardzo źle w zakładzie, że nie ma pracy. Tak się stało pod Pana rządza, tylko wstyd się przyznać. I czemu opinie które mówią prawdę są usuwane?. Proszę o szczerą odpowiedź. Osoba na tak postanowionym stanowisku powinna, umieć się zachować, jak przystało na dyrektora a nie na.............Ludzie z produkcji maja więcej kultury, i szacunku dla pracownika. To co się dzieje odbiega od rzeczywistości.

Panie Dyrektorze czekamy na odpowiedź. Wyjdziemy z tej zapaści?

Komandos
@Kasia

Zapaść to będziemy mieli... ale w państwie. Dzięki nowym wiceministrom finansów. Hahaha

@Komandos

Tia, a jak tam rządy naszej capsowej minister finansów

Sap lover
@Zbyszek

Chyba powinna podać się do dymisji....

Zbyszek

Naprawdę fajnie u nas jest. Także ten, śmiało aplikować.

Zainteresowana
@Zbyszek

To prawda, ze bedzie zamknieta na 2 tygodnie ?

Katharsis
@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) Dużo zakładów ma przestój. Zadzwoń to się dowiesz hehe. Jak jesteś taka zainteresowana tylko czym buhaha? Pracą? Jak jej brak!!!!.tam nie ma co już robić. Czemu ty takie głupie pytania zadajesz, rusz tą mózgownicą.Tak naprawdę będzie zamknięty!!!!.

@Zainteresowana

Produkcja tak. Magazyn pracuje na pełnych obrotach.

Xxx
@90210

Chyba ta liderka magazynu na pełnych obrotach w hotelu

@Xxx

Dziwne nie widzi co podpisuje ? Przecież nosi okulary

Xxdff
@Xxx

Kierowniczka!!

Kamil

Jakie Waszym zdaniem są największe grzechy firmy?

Hej, co myślicie, zamknięte galerie handlowe, brak sprzedaży, brak przychodów, jak to będzie dalej?

Paparazzi

Witam ponoć ta z magazynu z wielką pupa i wielkim cycę dowodzącą tym syfem bo tyle z tego tam zostało podobno tylko tam pozamiatać za nią ściąga ludzi z byłej firmy i wyrzuca starych doświadczonych porządnych pracowników a żeby zostać w tej firmie to trzeba jej piętę lizać codziennie fuu a że romans miała podono z kimś wyższym z firmy kto ja chroni teraz to już cały zakład gada brawo pupa.

@Paparazzi

Paparazzi, nie tylko ona się sprzedała hehe, mowa o tej blondynie z tpv co przylazla, ale wstyd. (usunięte przez administratora) ludzie nie macie wstydu. Uczciwych pracowników powypierdalacie a trzymacie leserów. Niech ktoś tym (usunięte przez administratora) zakładem się zajmie, bo aż wstyd się przyznać że się tam pracowało.

Kamil
@Paparazzi

W hotelowym pokoiku stuku puku i się ma kierownicze stanowisko jak to w piosence rudy rudy rudy rydz jaka piękna sztuka...

Kali
@Paparazzi

Dajcie młodej spokój bo nic nie wiecie o niej a ma laska jaja i musi być zadziora bo inaczej ludzie na głowę jej wejdą. Jak macie ból że młoda jest kierownikiem to wasz problem i nie musicie jej dowalac bo wiele osób może się od niej uczyć a w szczególności pan wielki kierownik

@Kali

Bo co? , a skąd wiesz że nikt o niej nic nie wie. A może ktoś jeszcze a nawet napewno ZNA ją z TPV. Jak jest taka (usunięte przez administratora) to może dyrektorką niech zostanie i uratuje zakład hehe. Prawda boli? zawsze jest w tym prawda co ludzie piszą.

Zainteresowana

Witam, dotarły mnie słuchy, że firma ma problemy finansowe. Podobno została zwolniona część stolarni, ponieważ ma być tylko jedna zmiana? Jak firma radzi sobie w dobie epidemii ? Chciałabym aplikować, ale podobno firma ma być zamknięta na 2 tygodnie. Często wymieniany jest tu kierownik produkcji, który nie radzi sobie z tym stanowiskiem. Czy jest szansa na reakcje prezesów, gdy pracownicy się skarżą? Pozdrawiam

katherina

tak potwierdzam, fighter się nie nadaje do zarządzania ludźmi. taka jest też moja opinia i widać, ze inni też tak myślą.

Byle co

Jeden i drugi ch..ja wart. Prezesina też, gratuluję wyborów amerykańcowi. Jeżeli koniec to ten rok będzie ciekawy.

odpowiedź
@Zainteresowana

Firma z dnia na dzień bankrutuje. Ludzie są wywalani, materiału nie ma roboty nie ma i chodzą słuchy o zamknięciu zakładu. Ja bym się na twoim miejscu wstrzymał do końca korona ale firma do końca wirusa nie przetrwa chyba że do biura. tam zawsze będzie "robota"

Stolarz

Co słychać w firmie Caps? A może w firmie już klops? Bo słuchy krążą ze dobrzy pracownicy odeszli, i firma cienko ciągnie. Ale to było do przewidzenia że osoby które na niczym się nie znają doprowadza ta firmę do upadku. A ten pan w tłustych włosach co się nazywał królem, to nawet mu auto służbowe odebrali? Cóż to za król jak mu rzeczy zabierają? Słyszycie to? Ja też nie!czyli spadają na dół ale od dna się nie odbijają. Szkoda bo jeszcze z 3 lata 4 lata temu firma była na bardzo wysokim poziomie z bardzo dobrymi pracownikami

Pracownik jeszcze

Zaczynam mieć tego już dosyć. Premia(nagroda uznaniowa) jest w tym zakładzie ogólna ktoś coś zjebie.np.technolodzy źle zamawia źle coś narysują mi jest zabierane 5%. Wysyłka która w ogóle Niemam nic wspilnego źle wyślą lub czegoś niewysla ja mam zabierane 5%. Pracuje na produkcji więc się pytam po co się starać jak i tak przez kogoś mi zostanie zabrana premia (nagroda uznaniowa).

Dla Ludzi poszukujących u nas pracy W firmie największym problemem jest to, że niestety zgłasza się do nas za mało specjalistów od stolarstwa.Mamy do czynienia z ludźmi często z podstawowym wykształceniem i innym doświadczeniem zawodowym.Każdy ma szansę nauczyć się pracy, niestety niektórzy są nie wyuczalni i muszą odejść dla dobra produkcji. Nieróbstwo również nie jest tu mile widziane. Jeżeli ktoś ma dobre chęci, chce się uczyć lub rozwijać zawodowo jest to miejsce dla niego.Płace są na czas, dostajemy podwyżki.Ostatnio mieliśmy na produkcji nawet szkolenie. Słownictwo na portalu odbiega od tego używanego w pracy. Jest bardzo fajnie polecam.

Uwolniony

Pracownik. P(usunięte przez administratora) Nieroby to tam pracują, a jest ich bardzo dużo. (usunięte przez administratora) było na stolarzy i pracowników produkcji. A wymagań nie było specjalnych. Była rekrutacja i rozmowy z przełożonym widocznie spełniła ta osoba wymagania kierownika aby ją zatrudnił. Zastanów się chłopie co piszesz. A jak ktoś jest pracowity i sumienny, to znajdzie pracę i to nie musi być CAPS. Bo nie jest to normalne że przyjdzie osoba do pracy, i stoi i podpiera stół, bo nie ma pracy. Szkoda pisać. Na głupiego nie ma rady. Wystarczająco długo pracowałem to były lata nie miesiące, żeby wystawić taką ocenę a nie inna.

Jeszcze pracownik

Tak. Było szkolenie, ale na jaki temat? Jakiś mądry, stolarz czy pomocnik ,tyle (usunięte przez administratora) szpachlu na płytę, że trza było zrobić szkolenie. Taka prawda.

Stolarz

Podwyżki? To chyba dla wazeliniarzy były.nowy pracownik dostaje prawie tyle samo co ktoś kto robi tam ponad 3 lata i ma jakieś pojęcie. Dobrzy pracownicy odchodzą, a zostają (usunięte przez administratora) Tłustowlosy doprowadzi do upadłości tej firmy.

@Stolarz

Pracownik. Wkońcu ktoś mądrze pisze. To jest zastanawiające. A może góra by się zainteresowała, zmianą E.........Sa zwolnienia, a czemu taka osoba co ćpa nie wyleci?,oby to jedna była a jest więcej ,i żeby to był jeszcze dobry pracownik a to zwykla miernota.

Pytanie?

Stolarz, dopiero to zauważyłeś że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dostają, co nic nie robią. Coraz ciekawiej się dzieje. Ta firma (usunięte przez administratora) i życzę jej tego, i osobom które tak świetnie prowadzą ten zakład,zwlaszcza nasz Pan..... który nie powinien zajmować tego stanowiska i kompletnie się nie nadaje. Ludzie sami już odchodzą. Tak dalej zespole Caps.

Miki.

Mamy Nowy Rok i co nas pracowników czeka w Caps? Raczej nic dobrego. Możemy tylko zaobserwować ze zakład schodzi na same (usunięte przez administratora) Kazdy chyba wie kto to (usunięte przez administratora) Zero reakcji ze strony przełożonych na problem.Niby zgłoszony ale z tym nic nie robią. Mydlenie oczu. Trzeba szukać normalnej pracy, bo tam człowieka nic dobrego nie czeka. W tym zakładzie pozostają tylko jak to się zwie układy. To można zaobserwować bardzo dobrze.

@Miki.

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaniepokojona. W ostatnim czasie pojawiło się tu wiele niezbyt przychylnych komentarzy o pracy w CAPS. Mimo wszystko chcę o coś podpytać. Szukają tam teraz Specjalisty ds. zakupów. Podobno pracodawca oferuje prywatną opiekę medyczną. A czy tą opieką można też objąć swoją rodzinę czy raczej nie jest to możliwe?

@Anna

Już jakiś czas temu szukali takiej osoby, znaleźli i czekali na nią 3 miesiące. Po tym jak przyszła do pracy w pierwszych dniach ja zwolniono mówiąc że takie mają prawo. Ryzykuj jak chcesz.

Witek

Czytam wasze opinie na temat firmy, i zastanawiam się kto tak pisze czy piszą to ludzie co im się chce pracować czy te (usunięte przez administratora) nie roby bo jest ich wielu dawno bym ich (usunięte przez administratora) z roboty. Dziwię się bardzo że ich czy aja. Tylko telefony czmac w garści to jest ich praca

Były pracownik.
@Witek

Witek.Byłes lub jesteś pracownikiem Caps.?Wszystkie opinie o zakładzie są wiarygodne. Widziałeś coś pozytywnego. Widziałeś co sie tam dzieje? Soboty dla wybranych,nie ma żę każdy może se dorobić. Co to (usunięte przez administratora) ma być? (usunięte przez administratora) zakład , zakład zarządzany przez nieodpowiednie osoby .Moja decyzja o odejściu była bardzo dobra...W tym chorym zakładzie panuje mobbing.

Czarny.

Zespole Caps co się u was dzieje ostatnio? Same nieudane decyzję, ludzi zwalniacie, niektórzy sami odchodzą, nawet kobiety, to było do przewidzenia prędzej czy później, pier Majstra z metalu dziewczyna teraz od W....... Jedna. Dziewczyny mądra decyzja. To nie praca dla was.. Mierni ale wierni zostają. ????

Nie warto

Krzychu masz rację. Ten pseudo (usunięte przez administratora) powinien być izolowany od ludzi. Panie Austinie czy pan nie widzi co się dzieje w tym chorym zakładzie. Obudzi się Pan z Ręką w............ Słyszałem niechcący nie raz dziwne pogadanki. Jak ktoś jest normalnym , uczciwym człowiekiem dla niego niema tam miejsca. Podpierdalaczy nie brakuje, A to pytanie do płci pięknej. Kobitki co wy z tego macie za donoszenie i kablowanie. Nie tyczy to się wszystkich kobiet ale 3 to na bank zrobią wszystko by tam pracować..Zenada na kobietę nie przystało. Jak to nisko trzeba upaść.

Krzysiek

Powiem tylko tyle że(usunięte przez administratora). Powinien odejść z zakładu bo na niczym się nie zna a jest (usunięte przez administratora)? Ludzi traktuje jak byłby królem. A jest to zwykły.... Tam są same układy i ukladziki. Cieszę się że właśnie z tamtą odszedłem. Co do pracy i kasy? Zakład zatrudnia kucharzy piekarzy i innych i zarobki maja większe niż Stolarz po szkole. Ale to jak mówiłem (usunięte przez administratora)Doprowadzi zakład do upadku. I niech zetnie lepiej te tłuste włosy bo wygląda jak by się co dziennie spuszczal na nie.

Obserwator

W tym zakładzie pozostaną intrygi i układy. To jest forum więc zadużo nie można napisać, ale patrząc jakie ludzie są wredne, Jak potrafią oczernic drugiego człowieka a w dodatku tak kłamać. Jak ktoś....................majstrowi i osobie nad majstem, i dostał pracę dzięki znajomości to na wszystko sobie pozwala . To jest prawda uczciwy człowiek jest nic nie wart w tym zakładzie tylko taka (usunięte przez administratora) co kłamie.

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA