Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

Slwek

Ja się czuję spełniony w tej firmie niektórzy dogryzaja komuś że się podlizuja dyrektorowi. Ja uważam że jak sobie poscielisz tak się wyspisz, ja lubię naszego dyrektora spoko gość który potrafi dać szansę komuś jeśli ktoś zbłądzi. Każdy z nas ma jakieś problemy życiowe i jeśli ktoś np popije w pracy czy przyjdzie na kacu to nie zwalnia od razu człowieka tylko daje szansę a później mówią o takim że lizus bo go nie zwolnili za takie coś. Ja tam też lubię wypić piwo czy dwa bo odrazu lepiej praca idzie i milsza atmosfera się robi tylko trzeba z umiarem. A dyrektor swój chłop jak wyczuje a widzi że jesteś w porządku to tylko powie żeby się pilnować i tyle. W każdym miejscu poprostu trzeba wiedzieć jak się ustawić a zwalnia się tylko takich co nie zajmują się pracą tylko plotami.

Janek
@Slwek

Też chce sobie wypić w pracy bez konsekwencji Super robota musi być jak tam się dostać ?

John
@Janek

Najlepiej załatw sobie meldunek w Nowinach Wielkich :)

Janek
@John

A co tam jest?

Dominika

@Slwek, napisałeś, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w CAPS. Możesz napisać dokładniej, co wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Czy chodzi Ci o warunki zatrudnienia zaoferowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej w CAPS? Warto ze względu na innych użytkowników forum, uzasadniać wpisy pozostawiane na tym forum.

Slwek

Prawda jest taka, że jeśli ktoś jest sumienny i chce pracować to będzie. A Ci, którzy mają czas na narzekanie i w każdej firmie jest im źle to i w caps będzie tragedia. Ja jestem zadowolony najlepsza firma w jakiej pracowałem, ludzie są ok i zawsze można po pracy na piwo wyskoczyć :)

Gall

Witam pracuje też w firmie Caps 4 lat i tak jak Zibi jestem zadowolony z pensji, wypłaty na czas, i atmosfery, z ludzi z którymi pracuję te forumum to porostu strona dla ludzi którym się w życiu nie układa i wylweaja gorzkie żale gdyż zostali zwolnieni, jakoś wszystko było ok gdy pracowali a teraz problem trzeba było się pilnować żenada frajerzy wasze komentarze zostały usunięte, bo obrazajac ludzi i całe działy na tle internetowym naruszacie prawo, to tylko tyle, firma jest fajna, atmosfera też, ludzie wspaniali, a wasze wpisy (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Sławomir

Dla wszystkich Myślących o zmianie pracy. Jeśli szukasz pracy w której: -Będziesz zdobywać wiedzę i doświadczenie, -Kreatywnie będziesz podchodził do każdego zadania, bo tak zawsze robiłeś, -Masz zamiar trochę popracować, bo szukasz stabilizacji, -Nie będziesz musieć wchodzić w tyłek aby się wykazać, bo tego nie lubisz i nie akceptujesz tego u innych, -Panuje fajna atmosfera, Niestety musisz szukać dalej. Musisz wiedzieć, że kierujący tą firmą, ma ledwo skończone zawodowe wyksztalcenie. Spróbuj być mądrzejszy! Kieruje się raczej prawem jak to mówi "Stalina". Prawdopodobnie zrobisz lub powiesz coś co urazi lub wystarczy powiesz to co myslisz-to pewnie cały czas będzie prawda- A wiedz że będą szukac dalej. Nie zwalnia się ludzi bez słowa wyjaśnienia. Konflikt równa się rozwiązanie umowy. Prawda jest taka że zarobki trzymają ludzi w tym miejscu A gdzie miejsce na atmosferę w pracy ale tą dobrą? Pozdrowienia dla wszystkich zaszczepionych. Mam nadzieję że komuś pomogę. Wypowiedź jest merytoryczna, nie bawi mnie chat z pracownikami. Jeśli i ten komentarz zniknie z tego forum to będzie oznaczalo że dzielenie się informacjami nie ma najmniejszego sęsu.

Chłop z mazur
@Sławomir

Sławomir wiele można by było dodać do twojej wypowiedzi negatywnego na temat firmy Caps ale mi się nie chce pisać bo już parę wpisów usunięto. Napisałeś krótko zwięźle i na temat cała prawda o tej pseudo firmie.

John
@Chłop z mazur

Pseudo to masz w głowie człowieku

Zibii

Pracuje w firmie Capsie prawie dwa lata i jestem zadowolony. Wypłata jest zawsze na czas i jak porówna się zarobki do innych firm w gw to jest całkiem nieźle. Osobiście uważam, że mamy fajny zespół i atmosferę. Zdarza się, że jest dużo pracy i trzeba wszystko robić "na już" ale tak już tam jest. Jeśli ktoś czuje, że nie jest to robota dla niego to tak jak wiecie mamy rynek pracownika i można spróbować w innej firmie.

Dominika

@Chłop z mazur :), widzę, że pracowałeś w CAPS. Długo byłeś związany z tą firmą? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę oraz atmosferze w tym miejscu pracy? @Ktory, przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy pracowałeś w CAPS? Jak oceniasz tego pracodawcę? @Pekan, a czy Ty pracowałeś w CAPS? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu?

Chłop z mazur :)

Od trzech tygodni na Olx krążą oferty na stolarza, pomocnika stolarza, kontrola jakości... i co panie dyrektorze robić nie ma kim? Oj bardzo mi przykro :) Szanuj tak dalej ludzi i sam zostaniesz na tym tonącym statku. Żenada :) Acha bym zapomniał: bardzo dziękuję za rozwiązanie umowy jestem w końcu szczęśliwy odkąd tam nie pracuje :) :) :)

Ktory
@Chłop z mazur :)

M. S czy J.P. ??

Nonie wiem

No Ameryke odkryłeś

Feliks

Jeśli firma nie przestrzega pewnych obowiązków bhp powinniście rozmawiać z szefostwem , cóż po pisaniu na forum?

Pekan

Na każdym ale to każdym forum, gdzie można wyrazic swoją opinie na temat danej firmy w tym na GOWORK.PL, 98 procent wyrażony opini jest opiniami pracowników, który pracowali w danej firmie. Cześć z nich została zwolniona w sposób ugodowy za porozumieniem stron, cześć zwolnila się sama a część została usunięta DYSCYPLINARNIE za różne nieprawidłowości w ich pracy o których na forum nie raczą już napisać z wiadomoch powodów. Więc żeby odreagować wypłakują swoje żale anonimowo na forum po to by pocieszyć swoją urażoną dumę, a co za tym idzie oskarżyć innych pracowników swoich (kolegów),przełożonych pracujących zgodnie z BHP i innymi zasadami przyjętymi w pracy o to iż to oni są gorsi. Są to tzw. Szczekacze którzy, nie potrafią w swoim życiu nic osiągnąć są niedołężni i obarczają innych za swoje niepowodzenia. Skoro ten cały CAPS jak tak złą firmą źle zarządzaną nie mającą perspektyw na przyszlość w której jest mobbing to czemu pracowałeś tam rok czy dwa?? Pamiętaj tylko dobrych i uczciwych pracowników się docenia a najsłabsze ogniwo odpada same lub trzeba się go pozbyć bo przez jedną wadę jeden defekt nawet najlepsza maszyna będzie pracowała wolniej i mniej sprawniej. Życzę powodzenia w nowych miejscach pracy. Jakby co daj znać na forum w jakiej firmie ci po raz kolejny nie poszło i kto był za twoje niepowodzenie odpowiedzialny.

ONYX
@Pekan

BHP? Kobieto na metalu nie ma BHP pracowałem jako ślusarz-spawacz to wiem że to jedna wielka porażka.

ONYX
@Pekan

Szkoda że nie widać jak pupile tych wyżej postawionych piją A oni są ślepi. Magazynier na metalu to duch bo nigdy to nie było! Jak tam pracować?!

Pracuje w Capsie juz prawie rok, fakt socjal tam może lekko zacofany jest, ale to jedyna firma w której pracownik nie jest ganiany zeby zapier.. na pełnych obrotach 8 godzin pieniądze tez nie sa az takie zle, proporcjonalne do tego co sie produkuje.. sa firmy ze sie produkuje konkretne konstrukcje stalowe a kasa taka jak w capsie przy produkcji ramek do pepco jak komuś sie majster, kierownik, czy dyrektor nie podoba to niech sie po prostu zwolni i problem rozwiązany.. Pozdrawiam narzekających nierobów...

Sylwester

Pracowałem w firmie Caps i już nie pracuje nie będę się tłumaczył ani usprawiedliwiał co, za co, kiedy i po co. Temat Capsa jest moją historią i nie życzę sobie żeby moje imię było tutaj wypowiadane. Nie będę komentował tutaj żadnej wypowiedzi. Każdy niech żyje sobie swoim życiem i zajmie się swoimi problemami. Pozdrawiam.

Ppracownik
@Sylwester

A ty wierszyki pisać mogłeś i obrażać innych żenada

Riposta
@Ppracownik

Żenadą jest twoja stara że cię spłodziła. Nie pruj się do dobrych ludzi pajacu!

Internetowy
@Riposta

Źle trafiłeś znak twoje ip

Riposta
@Internetowy

Ojoj no i??? Teraz się zaczną groźby???

Gorzowianin

Ale nie ma się co przejmować u pana dyrektora leży pełno cv haha. Także nie podskakuj cicho siedź i pracuj jak niewolnik bo na twoje miejsce ludzie się pchają drzwiami i oknami do capsa ponieważ to jedyna super firma w całym województwie buahaha.

Megan

Powiem tak. Jeszcze w tak źle zarządzanej firmie nie pracowałam. Wszechobecny chaos. Od nowego roku grobowa atmosfera. Co chwilę słyszy się o zwolnieniach kolejnych osób. Nowy kierownik szaleje. Dużo osób jest zastraszonych. Dziwię się że jeszcze nikt z tym nic nie zrobił. Mobing na każdym kroku. Szczerze odradzam bo będzie to na chwilę sama jak znajdę coś dobrego uciekam stąd bo nie ma na co czekać

Spa
@Megan

Megan. Nie powinnaś pracować zamiast śledzić Internet. Wątpię abyś wstała wcześnie aby wysmarować coś na forum. Jeśli Ci źle możesz zmienić pracodawcę. Nikt siłą tutaj nikogo nie trzyma

@Spa

Dokładnie idź gdzieś za 2100 jak tu ci źle i tam pisz jak ci dobrze za 1500 na reke

ookkkeeejjjj
@Megan

cyrk.. mobbing? zastraszanie? Chyba pomyliłaś firmy:) Albo ja w innej pracuje. Nigdy takich rzeczy nie widziałam. Nikt nie stoi nad nikim z batem, ludzie zawsze mili i pomocni, atmosfera super, aż chce się chodzić do pracy. Jeśli mają powody to zwalniają, proste, bez żadnego powodu nikt raczej by nie zwalniał. A ty megan uciekaj jak najszybciej, na twoje miejsce przynajmniej może przyjść jakaś normalna osoba, która nie będzie wypisywać takich głupot. Aż żal na to patrzeć.

Nochybanie
@Megan

Jakby w nicku trzeb było podawać imię i nazwisko liczba negatywnych komenatrzy znacznie by spadła. Mobbing? Ktoś tu chyba nie zna znaczenia tego wyrazu. Ludzie są naprawdę fajni i praca jest dobra. Jestem zadowolona. Jest to tylko praca jak się komuś nie podoba to albo niech porozmawia ze swoim przełożonym albo niech poszuka pracy gdzie indziej. Nie trzymamy tutaj nikogo na siłę.

Hahaha

@Ookkkeeeej co Ty bierzesz ???? kto Ci kazał takich głupot napisać, już lizanie panu M. Nawet na portalu ???? wstydź się.. nie mogę powstrzymać się od śmiechu IQ 30 ????

Twojamoja

A jakieś przystojne chłopaki tam są ?

Jan Matejko

Nie narzekać tutaj więcej Jak zwolnili znajdź zajęcie Prace swoją tu straciłeś Bo widocznie zasłużyłaś Od tak ludzi się nie zwalnia Bo to przecież nie kopalnia A jak ciągle tu narzekasz Niech Cię lepiej zbada lekarz Jak za dużo Ci wysiłku To siedź ludku na zasiłku Więc zostawiam tu opinie Że czas w firmie super płynie P. S. Sprzedam dywan

@Jan Matejko

Kto pracuje i robi to co do niego należy, to nie musi się bać o zwolnienie. Wystarczy tylko chcieć :). PS kupię dywan :D

Konfident

A teraz wszyscy pracownicy podnoszą ręce i krzyczą: prawda szefie. Brawo caps Świetna propaganda.

Zzz
@Konfident

Brawo S.P jesteś zerem

dontbelieve
@Jan Matejko

Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu jak ludzie są zaślepieni, nie wierzę po prostu. Ktoś mówi że trzeba pracować dobrze i że bez przyczyny się nie zwalnia pracowników. Zapytajcie więc swojego szefa za co zwalnia ludzi których przyjął poprzedni dyrektor ? Pracowali długo i dobrze, niektórzy pracowali kilka dni i dostali wypowiedzenie. Słyszałem że nawet szef sugerował żeby ktoś poszedł na zwolnienie L4. Jak dla mnie to nie jest firma w której można się rozwijać, a raczej cofać i być ciągle dyskryminowanym przez jedną osobę która kompletnie nie zna się na relacjach międzyludzkich. Dla mnie jest to smutne że taka firma znajduje się w Gorzowie.. Powinniśmy się wstydzić. Szczerzę im życzę żeby nie dostawali więcej zamówień. A opisując kilka sytuacji na kilku portalach i łamanie prawa w kilku gazetach na pewno ktoś się nimi zainteresuje i znajomości pseudo dyrektora nie pomogą im i dostaną mega duże kary. Im więcej negatywnych komentarzy może ludzie pójdą po rozum do głowy.. No chyba że chcą dalej lizać D**Ę kurduplowi..

Bartek

A jakie zarobki dla spawacza ?

Maztouj

Chciałbym tylko dodać, że zostałem zwolniony po kilku dniach bez jakiejkolwiek przyczyny, czekali na mnie kilka miesięcy, żeby mnie po tygodniu zwolnić. Przez tą firmę zostałem bez pracy, ciężko to nazwać firmą, kolesiostwo i nic więcej, mam nadzieję że niedługo upadnie ta pseudo firma, dyrektor żenada, dziwię się że tacy ludzie mogą być na takich stanowiskach, Nadużywa strasznie swojej władzy, dziwię się niektórym ludziom że tam w ogóle pracują. Radzę nie wiązać się z tą firmą. Zwalniają kolejne osoby bez jakichkolwiek przyczyn. Żenada nie firma!!

Lux
@Maztouj

Ten, który Ciebie zwolnił, żarcie świniom może dawać, ale nie kierować ludźmi. Powodzenia życzę.

Pokrzywdzony
@Maztouj

Nie uczyliście się w szkole na czym polega PRAWO STALINA więc nie pracujecie w capsie!

Lux
@Pokrzywdzony

Raczej prawo skrzywdzonego w dzieciństwie kurdupla. Bity po głowie i teraz wychodzi.

Xxx
@Pokrzywdzony

Chyba poje..... taki nick sobie daj

Krzaku

Jeszcze tutaj pracuję, ale zdecydowanie chcę stąd spadać. Nikomu nie polecę tej firmy chyba że kogoś nie lubię. Z nowym rokiem w firmie z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej, średnio dwie osoby na tydzień tracą pracę, pozbywają się dobrych ludzi, jednego dobrego chłopaka nawet oskarżyli o złodziejstwo żeby tylko się go pozbyć. Szukam obecnie pracy bo nie wiadomo co mnie jutro spotka, zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie, siedzę tu już 7 miesięcy ale tylko stres mi tu towarzyszy. Odkąd awansowali tutaj jednego kurdupla na prawą rękę dyrektora to tak mu palma odbiła że nawet szkoda tego komentować. Ta firma zmierza tylko w jednym kierunku do upadku.

Noname
@Krzaku

Czyli jestes słabym pracownikiem i nie wyrabiasz masz coś do ukrycia takie mam zdanie o tobie robota jest spoko ludzie też pozdrawiam

Gosc
@Noname

Robota fajna ludzie tez firma ogolnie spoko nie mam problemów

@Krzaku

ten kurdupel ma ledwo zawodowe wykształcenie! Małpa z szablą, lepiej nie będzie. Jeżeli ktoś myśli że się coś tu zmieni to się grubo myli

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA