Opinie o CAPS SA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CAPS SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CAPS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPS SA w Poznań

Dominika

@jeszcze pracownik, "przekręty" to poważne oskarżenia, które zamieszczasz na forum publicznym. Czy możesz powiedzieć w sposób merytoryczny więcej o pracy w CAPS? Jakie warunki proponuje pracodawca, jak wygląda atmosfera pracy w firmie, jak długo tam pracujesz?

Coś tam zorientowany :)
@Dominika

Szanowna Dominiko, w każdej firmie znajdą się sprawy negatywne i pozytywne. W CAPSie niestety tych negatywnych jest dużo za dużo. Ale gdyby nie ludzie i instytucje, które im na to pozwalają na pewno nie byłoby tak jak jest. Fakt, że niektóre opinie są przesadzone ale spora większość niestety prawdziwa. Ale najbardziej boli to, że takie instytucje jak PIP zamiast chronić pracowników chronią takich pracodawców! Dla przykładu: PIP Gorzów nie da zrobić krzywdy firmie CAPS. Faktem jest, że CAPS zawsze dostaje telefon ostrzegawczy z PIP'u by się przygotował do wizytacji. Potem taki "Leśny dziadek" siada w pokoju 'kierownika' wypija kawkę, zje ciasteczko pośmieje się i na 'fajrant' wraca do domciu. Zapomnij więc o poszanowaniu Twoich praw w tej firmie. Jesteś tutaj średnio opłacanym niewolnikiem i tyle w temacie. Jak piśniesz słowo jak Ci źle to Cię zwolnią jak to ostatnio spotkało nową kadrową... Kto pracuje w Capsie wie, o czym piszę. Kolejna sprawa to to, że kierownictwo (i o zgrozo! prezesi!) celowo podjudzają wobec siebie ludzi. W tym wszystkim pozostają finanse ale to już sprawa indywidualna, jak się umówisz tak masz. Dla jednego 2k to dużo a dla innego 3k to minimum, to prawie jak z gustami, o nich się nie dyskutuje, je się ma :) Powodzenia dla wszystkich, dużo uśmiechu i mniej stresu na codzień.

Zdziwiony
@Coś tam zorientowany :)

Zaraz... to tej nowej kadrowej juz nie ma?

Nyga
@Zdziwiony

A co taki zdziwiony? Jeszcze chyba ktoś do odwalenia został

Bez przesadyzmów
@Nyga

Może podpowiedz kto, to bede wiedzial czy mam szukac pracy czy nie :)

jeszcze pracownik

Firma działa jescze tylko dzieki znajomoscia i ukladom kierownika z urzedami , wszedzie przekrety a jak nie donosisz kierownikowi na innych to jestes przegrany. Patologia nie z tej ziemi. zarzadzanie i stosunki w firmie w stylu wczesne lata 90 czytaj wolna amerykanka, "ludzie szefa" maja dobre zycie i tyle.

@jeszcze pracownik

Mały Adolfik za psa p. M robi Aport Nie szanują tu ludzi

Misiu

Ludzie ja was proszę to jest żenujące co wypisujecie. Robicie zwykły hejt, a pracodawca i tak ma to gdzieś. Zobaczcie sobie np.co piszą na temat Bamy jest ponad 1300 opinii większość negatywnych, a bama nadal stoi i ludzie się w niej zatrudniają. Jak to się mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ludzie zawsze będą narzekać, będą siedzieć w owym zakładzie i marudzić nie robiąc nic w poszukiwaniu nowej pracy. Jak mi się coś nie podoba to szukam czegoś innego i się zwalniam, bo uważam że najważniejsza jest w pracy atmosfera a nie kasa. Wszyscy jesteście żenujący, a pracodawca ma tylko niezły ubaw czytając te niepotrzebne wasze wypociny. On nadal będzie robił swoje. Pozdrawiam.

Ktoś
@Misiu

Masz 100% racje

Polecam na Facebook czarna lista pracodawców Gorzów Wlkp i wszystko będzie jasne

@anonymous

To wszystkokłamstwa poprostu ktoś nie może się pogodzić że został zwolniony

Tak, tak a zdjęcia też są kłamstwem???

@anonymous

Kiedyś może tak było ale dla pracowników były udostępnione inne toalety a ta została naprawiona a dla tego co robił zdjęcie gratulacje ładny (usunięte przez administratora) trzymasz w telefonie????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CAPS SA? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. zakupów wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zyx

Podobno ostatnio przyjechał prezes i pozwalniał z biur ludzi zatrudnionych przez dyrektora. Powodów nie znam ale dostało się również osobom świeżo po zmianie pracy. Informacja to zasłyszana w środowisku i nie z pierwszej ręki dlatego piszę podobno. Myślę jednak , że warto ją zweryfikować.

LOLEK224

Praca nie jest zla, pieniadze tez okej tylko zaczyna sie z firmy robic (usunięte przez administratora). Czepiaja sie o byle co I zabieraja premie za byle pierdoly

Edwin

Praca wporzadku ludzie jak ludzie z nimi sie pracuje nie trzeba ich kochac wyplaty w terminie a co do wypowiedzi o walacych sie budynkach piciu i.cpaniu niech zmieni wypowiadajacy sie prace np do biedronki tam takich ludzi potrzebuja a patrzec lepiej na swoja prace niz na prace innych

Spawacz

Jeśli ktoś nie lubi swojej pracy i nie chce się jemu pracować to wszędzie będzie be i do bani . Ja lubię to co robię i jestem zadowolony. A jeśli ktoś sumiennie wykonuje to co do niego należy nie musi się niczego obawiać !!!

Praca jak praca może być ,mozna zawsze gorzej trafic.Fajne dziewczyny pracuja co niektóre: ).

Dobre zarobki, ale panuje tam jedna wielka patologia. Alkoholizm i narkomania na porządku dziennym, a góra udaje ze nic nie wie. Sami brygadziści ćpają i chleją, a np magazyn mieści się w najgorszych slamsach gdzie nie ma wody w kranie a kibel jest wiecznie zapchany, a na dodatek budynek jest wyłączony z użytku i grozi zawaleniem.

ON

Pracowałem na magazynie i mi się bardzo podobało w gorące dni chłodno. Brygadzisci D. lub B. spoko chłopaki.

YES

Do byłego pracownika z patologii. Pamiętaj kmiocie z Nowin .Napisz za co cię wylali z firmy. Teraz nie podskakuj bo jesteś ślepy jak dorodny koń. Jesteś wieśniak do potęgi N-ej.Nie obrażaj innych bo jesteś kmiot i burak.

Komunista

DO BYŁEGO PRACOWNIKA . PAMIĘTASZ GNOJU JAK PRZYSZEDŁEŚ DO PRACY NA KACU I PIŁEŚ WODĘ Z TEGO ZAPCHANEGO KIBLA I CO ? BYŁO DOBRZE ??? Teraz opluwasz wszystkich a ty co robiłeś. Też jesteś patologią i siedź na tej zapyziałej wsi Nowiny i wyj do księżyca .

bez szwanku
@Komunista

Radziłbym zająć się pracą a nie bezsensownym pisaniem bzdur :) jak jesteś cwany jeden z drugim to dlaczego nie macie odwagi przyjść i powiedzieć tego prost tylko piszecie takie głupoty na internecie. Firma jest bardzo dobra tylko ludzie to k%#rwy.

Kicia 22

Atmosfera super zarobki także każdy kto mowi inaczej nie pracował w takich firmach jak tpv lub fautencji

Zenek
@Kicia 22

Hej słyszałem że tam dużo osób przeszło z k - shop tech.ile można dostać na start?

@Zenek

2600 brutto pensji zasadniczej plus 20% premii

Xxxxx

Praca sama w sobie nie jest zła. Ludzie w porządku tylko jak zawsze znajdzie się jedna (usunięte przez administratora) która rządzi ludzmi i wszytko niszczy. A przede wszystkim obiecanki a puźniej niedotrzymanie słowa i niedocenianie dobrych pracowników

Byłypracownik

Siema ja pracowałem powiem tak zarobki dobre tylko firma nie ma w ogóle organizacji czyli jak cie przyjmą to jak im się projekty skończą to jak masz koniec umowy nie przedłużają czyli krotko mówiąc firma ma zarobki na przyzwoitym poziomie możliwość nadgodzin dla chętny ale jeżeli chodzi o organizację czasu pracy jest że tak powiem na bardzo niskim poziomie

liko

Siema wszystkim, potrzebuje od Was informacji czy uda się u nich jakoś zarobić powyżej najniższej krajowej, jesli tak to dajcie znać gdzie szukać ofert dzieki

Marjusz

Witam . Pracowal ktos w firmie Caps s.a Gorzow wielkopolski. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CAPS SA - Poznań

• Jak się pracuje w CAPS SA?

Zobacz opinie na temat firmy CAPS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPS SA?

CAPS SA