Opinie o Perfekt Lubelska Fabryka Okien w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Perfekt Lubelska Fabryka Okien. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfekt Lubelska Fabryka Okien o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt Lubelska Fabryka Okien w Lublin

marek

mialem watpliwa przyjemnosc wspolpracowac z ta firma.(usunięte przez administratora)ta firma odbiera radosc pracy (usunięte przez administratora)najgorsza firma z jaka mialem do czynienia.(usunięte przez administratora)

bolo

Witam, Chciałem zapytać na ile zmian się tam pracuje ( soboty, niedziele)? Jaka jest tam atmosfera - na produkcji? I jak z płacą?... Ile można dostać na początek na produkcji?

Alicja

@CINEK skoro tak długo pracowałeś w firmie Perfekt Lubelska Fabryka Okien to może opowiesz na forum za co cenisz tego pracodawcę? Jakie są zalety pracy tam? Czy ciężko przejść przez rekrutację? Opinia tak doświadczonej osoby jest bardzo ważna na forum.

Alicja

@CINEK dobrze to słyszeć. 10 lat to bardzo długi staż. Z czego jesteś najbardziej zadowolony w pracy?

logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gade

wiesz co, pewnie maja stałych i już przeszkolonych ludzi do pracy i może dlatego nie pojawiają się, żadne oferty?

CINEK

PRACUJE W FIRMIE PERFEKT LUBELSKIEJ Fabryce okien 10 lat przeszedłem wszystkie prawie nie byłem szefem , firma najlepsza pod słońcem wcześniej pracowałem w Raben też super firma . Polecam obie firmy do zatrudnienia zapraszam na ich strony www.perfekt.lublin.pl

miron

firma wykorzystuje najnowsze technologie co daje gwarancje jakości. jakie sa wymagania co do zatrudnienia nowej osoby? na jakie stawki moge liczyc? mam doswiadczenie ale nie wiem czego moge sie tutaj spodziewac. wydaja sie byc profesjonalistami lecz po wpisach na forum nie wiem co myslec....warto starac sie o prace tam, jak jest aktualnie?

Tyle co Pani (usunięte przez administratora) obieca nikt ci w tej firmie nie zapłaci :), swego czasu wszyscy zarabiali tam oficjalnie najniższą krajową począwszy od sprzątaczki skończywszy na kadrze kierowniczej.(usunięte przez administratora)Ku chwale ojczyzny Panie kapitanie.

człowieku daj sobie spokój z tą firmą !!! tam masz 1680 zł brutto(usunięte przez administratora)pracowałem tam kilka lat więc wiem jak tam jest (usunięte przez administratora)

Mibay

Witajcie. Mógłbym Cię prosić o taką racjonalną opinie na temat tej firmy? Chodzi mi dokładnie, czy warto zmienić pracę którą mam 5 km od domu, płacą całą kwote na konto, ok 2100zł netto na tą w perfekcie gdzie będe musiał dojeżdżać 30 km ? Sa w stanie zaproponować konkretne pieniądze ?

Ana to inczej(usunięte przez administratora):) Napisała wywód o sobie,znam dziesiątki ludzi, którzy tam pracują lub pracowali i nikt by się tak na temat tej firmy nie wypowiedział ...

orka

Zobacz sobie na: firma.gov.pl i w wyszukiwarkę wpisz nip firmy: 7121012767

pozdrowienia dla szefowej

hmmm

to pochwalcie sie ile wam zaproponowali / ile zarabiacie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt Lubelska Fabryka Okien - Lublin

• Jak się pracuje w Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekt Lubelska Fabryka Okien tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

Kandydaci do pracy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekt Lubelska Fabryka Okien
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.

Perfekt Lubelska Fabryka Okien