Opinie o Perfekt Lubelska Fabryka Okien w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Perfekt Lubelska Fabryka Okien. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfekt Lubelska Fabryka Okien o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt Lubelska Fabryka Okien w Lublin

Pracownik Nowy wpis

A ja ardzo miło się zaskoczyłam,w porównaniu do innych firm.Pani zaproponowała przyjście do firmy i obserwacje a później pytanie czy praca jest dla mnie.Bez żadnego problemu dostałam się do pracy. Moim zdaniem każdy pracodawca powinien na początku zaprosić do obejzenia i oceny czy podoła a nie głupie rozmowy z których nic nie wynika.

O, czyli konkretnie. Długo się czeka na odzew od nich po wysłaniu cv? No i czy to przyjście do firmy to był dzień próbny czy po prostu oglądałaś jak inni pracują i jak wygląda firma? Jakieś rozmowy chyba były jednak też na początku, co? Żeby dogadać się co do umowy i stawki. Dało się jeszcze coś negocjować na miejscu?

@zaintetesowana Nowy wpis

I jak wrażenia? Czy ciężko dla kogoś bez doświadczenia i dla kobiety? Ciekawa jestem też o atmosferę wśród pracowników.

Ooo, jestem ciekawa na jakie stanowisko się dostałaś. Ja przejrzałam internet i jedyne co znalazłam to starą ofertę pracy dla referentki. Firma w tym ogłoszeniu zaznaczyła, że są bardzo elastyczni w kwestii zatrudnienia. Tobie jaką umowę zaoferowali?

Jestem tu w sprawie oferty na posadę specjalistka ds. wsparcia działu handlowego. Liczę, że ktoś mi o tej pracy coś opowie. Pierwsze to kasa, podane tam był widełki 4000 - 5000 zł brutto, czy to jest pensja bez dodatków finansowych? Pensja startowa, czy normalna? I jeszcze dają UoP na czas nieokreślony, jak ma się 3 lata doświadczenia obecnego pracodawcy, a jak mam mniej, to jaką wtedy umowe dają?

Jojajamarin

Złodzieje,oszuści,(usunięte przez administratora).okradanie z urlopu. Bezpłatne nadgodziny

Lol
@Jojajamarin

To racja mnie też okradli z urlopu prosili żeby pracować do ostatniego dnia wypowiedzenia a ekwiwalentu za urlop już nie wypłacili

Sebastian

Niedawno wrzucili ogłoszenie, że trzy osoby przyjmą, na pracownika produkcji. Tyle, że trzeba być zręcznym i odpowiedzialnym. Nie wiem, jak i czy jest to weryfikowane, ale chcę wiedzieć, czy po UoP na okres próbny nie robią przeszkód by kontynuować współpracę? I czy początkowa kwota 3500 brutto, wzrasta wtedy?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Witam, Czy w firmie przyuczają na operatora CNC ?

Potencjalny pracownik

Mialam okazję odbyć telefoniczną rozmowę rekrutacyjną z Panią z firmy Perfect Pomijam fakt, że Pani się nawet nie przedstawila. Na wstępie zapytała mnie o mój stan cywilny i o to czy mam dzieci...Zapytalam o cel tych pytań a Pani odpowiedziala mi, ze ma to dla nich bardzo duże znaczenie bo ten, kto ma małe dzieci na pewno nie będzie za często przychodził do pracy...

Gabriela
@Potencjalny pracownik

Tłumaczyli czemu dla nich to ma znaczenie i czemu o to pytają? Padły jeszcze jakieś inne pytania?

Potencjalny pracownik
@Gabriela

Wg Pani rekrutującej wlaśnie ma to wpływ na pracę...W tym przypadku poprostu grzecznie powiedzialam że moja kandydatura jest nieaktualna i nie mam zamiaru pracować u pracodawcy, który ma takie poglądy... Także zachowanie pracodawcy bardzo nie na miejscu..

Krystyna
@Potencjalny pracownik

Pomijając już te kwestie, to czy na rozmowie padły chociaż jakieś konkrety odnośnie zarobków i innych warunków pracy? Albo może o samym stanowisku coś mówili?

Kukiełman

Szefostwo banda niewychowanych chamskich ludzi. Ekipa to zbiór pijaków i (usunięte przez administratora).Przyzwolenie do picia dla brygadzistów. Inspekcja pracy już zaciera ręce. Brak wsparcia od pracodawcy. Zero socjalu. Stołówka w piwnicy. Nazywanie przez Jolantę pracowników " Plewami" mobbing,brak ogrzewania

Ana

Witam, Pracowałam w zeszłym roku w firmie Perfekt i muszę powiedzieć że byłam bardzo zadowolona i z zarobków i z atmosfery panującej w firmie. Dlatego nie rozumiem wywodów zakompleksionych ludzi którzy wylewają tutaj swoje gorzkie żale :) Pracowałam w Perfekcie dosyć długo i zdążyłam poznać firmę bardzo dobrze. Szefowa jest bardzo miłą osobą jednak wymagającą i stanowczą wystarczy policzyć jak długo istnieje firma i ma się odpowiedź :) Dam głowę że ludzie którzy wylewają tutaj swoje gorzkie żale byli mierni w tym co robili dlatego już nie pracują :) Ja dostałam po prostu lepszą ofertę pracy i musiałabym być niespełna rozumu gdybym nie skorzystała :)

@Ana

Jak czytam Pani opinię mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych firmach. Niestety mam bardzo złe zdanie o firmie. Firma owszem prężnie działająca zatrudniająca wielu pracowników. Natomiast traktowanie pracowników w firmie i podejście do człowieka jest na bardzo niskim poziomie i pozostawia wiele do życzenia . Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

@Kasia

Widzę, że masz inną opinię niż Ana jeśli chodzi o atmosferę w pracy i relacje z przełożonym. Czy inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie, czy rodzaj zawieranej umowy Ci odpowiadały? Chętnie przeczytam jaki jest Twój punkt widzenia na zatrudnienie.

@Damian

Przede wszystkim rodzaj zawieranej umowy i stawka wynagrodzenia, inne ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej a inne po przyjęciu do pracy.

Bobo
@Ana

Gie pracowałaś

Bolton harris

Firma (usunięte przez administratora) brak ogrzewania, pani Jolanta (usunięte przez administratora)pracowników. Kradno ulop niska płacą. Palo fajki wszędzie i pijo wutke totalny (usunięte przez administratora)

Szukam pracy w mieście Lublin. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5500 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

Damian

Ale żeś powiedział. Nawet jakby była minimalna krajowa to kwartalnie wyszłoby więcej. Nie ściemniaj tylko napisz jak jest naprawdę.

Czy pracownicy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien dogadują się między sobą?

Kondi

Relacje między pracownikami jak najbardziej ok.

Ptp

Nie polecam pracy w tej firmie !!!!słabe zarobki ,za nadgodziny nie płaci ,atmosfera firmie słaba ,szefostwo banda cwaniaków (usunięte przez administratora)!!!!!ja zostałem bez powodu zwolniony z pracy nawet nie dostałem wypowiedzenia ,i zostałem (usunięte przez administratora) na kasę na parę stów !!!!!omijacie tej firmy bo później będziecie tylko żałować !!!!

Cyprian

Właśnie zacząłem prace w PERFEKT’cie, mija już 3 tydzień i jestem mile zaskoczony podejściem do pracowników na produkcji. Mam kilka osobistych problemów, które musiałem załatwić i szefostwo nie robiło żadnego problemu ze zwolnieniem czy wyjściem wcześniej z pracy. Również jestem pozytywnie zaskoczony podejściem prezesów, tego jak prowadza firmę i jaką wiedzę posiadają pomimo swojego młodego wieku. Mam nadzieję że zagrzeje tu trochę miejsce.

Jaka atmosfera jest między działami w Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

koleś

bardzo dobra

Z jednych najgorszych firm co pracowałem !!za na nadgodziny nie płaci ,polowa pracowników to same pijaki ,nie którym płaci na akord a nie którym stało stawkę ,nie polecam pracy przy skleniu ,szczególnie z bolkiem majstrem i z łysym ,na zwolnienia nie warto chodzić bo w (usunięte przez administratora) wali z wypłatami ,zaliczek nie płaci ,kamery są to szefostwo siedzi kto co robi ,po prostu (usunięte przez administratora) to jest nie polecam tej firmy !!!!

koleś
@Paweł

ty jesteś ten Michała Michałek co nie potrafi wykonać podstawowego zadania . A mowa tu o sprzątnięciu własnego chlewu.

Jaa

Ile teraz płacą magazynierom?

@Jaa

Dołączam się do pytania. Dodatkowo chciałbym wiedzieć jakie wymagania należy spełniać, aby w ogóle móc myśleć o pracy na magazynie. Czy trzeba mieć wyższe wykształcenie?

Mirek

Pracowałem tam i odradzam współpracę z tym Państwo, oczywiście tak samo jak poprzednicy najniższa krajowa (usunięte przez administratora) niby dlatego żebym więcej zarabiał ale wiadomo co nie oficjalnie to można zapomnieć czasami przez Panią Jolę. Oczywiście jak się nie wyrabiasz bo wpadnie większe zlecenie to znaczy że sobie nie radzisz i musisz siedzieć charytatywnie dłużej bo musi być zrobione ale jak jest mniej pracy to nie możesz wyjść bo przecież 8h pracujesz. Kierownictwo jest okropne jeżeli chodzi o kulturę osobistą i odnoszenie się do pracowników. Nie polecam i odradzam każdemu kto chciałby tam pracować. Wystarczy spojrzeć na komentarze poniżej i wiadomo o co chodzi takie komentarze same się nie pojawiają tylko ktoś sobie na nie zapracował solidnie. Według mnie najgorsza firma w jakiej można pracować. Nie dziwiłbym się jakby ten jeden pozytywny komentarz sam sobie nie wystawili styl wypowiedzi świadczy o tym.

@Mirek

Zgadzam się z Pana wypowiedzią koszmar i zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

operatorka CNC

związku z nie prawdziwymi opiniami prostuje . Firma Perfekt jest najlepszym i i bardziej wiarygodnym pracodawca . Poszukuje operatorów CNC na druga hale . Dziewczyny zgłaszajcie się super praca .

Teresa
@operatorka CNC

To świetnie, że masz miłe doświadczenia z pracy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien. A możesz napisać, jakie konkretnie są według Ciebie jej zalety? Fajnie byłoby przeczytać bardziej szczegółową opinię.

Seller for the Hungarian .

for Akbar and GOwork. Each window has its own EKR; document WZ ; and purchase invoice. Customs controls at the borders. We count every window of controllers. Please, Gowork, remove the incorrect opinion of Mr. Akbar on August 7, 2019. I have been associated with the company for 10 years in these markets.   There was always a purchase invoice.

Aleksander

Dlaczego pracodawca straszy rzekomo, że pracownik nie otrzyma urlopu wypoczynkowego? Skoro poruszyłeś już tę kwestię, to chciałbym zweryfikować, jak wygląda proces otrzymania dłuższego urlopu w firmie Perfekt Lubelska Fabryka Okien? Obecnie trwa okres wakacyjny, dlatego ciekawi mnie czy w miesiącach letnich jest możliwość otrzymania np. tygodniowego wolnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt Lubelska Fabryka Okien - Lublin

• Jak się pracuje w Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekt Lubelska Fabryka Okien tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekt Lubelska Fabryka Okien?

Kandydaci do pracy w Perfekt Lubelska Fabryka Okien napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekt Lubelska Fabryka Okien
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.

Perfekt Lubelska Fabryka Okien