Opinie o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Wrocław

Lidia

@Harry czy możesz napisać jakie opinie dokładnie słyszałeś? Czego dotyczyły? Czy jesteś zainteresowany pracą na umowę o pracę czy w grę wchodzą też inne formy zatrudnienia? @Gregor myślę, że najlepiej szukać ofert pracy w internecie lub skontaktować się bezpośrednio poprzez stronę: https://www.forum.wroc.pl/ i złożyć aplikację poprzez adres e-mail.

Gregor

Może ktoś podpowie czy potrzebują kogoś do pracy?

Harry

Kurcze. Widze tu wojenke zarządców a nie info od pracowników. Teraz pracuje u innego Zarzadcy i szukam innego ze wzgledu na znajomość branży. Czy ktos zna w Forum kogoś z księgowości? Slyszalem dobre opinie o atmosferze od koleżanki ale wolałbym to potwierdzić. Wiem ze wszedzie jest zapieprz ale lubie jak placa jest na czas i jakis bonus tez sie przyda:)

My przeszliśmy do nich od Zarządcy narzuconego przez dewelopera. Są u nas od pół roku i jest znaczna poprawa zwłaszcza co do czystości i obsługi, ale teraz mamy konflikt w budynku z usługami na dole budynku i nie wiem po której stronie staną? Kontakt z admnistratorem jest ok , ale sam jestem ciekaw jak poradzą sobie z naszymi jastrzębiami w budynku

Firma FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy spedytor morski. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Lidia

@Anna a jesteś zainteresowana pracą w FORUM Zarządzanie Nieruchomościami? To może być faktycznie zastanawiające - czasami warto wziąć udział w rekrutacji, żeby upewnić się co do pracodawcy. On sam w sobie do niczego nie zobowiązuje. Gdybyś zdecydowała się na rekrutacje to daj znać, jak ona wyglądała. Pomoże to wielu osobom zainteresowanym.

Martyna

Widziałam ofertę pracy dla księgowej czy warto się tym interesować podpowiedzcie coś.

@Anna

A mógłby Pan rozwinąć swoją opinię.Ogłoszenia pojawiają się dość często i zastanawia mnie czy to rotacja czy coś innego?

Jasiek

To form jest dla pracowników a nie klientów. Szkoda, że pracownicy tak rzadko piszą.

zawiedziona mieszkanka

Żenada....totalne olewanie wspólnoty, którą powinni zarządzać. Biorą pieniądze za nic. Mieszkańcy sami muszą załatwiać wiele spraw bo FORUM się nie można doprosić. Nie odpisują na maile, unikają wręcz kontaktu. Dziwię się, że z tyloma negatywnymi opiniami FORUM jeszcze działa, i że nie biorą sobie do serca tego co ludzi piszą.

Ona....

zgadzam się z poprzednikami.....od niedawna mam styczność z ta firma i nie potrafią nawet na meila odpisac......wszystkie negatywne opinie to jednak prawda.......tragedia z takim zarządcą.....

DZIDA.

Forum, Hmm, ogólnie rzecz biorąc nie robią nic w normalnych terminach wszystko trwa po parę miesięcy a nawet lat. Nie będę się rozpisywać ale powiem w prost na pewno trzeba ich zmienić jak najszybciej. Nagmine jest brak odpowiedzi na email ogólnie mają wszystkich gdzieś. Tak więc wszystko to co ludzie tu piszą to prawda. Pozdrawiam.

Własciciel mieszkania

Przez długi czas ta firma zajmowała się naszym budynkiem, nic w tym czasie nie zrobili. Odpowiedzi na korespondencję to rzadkość. Panie Administratorki nie maja pojęcia o ustawie o własności lokali ani o gospodarce nieruchomościami, naszą nieruchomość traktowały jak prywatny folwark. Opłaty za czynsz, akcje zimowy itp.. były szokujące nadmienię że nic nie było robione ( w zimie nawet nie były odśnieżane podjazdy, chodniki i droga ). Całkowita ignorancja i arogancja. Nie polecam nikomu, pieniądze wydawane w błoto. Zarządca był bombardowany kilka razy w miesiącu mailami i telefonami w ważnych kwestiach dotyczącymi naszej nieruchomości. Jak grochem o ścianę. Nikomu nie polecam unikajcie i trzymajcie się od nich z daleka ta firma nie nadaj się do niczego tylko do zamknięcia.

Forum Zarządzanie Nieruchomościami
@Własciciel mieszkania

Właścicielu mieszkania - pomawiana przez ciebie firma uprzejmie prosi o ujawnienie imienia i nazwiska a także przedstawienie dowodów potwierdzających zawarte w opinii sformułowania, a także informacji szczegółowych. Pracownicy Forum Zarządzanie Nieruchomościami , działający w tym sektorze usług od 20 lat , chętnie wyjaśnią Pani/ Panu wątpliwości, jednak musimy wiedzieć kim Pan/Pani jest. Namawiamy do odwagi, choć jest ona mniej wygodna niż obmowa bez ujawnienia danych... Forum Zarządzanie Nieruchomościami

eli

Niedawno wprowadziłam się do mieszkania gdzie budynkiem zarządza FORUM ZN. Mieszkam tu niespełna 3 m-ce i dużo "ciekawych" rzeczy dowiedziałam się o tej firmie i nie są to opinie pochlebne. Przekonuje się o tym na własnej skórze próbując drugi miesiąc wyjaśnić pewne niejasności dotyczące rozporządzania pieniędzmi wspólnoty. Pani prezes, w rozmowie ze mną czyli z właścicielem mieszkania, zachowuje się tak jakbym jej utrudniała życie i robiła wiele żeby mnie zniechęcić do zadawania pytań. Kiedy próbowałam uzyskać jednoznaczne odpowiedzi to stwierdziła nawet, że czepiam się słówek. Chyba zapomniała się, że zarządza PRYWATNYMI a nie KOMUNALNYMI mieszkaniami. Może czas żeby zmieniła nastawienie albo pracę. Jestem dociekliwa i można powiedzieć, że "upierdliwa" w kwestiach dot. wydatkowania moich pieniędzy więc nie będzie lekko...

Forum Zarządzanie Nieruchomościami
@eli

Dzień dobry, nazywam się Alina Bilińska i jestem tym prezesem, o którym wspomina Pani w mailu. Uprzejmie proszę o wskazanie ,kiedy przeprowadzałam z Panią rozmowę telefoniczna i jakiej nieruchomości ona dotyczyła. Wg mojej wiedzy taka rozmowa nie mogła mieć miejsca. Sprawy rozliczeń prowadzi w spółce 7 osobowy dział księgowy . Nie posiadam wiedzy na temat wysokości opłat, sald właścicieli i kieruję rozmówców do działu księgowego, który udzielając odpowiedzi opiera się na zapisach księgowych dotyczących wpłat naszych 4.200 klientów. Z Pani postu wnioskuję, że mogło dojść do nieporozumienia - proszę zatem o ujawnienie danych i wątpliwości w sposób umożliwiający odniesienie się do Pani zastrzeżeń - jeżeli jest Pani nasza klientką , wszelkie dane kontaktowe spółki są w pani posiadaniu. Alina Bilińska

Niki
@Forum Zarządzanie Nieruchomościami

Typowa odpowiedź nowoczesnego zarządcy, który nic nie wiedział i nie odpowiada za nic. Droga Pani Zarządca nieruchomości odpowiada za udzielenie informacji także przez inną osobę (pracownika) w takim biurze. Nie wiedziała Pani o tym, że będąc Zarządcą nieruchomości odpowiada Pani za pracę swoich pracowników?

Rakietowa

Tragiczna jest ta firma. Nie odpowiada na wnioski, prośby, wszystko w żółwim tempie załatwiane, albo i nie załatwiane wcale. Nie polecam nikomu, co więcej na następnym spotkaniu wspólnoty będę wnioskować o zmianę zarządcy

Zostaw merytoryczną opinię o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Wrocław

FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.

FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.