Opinie o Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku w Białystok

hardy Nowy wpis

Szanowni Państwo jak obserwuję jak to się tam dzieje pracownicy ci na dole to są naprawdę okej ,Ale kierujący nimi - o to przytoczę przykład brak właściwego wyposażenia dobra firma to ma ubrania super ubrania z logo itd.Dobry sprzęt do wykonywania prac też świadczy o dbaniu o ludzi .Szanowny Panie Prezesie wysłano do podcinania drzew -brak na wyposażeniu kasków ,piłka ręczna moja twoja na wysięgniku .toż to totalna porażka są male piłeczki spalinowe ,akumulatorowe sprzętu do wyboru ,Powiem tak brak poszanowania tych ludzi wiem padnie odpowiedź bo oni tak chcą, A ja powiem tak dobrym sprzętem oni tą robotę zrobią za godzinę a tak to wykonają za 3 godziny .Pracują na powietrzu to co szkodzi by odpoczęli te 2-e godziny .Ważny jest efekt końcowy .Obecny sprzęt to nie jednorazówka .

Ania P. Nowy wpis
@hardy

Nie wiem gdzie Pan był i co pan widział ale ja widziałam pracownika podcinajacego gałęzie na osiedlu profesjonalną piłą na wysięgniku Fiskars. Koszt takiej piły to ok 800 zł. Trzeba być totalnym ignorantem żeby coś takiego pisać (piła twoja - moja jest pilą dwu osobową i nie wiem jak można by ją umieścić na wysięgniku) poza tym widziałam również pracowników tnących gałęzie piła spalinową na wysięgniku więc po co pisać takie wyssane z palca bajki.

mieszkaniec bloku dalekiej1

dlaczego Administratorka nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie jest chyba dyrektorem zakładu produkcyjnego tylko administratorką która ma służyć mieszkańcom Osiedla Kraszewskiego. na osiedlu była tablica z napisem "OSIEDLE KRASZEWSKIEGO" teraz niema nie wiadomo do kogo należy osiedle wiadomo "jaki pan taki kram" to chyba należy do administratorki oznakowanie osiedla,przydały by się znaki " STREFA RUCHU" albo " STREFA ZAMIESZKANIA" mówi się jej a od niej odbija się jak groch od ściany w tunelu przy 1A zgrupowania ,bandy pijaków i narkomanów zero reakcji administracji ,zastawianie wyjazdów z garaży,mimo powiadomienia administracji zero reakcji. To znaczy że mieszkańcy płacą czynsze na utrzymanie darmozjadów jeszcze mają im służyć bo jak inaczej można to nazwać brak słów,ciekawe jak zareaguje jak podjedziemy z taczkami by ją z biura wywieść.....

Wincenty
@mieszkaniec bloku dalekiej1

Dziwny wpis. Mieszkam na tym pięknym osiedlu wiele lat. Nigdy nie zauważyłem oznakowania " Osiedle Kraszewskiego". W Białymstoku nie ma takiego osiedla. Oznakowanie terenu gdzie brakuje miejsc parkingowych strefą ruchu zachęci służby do wypisywania mandatów. W takich strefach parkować można w miejscach specjalnie oznaczonych. Do band pijaków , narkomanów i zastawionych wjazdów władna jest Policja. Żadna administracja nie ma uprawnień porządkowych w stosunku do ludzi. Musisz się kolego bardziej postarać.

Z bloku obok
@mieszkaniec bloku dalekiej1

Kolego z bloku nr 1, nie mieszkasz sam na osiedlu. Ja i moi sąsiedzi nie chcemy wyznaczania strefy ruchu tylko po to, aby straż miejska mogła nam wlepiać mandaty. W takiej strefie wystawią mandat każdemu, kto postawi samochód w innym miejscu niż wymalowane. Nie mam garażu i też potrzebuję żyć. Możesz taką strefę zrobić z dziećmi wokół własnej pralki. Będzie dobra zabawa i pomysł nie będzie szkodził innym.

Izabela

Coś się zmieniło tam może od czasu tej krótkiej wymiany zdań tutaj? Wprowadzali coś?

Marek Nowy wpis
@mieszkaniec bloku dalekiej1

Oznaczenie strefą ruchu czy zamieszkania to spowoduje jeszcze większy brak miejsc parkingowych i mandaty za parkowanie w miejscach nieoznaczonych . Gość myśli że sam mieszka na osiedlu. Załatwił sobie garaż kosztem innych i potrzeby pozostałych go nie interesują

traiden Nowy wpis
@Wincenty

Szanowny Panie jak jest oznakowany teren droga wewnętrzna to ani policja ani straż miejska nie mogą podjąć interwencji .a to sprzyja dalej nic ie robieniu przez organa administracji .Po pierwsze osiedlu są ustawione znaki które nie mają oparcia prawnego np,stoisz pana na miejscu dla inwalidy zastawią wjazd ,postawią samochód pod oknem , stoi wrak samochodu ,-i wszyscy mogą panu - g zrobić z policji i straży .jedyne rozwiązanie to muszą być właściwe znaki to wtedy zmusi zarząd do myślenia i działania .niestety oni są powolani nam nie my im.-trzeba działać

Czy w Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku występują paczki/bony świąteczne?

Wiesław Chujiński

Są pieniądze przed swietami

Grzegorz

A ubrań roboczych to nieraczą nawet dać !Gdzie jest BHP?!!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku na stanowisko PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Sprzątaczka Pijaczka

Podnieśli place bo musieli ale obniżyli premie ????

Lokatorka z Pogodnej

Dziękuję dla pana co powrócił sprzątać na blok Pogodna 1 ,jest to solidny pracownik i dzięki niemu jest znów czysto na blokach jak i terenie wokół .????

Krzysztof K

Święto narodowe a od Pogodnej 1 wzdłuż Wiejskiej ,brudno pełno liści ????

Julia

Znalazłam ogłoszenie o pracę, szukają aktualnie czlonka zarządu, konkretnie zastępcy. Ktoś z pracownik mógłby napisać mi coś o tym stanowisku? ;) Warto rekrutować?

Wiesław Chuiński
@Julia

Możesz zawsze rekrutować na sprzątaczkę????

Izabela
@Wiesław Chuiński

To chyba nie jest odpowiedź na pytanie? O alternatywy nie pytała chyba?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku - Białystok

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wielkoblokowa w Białymstoku
  • Wasilkowska 1