FORUM Zarządzanie Nieruchomościami

Wrocław

Opinie o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami

Rakietowa 2009-10-01 12:33
Tragiczna jest ta firma. Nie odpowiada na wnioski, prośby, wszystko w żółwim tempie załatwiane, albo i nie załatwiane wcale.

Nie polecam nikomu, co więcej na następnym spotkaniu wspólnoty będę wnioskować o zmianę zarządcy
eli 2016-10-04 16:12
Niedawno wprowadziłam się do mieszkania gdzie budynkiem zarządza FORUM ZN. Mieszkam tu niespełna 3 m-ce i dużo "ciekawych" rzeczy dowiedziałam się o tej firmie i nie są to opinie pochlebne. Przekonuje się o tym na własnej skórze próbując drugi miesiąc wyjaśnić pewne niejasności dotyczące rozporządzania pieniędzmi wspólnoty. Pani prezes, w rozmowie ze mną czyli z właścicielem mieszkania, zachowuje się tak jakbym jej utrudniała życie i robiła wiele żeby mnie zniechęcić do zadawania pytań. Kiedy próbowałam uzyskać jednoznaczne odpowiedzi to stwierdziła nawet, że czepiam się słówek. Chyba zapomniała się, że zarządza PRYWATNYMI a nie KOMUNALNYMI mieszkaniami. Może czas żeby zmieniła nastawienie albo pracę. Jestem dociekliwa i można powiedzieć, że "upierdliwa" w kwestiach dot. wydatkowania moich pieniędzy więc nie będzie lekko...
Własciciel mieszkania 2017-02-20 21:30
Przez długi czas ta firma zajmowała się naszym budynkiem, nic w tym czasie nie zrobili. Odpowiedzi na korespondencję to rzadkość. Panie Administratorki nie maja pojęcia o ustawie o własności lokali ani o gospodarce nieruchomościami, naszą nieruchomość traktowały jak prywatny folwark. Opłaty za czynsz, akcje zimowy itp.. były szokujące nadmienię że nic nie było robione ( w zimie nawet nie były odśnieżane podjazdy, chodniki i droga ). Całkowita ignorancja i arogancja. Nie polecam nikomu, pieniądze wydawane w błoto. Zarządca był bombardowany kilka razy w miesiącu mailami i telefonami w ważnych kwestiach dotyczącymi naszej nieruchomości. Jak grochem o ścianę. Nikomu nie polecam unikajcie i trzymajcie się od nich z daleka ta firma nie nadaj się do niczego tylko do zamknięcia.
Zostaw swoją opinię o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORUM Zarządzanie Nieruchomościami