Opinie o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Wrocław

Ciekawi mnie to od czego w zasadzie są teraz uzależnione zarobki zarządcy. Jak była wystawiana oferta na początku roku to podano w niej przedziały od 5,500 do 7,000 zł. praca mnie interesuje, bo okazuje się, że nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia, a przynajmniej tak wynika z treści. czy warto czekać na kolejne oferty?

Ivana Nowy wpis

Pan Krzysztof Kwiatkowski jest niesamowity. Już drugi raz korzystałam z pomocy pana Krzysztofa i wszystko załatwił błyskawicznie. Nie lubię pisać opinii ale muszę. To nie jest standard. Wykonuję Pan świetnie swoją pracę. Bardzo dziękuję.

Forum zarządzanie nieruchomosciami

Właściciel firmy Forum , jak i pracownicy tejże , nie dziękują konkurencji ( jak widać - ta nie śpi) za wytężony wysiłek w celu dyskredytacji naszej pracy.Trudno uwierzyć, aby tego rodzaju obrzucanie błotem uprawiali poszukujący pracy. Uprawiają je ci, którzy mają czas i cel zgoła inny , prawda? Informujemy, iż wystąpiliśmy do administratora strony w celu ujawnienia Państwa danych. Administrator odmówi, ale sąd nie. Wówczas postaramy się, aby krzywdzące pomówienia zostały przez Państwa sprostowane.Nawet , gdyby miało to nastąpić za lat 5. Przewidujemy, bowiem, że mimo serdecznych życzeń naszej konkurencji ,nie ulegniemy cyt:"zamknięciu". Przeciwnie - podobnie jak w latach ubiegłych notować będziemy co roku niewielki, ale jednak, wzrost obrotów. To, że nas nie lubisz droga konkurencjo , nie dziwi - nasze spokojne relacje z aktualnymi klientami , a także perspektywa kolejnych , udanych umów mogą doprowadzać do rozdrażnienia. Sugerujemy konkurencji pracowitość - na rynku jet miejsce dla wszystkich zarządców, którzy szanują pracę i innych.Zamiast tracić czas na nocne obmowy - lepiej odpoczywać , a nazajutrz starannie pracować, tak, aby wasi klienci nie rezygnowali z usług . To, że w następstwie opieszałości szanownej konkurencji szukają i znajdują lepszych zarządców jest słusznym wyborem klienta. Forum Zarządzanie Nieruchomościami

Gość1
@Forum zarządzanie nieruchomosciami

Ciekawe czy pozywanie do Sądu, osób piszących opinie o państwa zarządzie nieruchomościami będzie szło w parze z ujawnieniem prawdziwych informacji o stosowanych przez państwo "metodach" zarządzania. Sama jestem odbiorcą zarządzania (co prawda innej firmy), ale nie znam takich osób, które byłyby zadowolone z nowoczesnych technik zarządzania nieruchomościami i z zarządzania przez jakiekolwiek firmy zarządzające. Są one bowiem nastawione na uzyskiwanie dochodów wszelkimi możliwymi sposobami. I to nie są sposoby etyczne. W Sądzie tą "etykę" też można udowodnić. Dlatego uważajcie, bo sprawki każdego z tych cwanych Zarządców też przy okazji wyjdą na jaw w Sądzie.

Mary
@Forum zarządzanie nieruchomosciami

(usunięte przez administratora) Czy przyszło Panu/Pani do głowy, iż negatywne opinie pisze nie zazdrosna o Państwa sukcesy (ekhm, ekhm...) konkurencja, ale skrajnie zniesmaczeni klienci różnych wspólnot, którzy nie mogą dalej zdzierżyć tego jak bardzo są przez Państwa 'profesjonalną' firmę olewani na każdym kroku, przy rok rocznym podwyższaniu opłat za usługę? Każdy z piszących z pewnością wolałby poświęcić swój prywatny czas na lepsze czynności niż wystawianie opinii tak żenującej firmie, ale to jedyna metoda by otworzyć oczy tym, którzy planują popełnić największy błąd w swoim życiu (tj. zmienić aktualnego zarządce na firmę FORUM). Podpisuję się rękami i nogami pod każdym negatywnym wpisem w tym wątku. Niesamowity poziom braku szacunku do klientów, z których pieniędzy firma się utrzymuje. Zero chęci pomocy mieszkańcom (no chyba, że w deklaracjach), wielotygodniowe (a nawet wielomiesięczne) oczekiwanie na reakcję przy zgłoszeniach i prośbach o informacje, ciągłe udawanie, że to czy tamto zgłaszane nie było. Do tego jeszcze częsta rotacja pracowników (mamy już 4-go administratora przez 2,5 roku). Jednym słowem: tragedia. A co do straszenia sądem: nie wiem czy Pan/Pani wie, ale PRL minął już 30 lat temu i zastraszanie już nie działa. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o żenującym poziomie produktów czy usług. Mądre firmy wyciągają z opinii klientów wnioski, a pozostałe...cóż, chyba doskonale widać :)

Babka Nowy wpis
@Mary

To forum nie jest dla mieszkańców, a jedynie do nabijania sobie kabsy. Jakim trzeba być zadufanym buraKiem, by nie wpaść na to, że mieszkańcy mają takiego zarządzani dość darcia mordy i obrażania swoich klientów tj mieszkancow przez tę buraczaną dyr.... to totalne (usunięte przez administratora) i pośmiewisko dla forum ....

Zośka

(usunięte przez administratora) Być może ma wiedzę, ale jej podejście do klientów i współpracowników,(usunięte przez administratora) Załatwiając raz sprawę dla swojej wspólnoty słyszałam jak rozmawia z pracownikiem. Jeslli tak traktuje się pracownika, to wiem już skąd wynika podejście do klienta. Na szczęście moja wspólnota już z tą firmą nie współpracuje i szczerze jej nie polecam. Dodam tylko, że w poniższych krytycznych wpisach jest 100% prawdy ujętych w przyzwoity sposób opisu pracy tej firmy.

@Zośka

Podpisuję się pod ta opinią obydwoma rękami.

Słoneczne Stabłowice
@Zośka

Proszę podać nazwę firmy, z której Państwo współpracujecie. Dziękuję! Panie zarządzające firmą VESTA są niekompetentne i bezkulturalne. Od pół roku wprowadzali mnie w błąd przez co poniosłam ogromne koszty

Babka Nowy wpis
@Zośka

Ta kobieta to dramat, kultura poniżej zera, dziwi mnie fakt, że takie (usunięte przez administratora) się toleruje na stanowisku dyrektorskim.

Firma FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy spedytor morski. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wik

Odpowiedź? Jak chcieli coś, to od razu. Jak my od nich to długo, częściej wcale

Do zakichanej śmierci.

Jamci

Dlaczego prawdziwe / obiektywne acz negatywne opinie o tej firmie są tak często kasowane? Rozumiem iż admin ma takie prawo, ale przyzwoitość nakazuje odrobinę uczciwości.

Kuba
@Jamci

To nie administrator usuwa. Komentarze usuwa wlasciciel NGAZU . Za kasę wykupuje w gowork tzw dostęp abonamentowy do konta i za odpowiednią opłatą usuwa Niewygodne dla siebie komentarze.

Mirek

Jak wygląda orozmwizja dla agentów?

Sąsiad

Jeśli szukają Państwo solidnej firmy sprzątającej z dobrym kontaktem polecam firmę TADIM - Usługi porządkowe. Wejdźcie sobie na stronę sprzatamywrocek.pl i zobaczcie coś nie co o tej firmie. Korzystamy i jesteśmy zadowoleni.

Wiecie czy w FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

To już lepiej u Marcina.

Wspólnik

Tak? To jakbyś twierdził, że Odra się pali. To podaj dla kogo te usługi wykonywane. To test na prawdomówność.

MaxPak

Bardzo jestem zadowolony z usług firmy Forum. Profesjonalna obsługa klienta, bardzo pomocni pracownicy. Nie jestem w stanie zrozumieć negatywnych opinii - gorąco polecam!

Jakie są mocne strony pracodawcy FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Ni

Raczej jakie słabe

Tak, fatalne

Lok

Takie zarządzanie to ściema, niekompetencja w zamian za duże pieniądze od wspólnoty. (usunięte przez administratora)

Sławomir

Co dokładnie oceniasz w taki sposób? Sprecyzuj, proszę dodany komentarz.

Robert

To nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników!!!

Bianca

Nie wiem po co i komu potrzebne tyle żółci.na zarządców tu narzekacie a brakuje opinii pracowników.administrator nie usuwa wpisów choć gołym okiem widać że pisze konkurencja lub jakieś wściekłe Zośki i ...zgniłe trufle.rzeczywiscie zgniłe.zenada i trole.

@Bianca

Jak ktoś(wspólnota) może powierzyć odpowiedzialną funkcję zarządzania całym swoim wielomilionowym majątkiem tak nieodpowiedzialnej i nieprofesjonalnej firmie?

Janinka

W żadnym wypadku nie polecam tej firmy. Kręci, oszukuje i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Klientów mają za głupich i nieudolnych, którym można wszystko sciemnić, a Ci wszystko bez myślenia łykną.

SyraMania
@Janinka

Zgadzam się z Tobą. Też mieliśmy kiedyś do czynienia z tą firmą. Smród za nią ciągnie się aż do teraz, ponad rok czasu. Byli tak perfidni, że nawet z podpisanej umowy nie byli w stanie bądź nie chcieli się wywiązywać. Zresztą o czym można mówić skoro administratorzy zmieniali się, co chwilę, a każdy kolejny wiedział o wspólnocie coraz mniej nie mówiąc już o tym, że nie odwiedzali nieruchomości prawie w ogóle.

NoForum
@Janinka

Oj to to

ZgniłaTrufla

Firma, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, robiąca co się tylko podoba i nie dbająca o dobro mieszkańców DLA których pracuje. Nikt z mieszkańców naszego osiedla im nie ufa. Gorąco nie polecamy.

@ZgniłaTrufla

Potwierdzam

Ja lubię swoją pracę więc i firma bardzo mi odpowiada. Polecam

jmp

Co by dużo mówić - świetna atmosfera, dobre wynagrodzenie, kompetentna kadra, Wsparcie pracownika, szkolenia - to, czego szukacie u konkurencji, znajdziecie w forum. Pozdrawiam wszystkich z mojej byłej już pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Wrocław

FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.

FORUM Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.