Opinie o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. w Wałbrzych

Na jakie benefity można liczyć w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Niestety na żadne, chyba że ktoś w tych czasach jako benefit traktuje jeszcze dostęp do herbaty i kawy z ekspresu. Nie ma opieki medycznej mimo, że Luxmed jest na tym samym piętrze, nie ma kart multisport, ubezpieczeń - nie ma nawet tego czym się szczycą w ogłoszeniach o pracę - dopłatami do obiadów i lodami w sezonie letnim.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Pracownik_RC

Tak, rekrutacja odbywa się w siedzibie.

Kasha

Bardzo dobra firma, większość tych negatywnych wpisów to pewnie od ludzi co tam nie pracowali. Ja pracuje tam już 2 rok i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Bartek

Taka cisza zapanowała na forum bo tak dobrze się pracuje w firmie

byly programista
@Bartek

oho! mamy laureata nagrody: "Żartowniś roku aka Pracownik Marketingu podpisujący się jako Bartek". chyba raczej dlatego cisza, bo nie ma czasu wyjsc nawet zjesc, a co dopiero wypisywac opinie po goworkach xD no chyba, że to element czyjejś pracy, to wtedy tak xD albo już nie pracujesz w RC i masz życie i czas na goworki xD

w porzadkiu

ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

byly programista

nie, dopóki to nie jest wymuszone prawnie to praca na zleceniówce

drama

RedCart to jest jakieś nieporozumienie. Nieważne jako kto się tam zatrudnisz. Możesz być opiekunem klienta, możesz być programistą, czy człowiekiem od marketingu. Nieważne, niedoceniany będziesz tak samo. Prawdą jest, że w Wałbrzychu ciężko o inne miejsce pracy, a tam jest w miarę stabilnie. Jak to mówią **ujowo, ale stabilnie. Nie dlatego, że pracodawca sobie Ciebie ceni, nieee, raczej dlatego, że i tak nie ma kogo innego zatrudnić na Twoje miejsce.

olo
@drama

Pracowałem X lat temu w RC i widzę, że nic się nie zmieniło - brak docenienia pracownika, brak szkoleń i wywyższone ego kierownictwa. To tylko firma na start, wszędzie indzie będzie lepiej.

meh
@olo

Dokładnie tak. RedCart to jest JanuszSoft i nawet na start się nie nadaje, bo żałosne szefostwo, które tam jest, może Cię jedynie zrazić do pracy w IT, a jak trafisz do normalnej firmy to będziesz miał przynajmniej bardziej prawidłowy ogląd rzeczywistości. Mówię Wam - najlepiej jest omijać ich z daleka.

Ktoś

Widać, że większość tych pozytywnych opinii jest ustawiona najprawdopodobniej przez szefostwo (opinie w Google też sobie sami wystawiają, co można sprawdzić, bo się z tym nie kryją). Podejście do pracowników jest karygodne. Nieważne kim jesteś, na jakim stanowisku, w jakim dziale i jakie masz umiejętności - wyzysk wszędzie jest taki sam i kasa jest mała. Nie dajcie się skusić wysokimi stawkami w ogłoszeniach - to kłamstwo. Nikt nie zarabia takich pieniędzy, a premie to jest mit. Jesteś dobrym sprzedawcą? Będą ci stale zwiększać plany sprzedażowe chociaż nie ma kto potem wykonać zakupionych produktów. Nie wyrobisz się? To wylatujesz, nawet tego samego dnia. Jesteś programistą? Wycisną z ciebie wszystko. Nie możesz pokazać zbyt wiele. Jak umiesz nowe technologie to wydoją cię do zera. Jak potrafisz się wyrobić z robotą, to ci stale więcej dołożą. Łatwo się wypalić. Komunikacja leży. Generalnie, to jak ktoś ma lepsze perspektywy, to szkoda czasu i nerwów. Wcześniej plusem była możliwość zdobycia doświadczenia, ale teraz już nawet tego wymagają na start.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

hehehehellmans

Styl zarządzania a la JanuszSoft. Taka jest brutalna prawda. Szefostwo jest niepoważne i traktuje Cię z góry, jak kogoś gorszego. Dziwię się tylko, że ludzie jeszcze chcą kupować od nich ten cały ich sklepik (opinie mówią same za siebie). Sugeruję omijać ich z daleka i nie marnować na nich swojego czasu.

chyba zadowolony

Redcart to moja czwarta firma, więc mam porównanie i jak dotąd to najlepsza praca, jaką udało mi się dostać. Aplikowałem 2x i za drugim razem się udało. Wiem, że w Wawie czy Poznaniu można znaleźć lepsze oferty pracy, ale ludzie to jest Wałbrzych. Jak na standardy w regionie to wg mnie ocena 9/10. W okolicy nie ma podobnych pracodawców, dlatego też trudno z czymkolwiek porównać, chyba że praca na strefie ekonomicznej. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, może ktoś ma inne oczekiwania, sam nie wiem. Oczywiście, że mogłoby być lepiej, zawsze może być. Na początku było trochę szkoleń, ale przydałoby się więcej. Generalnie w firmie dużo się dzieje i jest bardzo dużo tematów. W sumie nie wiem czy to minus, bo dzięki temu nie ma monotonii w pracy, tylko cały czas coś nowego.

Programista
@chyba zadowolony

Zaraz obok w Świdnicy jest całkiem spoko firma - RST. Wiec to troche kłamstwo ze nie ma z czym porównywać.

Podstawową wadą firmy jest brak szacunku do pracownika, niewiele osób w firmie może liczyć na szacunek ze strony szefostwa. Dział It czy web developerów nie pracuje w metodyce SCRUM. Zadania są źle estymowane, nowe, ciekawsze projekty ciągle upadają z powodu błędnej estymacji zadań przez o dziwo! szefów czy w skromniejszych przypadkach przez dział sprzedaży (oczywiście bez konsultacji z działami, które wykonują tą pracę). Praca dobra na początek. Pieniądze marne, ale coś tam więcej można sobie wywalczyć jeśli bardzo się postarasz.

Dagmara

Mam pytanie. Jak wyglada ze szkoleniami w tej firmie ? Można liczyć na jakieś szkolenia zewnętrzne czy nie bardzo?

Programista
@Dagmara

Szkolą bardzo dobrze na programistów oraz jak radzić sobie w życiu. Zrozumieć kod bez dokumentacji to największa szkoła życia. Często też firma przyczynia się do znalezienia lepszej pracy zwalniając osoby. Bardzo dobra praca na start której nie szkoda stracić.

byłem, widziałem, pracowałem

Praca w tej firmie to koszmar, nerwy, stres i groszowa wypłata, lepiej omijać szerokim łukiem

Ryszard
@byłem, widziałem, pracowałem

Dzięki za opinię, ale chciałbym Cię poprosić, żebyś ją trochę rozwinął, żeby i inni mogli poznać sytuację firmy. Dlaczego określasz pracę w Etk jako koszmar?

@byłem, widziałem, pracowałem

Bzdury, pracuje tam, jest super, jaki stres? Chyba, że naściemniałeś na rozmowie że jesteś kozak a rzeczywistość cie przerosła :D Kasa jest ok, zawsze może być więcej ale jak dla mnie jest ok.

@byłem, widziałem, pracowałem

Może podasz swoje imię, nick cokolwiek żeby się uwiarygodnić, bo takie opinie wyglądają mega słabo.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

jest elastyczny czas pracy, sam decydujesz kiedy zaczynasz i kończysz.

kolombo

@noname Ale nie każdy ma najniższą krajową. Zarabiamy dobrze i tyle na ile zapracujemy!!

Beata
@kolombo

Widzę, że sam jesteś zadowolony z poziomu zarobków w Etk, co jest czymś super. Wiele osób narzekało na wynagrodzenie, więc już zaczynałam się martwić. A powiedz mi jeszcze, jeśli możesz, czy firma ta umożliwia pracownikom rozwój zawodowy?

Anioł

Pracuje tam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony, negatywy to w 100% fake.

Ostatnio wiele się poprawiło. Stawki w porządku, szkolenia i fajna atmosfera. Polecam

noname
@pracownik

szkolenia? z mycia ekspressu do kawy?

drama

I wgl te fejkowe opinie... moglibyście sobie darować, nie znam osoby, która tam pracowała i wypowidziała się pozytywnie...

Agnes

Super firma, pracuje tam już 5 lat i jest bardzo zadowolona.

Henryk

@Xyz W każdej firmie finanse są bardzo ważne. Najważniejsze, że spoko firma i można pracować!!

Mówię konkretnie o oddziale w Wałbrzychu, gdyż tam pracowałem.

Xyz

U mnie to samo do tego usłyszałam ze dla nich się liczy kasa a później pracownik , żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Uczniowska 16
    58-306 Wałbrzych

Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.