Opinie o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. w Wałbrzych

Całkowity brak profesjonalizmu ze strony firmy. POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i 19 maja dostałam telefon, że chcą ze mną współpracować, w związku z czym, podziękowałam innym firmom za propozycje pracy. Wszystko zostało ustalone, pracę miałam zacząć od 2 czerwca, a dzisiaj (tj.29 05.) dostaję telefon, że odgórnie została podjęta decyzja, że jednak nie będę u nich pracować. Pani nie była w stanie powiedzieć z jakiego konkretnie powodu, powiedziała tylko, że możliwe, że urlopy u nich miały na to wpływ. Zero szacunku do ludzi i do ich czasu. Dzięki Wam @pracodawca straciłam szansę na pracę w jednej z kilku RZETELNYCH i UCZCIWYCH firm, od których miałam propozycję pracy. W ten sposób nie traktuje się ludzi, mam nadzieję, że to do Was wróci.

Mary
@Roman

Nadal dają wypowiedzenia? Jak wygląda sytuacja, dużo osób teraz tu pracuje? Doszło do zatrudniania tych stażystów czy tylko tak pisałeś?

F4T4L

Najgorsza platforma z której kiedykolwiek korzystałem - jak coś działa jest ok, Ale jak przestaje - 3 miesiące nie potrafią tego naprawić - jak za często dzwonisz blokują Twój numer i po prostu się nie dodzwonisz - infolinia rozłącza się po 3 minutach a telefonów komórkowych nikt nie odbiera. Porażka !

Dariusz
@F4T4L

Potwierdzam, masakra. Nie ma dni, żeby czegoś nie popsuli. Na maile nie odpisują. A właściciel szczęśliwy, że znalazł jeleni, którzy go utrzymują.

Honorata Nowy wpis

Czy firma nadal oferuje oprogramowanie sklepowe w sprzedaży telefonicznej? Wyguglałam stare ogłoszenie z PUP, sprzedawca na telefon miał minimalną krajową plus premię. Ile obecnie się zarabia w ten sposób i ile wynosi premia? Praca jest w jakimś stancjonarnym CC, czy można z domu?

F4T4L

Dariusz Nowy wpis
@F4T4L

Ano Nowy wpis

Masówka, masówka, masówka. Sprytnie dostosowana do realiów dzisiejszego rynku i 'tempa'. Jeżeli zależy komuś na rozwoju i rzeczywistej pracy, polecam unikać tej firmy. Jeżeli chodzi o klientów - wybrać jakąkolwiek inną platformę sprzedażową (darmową - np.wp). Efekt będzie nieporównywalnie lepszy, satysfakcja o wiele większa. Jeżeli już decydujesz się na pracę w tej firmie - odchorujesz. Wartością dodaną jest 'otworzenie' głowy. Zaburzone otoczenie. Dwie osoby na krzyż posiadają umiejętności, trzymają wszystko w ryzach. Kiedy czar pryska, jesteś zbędny.

@Ano

Czyli nie da się w tej firmie awansować, skoro nie jest tutaj możliwy rozwój? Niby w jaki sposób pracownik odchoruje pracę w tej firmie? Co masz na myśli pisząc taki komentarz? Wyjaśnij, bo ja poważnie zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Ryszard
@Anonim

Oj, to faktycznie nieciekawie … A w tej firmie, gdzie chciałaś pracować, już kogoś wzięli? Może stanowisko jest wciąż wolne, warto zapytać. Ciekawe o co może chodzić z tymi urlopami, bo to dosyć dziwny powód, jaki to może mieć niby wpływ? A byłaś zadowolona z warunków jakie przedstawili na rozmowie? Jaką stawkę i umowę Ci zaproponowali, jakbyś mogła powiedzieć?

Fakt
@Anonim

(usunięte przez administratora) Zarząd źle dysponuje funduszami i teraz przez to są masowe zwolnienia, cięcia kosztów, anulowanie rekrutacji, bo Eldorado się kończy. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień, potrafi wylecieć nawet kilka osób dziennie. Ale za to zarząd ma nowe auto marki premium, co bardzo pozytywnie wpływa na nastrój byłych i aktualnych pracowników.

Emila
@Fakt

O kurczę...ale to od jakiego czasu taka rotacja u nich jest? A te cięcia kosztów to obejmuje również wynagrodzenia pracowników lub jakieś dodatki dla nich?

Roman
@Emila

Mniej więcej od maja sytuacja zaczęła robić się nieciekawa... Wypowiedzenie z dnia na dzień to ostatnio norma. Najchętniej zatrudnialiby samych stażystów za najniższą krajową.

Mary
@Roman

w porzadkiu

ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
LołKing

Praca w Droplo / Redcart (jedna i ta sama firma, tylko dwa rózne produkty) to dramat. Szefostwo jest całkowicie odklejony i żyje w innej galaktyce. Oba produkty się sypią i walą, ale szefostwo w koło opowiada, jakie to Droplo nie jest super wspaniałe i innowacyjne, i jakich to nie odnosi sukcesów. Chcesz coś zmienić na lepsze? Dać coś od siebie? Albo faktycznie pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy? Zostaniesz zgaszony jak pet. Szefowie wiedzą najlepiej i koniec. Co chwila na "RedMeetach" opowiadają o sukcesach firmy, których oczywiście nigdy nie ma. Słyszałem o biurach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, a nawet Dubaju. Firma miała współpracować z AliBabą, ale szefostwo stwierdziło, że za dużo pracownicy nad tym siedzą i nie ma to sensu, więc zabili projekt. Od lat powtarzają o wejściu na rynek światowy, ale nie są w stanie zdobyć stałej bazy klientów s Polsce. Oczywiście januszerka pełną gębą. Na porządku dziennym są zwolnienia z dnia na dzień (nawet kilku osób jednocześnie) na podstawie widzimisię szefa. Okresy próbne przedłużane w nieskończoność. Szefostwo ma manię na punkcie kontroli, która jednocześnie jest tylko pozorna, ale jak szef nie widzi Cię przy biurku, to znaczy, że na 100% lecisz w kulki. Droplo zmieniało "pomysł na siebie" chyba z 200 razy, bo nikt tak naprawdę nie wie, czym to ma być. Większość funkcji nie działa, a nowe funkcje nigdy się nie pojawiły. Redcart z kolei jest przestarzały, niestabilny i po prostu nieprzyjazny dla użytkownika. Bugi do załatania w aplikacjach? Ale po co? Szkoda czasu, trzeba lepić "nowe" Droplo. I tak w koło. Na rozmowie o pracę, wiele obietnic i pięknych słówek, jednak rzeczywistość szybko weryfikuje. NIE POLECAM!

Maksio
@LołKing

To ile można być na okresie próbnym jak tak przedłużają? Więcej niż te standardowe 3 miesiące? A zwolnienia? Tylko z poodu widzi misie szefa czy jednak ma to jakiś głębszy cel? Np. oszczędności i stąd redukcja etatów?

staz

Czy warto iść do tej firmy na staż w zakresie social media/copywriting? Aktualnie jest oferta, która brzmi dobrze, ale widząc tutaj opinie pracowników zastanawiam się, czy wysyłać CV. Proszę o radę, ponieważ jest to praca 100km ode mnie i nie chcę podjąć złej decyzji:/

Bejba
@staz

Odradzam. Niczego się nie nauczysz, a firma to żart, oparty na kłamstwach i dziwnych zachciankach właścicieli

zupa romana
@staz

Jak chcesz sie bawic w przedluzanie umowy co miesiac i hurtowe zwialnianie pracownikow, bo inwertorom cos nie pasuje, to zapraszamy

Artur
@zupa romana

To co miesiąc jest nowa umowa? Nie mogą dać od razu na pół roku żeby nie bawić się w taką papierologie? Czym to jest spowodowane że jest tak niestabilnie i zwalniają hurtowo?

Bardzo fajna firma

Jak
@Andrzej

Andrzeju jak ci na imię? Poważnie, tam nie ma żadnego Andrzeja.

Ryszard
@Jak

Widzę że znasz Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. od środka, powiesz mi w takim razie czy warto tam wysyłać CV? Jak traktuje się tu pracowników i czy firma szuka też osób bez doświadczenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Ryszard

Na pewno wiele Cię nauczą na start. Doświadczenie jest wymagane w zależności od działu do którego aplikujesz.

@Ryszard

nie warto

Zdzichu z działu przemiału
@krystyna

Warto

Krystynian
@Zdzichu z działu przemiału

Z działu przemiału czyli ze sprzedaży? W końcu tam największą rotacja

Bartosz
@Krystynian

Czemu w sprzedaży taka rotacja? Ludzie sami odchodzą czy były zwolnienia? Jaka sprzedaż to pewnie prowizja nienajgrorsza. Ludzie nie powinni się w takim wypadku trzymać stołków? Czy rzeczywistość nie jest taka różowa?

ikomers

Nie polecam i współczuję każdemu, kto obecnie musi tam pracować. Samo nie wiem co jest gorsze w tej firmie - traktowanie ludzi, zarządzanie czy stopień oderwania od rzeczywistości osób na stanowiskach menedżerskich/zarządczych. Polecam poczytać sobie tutaj więcej opinii, łatwo wyczuć, które są pisane przez prawdziwych byłych pracowników, a które zlecane odgórnie lub pisane przez szefostwo żeby jakkolwiek podreperować wizerunek. Stres, brak terminowości i odpowiedzialności, wzajemne podkopywanie się osób i działów, absolutny chaos w zarządzaniu i codziennej pracy, a na koniec pretensje i obwinianie szeregowych pracowników. Człowiek jest traktowany jak rzecz, normą są sytuacje, gdzie ktoś nie spodziewając się tego, jest zwalniany z dnia na dzień przez jakieś widzimisię/wyimaginowane oceny zarządu, które nijak mają się do rzeczywistości, a powstają raczej na zasadzie plotek. Jeśli chcesz coś zmienić na lepsze - stajesz się wrogiem “funkcjonującego” systemu. Koszmarne relacje międzyludzkie. Niektórzy to na pozór przyjaciele, ale przy pierwszej lepszej okazji można przekonać się, że nie ma tam komu zaufać. Brak zaufania i inwigilacja ze strony szefostwa, stawianie nierealnych oczekiwań i KPI. Dłuższe przebywanie w tak toksycznym środowisku rysuje psyche. Ciągła rotacja, mało kto chce tam zostać na dłużej - chyba przemielili już cały Wałbrzych i okolice, dlatego rekrutują teraz zdalnie w Krakowie, gdzie wieści o tym jaka to faktycznie jest firma, jeszcze nie dotarły. Nie dajcie nabrać się rozmowie kwalifikacyjnej, która tworzy ułudę cudownej, nowoczesnej i perspektywicznej pracy. Okres próbny może być przedłużany w nieskończoność w ramach uznaniowości, a później nie ma co liczyć na podwyżkę - najwyżej przyjdzie kolejny jeleń, który za te same pieniądze będzie odwalać robotę od początku. Nie polecam.

Bartosz
@ikomers

To znaczy że jak nie ma podwyżek to co się wynegocjuje na rozmowie może zostać na dłużej? A jeśli chodzi o umowy to dają terminowe? Serio mogą przedłużać okres próbny w nieskończoność? Chyba nie postępują tak z każdym pracownikiem co? Ty jak miałeś?

DarkCast
@ikomers

Jeśli szukasz pracy e-commerce lub programowanie -> znajdziesz mnie po nicku.

Kluska

Czy w naszym kochanym Wałbrzychu są jeszcze jakieś inne firmy z branży IT? oprócz RedCart.

Biedaszyb
@Kluska

Tak, Droplo

Nie rozumiem tego jak można być tak mściwym i psuć wizerunek firmy, tylko dlatego ze nie dostało się przedłużenia z zasłużonych powodów i wypisywać takie rzeczy podczas chorobowego. taka ciężko chora była i do pracy nie przychodziła a na gowork ma sile. Nie pozdrawiam tej osoby. Firma super. Menagment najlepszy na świecie. Serdeczności dla Managerów Patryka i Agnieszki dzięki którym ta firma funkcjonuje. Pracowałem w wielu firmach ale lepszych przełożonych nie miałem !

Mózg
@Marcin

Ale etk jako spółka już nie istnieje

Miekaj Matryk
@Marcin

Jak w każdej firmie, trzeba się wykazać o czym Pan Patryk często wspomina i nagradza tych, którzy wykonują pracę sumiennie. Być może nie każdy może być wilkiem z wall street.

Rzeźbiarz

Nie wypowiem się nt. warunków w pracy w firmie ale miałem nieprzyjemność korzystać z ich toalety nad która władze sprawuje administrator budynku. Najbardziej brzydzi fakt wypasania kóz na framudze drzwi na wysokości oczu w pozycji siedzącej w toalecie. Dodatkowo wszystkie akcesoria są bardzo słabej jakości, szary twardy niczym pumex papier, kiepskie mydło i brak odswiezacza powietrza. Nie wspominając już o złamanej szczotce do kibla...

Krystyn

Proszę o poważne odpowiedzi. Zatem, czy osoby z grupą inwalidzką są milej widziane przez zarząd?

Krystynior
@Krystyn

Prawdopodobnie tak bo Pani Krystyna była dość długo zatrudniona. Nawet miała swoje miejsce parkingowe wydzielone. Przed samymi drzwiami

Krystyn
@Krystynior

Dziękuję za sprawną odpowiedź. Chodziło mi jednak o niepełnosprawność z tytułu uposledzenia umysłowego. Co prawda z stopniu umiarkowanym. Pozdrawiam Krystyn.

Podejdź

Krystyna, podejdź!

Przyszły kandydat

Witam na jakie realne zarobki można liczyć na stanowisku sprzedawcy?

@Przyszły kandydat

Uważaj na tą firmę w tej firmie menadżer P. stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników ,jest negatywna atmosfera, nie tańczysz jak ci zagrają to wylatujesz . Jeśli szukasz spokojnej ciepłej szczerej atmosfery i pracy na stałe a nie ciągłej rotacji i nowych twarzy. Jeśli zależy Ci na stabilizacji to omijaj RedCart szerokim łukiem !!!

@Anonim

hej, można dopytać skąd jako kandydat o tym wszystkim wiesz? masz kontakt z byłymi pracownikami? co jeszcze na temat pracy tutaj mówili? dasz znać jakieś konkrety czemu atmosfera taka negatywna? to jest w miarę aktualna opinia czy z kiedy to?

Rysiek
@Krystyna

Jako kandydat to z pewnościa nic nie wie. Nie zatrudnili jej/jego to pisze co język na ślinę przyniesie.

Matylda
@Anonim

Pan menadżer P zawsze mi pomagał, kiedy poprosiłam o podwyżkę, wysłuchał mnie i sprawę przedstawił zarządowi. Niestety z powodu redukcji etatów nie otrzymałam podwyżki i przedłużenia jednak Pan menadżer P nie zostawił mnie w tym samej

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Przyjmują bo to tania siła roboczą wykorzystają cie i zwolnią. Chyba że uwielbiasz ciągle intrygi i fałsz to będą cię trzymać

Bożena
@Anonim

oprócz studentów zatrudniają osoby bez doświadczenia? Jak długi jest okres próbny i czy można się wszystkiego nauczyć?

@Bożena

Tak można się nauczyć tworzenia intryg, nie ufania ludziom ,musisz mieć doświadczenie w sprzedaży lub innej branży typu marketing. Jeśli szukasz spokojnej pracy to nie idź do RedCart. 3msc okres próbny. Jeśli znajdzie się ktoś kto będzie w stanie poświęcić ci czas to może i się czegoś nauczysz. Napewno nauczysz się nikomu nie ufać bo tam nie ma przyjaciół, kolegów . To co przedstawiają na rozmowie kwalifikacyjnej to istna fikcja.

Maciek z Klanu
@Anonim

A jako kandytat skąd o tym wszystkim wiesz?

Jakie są zarobki na umowę o pracę i jaka panuje atmosfera w firmie?

Klocek
@Adam

Tak

@Klocek

Nie wiesz a się wypowiadasz czy chcesz innych trzymać w napięciu? ;p Ale to potwierdzenie, że na 100% uop tu się dostanie?

Klocek

Nie widzę problemu.

Krystyna

hej, wiadomo gdzie obecnie publikują jakieś ogłoszenia? pytam, bo zastanawiamy się na jakie stanowiska potrzebowali niedawno i ewentualnie czy będą jeszcze szukać. Ktoś wie?

@Krystyna

wpszesz oferta pracy redcart i wychodzi.Nie polecam naprawde jednak tam isc

@Krystyna

Jeśli szuka Pani stabilnej pracy ,bez ciągłego stesu ,(usunięte przez administratora) to proszę omijać Redcart szerokim łukiem . Ja byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej i miałam tam pracować, zmarnowałam 3 tygodnie na tą firmę ,ilość fałszywych osób tam pracujących aż przeraża rotacja pracowników jest tam niczym na stacji pkp przemiał pasażerów. Przez 3 tygodnie nikt się mną nie zajął niczego nie nauczył jedynie zmarnowałam moje 3 tygodnie. Po doświadczeniach tam przebytych odradzam tą firmę. F

NIE POLECAM

Czy urlop w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. jest płatny 100%?

Puchatek

A czort go tam wie.

Żart

Promują się wysokimi zarobkami, które w rzeczywistości są słabiutkie. Przed kandydatami malują trawę na zielono, jacy to nie są postępowi i innowatorscy. Z jakich to rozwiązań nie korzystają. Oczywiście, że pozytywne opinie w Google piszą sobie sami. Bierność szefostwa wobec rozwijania firmy czy relacji z pracownikami. Nikt nie wie, czym zajmują się na co dzień. Siedzą w swojej jaskini i nikogo do niej nie dopuszczają. Definitywnie nie zajmują się niczym produktywnym bo po prostu nie widać żadnych efektów ich pracy. Wychodzisz z inicjatywą? Dzielisz się spostrzeżeniami? Masz własne pomysły i sugestie? Za chwilę się wypalisz bo zarządzający totalnie będą Cię olewali. Jeżeli zespół zgłasza problemy, udają, że ich nie ma. Atmosfera napięta. Zachowania mają odzwierciedlenie w pracy całego zespołu, który nie jest zmotywowany, rodzi się dużo plotek, ogólnej niechęci. Do codziennych praktyk należy rozstawanie się z pracownikami z dnia na dzień. Dostajesz wypowiedzenie na twarz, tego samego dnia masz zabrać swoje rzeczy i już się nie pokazywać. Argumentacja i powody w takich sytuacjach to pokrętna próba ubrania czegoś w słowa. Dla współpracowników obserwacja czegoś takiego z boku też nie jest przyjemna i na pewno rodzi mnóstwo niepewności. Spora rotacja. Oprogramowanie nie jest rozwijane, pełno w nim bugów, których nikt już nie ma siły naprawiać. Niby tacy nowocześni a pracują na przestarzałych technologiach. Nowe funkcje już dawno nie są dodawane. Te dostępne na ten moment były spoko może kilka lat temu. Teraz w popłochu łata się system, który ledwo zipie, żeby nie wybuchnął. Na zewnątrz oczywiście wciskają wał, że to jedna z najnowocześniejszych platform w Polsce. Mówić potrafią dużo i barwnie, ale to nie ma odzwierciedlenia w produkcie. Ani w zarządzaniu. Inwigilacja i brak zaufania względem pracowników. Zawiść. Na plus nowoczesne biuro z pięknym widokiem. Tyle.

no żart
@Żart

Dominika dalej rządzi firmą ?

@no żart

Próbuje

@Pracownik_RC

Update: Już nie próbuje.

Ciekawski
@Pracownik_RC

Oho! Co to się wydarzyło?

Magdalena
@Ciekawski

Też jestem ciekawa, chciałam się tam zatrudnić po nowym roku. Czy już jest tam lepiej?

Na jakie benefity można liczyć w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Niestety na żadne, chyba że ktoś w tych czasach jako benefit traktuje jeszcze dostęp do herbaty i kawy z ekspresu. Nie ma opieki medycznej mimo, że Luxmed jest na tym samym piętrze, nie ma kart multisport, ubezpieczeń - nie ma nawet tego czym się szczycą w ogłoszeniach o pracę - dopłatami do obiadów i lodami w sezonie letnim.

Zostaw merytoryczną opinię o Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Uczniowska 16
    58-306 Wałbrzych

Etk Januszkiewicz Cincio Bartoszewicz sp.j.