Opinie o Cafe Baguette w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cafe Baguette. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cafe Baguette o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Baguette w Warszawa

Julita Nowy wpis

Poszłam tam z koleżanką przypadkiem. Od razu przywitała nas nie miła obsługa - Ukrainka, która nie rozumie języka polskiego. Przy zamawianiu jedzenia wleciał wróbel i zaczął jeść chleb, który potem podają klietom. Obsługa na zwrócenie uwagi zareagowała nijako - zero reakcji, zdziwienia. Chleb jest czerstwy przechowywany w kartonach na ziemi. Ukrainki, które tam pracują nie nakładają rękawiczek przy braniu/podawaniu jedzenia. Zamówiłam zapiekankę klasyczną - ser lepiej zostawić bez komentarza, stary śmierdzący. Koleżanka zamówiła tortillę z kurczakiem, która po długim oczekiwaniu była ciepła tylko z zewnątrz.Kawałki mięsa były w części surowe, a surówka trochę śmierdziała.

Agata Nowy wpis

Byłam wczoraj tam zjeść i nie polecam nikomu, zamówiłam zapiekankę z mozarella i pomidorem a otrzymałam bagietkę z sosem pomidorem i mozarella nic nie było zapieczone tylko rzucone na bagietkę na odwal się, byle zrobić i odsączyć że wydane...masakra

Iza Nowy wpis
@Agata

Było chociaż ciepłe? Może zapomnieli podgrzać? :/ Generalnie to chyba zwróciłaś im na to uwagę od razu po tym jak Ci to dali? Bo raczej powinni to zapiec i przeprosić, a przynajmniej tak wnioskuję

Czy Cafe Baguette ma ściśle ustalone godziny pracy?

Fred

Nie XD

@Fred

XD To Tobie w jakich godzinach przyszło tutaj kiedyś pracować w takim razie? ;p Ogólnie to długo tu zabawiłeś?

Fred
@Iza

A ch***j cie to obchodzi? Przeciez widze ze jestes wlascicielka badz corka wlascicielki.

Edyta Nowy wpis
@Fred

Skąd to niby wiesz? :D Już zapytać o godziny pracy nie można?? Każdy może to zrobić, forum jest publiczne.

Edek

Do niedawna tam pracowałem. Szefowa potrafi nieźle jechać po dziewczynach z lokalu. (usunięte przez administratora) i oczernienia są tam na porządku dziennym. Na kierowców też potrafiła wydrzeć jape ale wiadomo facet nie da sobie w kasze dmuchać. Dodatkowo transport z piekarni do lokalu odbywał się w taki sposób że wszystkie bułki, bagietki, ciasta itd latały po całej pace samochodu bo szefowa nawet nie potrafiła zorganizować dobrego transportu. A jak coś wyleciało na ziemię to nic bo klient i tak kupi. Smacznego!

Aleksandra
@Edek

Skoro już tam nie pracujesz, to przynajmniej zgłosiłeś do odpowiedniego organu zachowania szefowej? Przecież takie sytuacje nie powinny mieć miejsca..

@Aleksandra

Szkoda czasu. Nie chce widzieć już tej baby na oczy. Jeśli ktoś się czuje pokrzywdzony to powinien sam to gdzieś zgłosić. Ja w porę uciekłem z tego (usunięte przez administratora) i na szczęście ta cała atmosfera nie weszła mi na psychę.

@Aleksandra

Proszę nie usuwać słowa M O B B I N G !!! M O B B I N G w tej firmie był jest i będzie i niech każdy o tym wie

Ewelina
@Edek

no ale na czym to konkretnie polega? Na podniesieniu czasem głosu? Nie uważasz że te określenie jest jednak za mocne na takie zachowanie?

Olga
@Edek

A czy ta kwestia latających po pace bułek, to nie wynik braku umiejętności płynnej jazdy u kierowcy? Czy to jednak kwestia nieodpowiedniego samochodu, który nie ma wewnątrz dobrych zabezpieczeń?

@Olga

Ma pani prawo jazdy? Wie pani jak dziala sila grawitacji? jezdzac pol dnia i obslugujac 3 lokale na raz nie jest sie w stanie jezdzic 20km/h po miescie z powolnym ruszaniem. Dodatkowo szefowa po godzinie 15 nie placi nadgodzin. Wiec chyba kazdemu zalezy zeby nie robic nadgodzin tylko szybko skonczyc prace do ustalonej godziny ;)

Zofia
@Edek

też bym nie chciała pracować za darmo :D a czemu nie płaci, bo co?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Miałam tę "przyjemność" pracować tam około 4 lat temu. Czekolada do gorącej czekolady stała na podłodze. Różnego rodzaju czekolady rozpuszczało się w mleku a później przez sitko odcedzało orzechy i inne pozostałości. Praca polega na: robieniu kanapek, wypiekaniu ciastek, układaniu wszystkiego w ladach, robieniu gorących śniadań (typu jajecznica), sprzedawaniu i robieniu kawy, s(usunięte przez administratora)Za ladą jest ogromny bród, ale nikt się tym nie przejmuje. Stare bułki przerabia się na 'orzeszki'. Nic się tam nie marnuje. Generalnie rzecz biorąc nigdy nie pracowałam w gorszym miejscu oraz nie spotkałam mniej sympatycznej osoby od właścicielki tej sieci kawiarni. Nie polecam!

Civ
@Monika

Zgadzam się w 100% Miesiąca nie można było wytrzymać. W dużym skrócie robisz wszystko, mega (usunięte przez administratora) przekładanie 1-2 dniowych składników do nieco bardziej świeżego pieczywa i tak w kółko. Zabierają hajs za szkolenie, którego nie ma - każą Ci stać na kasie i samemu wszystko ogarnąć. A właścicielka zdziwiona ze na Google ma ocenę 2...

M

Właścicielka powinna zacząć szanować ludzi! Przede wszystkim pracowników

K

Jedno z najgorszych miejsc w Warszawie. Brud, brak podstawowych narzędzi pracy (jak mydło do umycia rąk dla pracowników), mobbing, krzyki właścicielki, grożenie rękoczynami, brak umowy, szok i ohyda. Odradzam zarówno pracę w tym miejscu, jak i wręcz przechodzenie obok - takiego syfu nie widziałam chyba w całym swoim życiu.

Iza

Czy w związku z aktualna sytuacją firma będzie potrzebowała pracowników ponieważ ma zamiar rozwinąć catering?

Wiaterek

Niestety nie mogę się zgodzić z autorką wcześniejszego wpisu po pierwsze jaki brud w domu ma czysto a w takim punkcie sprzedaje się ludziom co do marnowania przecież ludzie głodują więc nie wolno marnować jedzenia do czego zamierzam uderzyć fajny lokal i to nie jeden dobre smakołyki dla podniebienia pieczywo pyszne trzeba tylko chcieć ale nikogo nikt nie potępia sprawy zawodowe załatwia się nie oszczerstwem tak jak jak ta pani bo nie pracują tutaj ludzie którzy mają gdzieś zasady tylko pracują dla klientów i uważam że nie na miejscu takie opinie

Iza

Fajne miejsce, klienci zadowoleni bo dobra obsługa robi swoje. Dobrze się pracuje, polecam

Potwierdzam negatywne opinie. (usunięte przez administratora) Praca po 13 h dziennie, jesteś od wszystkiego robisz ciastka, kawę pracujesz na kasie sprzątasz za marne pieniądze. 3 lata temu pracowałam tam, ostatecznie po kilku dniach odeszłam. Szefowa oskarżyła mnie i krzyczała ze zjadłam z zamkniętej sałatki jedna kostkę fety. (Której na oczy nie widziałam).(usunięte przez administratora) z tym nadzieniem na kanapkach z wczorajszego dnia to prawda

dratewka

Wiecie coś o pracy w firmie? Szkoda, że na tym forum piszą jedynie klienci.

Rodzina

Petsonel nie używa rękawiczek ochronnych przy wybieraniu kanapek l nie myje rąk po przyjściu z zewnątrz, posprzątać trzebaby było lokal brudny,,wszędzie, klejące blaty, pajęczyny pod sufitem, i w jedzeniu( rogal francuski z twarożkiem) znalazłam kawałki plastiku !!!!! z opakowania. Ogólnie zamknąć

milego dnia

przekonalem sie i wiem ;nic nie jest dla ludzi lepsze niz to ,by isc przez zycie radosnie i pozytecznie kazn.3;2.wiec ? tego ci zycze

Cafe Bauguette to lokal bardzo brudny i zaniedbany. Kurz na stolikach, kurz na parapecie, "obicie" miejsca do siedzenia, ktore okazalo sie przescieradlem poplamione. Jedzenie średnie, a sposób jego przygotowania który zauważyliśmy wychodzą nadaje się do zgłoszenia do sanepidu. Bagietki krojone na trudnym blacie. Klient sam ma sobie wziąć z blatu swoje zamówienie, z części wyglądającej na zapleczowe. Jednak to wszystko nie zirytowało nas tak bardzo jak, stosunek obsługi do klienta a co gorsza do pracowników. Pani, która obsługiwała na kasie przez 20 minut naszego pobytu wydzierała się do pracownicy, nie zważając na obecność klirntow. Poniżała kelnerkę. W odpowiedzi na nasz komentarz odnośnie takiego traktowania pracownika, wykrzyczala do nas że możemy sami zapłacić za ciasto, które podobno kelnerka źle kroiła. Dziewczyna że łzami w oczach urabiała się przy robocie, na dodatek cała w mące. Zdecydowanie nie polecam, bród, smród, stary ser oraz brak kultury względem klienta i niestety pracownika.

@Lucy wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Jeśli Twoim zdaniem, zarządzanie Cafe Baguette odbiega od wzorcowego, opisz to, używając konstruktywnej i merytorycznej krytyki. Wszelkie informacje na temat tej firmy z pewnością komuś się przydadzą.

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Lucy

(usunięte przez administratora) i malaria, szefowa wariatka, kanapki jak się nie sprzedadzą dzisiaj to jutro nadzienie z nich ląduje w świeżej bagietce :) Jedzenia i pracy NIE POLECAM!

Czy któryś z pracowników mógłby napisać jaka sytuacja panuje w Cafe Baguette? Może ktoś z pracowników czyta forum i może napisać co nowego słychać w firmie? Czy jest obecnie prowadzona rekrutacja?

Anita

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Baguette - Warszawa

• Jak się pracuje w Cafe Baguette?

Zobacz opinie na temat firmy Cafe Baguette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cafe Baguette?

Kandydaci do pracy w Cafe Baguette napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cafe Baguette
1.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Londyńska 23
    03-921 Warszawa