AWSB Hektor Sp. z o.o.

Opinie o AWSB Hektor Sp. z o.o.

Łukasz N. 2014-06-20 09:38:17
Gorąco polecam!
Jaco72 2014-07-18 11:46:36
(usunięte przez administratora)Inwigilują pracowników ochrony 24 na dobę! Czy z licencją czy bez będziesz pod stałym okiem kamer! kamery są podłączone do internetu przez który jesteś cały czas podglądany co robisz! p(usunięte przez administratora)! A oprócz tego kary finansowe za wszystko!
Ochrona 2014-07-25 13:52:22
Tak za wszystko tj. alkohol, spanie na recepcji. To faktycznie słaby pracodawca, który nie pozwala biednemu pracownikowi nawet się upić w czasie pracy a później porządnie wyspać. A Pan Jacek za co otrzymał karę finansową?
Jako jedyni lub jedni z nielicznych w naszej niewdzięcznej branży oferują zatrudnienie w oparciu o jedną umowę zlecenie, wypłata zawsze długo przed terminem zapisanym w umowie i zero niezgodności w przelewie.
endrju 2016-03-22 09:44:43
czy mozna palic na obiektach biurowych
Adam 2016-04-29 09:10:49
Proszę Państwa chciałbym zapytać,czy firma jest wypłacalna i nie ma opóźnień w wypłatach pensji,pytam bo ostatnio podobno różnie z tym bywa.Pozdrawiam.
Adam 2016-04-29 09:11:15
Łukasz 2016-04-29 16:04:50
Pracuje w firmie od ok. 5 lat i nigdy w tym czasie nie było żadnego opóźnienia wręcz przeciwnie wynagrodzenie jest zawsze duże przed okresem zapisanym w umowie. Dodatkowo nie ma kombinacji. Wynagrodzenie jest co miesiąc i zawsze się zgadza.
Adam 2016-04-30 17:27:16
Chodziło mi ,że różnie z tym bywa w różnych innych firmach (nie chodziło mi o AWSB Hektor),płacą na przykład co 2 miesiące by uniknąć oskładkowania umów zleceń.Pytam o to wszystko,bo oferta pracy w firmie by mi odpowiadała.Pracuję w ochronie od ponad 10 lat,niestety nie mam kwalifikacji,ale gotów jestem po nowym roku pójść na kurs.Jedyne czego się obawiam,to co będzie jak uchwalą tę ustawę o 12 złotych brutto.Jakiś czas żyję na tym świecie i wiem o tym że stawka ponad 8 do ręki dla niewykwalifikowanego to utopia i trochę boję się zostać z ręką w nocniku po nowym roku.A ze względu na sytuacje osobistą najlepszym systemem pracy jest dla mnie 24/48,a to się w naszej firmie zmieniło.Próbuję wybadać sytuację poprostu,pozdrawiam.
Łukasz 2016-05-21 22:27:50
Skoro nie znasz takich firm to znaczy znaczynia że nie znasz branży. Takie praktyki robi między innymi So*id, Juwe*tys.
r9 2016-10-18 22:35:19
czy ktoś jest w stanie tutaj jeszcze potwierdzić to indo sensacyjne o wynagrodzeniu co dwa miesiĄCE? bo powiem szczerze wierzyć mi się w te bajki jakoś nie chce
Zostaw swoją opinię o AWSB Hektor Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWSB Hektor Sp. z o.o.