Opinie o JVP STEEL POLAND w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JVP STEEL POLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JVP STEEL POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JVP STEEL POLAND w Szczecin

Supermariobros

W końcu ktoś to normalnie opisał, ale dodam coś od siebie, tego pożal się Boże niby majstra z 4hali powinni nie tylko wysłać do psychiatry ale też powinni go wysłać na badania zawartości narkotyków w organizmie bo jest biernym palaczem tzw gandzi i to podczas godzin pracy, nie mam pojęcia co za baran wybiera takich ludzi na majstrów, guwniarz już sam zapomniał chyba jak sam się chwała po budach przed majstrem i oblewał się gorąca kawą jak spał pijany, a teraz wymaga od ludzi żeby robili bóg wie ile, mobbing jest tam codziennością skłuca chłopaków i sieje nie potrzebny ferment, ale jak to mówią przyjdzie kryska na matyska i jestem za tym żeby dostał porządny wypierdol to może się wkoncu odmuli i zacznie szanować pracowników, wie tylko to co musi dla siebie zrobić jakąś prywate a o robocie na hali nie wie nic, nie polecam tej firmy, no chyba że ktoś chce pracować w obozie

error
@Supermariobros

Czas wkońcu coś z tym zrobić zacząć działać z tą bezkarnością i traktowaniem ludzi jak niewolników w średniowieczu. Winni zacznijcie sie bać koniec z układami

Greta 99

Piece, schody, bramy, stoliki, nadkola do qlada majster z IV hali tylko tym umie się zajmować i zwalniać ludzi bo myśli że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę jest zwykłym brakiem bez szkoły zamiast Janica Tumanek wybrał jego bo przynajmniej nie jest zagrożony i śmieje się z głupka Sylwka w sumie racja racja. W pierwszej kolejności powinni zwolnić tych dwóch Tempakow a nie pracowników bo Sylwek zachowuje się jakby nie wiedział co ma robić powinien skonsultować się z psychologiem a nie mobingowac pracowników, jak masz ojca który jest tam brygadzista jesteś nie do ruszenia, niedługo tam same rodziny będą robiły Reka rękę myje i ciche układy. A kierownik na to wszystko pozwala też się nadaje...

kkcd
@Greta 99

W końcu ktoś to idealnie opisał Jan nie wie co się dzieje a oni to wykorzystują i ponizaja ludzi ale może w końcu ktoś się zdecyduje i pójdzie z tym do sądu pracy żeby się wzięli za tych pionkow szczególnie apel do 4 hali powinniście wjeb**temu pseudo majstrowi to by zrozumiał parę rzeczy. Nie polecam tej firmy!!!

Bialykask

Zaczyna się robić chora sytuacja w firmie, mamy zakaz robienia nadgodzin ponieważ nie ma co spawać . Oczywiscie oprócz Ukrainy bo dla nich zawsze cos jest !!! Wiecie dlaczego nie ma czego spawac bo monterzy nie mają materiałów, a to wszystko przez pożal się Boże technologów co nie potrafią zamowic tego co potrzeba . Za to majstrowie zamiast dopilnować żeby produkcja szła to wolą odwalać prywatne fuchy typu jakieś piece itd !!!

Psycholo_G

Sugerujesz raafaelo, że pracownicy produkcji wywierają presję na kadrze technologicznej i kierowniczej? Zastraszają ich? Tak rozumiem "... to by narobili w gacie ze strachu przed nimi..." Hmm. Ciekawa forma mobbingu. Taka jakby "od d***y strony" . Chyba zmyślasz.

Rozmowę kwalifikacyjną w JVP STEEL POLAND masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inspektor ds. BHP?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rysio

Moją wcześniejszą opinię skasowali -firma bez ambicji... Na tę białe kaski wszyscy pracujemy.

raafaelo

Czy to prawda że ci wszyscy gówniarze w białych kaskach zarabiają 2500 na rękę? Jeśli to prawda to świadczy o ich kwalifikacjach....na terenie stoczni majster zarabia 5500-6000 na rękę a technolog to spokojnie 4000-4500 weźmie...czyli Duńczyk bierze Gówniarzy po studiach płaci im grosze, ubierze w białe kaski, nada im odpowiednie tytuły po angielsku i młodzieńcy są szczęśliwi że trafili do Raju...na niczym się nie znają, nie mają podejścia do ludzi bo się po prostu ich boją... a ich kwalifikacje to po prostu tragedia...niedawno "młody" na stanowisku kierowniczym nie kazał wiercić otworów w barierkach do ocynku bo uważał że ocynkowanie od środka jest niepotrzebne a nie wiedział że chodzi o odpowietrzenie w wannie z cynkiem.....szok...ale cóż... najgorsze jest że jakby zostawić to masę przedszkolaków z ludźmi z produkcji sam na sam bez z majstrów to by narobili w gacie ze strachu przed nimi, wystarczy tylko na nich spojrzeć krzywym wzrokiem a już trzeba wzywać karetkę....najlepiej reanimację...NO nie Panie Manager of Project? Your English is so excellent but your qualifications.....without comment.....PrezesiePrzejrzyj na oczy...To jest firma produkcyjna a nie zakład przygotowawczy dla abiturientów bez doświadczenia i bez tak potrzebnej na produkcji charyzmy

gugus

Pytanie...pracowałem tam kedyś....czy te kliki rodzinne dalej są silne? mam na myśli Henryka narzędziowca, Krzysztofa spawacza i wiellu innych na których inni musz (usunięte przez administratora) podobno pan Henryk wyłożył sobie dywan i chodzi w kapciach w narzędziowni na Dubois a zapiernicza za niego gość o imieniu Paweł?

gugus

Ta niby @Marta to chyba asystentka prezesa....czyli Joanna

@Michał Bacieczko nie do Ciebie było skierowane pytanie. Do Ciebie było tylko stwierdzenie, że masz odmienną opinię do @Marek, więc proszę przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, a potem zastanów się nad swoim tonem wypowiedzi. Pytanie o sytuację było do innych użytkowników, żeby zweryfikowali Wasze słowa... Czy Twój zarzut do mnie nie powinieneś skierować do siebie?

Michał Bacieczko

Marta 2017-09-12 12:19 To jak w końcu wygląda sytuacja w tej firmie? Warto do niej aplikować czy nie? kobieto - czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem ???? Napisałem wyraźnie że PRACOWAŁEM tam ( czas przeszły ) i już nie pracuję i obecnie nie wiem jak wygląda sytuacja a Ty się pytasz jak wygląda sytuacja i czy warto. Na kogo chcesz tam aplikować skoro nie rozumiesz co czytasz i masz problemy z logicznym myśleniem ?

albertop

Administrator skasował powyżej dane tego brygadzisty....to bezwłosy Mariusz

alberto tomba

(usunięte przez administratora) Brygadzista to najlepszy gość w tej firmie!!!! Podchodzi do ludzi ze zrozumieniem, ma cierpliwość, zna się na robocie i traktuje młodszych pracowników jakby byli jego synami, wytłumaczy , pokaże, podpowie....On zachowuje się jak wychowawca, tych którzy przyjdą wstawieni na kacu to uświadomi, strzeli gadkę umoralniającą i wyśle na urlop ale konsekwencji nie wyciągnie bo gość ma super podejśćie do ludzi....taki gość to skarb...powinien zostać majstrem bo jego poziom wiedzy znacznie przewyższa poziom wiedzy dwóch majstrów ze stoczni i tego z Dubois...Szkoda że takich ludzi jak się nie docenia tak jak powinno...dopiero jak odejdzie do innej firmy to będzie żal, wielki żal....chodzą plotki że podobno kiedyś studiował psychologię ale nie skończył jej ale zdobyta wiedza na studiach pozwala mu na na odpowiednie psychologiczne indywidualne podejście do każdego pracownika, szkoda że tak mało zarabia bo powinien w tej firmie się rozwijać i nie martwić się jak przeżyć od pierwszego do pierwszego

@Michał Bacieczko i @Marek totalnie inne są wasze opinie o firmie JVP STEEL POLAND. To jak w końcu wygląda sytuacja w tej firmie? Warto do niej aplikować czy nie? @Marek na ludzi, którzy zostają zatrudnieni nie masz wpływu, ale plus to chyba wypłacalność, terminowość i dofinansowane obiady. Czemu mówisz, że firma nie ma ambicji i honoru?

Michał Bacieczko

Pracowałem w tej firmie - uczciwie przyznaję że z powodów osobistych i po prostu nie przedłużyli mi umowy bo nie wiedziałem kiedy mi się wyprostuje sytuacja w rodzinie to był masakryczny okres w moim życiu - mimo iż moje spawy i żłobienie były dobre i to opinia wielu ludzi to nie mogli trzymać pracownika który nie wiedział kiedy będzie więc nie mam do nich o nic pretensji, tak czy siak robotę znalazłem moment bo spawać umiem i to ponoć ładnie i dobrze a teraz z racji tego że znam angielski płynnie sam jestem majstrem w Irlandii ale za zupełnie inną kasę ;) - no wyżej bym w JVP nie zaszedł, to pewne bo nigdzie się nie lubi gadających dobrze po angielsku a nie kali chcieć kali pić którzy jeszcze do tego coś potrafią ale sama firma jeśli chodzi o terminowość wypłat punktualna uczciwa w 100% do tego. Posiłki, 50%, setki - zero zarzutów. W narzędziowni wszystko jest - przynajmniej ja nie miałem problemów by coś dostać a uwierzcie że są firmy gdzie wymagania mają a nie dadzą wam sprzętu. Co mnie wkurzyło to to, że po okresie próbnym miałem dostać inną stawkę a zaproponowali mi niższą niż obiecywali - niewiele ale niższą choć pewnie gdybym się mniej spóźniał inaczej by było - byłem często niewyspany przez nerwy i stres i nieprzespane noce - w sumie się nie dziwie że mało ich to obchodziło no bo co klienta obchodzi że komuś tam ktoś w rodzinie narobił problemów. . Kierownika znałem krótko majstra Andrzeja też więc ciężko mi się wypowiadać jakoś negatywnie - mi dali szansę już pierwszego dnia jak przyszedłem na szkolenie BHP po prostu na kacu - oczywiście do roboty mnie nie dopuścili tego dnia dopiero nazajutrz - nie wiem na ile pomogło to że wyspawałem wg spawalnika Bartka próbkę perfekt a na ile okazali się ludźmi - ilu z was uczciwie może o sobie napisać takie rzeczy ? - W sumie to byl punkt w moim życiu w którym przestałem pić od kiedy zacząłem tam prace bałem się wyrywkowych kontroli i wyszło mi to tylko na zdrowie, do dziś trzeźwiuteńki co mogą poświadczyć inni że nie piję także dzięki Erwin ;)) natomiast jak robiłem swoje to majstrowie ani kierownik Michał się nie przyczepiali bo o co ?? , za to facet z kontroli jakości Pan Leszek wyczyniał cyrki przy odbiorach - sekcja ma zejść o 15:00 armator pozaznaczał co mu się nie podoba ludzie porobili pozwijali sprzęt zawijają się bo piątek a ten wpada o 14:00 i zaczyna kreślić i zdziwiony że nikt mu już tego nie robi - armator puszcza a ten nie i ch - nosz K ????? To kto tu trzyma za jaja to wszystko ???. Gdzie jesteś chłopie jak na bieżąco trzeba znaczyć to co Ci się nie podoba a nie wpadasz za przysłowiowe 5 12 kiedy trzeba zdać robotę ???? Te komory to istna rzeźnia a ten wpada jak ludzie już zmeczeni sfrustrowani zwijają sprzet i zaczyna sobie kreślić. To wyglądało jak działanie celowe dlatego ludzie Cie chłopie nienawidzą. Pracowałem tam w tamtym roku tj 2016 do września więc nie wiem jak wygląda sytuacja obecnie. Napisałem samą prawdę. Ogólnie robiło mi się tam naprawdę spoko - po prostu trzeba ładnie i robić swoje i nie dyskutować z kredką tylko mu przytakiwać by zaleczyć jego kompleksy a jest ok, a noi było wesoło w brygadzie u montera Stefana ;) pozdro

PIS RULES

Przestań oglądać TVP INFO i modlić sie do Krystyny P.

Zgroza

Droga Pani Marto ludzie rozmawiają ze sobą, a smród ciągnie się za waszymi pseudo majstrami. Andrzej T.ze szlifierza majstra zrobić... powodzenia,przyjeżdża szef wiec tłumacza potrzebuje... nieuk ;)

@Niedoszły pracownik skoro jesteś niedoszłym pracownikiem to skąd posiadasz takie informacje o firmie JVP STEEL POLAND? Nie polecasz, więc dobrze byłoby gdybyś uargumentował to.

Niedoszły pracownik

Firma WARIATÓW ...niekompetentni ludzie żądzą,swoich znajomków wyróżniają,niewygodnych gnębią.Nie wiem jak to wszystko się jeszcze kręci.Nie polecam tej firmy.OMIJAĆ Z DALEKA!!!

buntownik z wyboru

no i stało się !!! ;-) papa jvp i wasze złodziejskie stawki oto numer do pana który daje 40zł na umowe o prace praca w st3 próbka to rura hl45 tel. (usunięte przez administratora) . i co ty na to kierowniku ??? powodzenia

Many

Nie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o JVP STEEL POLAND - Szczecin

• Jak się pracuje w JVP STEEL POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy JVP STEEL POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JVP STEEL POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JVP STEEL POLAND