Opinie o ADECCO w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADECCO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADECCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADECCO w Kwidzyn

robert

pracuje od tygodnia i jest ok słyszałem że szef się zmienił w tej firmie więc to chyba na lepsze !!

motyl
@robert

ja jestem zadowolona biuro od rana samego otwarte mozesz z nocki zejsc i wszystko zalatwisz zadzwonisz to ci tez wszystko przygotuja jest praca dobra płaca i nie ważne czy przez agencję czy przez Jabil

aga

witam wszystkich.potrzebowalaby numer telefonu do adecco kwidzyn,biuro przy jabilu.mozecie mi go udostepnic.....?dzieki

kinia
@aga

no u mnie działa :-) numery do adecco to 723 193 149 i 793 193 148

zong
@aga

no a adecco zrobiło paczki dla dzieci a Jabil nic :-(

tomek f
@zong

dokladnie iuro jest otwarte caly czas kadry jabil tylko dwie godziny dla pracowników

beti

no a plotka ze wraca manpower to jak zawsze plotka ale pani (usunięte przez administratora)wrociła będzie teraz wszystko na czas

kinia
@beti

jaki pomysł?co to za spacer witualny, o kórym piszesz qas

andrzej

no różnica spora do poziomu manpałer ,tam nie było takich podknięć jak tu , nawet nie wiedzą jak co kiedy

marti
@andrzej

ManpowerGroup a nie Mapałer :-)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Sprzedawca CCC Kwidzyn
CCC S.A.
ala

firma krzak !!!!!!!! bynajmniej konsultanci są zgubą tej firmy ale mam to gdzieś tylko szkoda że człowiek nerwów sobie zszarpie bo one nic nie wiedzą zawsze odsyłają nas do warszawy z pytaniami to na (usunięte przez administratora) jest to biuro tu???????

krysia

Praca jest w jabilu to jak zawsze pracuje się ok tylko agencja to jakaś porażka jest ich tam tyle ale żadna nic nie wie jak zapytasz patrzą na siebie jakby chciały żeby to krasnale odpowiedź dały no a wypowiedz coniektorych mówi sama za siebie same na produkcji były a teraz rżną panny z biura

jola
@krysia

jak dalej w tym biurze nie zrobią porządku z tymi co obsługują pracowników tymczasowych to chyba (usunięte przez administratora) poniesie porażkę w doborze agencji , jak rok temu były dwie i problem w WS to teraz mają zbieraninę w adeco lasek z produkcji ,dobre co?

piter
@jola

porażka

zofia

jak pracuje sie w Jabil przez Adecco?

perłą
@zofia

przez adecco ?? firma niby wielka ale jeśli chodzi o kompetencje tych pań obsługujących to ŻAL PL .... mowa o biurze w KWIDZYNIU

daff
@perłą

kwidzynie nie kwidzyniu ale w sumie wiadomo o co kaman RACJA W TYM BIURZE JEST KOSZMAR JEŚLI CHODZI O ŁAD I SKŁAD

@daff

pracowałem przez adecco w Gdańsku tam obsługa zupełnie inna a tu naprawdę zgodzę się z przedmówcami ,szopka

Tak się tylko zapytam: czy ktoś z Państwa przeczytał ustawę z 09 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych? Radziłbym przeczytać, bo to Wam bardzo pomoże.

smerfetka

bez - 2013-07-25 18:47:08 Anonim - 2013-07-20 05:15:05 Czy w ADECCO Kwidzyn dają telefon służbowy?maja niska ocene na bank pracownicy zatrudni w tej pseudo agencji w kwidzynie zadna znich nic nie wie nadaja sie na role uprawy marchewki albo ziemniakowdaja (usunięte przez administratora) na pewno

szczurek

MYSZKA - 2013-07-17 14:41:14 A JA CHCIAŁABYM PRACOWAĆ TYLKO ZE SKŁADAM PODANIE PO RAZ 6 I NIC ZERO ODZEWU MOŻE DLA TEGO ŻE NIE PRACOWAŁAM W JABILU TYLKO W PLATII TAM TO DOPIERO (usunięte przez administratora) div>A w plati przez jaką agencje ? [usunięte przez moderatora]tu taki sam

MYSZKA

A JA CHCIAŁABYM PRACOWAĆ TYLKO ZE SKŁADAM PODANIE PO RAZ 6 I NIC ZERO ODZEWU MOŻE DLA TEGO ŻE NIE PRACOWAŁAM W JABILU TYLKO W PLATII TAM TO DOPIERO [usunięte przez moderatora]

@MYSZKA

Może po prostu nie masz kwalifikacji? Dwie ręce nie wystarczą.

emil

Wysyp ofert dla cieśli budowlanych do Norwegii jest z kilku powodów . Pierwsza sprawa to tam jest prawie same budownictwo drewniane więc murarzy potrzeba mało. Druga sprawa w Norwegi zaczął się kryzys więc właśnie firmy zwalniają ludzi z etatu i/lub bankrutują , ale znacznie zwiększył się rynek na pracowników tymczasowych. Kolejna sprawa , to wymagają język na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację na interview i z pracodawcą życzę powodzenia w spełnieniu tego warunku kto z fachowców z pradziwego zdarzenia umi jezyk nikt. I kolejna sprawa te wyjzady zarobkowe do Norwegi to się opłacały ostatni raz 5-6 lat temu. Jak były nadgodziny i pokój za 3000 nok. A teraz co z rego że stawka nieco wyższa jak wtedy jak pokój 5-6.000 nok, ceny jedzenia w sklepach plus 100% od starych cen. Jechać trzeba na swój koszt, a na miejscu się często gęsto okazuje że nie ma godzin nawet na zwykły etat tylko grubo mniej.

nka

kat - 2013-07-10 11:45:10 to na jaki okres tam dają umowy? na miesiąc? a potem zagadka czy przedłużą?? jakieś to niepoważne...rżną na pensji mi nie policzyli premii tak jak powinni siedzą tumany za przeproszeniem kwitka od wypłaty też jeszcze nie widziałem to się nazywa profesjonalizm firmy????????????????????????????????

martin
@nka

teraz na hance nawet na 3 miesiące dają umowy

iza

kat - 2013-07-10 11:45:10 to na jaki okres tam dają umowy? na miesiąc? a potem zagadka czy przedłużą?? jakieś to niepoważne...na dwa tygodnie albo miesiąc dól na maksa

LANDYSOWA

Agniecha - 2013-06-24 16:50:54 czy ma ktoś numer do kompetentnej osoby z tej firmy na terenie Kwidzyna? te dwie panie co przynoszą umowy na szkolenia dla pracowników nie potrafią odpowiedzieć na zwykłe pytania dotyczące zatrudnienia brak wiedzy jak i totalna prostota to jakiś żart chyba ?[usunięte przez moderatora]

beta

Jaro - 2013-06-24 17:13:49 Agniecha - 2013-06-24 16:50:54 czy ma ktoś numer do kompetentnej osoby z tej firmy na terenie Kwidzyna? te dwie panie co przynoszą umowy na szkolenia dla pracowników nie potrafią odpowiedzieć na zwykłe pytania dotyczące zatrudnienia brak wiedzy jak i totalna prostota to jakiś żart chyba ?numer znajdziesz tu: (usunięte przez moderatora) piszą że ich wizytówką są ludzie ,ale ubaw czy kolejny sarkazm ? czy oni widzieli panią(usunięte przez moderatora) i tą drugą co siedzą w tym pomieszczeniu z kawką na stole i na żadne pytanie nie znają odpowiedzi work serwis tez nic nie wiedział no nic dziwnego ta sama twarz teraz reprezentuje adeco żal zero profesjonalizmu laska siedzi z głową spuszczoną ledwo umie wystukać cokolwiek w klawiaturę na żadne pytanie żadnej konkretnej odpowiedzi to się nazywa profesjonalizm ,2 lata i tak upada Jabil przy takiej firmie

Jaro

Agniecha - 2013-06-24 16:50:54 czy ma ktoś numer do kompetentnej osoby z tej firmy na terenie Kwidzyna? te dwie panie co przynoszą umowy na szkolenia dla pracowników nie potrafią odpowiedzieć na zwykłe pytania dotyczące zatrudnienia brak wiedzy jak i totalna prostota to jakiś żart chyba ?numer znajdziesz tu: (usunięte przez moderatora) piszą że ich wizytówką są ludzie ,ale ubaw czy kolejny sarkazm ? czy oni widzieli panią (usunięte przez moderatora) i tą drugą co siedzą w tym pomieszczeniu z kawką na stole i na żadne pytanie nie znają odpowiedzi work serwis tez nic nie wiedział no nic dziwnego ta sama twarz teraz reprezentuje adeco

Agniecha

Zostaw merytoryczną opinię o ADECCO - Kwidzyn

• Jak się pracuje w ADECCO?

Zobacz opinie na temat firmy ADECCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADECCO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADECCO?

Kandydaci do pracy w ADECCO napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADECCO