Opinie o ADECCO w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADECCO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADECCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADECCO w Kwidzyn

diagnosta

szukają NAPRAWIACZA teraz

z567

musisz jechać do biura najlepiej bo ogłoszenia mają w swoich witrynach na tablicy w fabryce były , w urzędzie pracy ale najlepiej jechać osobiście

zong

Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
tymczasowy

Pracownik tymczasowy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy może być delegowany przez agencję pracy tymczasową do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz jednego pracodawcy użytkownika przez okres nieprzekraczający łącznie 18 miesięcy.

Kgg

Zaracajcie uwage ile czasu pracujecie przez Adecco. Po poltora roku dali mi umowe przez Adecco Spolka cos tam... I nie mam ani urlopu, ani na zadanie! Wyplacili ekwiwalent za stary urlop i zaczynam nabijac nowy urlop przez nowa podfirme. Tak traktuja ludzi bo nie chce im sie dac dluzszej umowy to zmieniaja nazwe.

zzzzzzzzzz

pewnie da, czekajmy czekajmy rok temu były

Aaaa

Wiecie cos czy adecco da jakies talony na swieta w jabilu?

mała

numer do biura znajdziesz w ich broszurkach - MIŁOSNA 32

Piotr 22
@mała

Podajcie numer komórkowy do biura adeco na miłosnej

mała

hej podajcie numer do ADECCO PROSZĘ , szukam pracy

ryś

no te panele solarne to świetna sprawa pan Mioduszewski robi karierę ,miasto zyskuje , ceni się!

solar

wczoraj miała być pani premier w JABILU były inne osoby reprezentujące miasto ,firma z jakoscią ,ja pracuje 8 miesięcy przez Adecco i jestem zadowolony

ADEKO

JA PRACUJE PRZEZ AGENCJE I POWIEM ZE WSZYSTKO JEST OK, PENSJA PRZED DZIESIĄTYM I WSZYSTKO JEST CO CHCE TO MAM ZASWIADCZENIA ITD

kotek

tak to prawda dostać sie można szybko i stracić prace tez szybko ....my pracowałyśmy wytrwale nie robiłyśmy bubli i norma tez z chodziła ale jak sie klienci wycofali to co mieli z nami zrobić ??? wręczyli wypowiedzenia a szkoda bo praca i placa była w porządku...czekam na telefon :)

kotek

mole książkowe

ja jestem zadowolony dostałem się do pracy dzięki ADECCO i start jako OPERATOR ,robię co lubię i za godziwe wynagrodzenie, polecam! @KWIDZYN ADECCO I JABIL

beata

ja wiem, są najlepsi więc mają napływ na szereg różnych stanowisk każdego dnia a z dnia na dzień jest ich coraz więcej

roma

są dwie rozmowy w obecności dwóch osób (przy pierwszej rozmowie jedna)zależy też na jakie stanowisko aplikujesz jeśli przez agencje to już po pozytywnej rozmowie z jabil to już kolejnych rozmów nie masz tylko konkrety za ile i na jak długo

lol

Hej. Czy ktoś wie jak wyglądają rozmowy o prace w Jabil na stanowisko biurowe???

Karola

Już wcześniej tak robili, że zapewniali pracę, moja znajoma zrezygnowała z wyjazdu do by znajomych odwiedzić, a okazało się że po dwóch miesiącach wezwali ją do jabila na sezon, a bilety na samolot przepadły. Jeżeli ściągnęli ludzi z wcześniejszej rekrutacji to dla nowych miejsca zabrakło. Chora polityka. Poza tym zawsze znajdzie się jakiś znajomy, który złoży podanie w poniedziałek a w środę zaczyna szkolenie i tydzień później już pracuje. Więc jak ktoś czeka niech jest świadomy, że ktoś bliżej gara znalazł się. Jest tam wiele takich przypadków.

krys
@Karola

ale wypowiedź : przecież mogła lecieć , nikt jej nie zmuszał do podjęcia pracy, bilety nie przepadły tej osobie bo musiała iść do pracy tylko (uwaga) zasadnicza różnica - bo CHCIAŁA

Zostaw merytoryczną opinię o ADECCO - Kwidzyn

• Jak się pracuje w ADECCO?

Zobacz opinie na temat firmy ADECCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADECCO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADECCO?

Kandydaci do pracy w ADECCO napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADECCO