POLKONT Sp. z o.o.
2 35 62 5 1
Jarek

Generalnie do pracy idziemy pracować a nie udawać, że pracujemy!!!

Miki Nowy wpis
@Jarek

Jasne ze pracowac idziemy jak najbardziej ale nie jak w (usunięte przez administratora) tak jest w tej firmie podludzie

Joksan Nowy wpis
@Jarek

No wiadomo ale nie pod taka presja czasu i kamerami wycisna ostatnie sily z ciebie a i tak szefo niezadowolony wiecznie naburmuszony ile bys nie robil jak nierobil nigdy nikogo nie pochwali tylko (usunięte przez administratora) z gory na doł i tak wiecznie niemorzna wiecznie tylko (usunięte przez administratora)ale tez chwalic tym bardziej jak daje sie z siebie na maksa ale wielki Szef nie wie o tym bo to prostak i tyle nie nie polecam tej firmy

Kuba Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Aneta Nowy wpis

@Jarek, Masz rację. W pracy należy pracować, wykazać się, wtedy zarobki będą adekwatne do wykonanej pracy. Czy mógłbyś dodać kilka słów na temat atmosfery w Twoim miejscu pracy? Czy jesteś z niej zadowolony? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy pracownicy mogą liczyć na premie lub pakiet socjalny? @Miki, Ty jesteś niezadowolona ze współpracy z firmą. Jaka jest tego przyczyna? Jak myślisz, czy spokojna i pełna argumentów rozmowa z pracodawcą mogłaby coś zmienić? Dodawajcie swoje opinie, każda z nich wniesie nowe informacje do wątku.

Jerzy

Mam zamiar aplikować do firmy, troszkę zastanawiają mnie niektóre wpisy. Czy cos poprawiło się?

Miki
@Jerzy

Niema co firma niby ok wszystko gra ale wymagania co do pracownikow nie wspolmierne do zarobkow i cagla nerwowka szkoda zycia na takie firmy wykorzystaja do ostatniej kropli krwi darmozjady nie nie polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w polkont? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aneta

@Olomax na jakim dziale firmy panuje taka atmosfera? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym czego mogą spodziewać się osoby, które dołączą do pracy w polkont?

Aneta

Pracujesz w polkont? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Grand

Alez skad :) Pracownikom nizszego szczebla zawsze sie oberwie. Przeciez nikt nie będzie sie klocil z człowiekiem, który sprawia wrażenie niezrowazonego. Szkoda nerwow :) A szefostwo zapewne ludzi się, ze ktos ich szanuje.

Olomax
@Grand

Niema co firma na pozór fajna wiarygodna ale atmosfera wykreowana przez Ryszarda masakra nieda się pracować człowiek wiecznie niezadowolony nerwowy traktujący ludzi jak podludzie szkoda gadać nie polecam niestety

Fizol

Niestety kierownictwo jest niekompletne i nie potrafi kierowac zespolem. Sprzeczne informacje i polecenia. Trudno jest dobrze wykonywac swoja prace nawet jesli ma sie checi. Niestety bardzo przeszkadza to, że sami nie wiedzą czego chcą. I to prosta droga do nadgodzin.

Fizol

Firma na pierwszy rzut oka wiarygodna. Niestety pozory kulturalnych ludzi bardzo szybko znikają. Brak kompetencji do zarządzania ze strony szefostwa. Atmosfera naprawdę zła. Niestety nie sprzyja efektywnej pracy. Nie polecam.

źzzzzzz

Czy chodzi o Pana Krzysztofa.W

K.W. - IAT

Jest opisane dokładnie. Pierwszy. Gdybyś był poszkodowany wiedzialbys o kogo chodzi.

źzzzzzz

Kierowników było wielu napisz o kogo ci chodzi

K.W--- IAT

Witam. Poszukuję osób pokrzywdzonych przez pierwszego kierownika Firmy POLKONT.

byly

a chwalący się ze maja po kilka tysiecyniech napiszą prawde ile godzin wyrabiają i jak pięknie wychodzą na delegacjach

byly pracownik

zarobki w polkoncie to najnizsza krajowa choć na początku rysiu obiecuje kokosy ale real jest standard nawet bony naswieta odciagnal z wyplaty odradzam ta firme bo szkoda nerwow

Robercik

Polkont jest o tyle szbyko zszołdaa, że potrafi szybko mieć jakiś kontener cjpcjaćy według mnie ludzie erdinaie. Co prawda teraz nie zapowiaxałv. Nie chce zawsze kierować się drowy do placówlki jednak. Mam nadzieję, że uda się oddziałowi jakoś mądrze to rozegrać.

K

Szukam kontaktu z osobami które pracowały w Polkont i poszly z nimi do sadu

Tak3Nie

MUTANTMAX

WITAM PRACOWAŁ KTOŚ W PÓŁKONCIE NAPISZCIE COŚ BO MARZĘ O PRACY W KONTENERACH JESTEM MALARZEM ŚLUSARZEM SPAWACZEM STOLARZEM BLACHARZEM PIASKARZEM NIE WIEM CZY TO WYSTARCZY.....

michurychu

ILE MOŻNA ZAROBIĆ W POLKONCIE SŁYSZAŁEM ŻE SZEF JEST CHOJNY I PŁACI KUPE KASY I PODOBNO KIEROWNICTWO NA POZIOMIE PRAWDA TO?????TAK MÓWIĄ CHŁO[PAKI Z ZK

AFRYKAŃCZYK

FIRMA JEST SUUUPER MOŻNA NAWET POJECHAĆ DO AFRYKI W AMERYCE PÓŁNOCNEJ I POSZALEĆ NA PIASKARCE

ooooo

nie słyszałem żeby ktoś nie dostał wypłaty!

sicz

Najlepiej nic nie robić, albo robić na odwałkę i jeszcze mieć pretensje, że są wymagania GRATULACJE, ktoś tu pomylił epoki(czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy). Z takim podejściem nigdzie dłużej nie zagrzejesz miejsca. A tym najbardziej sypiącym nienawiścią proponuję zarejestruj swoją firmę, daj zatrudnienie ludziom, a może coś zrozumiesz. Życzę powodzenia

były pracownik

nie dostałem wypłaty może to kogoś zastanowi odradzam tam podejmować prace

gfjgfjhfkf

w ciągu miesiąca odeszlo teraz 9 osób

@gfjgfjhfkf

Bo tam przewija się mnóstwo osób...

aaaaaaaaaaaa

Witam panowie nie dawajcie sie [usunięte przez administratora]musi płacić nadgodziny a nie jakieś premie zgłoscie to do PIP my zglosilismy i mamy wygrane a polkont jest przegrany ha ha ha i co [usunięte przez administratora] ty też przegrałeś

gosc

i znowu szukają pracowników niema co tam pracować

gosc

beznadziejna firma z tego co tu piszą

qwertyuio

ten wątek jest bez sensu to jakiś zwykły frustrat, widać że nie ma żadnych innych pomysłów tylko wypisywać te głupoty - on ma tylko pretensje - ty męczennik to już jest przegrana sprawa - cienki jesteś i tyle !

QWERTYUIO

A I JESZCZE JEDNO CHLOPAKI MÓWIĄ ZE JAK NIE DOSTANĄ TYCH 2500 ZL ZA MIESIĄC TAK JA TO BYŁO W OFERCIE PRACY HA HA HA TO BĘDZIESZ MUSIAŁ SZUKAĆ DALEJ PRACOWNIKÓW I SAM ROBIĆ

Zostaw opinię o POLKONT Sp. z o.o. - Kwidzyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

POLKONT Sp. z o.o.