Polkont Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Polkont Sp. z o.o.

Opinie o Polkont Sp. z o.o.

FANCLUB RICHARDA

LUDZIE CHCECIE ZAROBIĆ KAPUSTE?PCHAJCIE SIE DO PÓŁKONTU PAN GULIDA PŁACI 100 ZŁ ZA 70 NADGODZIN I NIE ZAWRACA GŁOWY ZUSOWI ANI INNYMI TAKIMI SPRAWAMI NO I KIEROWNICTWO NA ŚWIATOWYM POZIOMIE POZATYM POSIADAJĄ ZNACZEK RZETELNA FIRMA DZIĘKI TAKIM PANOM JAK PAN RYSZARD POLSKA GOSPODARKA PNIE SIĘ W GÓRĘ DLA TAKICH PRACODAWCÓW TUSK JEST BOGIEM BO POZWALA OKRADAĆ PAŃSTWO I LUDZI

Zostaw opinię o Polkont Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkont Sp. z o.o.