Elaton Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Elaton Sp. z o.o.

3edf

hej hej no moze i masz racje @Dajmos tylko ze na chwile obecna nie ma od nich zadncyh ofert wiec ciezko tutaj rozmywslac nad jakimkolwiek zatrudnieniem..chyba ze za jakis czasie sie pojawia nowe oferty

olek

ta firma to agencja pośrednictwa pracy jest @tomuś, mozesz sobie takie informacje spokojnie w internecie wyszukac, zajmuje to ok. 2 sekund, polecam ten sposób! A co do samej tej pracy to mi się wydaje, ze całkiem ładnie u nich można zarobić no i też nie trzeba się jakoś przejmowac tym, ze nie zapłaca, bo są terminowi, to prawda?

Potwierdzi ktoś opinie wyżej o pracy w firmie Elaton? Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV? Na maila, czy może osobiście? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem? Czy w firmie są związki zawodowe, czy coś takiego?

xyz

OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!!!!! Elaton i firma Personal ost-west to ci sami ludzie.Wymieniaja sie tylko stanowiskami w jednej spolce jeden jest prezesem zarzadu a drugi rady nadzorczej i odwrotnie.Na dzien dzisiejszy prezes Elatonu zwija sie z Gdanskiej 158 i zaklada nastepna spolke zeby zlapac nastepnych naiwnych.Zainteresowanych odsylam do KRS tam widac ich kombinacje

Zośka

Witam ! Jak można sie kontaktować z Waszym biurem ???? [usunięte przez moderatora]

gosc

Elaton kiedyś miał swoje biuro przy Gdańskiej 54 - obok "Weritasu" a teraz ????? Szukam ......................

xyz

UWAGA UWAGA!!!!!! Ostrzegam wyjątkowo nieuczciwa firma,prezes gada gada gada i nic po za tym,kombinator [usunięte przez moderatora] Ostrzegam osoby prywatne jak i firmy

ania

firma istnieje Gdańska 158,byłam tam wczoraj,uczę się w niej niemieckiego,można dostać pracę!

biuro firmy nigdy nie mieścilo sie pod adresem Gdańska 58. [usunięte przez moderatora]

xxxxx

[usunięte przez moderatora] Ja jestem bardzo zadwolona z obsługi, opieki poza granicą i rozliczenia za pracę.

Uwaga, firma Elaton figuruje teraz pod nazwa "Centrum Opieki 24", nie dajcie sie nabrac! [usunięte przez moderatora]

xxx

Nieuczciwa firma, omijac wielkim kolem!!!!

J28

pracowałam tam miesiąc i o jeden miesiąc za długo !!!!!

klaudiusz

zdecydowanie nie polecam!!! dostałem kiedyś skierowanie z urzędu pracy żeby zgłosić się do tej firmy na gdańską 58 a tam nikogo nie ma. tam mi powiedzieli (z innej firmy) , że mam ich szukać na gdańskiej 54, ale tam też nikogo nie było. widnieje tylko kartka że przenieśli się na gdańską 158. tam już nie poszedłem. wniosek żeby znaleźć tą firmę trzeba wielkiej cierpliwości. zastanawiam się tylko czy w ogóle ona istnieje?!

Zostaw opinię o Elaton Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elaton Sp. z o.o.